PDA

View Full Version : Грозната Бети :]~



vaniliika
10-13-2009, 20:19
искам да разбера в сериала "Грозната Бети" .. (следв.сезон) абе туй момиче накрая ще се "промени "ли или ще си остане сe тъй грозна :? ...

PIF
10-13-2009, 20:21
по-зле става :]~

LovelyGirl
10-13-2009, 20:32
Доколкото знам, не се променя.

PurpleDream
10-13-2009, 20:39
омг

SuperBadSuperFresh
10-13-2009, 21:53
Бе то тва е идеята на филма...Как се справя не толкова привлекателно момиче в тези среди.Ако се промени накрая,пропада целия смисъл.

edelweiss96
10-14-2009, 07:02
Бе то тва е идеята на филма...Как се справя не толкова привлекателно момиче в тези среди.Ако се промени накрая,пропада целия смисъл.

Така е. Доколкото знам, май в 4-ти сезон Бети ще промени малко външността си. Честно казано 3-ти сезон не ми хареса много, много - приличаше ми на сапунка, а в 1-ви и 2-ри сезон си имаше и лек хумор.

MonSitY
10-14-2009, 13:43
ами гледах и 3 сезона ма сега нямам време си дърпам всичките сериали и ги редуцирах до 4 ;дд
според мен няма смисъл да се променя.лятото ще разбера 8-)

InnchetO
10-14-2009, 21:32
Като бях малка имаше едно друго, пак "Грозната Бети" се казваше и там се променяше накрая.. незнам дали и този е нещо подобно, гледала съм отделни епизоди от незнам-кой сезон. Но, иначе, и аз мисля, че ще се загуби смисъла, ако грозната Бети стане хубава Бети..

viksit0y
10-21-2009, 11:57
Като бях малка имаше едно друго, пак "Грозната Бети" се казваше и там се променяше накрая.. незнам дали и този е нещо подобно, гледала съм отделни епизоди от незнам-кой сезон. Но, иначе, и аз мисля, че ще се загуби смисъла, ако грозната Бети стане хубава Бети..
Аз бях първи клас като го даваха и го гледах, но не е това за което питат, онова беше латино-американска версия на сериала и там се променя грозната бети и става хубава, а в тая версия, която дават по фокс лайф мисля че не се променя, ама и това дето го дават сега ме кефи мн повече :grin:

XY
10-21-2009, 14:05
Като бях малка имаше едно друго, пак "Грозната Бети" се казваше и там се променяше накрая.. незнам дали и този е нещо подобно, гледала съм отделни епизоди от незнам-кой сезон. Но, иначе, и аз мисля, че ще се загуби смисъла, ако грозната Бети стане хубава Бети..
Това най-вероятно е била латиноамериканската версия. Американския сериал е правен по латино-сериала.