PDA

View Full Version : Нещото коета ме "убива" бавно и мъчително...



tfoqtaliglichkaa
10-13-2009, 19:20
РЕВНОСТТА е моята БОЛЕСТ...
Май пред никой не съм разкривала как точно се чувствам...но е ужасно и немога да спра измъчва ме от мн мн мн малка..Горе долу се контрулирам давам вс от себе си да не задушавам харата около мен.. Но те знаят и това мъчи не само мен,а и тях. Приятеля ми също,защото в началото го задушавах без дори да си давам сметка за това. Накарах го да си мисли,че го третирам като моя собственост..сега се старая но има моменти в които просто..немога да го прикрия..По силно е от мен.. незнам как да го спра..бали ме и неискам да съм такава..но просто не се получава... ;( :(

haritov
10-13-2009, 19:26
според мен те е страх да не го загубиш


забрави страха от загубата и вярвай в него и най-вече във връзката ви

за да е с теб и за да трае тая ревност както казваш трябва доста да те обича ако беше друг да ти е бил шута по розовия Гъз

не е случаен човек запомни го

PurpleDream
10-13-2009, 19:35
човек ревнува само, ако иска да бъде обичан...

tfoqtaliglichkaa
10-13-2009, 19:38
не е само към него...към вс около мен е .. той не ми дава поводи дори избягва да контактува с момичета пред мен.. аз съм единственото момиче в компанията ни... просто в един момент въображението ми рисува в главата ми едни гадни картини и полудявам... вкарвам си филмите и не мисля изобщо какво правя.. Спрях да му казвам каква каша е в главата ми защото му е гадно и се цупи защото иска да му вярвам... а при мен това е на моменти... неиздържам вече ...никой не ме разбира а и аз немога да го обясня... :( :( :(

PurpleDream
10-13-2009, 19:44
отиди на психиатър :lol:

Hilary_
10-13-2009, 19:56
ъм след като не ти е давал повод за ревност тогава защо сама предизвикваш нещата?? Той ако е решил ще ти изневери .. а дали ти го ревнуваш или не ще бъде от без значение .. :? :?

fenastz
10-13-2009, 20:13
Майната ти на ревността.

sl0w
10-13-2009, 20:57
Всички мразат половинката им да е ревнив/а . Просто е ужасно ... Преодолей го иначе става лошо .

YouNeedLobotomy
10-13-2009, 21:26
според мен те е страх да не го загубиш


забрави страха от загубата и вярвай в него и най-вече във връзката ви

за да е с теб и за да трае тая ревност както казваш трябва доста да те обича ако беше друг да ти е бил шута по розовия "задни части"

не е случаен човек запомни го




Ти си глупав.

haritov
10-13-2009, 21:36
според мен те е страх да не го загубиш


забрави страха от загубата и вярвай в него и най-вече във връзката ви

за да е с теб и за да трае тая ревност както казваш трябва доста да те обича ако беше друг да ти е бил шута по розовия "задни части"

не е случаен човек запомни го




Ти си глупав.

ласкаеш ме

FromAutumToAshes
10-13-2009, 21:40
Въпрос на психика. Нищо не по-силно от теб, ако ти си го наложиш !

svm1987
10-13-2009, 21:41
A do onq den,kogato ne si go poznavala,a utre ako te ostavi,pak li 6te go revnuva6,kogato ve4e nqma da e tvoi.Vsa6tnost toi ako iska o6te dnes 6te otide pri druga bez da uspee6 da go spre6,taka 4e sas ili bez revnost...Pomisli si.Ni6to ne pe4eli6,no kolko moje6 da zagubi6...

Linns
10-13-2009, 23:29
Аз съм много ревнива, но не го показвам.. Според мен е признак на слабост..

GodLovesYou
10-14-2009, 06:07
изяж един шамар

Nellynka
10-14-2009, 06:30
Поговори с някоя приятелка,или сама ще го преодолееш, или отиди на психиатър (както казаха по-горе) и си сподели проаблема.

Priceless
10-14-2009, 06:30
Ха.

Добре, заради момичето с розовия шрифт ( тя си знае ), според която в нито една тема не пиша ПО ТЕМАТА сега: Ако това убива, скоро трябва да ми праят 40 дена май.