PDA

View Full Version : Risuwane



doublet
10-13-2009, 19:48
SAJALQWAM ZA "EZIKA" , NO "FlexType" MI SE RAZWALI NESHTO 8-)

Ta taka..
Iskam da popitam dali w Stara Zagora ili Plovdiv dawat uroci po risuwane i ako se dawat.. po kolko pari e na chas?
Za sega hodq na bezplatni uroci, no znam che sled 12 klas - trqbwa da se plashtat - i se plashtat na chas.Taka che koito znae..molq da mi kaje!

Ako ne ste sig. za Sta ili Pld .. moje da kajete kak wyrwqt cenite w Sofia zashtoto znam che tam ima nai-mnogo chastni uchiteli.
Mersi predwaritelno.

..i pak se izwinqwam za "Ezika" ...

amk933
10-13-2009, 19:59
УАСГ? :-o В смисъл за това ли ти трябват? Ако е за там, за там се ходи не просто при учители, ами при специални учители. Как да го кажа по-точно... Трябва да си при точните хора, за да влезнеш. Поне до сега беше така, съмнявам се да се е променило. А, ако си за някъде другаде, смятам, че всеки учител по рисуване би ти бил в помощ. Цени в София - зависи много. Наистина много. Има и по 20 на урок, има и по 50, има и по повече... Зависи за какво. :)

doublet
10-13-2009, 20:04
УАСГ? :-o В смисъл за това ли ти трябват? Ако е за там, за там се ходи не просто при учители, ами при специални учители. Как да го кажа по-точно... Трябва да си при точните хора, за да влезнеш. Поне до сега беше така, съмнявам се да се е променило. А, ако си за някъде другаде, смятам, че всеки учител по рисуване би ти бил в помощ. Цени в София - зависи много. Наистина много. Има и по 20 на урок, има и по 50, има и по повече... Зависи за какво. :)

Ami da ti kaja .. predi izwesno wreme misleh i za УАСГ .. no si promenih reshenieto.Sega wyobshte ne znam kade iskam.Zaintriguwahame tuka edni chastni koleji a u.A i w УАСГ mislq che nqmashe towa koeto iskam az - Интериорен дизайн.
A i znam che dosta trudno se wliza.No ne znam.A i praw si ne pri wseki uchitel moje da e.
A otnosno cenite - pitam zashtoto i az znam taka kato tebe.Na mesta wzima li po 50lv nqkade poweche po-malko..i taka no ne mi se wqrwashe 50lv za 60min :-o

vikipf
10-13-2009, 20:05
Най-добре е да си намериш някакви курсове, защото излиза мн по-евтино. Нищо, че плащаш в началото нещо от порядъка на 200-300 лв на месец, излиза много по-изгодно. Не съм сиг в точните цени, защото тази готина не съм се интересувала. За София е това.

amk933
10-13-2009, 20:13
Има интериорен дизайн в УАСГ. Единствено ландшафтна архитектура няма, защото е в Лесотехническия. Но в УАСГ е много съмнително влизането. Точните учители е точният път. Но, ако ще кандидатстваш в някой колеж или друг университет няма смисъл да хвърляш пари на вятъра. Иначе съм почти сигурен, че в София има учители, които взимат и много повече от 50 лв/час, но аз се интересувам от други професии и не в България. Имам познати в УАСГ и някои влязоха много съмнително. :D А само да ти кажа, щом ще кандидатстваш в колеж, провери в сайта на МОН за лицензираните учебни заведения да не те изпързалят и да излезнеш с невалидна диплома. :) Лесно става проверката.

doublet
10-13-2009, 20:18
haha..qwno ne sym se zapoznal mnogo sys "uacg" .. za int. dizain.
Oshte mi e daleko..imam oshte edna godinka dokato mi doide wremeto ama da znam de :D .Inache sym saglasen sys "symnitelnoto wlizane" haha..

Kato kazah koleji - imah predwid "Delta" haha gledah mu reklamata 1 pyt po TV-to i gledah saita sled towa.Ima s kwo da zaintruguwa, no neznam she se dopitwam i taka :)

Mersi mnogo!