PDA

View Full Version : Аранжиране



KroeliaDevilious
10-13-2009, 21:08
Отварям темата за тези, които са завършили специалност аранжиране в "НХГПИ" - Св. Лука - София. Нека споделят дали са намерили работа по специалността, а ако са, какви са впечатленията им. Аз лично съм разочарована, тъй като нашата специалност е много интересна и многообразна, а управителите на магазините (когато трябва да аранжираш витрини) те гледат "умно" и макар да нямат представа за какво иде реч, се оказва че имат огромни претенции. Както и да е, споделяйте. Може да пишете и за други специалности, като графичен дизайн, там темата също е болезнена...Поздрави на всички завършили. :-)

cracky
10-31-2009, 22:32
Сега уча в приложното, специалност рекламна графика .Познавам няколко човека завършили даскалото. Едното момиче от текстила завърши НАТФИЗ и стана сценограф,другото сега учи в Академията специалност "текстил"(или нещо такова).Друго момиче от метала завърши без да продължава обучението си,но пък стана бижутерка.А едно момче от аранжирането също стана сценограф.А за това как върви работата,знам само че сценографите имат работа покрай постановките в театрите и може би някой друг български филм. Надявам се да съм ти помогнала 8-)

Eclipse22
11-04-2009, 16:29
И аз уча там,също Реклама,познавам едно момиче което завърши,но последно като я чух беше още в Академията.

KroeliaDevilious
11-19-2009, 18:51
Хей, кои сте вие, хора? Представете се, може да ви познавам, аз все пак завърших тази година, така че...