PDA

View Full Version : Моят стил на обличане и този,който харесвам в другия пол



CoNviCt
10-13-2009, 20:13
Ето ква е схемата
казвате как се обличате и какъв стил на обличане харесвате в другия пол.Така ще видим какво най много харесват момчетата в момичетата,както и обратното
Е всички харесвате голите момичета,ясно ама като са облечени не ги ли гледате :D :razz:

моят стил си е лично мой,нося това което харесвам и както го харесвам.Не следвам чужди стилове.Все пак използването на чужд стил показва липсата на свой собствен.Та моя стил е :
нося страшни маратонки от тея по високите,дънки не много увиснали,не многоизрисувани или с много джобове обаче подгънати отдолу скъсани на няколко места,риза с навити ръкави като на кърт кобейн ,косата винаги във форма,чанта с презрамка настрани,гривна на ръката и един доста голям часовник ава не от тея старите водомерки.Леко накуцвам като вървя и ме харесват,но аз по дяволите много трудно си харесвам някоя

Иначе харесвам няколко начина на обличане в момичетата:
1: момичета с анцунг адидас и маратонки и някоя по прилепнала спортна блузка или потниче
2:вталени дънки,ризка или пак някоя впита блузка,става и с някоя къс и тесен анурак с качулка
Тва харесвам ама няма баце,няма такива девойки :lol:

Dundy
10-13-2009, 20:36
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ноо ти все пак не следваш никаква мода.Добре момко.Аз се обличам със прилипнали дъчици росоФи БлуСки и маратонки адидас или ф най-лошия случай найк.И нося гулемки очилца ама сега като нямъ слънц3 само са ми на главичката.Хъресфъм момченцъЪ с анцунГченцЪ адидас и тука вече не приемам никакфи найкуве пуми и такива долнупробни марчици.

CoNviCt
10-13-2009, 20:52
ее не е истина
найк>адидас :grin:
маратонките на найк са много по-яки :)

elito0o0o0
10-13-2009, 21:14
Обличам се така ,както искам. Попринцип.. с дънки и блуза или дънки ,тениска и суетшърт ... За маратонки... попринцип нося или на MANIA или на BULLDOZER 8-) или.. NIKE ;) Косата ми или е изправена.. илии .. де да знам.. попринцип не ми е никаква косата 8-) ...

Харесвам момчета с широки тъмни дънки.. с готини тениски или ризки.. абе.. и аз незнам какво харесвам 8-) 8-)

Tralqlqlqlq
10-14-2009, 14:18
Хавайки, бяла тениска, бели маратонки Рънърс от тея с 4-те черни ивици(дето много приличат на Адидаски), обикновено бели спортни чорапи, количка в ръка и ето ей тва. Сега само имам проблем, щото бащата иска утре да слагам яке( 4 градуса щяло да било, тън-мън), та от утре ще съм с блуза дълъг ръкав и дънки като компромис :( :( :( . Какво толкова им е студено на хората не знам. Е, и аз имам хиден уепън агейнст студа де- сланинка, ама т'ва пък да слагате вече зимни якета...

П.П: НЕ ЗНАЕТЕ КОЛКО ЯКО БЕШЕ НА ПЪРВИЯ ДЕН- ОТ КЛАСА МОМЧЕТАТА ДОЙДОХА С БЕЛИ РИЗИ И ПАНТАЛОНИ И АЗ ВЪРВЯ ДО ТЯХ С ХАВАЙКИ И БЯЛА ТЕНИСКА....... АБЕ МНОГО СМЯХ! 11V uber alles ltd. :D :D

Едит: Облеклото на другия пол не ме интересува(Ако го има... ако няма облекло Woo-Hoo)! :D :D :D

clever
10-14-2009, 14:47
1: момичета с анцунг адидас и маратонки и някоя по прилепнала спортна блузка или потниче
2:вталени дънки,ризка или пак някоя впита блузка,става и с някоя къс и тесен анурак с качулка
Тва харесвам ама няма баце,няма такива девойки :lol:
нема ама има.. не търсиш достатъчно 8-)
аз мноо често нося адидас :lol: :lol:

tuzaro
10-15-2009, 07:23
Така,драги,леко клош вида явно още е на мода. 8-)
...не че има лошо де,да не си помислиш нещо.

Иначе аз пъхам черните панталони в черните кубинки,обличам черна блуза/поло с навити ръкави и отгоре или едно дънково яке на което му отрязах ръкавите и яката или черен шлифер,зависи колко се е просрало времето.Прическата ми е изключително непретенциозна - чисто и просто коса нямам...само брада ама това с телената четка де баба ми едно време стържеше тавите се сресва 8-)
При другия пол гледам дрескода да е горе-долу същия като този посочен горе.нещо на скенари ми намирисва 8-)

Hilary_
10-15-2009, 07:51
хъх .. мии аз нямам определен стил на обличане .. НО не харесвам (и не бих облякла) :

1. смъкнати чували до коленете с провиснали тениски ..
2. модата тип "баба ми го купи" .. :lol:
3. ъмм безвкусицата у днешните "кифли" .. (говоря за тия с ярките цветове съчетани по уникално тъп начин .. ;д ) + къси поли с размер на един по - широк колан .. :?

а за момченцата .. пак нямам определен тип, но каквото и да носи да е със стил и вкус!!! (отново изключвам метълите и прекалено смъкнатите) .. :-o

Luscious_Heart
10-15-2009, 08:25
Обличам си се елегантно и женствено.
Най-спортното нещо по мен сигурно са дънките.
Анцузите ги нося, когато тренирам; маратонките също. :)
Щампи (картинки и надписи) не нося. Имам такива само на спортните топове.
Блузите ми или са с десен (каре, флорален, тигров, райе и т.н.), или са едноцветни, но комбинирани с т.нар. cropped jacket, прилепнал елек, аксесоар или нещо подобно.
Маратонките, както ви казах, вече ги нося само когато спортувам.
Зимата и есента обувам боти или ботуши (по-често с ток, но имам и без).
Лятото... зависи къде съм. :D Обувки тип "пантофки", не знам дали ме разбрахте; сандали, високи токове. Когато съм си на вилата обаче, излизам предимно с ниски, защото улиците са леш... :-D Представете си - в това градче търговската улица с всичките ресторанти и т.н. е с калдаръм.
Да спомена също, че обичам ярките цветове (бледозелено, бежево, кафяво не понасям); както и неконтрастиращите комбинации.

tuzaro
10-15-2009, 08:33
никой ли не аресва кежуали майна....

BrainlessROCKBABY
10-15-2009, 09:09
кецове > all
indie-sets >all
EDC & ESPRIT & GAP > all, мразя мизерните кифленски дрешки

за мометата, нещо такова..
http://www.ugo.com/lifestyle/what-to-wear/images/entries/rock_3.jpg

само с кецове <3

term0t0
10-15-2009, 09:58
никой ли не аресва кежуали майна....Май не ни харесват..иначе горния ми влиза като нацист.. :lol:

ValzZi
10-15-2009, 11:15
емми .. аз предпочитам тениски и дънки и естествено кецове .. сякакви , те са ми мания, напоследък също карирани ризи и каубойски ботуши .. за момчета .. нямам особено претенции но ако видя момче с риза и кожено яке отгоре .. определено ще ми направи впечетление

fireball121
10-15-2009, 11:40
моят стил зависи от настроението ми...слушам всякаква музика и не се придържам към 1 стил...най-често съм облечен така: дънки и някоя свежа тениска...най много обичам да нося някоя забавна тениска с закачлив надпис...спортна раница за училище...отгоре спортно яке или суичър...понякога мн се кефя като си сложа смъкнатите дънки (само 1 чифт са ми :D ) и слагам една мн широка тениска и кецове...отгоре пак някво спортно яке и зимна шапка...когато пък има мн дъжд или сняг слагам кубинките...някои износени дънки и черно яке....и си слагам един колан дето съм го взел от баща ми...дето е като на войниците в армията ако сте виждали...иначе обичам да се забелязвам и за това мн харесвам крещящите цветове...особено за кецове и маратонки


мн харесвам момичета със прилепнали дънки....да им се очертава хубаво дупето и краката...отгоре суичър или някво готино потниче ако е хубаво времето....и също мн се кефя на женските кецове....не обичам обувките на токчета дето ги носят поечето момичета

BMEClick
10-15-2009, 12:18
Еми слушам рап по тая логика...нещо средно отпуснато.НЕ да ми са влачат дрехите по земята де. Харесвам най-много момичета от същия стил,рапарски дрехи,шапки това онова.

Мразя чалгата и всички момичета облечени в тип " Ела ма из*укай " !!! :D

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=7936312

Wildchildd
10-15-2009, 13:05
Понякога кежуал...фред пери,лакост , като съм на кеф може и като метъл. Различно от другите като цяло...
Женските и те така.

john95
10-15-2009, 13:25
Нося дънки, разни панталони на Есприт до коляно такива гъзарски кафеви / сиви 8) 8-) + Тениски - Найк/ Есприт/ някви кучи марки прости тениски
Ризи пак Есприт :D
Мразя кецове < Маратонки :)
Иначе нося маратонки Найк / Le coq Sportiff ^^

А иначе момичетата :
1) Като на автора първото 8-) : Анцунг с потник на адидас / нике и маратонки - Всичко прилепнало 8)
2) Дънки + Ризка или Тениска с надпис от сорта ' Catch them before they fly away' :D момичета с кецове / без кецове все ми е едно тях ако ги кефят ^^, е затова пък 90% от момичетата които носят кецове 'отписват момчетата без кецове' :razz: :razz: :razz:

Но и различни момичета ми грабват окото ^^ Не само изброените 2 : )

e_r_d
10-17-2009, 19:46
ми аз гледам да се обличам по-елегантно
ама понякога съм пълната противоположност..... зависи от много неща!
иначе са като е едно такова дрисливо навън съмс боти или ботуши с черни,сини или кафяви дънки/панталони и отгоре няква бллуза/пуловер
а иначе в момчетата мн харесвам дънки с риза или някоя блуза/пуловер (но да са семпли,по възможност един или макс. два цвята :D )мн мразя ммчета с потници ,мн рядко да ми хареса някой такъв :( :D :D

XTREMEFREERIDE
10-17-2009, 20:30
Ами нося по принцип широки дънки или панталони. Тениски и потничета - всякакви. Ризки - широки. Дълъг ръкав блузки - дълги и не толкова широки. Суетшърти - без цип, с качулка, широки.
Маратонки - Nike.
Скейтъри и кецове - Булдозер, Мания, Рокси, Ранърс.
Кубинки - Head.
Ботуши - равни,кожени,черни, с каишки /и от тея косматите 8-) /
Якета - по принцип си ходя с тея от ски-екипите. Иначе - черно,бяло и дънково гледам да имам в гардероба.
Къси панталонки и къси полички (за морето поличките).
Шапки - рядко, но почти всякакви.


Моят пък днес себе беше облякъл така:
Кафявите кубинки, черния уиндстопър, тъмните дънки, една кафява плетена блузка, а у тях като се съблече беше с един прилепнал червен потник... уааау... :smt050 :smt050 И като го видях в тоя вид с китарата... изтръпнах!!! :smt049 :smt050
Иначе с ризки,дънки и маратонки го обожавам!!!

BladeDancer
10-17-2009, 21:53
Черна тениска
Дънки ( лятото хавайки )

matty7
10-21-2009, 15:22
АЗ: джинси, панталони (понякога кожени), дънки (да са ми в един тон, смисъл без някво избеляло :( ...кефи ми и да има метални орнаменти по тях но в умерено количество) и най вечее.. не обичам панталоните да ми прещипват ханша или да са ми под ханша :? :? .Ебати ве, женското тяло се съсипва с такъв тип гащури! ..нагоре: с тениски на любими групи, нормални тениски, спортни потничета.. също така много нося ризки, сякакви (е не кифлячески изрязани де..) суитчъри, тесни анураци.. през зимата ходя обикновено с яке тип, палто, двуредо, от тия, знаете ги :lol: обувки: кецове най често, имам и едни дет са тип бутонки :-D и много си ги обичам, никой не ходи с такива :grin: :grin: , понякога кубинки, ботуши.. и така...

момчетата: ми харесвам момчета с по-дълги косици (ама и да не е, нема страшно 8-) ) и харесвам да има брада тип тридневкаа... ооооу да тва ми е голям афродизиак :lol: :lol: . иначе за обличане.. ми небрежният стил много ме привлича; да кажем тъмни дънки, фанелка, риза.. е такива :oops: ..

CoNviCt
10-21-2009, 18:06
уау ти ме описа :D ,само дето постригах дъбгата коса миналата седмица :)

Girl08
10-21-2009, 18:14
Тениски: DC, Kenvelo, Colins, Terranova, имам и на не известни марки :D
Блузи: edc, Terranova ...
Ризи: не знам на какви марки
Суетшърти: с цип, и без
Дънки: имам ии светли и по-тъмни
Яке: Diamond :) :)
Скейтърки: DC, Etnies, Mania
Ботуши: Puma

За момчетата - предпочитам да са по-смъкнати със скейтърки :) :) :P :P

CoNviCt
10-21-2009, 18:28
обаче много различни обувки носите,аз си ходя всеки сезон само с маратонки.

matty7
10-22-2009, 19:06
уау ти ме описа :D ,само дето постригах дъбгата коса миналата седмица :)

ооооо :smt050 :smt050 :lol: .. мм а женската част.. кво те кефии.. :oops: .. леле звуча като няква разгонена сигурно 8-) 8-) , ъмъ просто ше ми е интересно да те познавам :smt024 по скайпа напримеррр :oops: :lol: :lol: :lol:

CoNviCt
10-22-2009, 20:39
ами в женската част по-ме кефят момичетата от дрехите :D
мразя кифли,то никой не ги обича ,но ти си супер
стила ти имам предвид де нали не те познавам,но моят идеал е нещо близко до твоя стил като разбира се изключим кецовете :) :-)

matty7
10-23-2009, 15:51
yeaah... добавих те в скайп :oops:

Bells
12-27-2009, 16:02
Амии аз обожавам конвърскиии <3 obsessed xD
Така,че кецове,през зимата сега съм с Угита.
И за момичета и за момчета обожавамммм карирани ризи...не просто толкова е секси момче с карирана риза,че не е истина хах и отдолу някаква тениска такова неглиже ... (mm) :-) anw xD
Не си падам много по поли,по скоро прави,но не прекалено прави,не тип молив,дънки или панталони.Иии това е,може някое весело анораче,но едноцветно.(:

И за момченцатааа,както вече казах ризкии карирани <3 или едноцветни с някакво пуловерче отгоре и кецки и падам...хааах
Жалко,че няма много такива :/

shokoladchety
12-27-2009, 16:20
аз попринцип имам странен стил ... :oops: ... както ми викат:аз съм пънкарка с емовски наклонности...
Кецове,дънки,черно,кафяво,т ъмно зелено...
Момчета-метъли,обожавам ги...Или некфи по-странни рапъри...

CrAzYanDlaZy
12-27-2009, 18:25
АЗ: дне обичам панталоните да ми прещипват ханша или да са ми под ханша :? :? .Ебати ве, женското тяло се съсипва с такъв тип гащури!

еxactly! :smt001

а моят стил на обличане е горе- долу според настроението. Обичам цветни неща. През зимата нося блузки с дълъг ръкав и някакви щампи или надписи по тях в различни цветове и отгоре суитчър- в момента нося най- често 3 единия е на бели и черни квадрати, втория е сив, а третия е бял с цветни надписи, тип графити, така да се изразя. :grin: Лятото нося блузки с къс ръкав и потници. Иначе нося дънки.... много дънки :oops: :P Имам светли, тъмни и много черни, те по- скоро минават за панталони. Също така имам едни по- широки карирани панталони много си ги обичам. :-) Обувки нося всякакви, само да не са на висок ток. :? :? Най- често се мотая с кецове на рънърс или много любимите ми на найк. :D Обожавам конвъъърс!! < 333 Като е по- топло нося ниски черни обувки, от тея тип балелеринки.

Също така понякога към облеклото си добавям любимата тъмносиня вратовръзка или ръкавиците без пръсти. :P :P

При момчетата ... мии харесват ми момчета с расти. 8-) И скейтъри ме кефят, фешъни н обичам особено, някакси ме дразнят, изглеждат се показно. :? Да не забравя, че доста се кефя на емота. 8)
И то май това е всичко. 8-) :-P

st3f1too
12-28-2009, 08:09
Еми..аз се обличам съвсем нормално-обичам да нося дънки с блузки по тялото обичам да нося и кецове (любимите ми обувки :) ) харесвам цветовете-червено,синьо,черно и зелено :)

За момоченцата-с готини дънчици и яки блузки,слитчери мии тва е общо взето :)

PetqLazarova
12-28-2009, 10:18
ами моят е ... ддз обикновен .. може би повече елегантен .. а този дето хар в момчетата е .... спортен .. леко широки дънки .. нещо такова!

buttertoast
12-28-2009, 11:11
обичам момчета в анцузи :-)

иначе аз съм спортна работа,най-често:
1. долница на анцунг + потник и маратонки + гердани гривни обеци
2. маратонки, дънки/панталон по мен, колан с цвета на маратонките, някакви блузка, анорак и грейка отгоре,и пак някакви аксесоари. винаги обаче си имам цветен елемент,може всичко да ми е черно,но анорака ми ще е с всички цветове на дъгата :D и така,общо взето. нямам много претенции по отношение на мъжките,но слабостта са ми анцузите :)

StreetFame
12-28-2009, 11:51
обаче много различни обувки носите,аз си ходя всеки сезон само с маратонки.
И аз всеки сезон ходя с кецове. 8-)

Обличам се с дънки, (или прилепнали, или много широки-направо смъкнати 8-) ), анцузи, суитчъри, тениски и т'ва е.
За момчетата същото, ама без тесните дънки. 8-)

DevilWish
12-29-2009, 18:47
Обличам се да ми е удобно.Искам да е красиво и поне малко да привлича внимание.Не държа на марковото, може да си купя нещо много евтино, стига да ми хареса и да седи добре.За всеки случай гледам да подбера точните дрехи.Обичам всякакъв сорт обувки, като изключим груби кубинки или пък маратонки с много дебела подметка. ;) Не ходя разголена ;)
Това е ;)

А какво харесвам . . амииии нз не мога да кажа.Приятеля си харесвам :D

knadoi
12-29-2009, 19:35
Мм нося дънки(най-често широки <3 ) , тениски и потници с надписи,картинки или едноцветни .. понякога мн широки ;D кецове <3 .. Мразя обувки с ток и всички останали кифленски такива едни...гадни работи ;D
За момчетата...расти ,кецове и широоки дрехи <3 (татуси и пиърсс ... мммм )Мразя и мъжки кифли :?

Unendlich
12-29-2009, 22:57
Дънки, ботушки, шлифер/яке, блузка, жилетка .. като цяло през зимата доста плътно се обличам, а не да ми е гол кръстът и след години да страдам от кофти болки. ^^


За мъжката част - Не харесвам метъли/рапари/фешъни , нещо по-семпло, но да се откроява, по-елегантно. :) Което да прави впечатление с нещо различно. Всъщност .. може би най-държа да е чистоплътен. :)

BlankInfinity
12-30-2009, 15:20
Дънки, блуза/пуловер, през лятото тениски, маратонки, през зимата-ботуши... Най-вече гледам да ми е удобно. Иначе по-скоро тъмни цветове, черно, кафяво, сиво, тъмносиньо, лилаво.. Не обичам да се обличам много цветно.
Иначе за момчетата-дънки и тениска, не харесвам фешъни. 8-) Дългата коса е плюс. (:

happylove
01-07-2010, 19:59
еми аз се обличам по-спортно може би
- тесни дънчици с ниска талия и тесни около глезените предпочитам да са тъмни цветове
- готина блузка с готина щампа
-нося само спортни обувки (маратонки,кецове)просто не мога да се разбирам с токчетата :D
-якетата ми са спортни предимно черни тъмно лилави или тъмно сиво
анцузите винаги ги нося навити до коленете
за през лятото наблягам на късите панталонки и потниците без презрамки и по-леки маратонки или сандалки с връзки до коляното без ток(висока съм и просто не ми трябват)

харесвам момчетата с паднали дънчици :grin: е но не до земята де
готина ризка с навити ръкави или блузка и готино спортно яке очертаващо леко тялото му 8)

DevlLady666
01-07-2010, 21:49
Аз се обличам със прилипнали дъчици росоФи БлуСки и маратонки адидас или ф най-лошия случай найк.И нося гулемки очилца ама сега като нямъ слънц3 само са ми на главичката.Хъресфъм момченцъЪ с анцунГченцЪ адидас и тука вече не приемам никакфи найкуве пуми и такива долнупробни марчици.
Damn..кефиш ме.. :D :D
Иначее..аз се обличам с дънки)най-често прилепнали с ниска талия (за да се вижда якото ми дупе) 8-) ии некоя яка блузка по мен (слаба съм и мн широките не ми отиват) ..спортен тип най-често с кецове или яки боти..Държа да кажа че се обличам що годе модерно, но си имам собствен стил и определено не съм кифла с огромни цайси и топирани коси :D За момчетата нямам претенции, само да не е някоой фешънче, че такива не ги трая..да нси хубави дрехи, най важното е да мирише добре и да подчертават якото му тяло. Косата ако може без 100 тона гел или руси кичури..

DevlLady666
01-07-2010, 21:55
обичам момчета в анцузи :-)

иначе аз съм спортна работа,най-често:
1. долница на анцунг + потник и маратонки + гердани гривни обеци
:)

а ще ми обясниш ли как по дяволите носиш анцуг и герданчета, гривни и обеци? Ако не са мн мн семпли и почти незабележими-да, но иначе ми се серува като за селка пръчка..
PS анцунга ти адидас или найк е? :D :D

MichellePhan
01-08-2010, 06:19
Аз-дънки,кецки <3 , анорак и гривна си слагам тогава
Или ако съм с анцунг не слагам различни(горницата с съответната долница слагам)

За момчетата-Хубава блуза,дънки,кецки <3 анорак или суитшър.
Или анцунг с маратонки.

golfabitch
01-08-2010, 21:54
Тениски-Метълски или на Volkswagen.
Блузи-Метълски или анораци с разни необикновени надписи.
Панталони-Камуфлажки,изсухлени дънки
Кецове на Lakai i Etnies
Мразя прилепнали дрехи.
Обичам да приличам на чувал но да ми е удобно!

Utun
01-09-2010, 08:05
Аз съм с кецки на etnies попринцип, ама заради кризата минах на Mania последно време :D . Дънки не много широки ама и не от тесните и все пак малко по-широки от нормалното, тениските - нормален размер с изключение на 2-3 по-торбести и попринцип мятам отгоре един суитчър. Не съм по обикновените анцузи, поне не и по такива горнища. А ако ми омръзне тва някоя блуза ше ми е от полза, пак в споменатия размер, само дето имам и някои по-прилепнали. Попринцип не съм по ярките цветове, затова нося по-тъмни нюанси - черно, по-тъмносиньо. Изключение прави бялото.

За момичетата - хич не съм по токчетата, женските кецки ме радват много, прилепнали дънки и някоя по-къса блузка или потник да се вижда закво става въпрос. :grin:

silwinka
02-25-2010, 16:25
обличам се по собствен си стил..
- кецове ( etnies,circa,globe,Nike)
- ризки
- блузки ( не ония кифленски истории,или чалгарски XD)
- малко по-широки дънки,но повечето време съм с тесни.

У момчетата харесвам повече - скейтърски стил.
-кецове (etnies,circa,globe,ES и т.н)
- ризи а-у
-смъкнати панталони
-шапки
и т.н
XD

Wojczek
02-25-2010, 16:43
Ами .. Стрййт уеър < ;д Кецове Емерика или Супра, дънките - тесни не някви чували все едно съм се насрал ;дд Тениска един размер по голяма (зависи и от модела) и суичер. Предимно like a skater.. ;d МРАЗЯ ФЕШЪНЧЕТА ;х В момичетата - както някой каза прилепнали дънки да се очертава дупето и без токчета ;д

minionka
02-25-2010, 17:09
Еми, със дънки, джинси, не харесвам анцузи ~малко съм нисичка и не изглежда много добре~, най-обкновени блузки~розови, сини, зелени, кафеви, оранжеви, черни, бели~, харесвам с оранаменти ама не много, надписи също ме кефят, туники особено много харесвам, обувам маратонки, ботуши, сандали и т.н.

За момчетата-като видя скейтър, направо съм туш! Много ме кефят също и емота ~без рязането на вените~ само по външност! Общо зето това е. :-) :-) :-) :-) :-)

BERCUT
02-25-2010, 17:11
Всичко е според зависи - обикновенно съчетание на небрежно с официално и спортно. Много си харесвам стила. Задължително часовник, който, слънчеви очила, ама не някакви големи, а от тип "авиаторски" които според мен са най-яки, златно синдижрче на което и има икона на св. Георги.

В мочитета няма нищо определено което да ми харесва, всичко е според момента.

bebeemalko
02-25-2010, 18:25
моят стил на обличане е :
1.Прилепнали дънки(но не чак толкова),тениска (не мн прилепнала но не и отпусната),кецове,раница ,мп4 и вързана коса на опашка(въпреки че последните две не са за тая тема)-- с няколко думи небрежен стил
2.Но понякога обичам да нося и по отпуснати дрешки,но не чак овиснали
3.Най-важното-не се водя по модата,а нося квот ми хареса независимо от евтин или скъп магазин и независимо дали другите около мен го харесват!!!
А за момчетата харесвам да са с дънки,кецове-тоест нещо по небрежно и да не си слагат гримове :lol: и лак за коса и вакса и темподобни глупости по косите .Мразя също и големите очила.Просто нещо готино е може и модерно но не чак толкова натруфено.Много мразя всички кат се облекат по модата и кат не можеш да ги различиш :lol: Но едва ли има толкова мн такива момчета като за моя вкус :(
а за летни дрехи мн харесвам къси панталонки, потниче и кецове,платненки или нещо удобно ,но не харесвам токчета

darkflower
02-25-2010, 22:27
Моят стил:
http://img341.imageshack.us/img341/1328/42522168126daa7b6fc0.jpg

http://img28.imageshack.us/img28/381/28riecw.jpg

http://img651.imageshack.us/img651/1421/4325633432287e5e0dda.jpg

Предпочитан стил за момче: (Предпочитам ги без нищо от кръста нагоре, но щом се налага сложете им по една разкопчана ризка.) :)
http://www.rtvchannel.tv/wp-content/uploads/2009/02/jonbon_jovi_jon.jpg

http://spd.fotolog.com/photo/45/59/0/dean_spn_zone/1245105958396_f.jpg

http://hotholliwood.files.wordpress.com/2008/08/jensen_ackles_99.jpg

cindarellainblack
08-19-2010, 19:58
Аз се обличам доста разнообразно.В смисъл комбинациите ми са горе долу нещо такова:
1.Тесни черни или сиви панталони+кецове+някаква тениска
2.Къси дънкови панталони+прилепнал потник+кецове
3.Рокля с кецове
4.Пола до коляното+прилепнала блуза + кецове
И още много други.Но общо взето се кефя на кецове.Иначе през зимата якето ми е от тези палта дето станаха по-модерни и увиснала раница.По-отличителните ми черти са
1.Черен лак винаги и по всички поводи
2.Различни обеци
3.Винаги нося 3 часовника и трита са по различно време и никой от тях не е по българско.
4.Нося много разноцветни гривни.
Кол.кото до грима..понякога си слагам само черен молив и спирала но когато реша да се "издокарам" повече си слагам тъмно сиви сенки.Косата си я връзвам на опашка,плитка на една страна,две плитки,две опашки,някой път си я правя на небрежен кок или просто я оставям пусната.

За момчетата:
1.Косата да не е мн каса и да се носи някфа по-небрежна.
2.Не харесвам момчета в анцунг или хавайки.
3.КЕЦОВЕ!!


Общо взето това е!! :)[/b]

Chacho
08-19-2010, 20:57
Изчистени дънки, обикновено по-тъмни.
Маратонки - по принцип бяло-сини найкове, но в момента нося едни чисто черни маратонки и едни мръснобели кецове.
Тениска със щампа, ако трябва да съм по официален - риза. В по-студените дни спортно сако или кожено яке отгоре.

Сега лятото нося къси гащи, а като тренирам съм с анцуг Адидас.


Харесвам момичета, които носят тениски със щампи, суитчъри, дънки, маратонки и всичко да е предимно изчистено. Най-вече ми прави впечатление, ако изглежда прилично и същевременно не й пука какви дрехи носи. Официалното облекло също ми харесва, стига да е на място.

Djuff
08-19-2010, 21:08
Моя - нищо особено- панталони, дънки, тениски (със щампи задължително), потници (без щампи) кецкии и ня'кви шарени детски гривнички и раница (ама не от тея обикновенните, а някаква със картинки ала-бала ;D)
А за момче - http://i19.photobucket.com/albums/b192/PurplePillJunkie/Jesus%20Of%20Suburbia/jos164jh.jpg мизерници :smt007
Или пък някъв със стила на Deryck Jason Whibley
http://www.buzzfoto.com/wp-content/gallery/090905dpa_deryckwhibley_buzzfoto/cid_c4164e46-1b12-42fb-bd08-26048455d11bsocal_rr.jpg <3

vanity23
08-20-2010, 06:01
ами аз нося сега през лятото къски дънки с някоя блуза ... задулйително с щампа мойе само да пише terranova но трябва да има щампа :D :D и джапанки или сандали ... но не от тези бабешките :д :д :д :д нещо подобно но 4ерни и минават през пръста http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.online-obuvki.com/uf/2010_06_16/P6121376.jpg&imgrefurl=http://www.online-obuvki.com/bg/catalog/cid/51/id/848.html&usg=__tOq7M0XoUGccmxYqoFQrZkbfTLI=&h=430&w=466&sz=102&hl=bg&start=23&zoom=1&tbnid=6mwFhqRN1SKfhM:&tbnh=119&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25BC%25D1%2 581%25D0%25BA%25D0%25B8%2B%25D0%25BD%25D0%25B8%25D 1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%2B%25D1%2581%25D0%25B0% 25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B8% 2B2010%26hl%3Dbg%26sa%3DX%26prmdo%3D1%26biw%3D1366 %26bih%3D545%26tbs%3Disch:10%2C456&itbs=1&iact=hc&vpx=718&vpy=65&dur=4219&hovh=216&hovw=234&tx=137&ty=134&ei=pxduTL_JIYuRjAeJ-vT6CA&oei=lBduTJabE86D4Qaj8uH9Cg&esq=2&page=2&ndsp=24&ved=1t:429,r:4,s:23&biw=1366&bih=545





баси и линка :-x :-x :-x :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D





а за зимата блуза или боди отгоре с кус ръкав или потник дънки и ботушки или боти као тези http://www.online-obuvki.com/bg/catalog/cid/35/id/203.html може и ниски и някое протмоненце или чантичка и възможно е да нося и маратонки :Д:Д:Д:Д: е това е






а у дтугия пол ами просто е - дънки и блуза и маратонки или гуменки :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ferit0
08-20-2010, 07:07
Моят стил - през зимата обличам предимно тесни дънки и тениски, суитчъри и кецове. Понякога и туника с клин.
През лятото- къси гащи, потници..
При момчетата - дънки и някоя ризка отгоре или тениска. Не харесвам смъкнатите дънки и огроомните суитчъри.

beautiful1whisper
08-20-2010, 08:02
Аз се обличам така ,че на мен да ми е удобно. Ходя с дънки по крака или панталони по крака , с кръпки или без , но да са яки и да ми стоят хубаво. Комбинирам ги с блузки по тялото с готини надписи или с готини картинки , също и суитчъри. Надолу съм с кецове , с маратонки или с обувки , а зимата с ботушки . Нося винаги гривна и пръстен , също и синджир . Ам рядко може да ме видите в токчета и рокля . Просто не е в стила ми . Обичам мн очила , имам около 10 , всякъкви цветове , но любимите ми са едни лилави , големи , мн яки . Е стига толкова за мен.

Харесвам момчетата да се обличат "тишкарски" , с готини тениски , кецове или маратонки и с широки панталони , е не рапърски и исулени до коляното. Не харесвам изобщо момчета с прилепнали панталони , колкото и хубави тела да имате панталона по крака е за момичета !!!

Chacho
08-20-2010, 11:18
Vanity 23, линкът към обувките е този : http://www.online-obuvki.com/uf/2010_06_16/P6121376.jpg Може да го смениш, че онова нещо е огромно.

fenasf
08-20-2010, 11:28
Носяяя прилипнали розавки тениски, супер стегнати дънки, отдолу мъжки прашки ии бели обувчици на краката :oops:

:razz: :razz: :razz: :razz: майтап

gLoRcHi
08-20-2010, 12:51
Хммм моя стил:Определено харесвам skinny jeans,най-различни блузи,тениски,суитчери,кец ве.
Определям стила си като спортно елегантен(обичам да се чуствам удобно и свободно).За по-офицялни случаи нося рокли,обувки тип "балерина" или много рядко токчета.

За другия пол:Харесвам момчета с небрежен,но чист вид.Нещо подобно

http://1.bp.blogspot.com/_DHZzW4q616U/STIkVtPmdpI/AAAAAAAAAHA/CoFT0nnaWKk/s400/penn_badgley2_300.jpg :smt007

Inkognoto
08-20-2010, 15:54
С една дума - Спортно!!!
през лятото нося къси гащи с някаква близка с щампа и кецове
през зимата с широки дънки(не съм особенна фенка на цигарите, стягат ти да не казвам къде и кът са наведеш всички разбират какъв номер гащи носиш) суитчер и от тея маратанки тъп скейтари... да мога безгрижно да си газя из снега :D

За момчетата: хип-хоп стил- увиснали дънки, широка тениска или суитчер, и ГОЛЕМИ обувчища
:grin: еххх... Рядко се намират такива момчета за съжаление :(

qsiii
08-27-2010, 20:10
моятт стил : обожавам кецове и дънки по крака.Харесвам блузите с анимационни герои [ от кенвело и трн :twisted: ] . През зимата блуза или боди с ботушки и пак някакви дънки по краката :D , а през лятото полички и къси панталони и някакви подобни обуввчици http://www.google.com/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_ttMHDgsujT8/RtMlVvwCKVI/AAAAAAAAALM/d4fQ15slkDc/s400/4205984%25257C96077510346b2035ba74b3.jpg&imgrefurl=http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php%3Ftopic%3D380300.0%3Ball&usg=__4FluLR5ckfcIgvRSIZ07RGZgiQI=&h=300&w=400&sz=24&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=4jORB4GLVAGnvM:&tbnh=135&tbnw=179&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25BB%25D1%2 583%2B%25D0%25B7%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25B2%25D 0%25BE%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B8%2B% 25D0%25BE%25D0%25B1%25D1%2583%25D0%25B2%25D0%25BA% 25D0%25B8%2B%25D0%25B7%25D0%25B0%2B%25D0%25BB%25D1 %258F%25D1%2582%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE%26um %3D1%26hl%3Dbg%26biw%3D1440%26bih%3D678%26tbs%3Dis ch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=276&vpy=78&dur=789&hovh=194&hovw=259&tx=84&ty=100&ei=FRV4TOHfJdC6OI_FiJwG&oei=3xR4TNy-KqOkOO2isOoF&esq=20&page=1&ndsp=30&ved=1t:429,r:1,s:0





- харесвам момчета с кецове. Нямам претенции за дрехите, ама да не са със смъкнати дънки и да им се виждат боксерките :?

lili12
09-07-2010, 15:59
Аз се обличам винаги с хубави маркови дрехи :)
През зимата, есента и пролетта се обличам:
- с прилепнали дънки и красива блуза ;
- понякога и с модерни анцузи.
През лятото се обличам:
- с клин къса пола и блуза в същия цвят като клина или туника
- с къси панталонки и сладък потник с гол гръб
- за поводи се обличам с красиви и елегантни рокли на дължина малко над коляното
За обувките:
- зимата с яки ботуши
- есента с готини маратонки
- пролетта със сладки пантофки
- лятото с чехли или със сандали
Това е моят стил на обличане :) Надявам се да ви е харесал

InfiNity09
09-07-2010, 18:20
ми аз много обичам ризки и готини стилни блузки, дънки по тъмни, развлечени или като клин. Нося кецове и бутуши от тея с ресничките. Кефи ме леко хипарския стил :grin: , а за момчета харесвам с развлечени дрехи даже и такива дето леко бият на клушари :D . Мразя момчета с прилепнали блузки или розови и бели панталони... #-o

WaterLilly
09-07-2010, 19:02
Нося най-нормални работи - дънки, понякога скини, понякога от обикновените, кецове (ония като гуменки), и там някакви най-често черни потничета/тениски, неща, които не се набиват на очи, с които няма кой да ме зяпне и ми е удобно. Накратко - стил нямам.

lili12, да повториш още няколко пъти колко хубави, красиви, модерни, маркови, сладки и елегантни са ти дрехите?

За момче стилът на обличане, който най-много ме кефи, е на ония метълчета - черни тениски с групи, кецове и т.н. Но всичко става, само да не е чалгар (т.е розови блузки, големи очила, педалски ризки и подобни)

Jaune
09-07-2010, 19:19
харесват ми момчета с ризи/пуловери през зимата, шалове (но не твърде гей), гуменки (и кецове стават)
инди..

ameli
09-07-2010, 19:58
Обличам се доста разнообразно, всеки ден различно. Общо-взето както ми скимне 8-)

Имам случаи с клин и туника. (по-официално)
Друг път съм с дълги дънки (не прилепнали), някоя по-тясна блуза и горница/кожено/дънкено яке/риза с навити ръкави. (нз как се води)
По-тесни панталони, блуза, шал и шапчица. (тип художник :lol: )
Анцунг и тениска също обичам. (спортно)
Любимата ми комбинация е къси панталонки, шарени чорапи до коляното и същия цвят блуза с дълъг ръкав. (по детски :lol: ) - рядко съм се правила така, но адски много ме радва.

Във всички случаи съм с кецове и маратонки. Зимата - ботуши. Сандали и обувки рядко нося.

При момчетата - нямам претенции, важното е да ми харесва. Само да не е някъв размъкнат рапър. Предпочитам спортно - дънки (не впити, нито чувалести), нормална блуза, ако е с риза още по-добре. За обувки нямат голям избор 8-) Абе както дойде, ако много ме обича ще се промени, заради мен :lol:

Пс. lili12, разбрахме колко хубави и маркови са ти дрехите, как искаш да впечатлиш хората с тях, но не е нужно да го изтъкваш на всяка страница ;)

awerw
09-07-2010, 20:09
така аз с дънките съм скаран :D само анцузи и къси гащета и всичко да ми е широко рядко нещо да е по мене и то просто ми стяга и не ми е удобно :D винаги съм с маратонки или джапанки :D и тва е а в момичетата харесвам по впити блузки :-D и дънките също да са такива 8-)

balu4ka
09-08-2010, 07:37
Ха ,по принцип нося дънки (леко смъкнати ) ,тениски (обожавам тениски с щури текстове и щампи).Ако е по хладно някои зимна шапка ,суичър или анорак и кецове естествено.Раница и слушалки и тва е .

за момчета :
1.някой дънки ,пак леко смъкнати
2.Тениска и риза отгоре или суичър/анорак
3.КЕЦОВЕ -задължително <3

lili12
09-09-2010, 08:58
[WaterLilly]lili12, да повториш още няколко пъти колко хубави, красиви, модерни, маркови, сладки и елегантни са ти дрехите?

Споделям как се обличам адашке :) Разбирам ако ти не носиш маркови и хубави дрехи и обувки - всеки си има свое мнение ;)
Все пак благодаря че ми прочете коментара
:-P

betkata9514
09-09-2010, 13:10
Харесвам по-семплия стил . .
пр: Дънки яка блузка , , високи токчета . .. готина чанта . . и за завършек красива прическа !

За др пол . . прилепнали дънки тениска на dc и маратонки ;п

Vetrogon
09-09-2010, 13:55
първо за мен: джинси или къси панталонки заедно с свободна най често едноцветна тениска или такава на рок състав. кецове или маратонки са перфектни.

за момичето: джинси и ризка или тениска - в никакъв случай крещящи. за обувки - не маратонки, а кецове или от онея, дето приличат на пантофки. такова приземено момиче обикновено ме вдига във въздуха. а има едно от класа което облича един чисто черен прилепнал кожен панталон и направо изперквам. :grin:

sladkalady
09-09-2010, 14:41
Обичам да се обличам елегантно,да не кажа официално :) .Обожавам да съм с официален панталон и с ризка или елеганта блуза,а токчетата са ми слабост.Но харесвам и спортния стил на обличане.

За момчетата-дънки с тениска и маратонки

viqnkababyy
09-09-2010, 18:43
Каквото ми хареса, няма точно определен стил ..
На единия ден може да е пола, блуза с деколте с токове, а на другия черни дънки, бяла блуза и конверски .. :D

honeybabe
09-10-2010, 17:44
1: момичета с анцунг адидас и маратонки и някоя по прилепнала спортна блузка или потниче
2:вталени дънки,ризка или пак някоя впита блузка,става и с някоя къс и тесен анурак с качулка
Тва харесвам ама няма баце,няма такива девойки :lol:
нема ама има.. не търсиш достатъчно 8-)
аз мноо често нося адидас :lol: :lol:

+1
въпрос към автора- Нямаш точно определен стил,но като те слушам съчетаваш странни стилове :D даже не мога да си го представя...че и тая рекламка със "страшните" маратонки беше :lol:

lili12
09-11-2010, 13:33
[ameli]Пс. lili12, разбрахме колко хубави и маркови са ти дрехите, как искаш да впечатлиш хората с тях, но не е нужно да го изтъкваш на всяка страница ;)

Споделям как се обличам миличка :) Разбирам ако ти не се обличаш така всеки с възможностите и мнението си ;) Все пак благодаря че прочете коментара ми :-P

Marky
09-11-2010, 14:49
Момичетата трябва да са с къси поли, малки потничета, която откриват пъпа и корема и, ако искат,токчета. :D

rose14
09-11-2010, 16:29
аз нямам само един стил - понягога съм с тънка риза с къс ръкав , карирана вратовръзка , сиво-бели дънки , маратонки с леко повдигната подметка...понякога с анцуг на адидас и маратонки ...понякога блуза по мене и тъмносини дънки. обикновено е последното :D

rose14
09-11-2010, 16:30
а относно момчетата не знам

dollfacce
09-11-2010, 19:58
Емии аз се обличам мн яко..не се превзем ..ма наистина имам мн яки дрехии..За моя стил на обличане мога да кажа че широки дънки в тоя живот няма да си взема, само тесни и кецове..конверски..елечета ...мн шалове ..шапки..о спирам вече че поема ше напиша :D .. а за момчета обожавам момчета с ризки..ама нищо нз за стиловете им така че...спирам

sara1
09-11-2010, 22:34
ами аз принципно се обличам така: тесни дънки,тениска или потник и съответно ако е зима някой хубав пуловер или суитчер,за обувки най-често гуменки.Напоследък е малко хладничко,така че мятам някое сако например (с някаква щампа и навивам ръкавите,за да не е толкова делово хах :D ) някакви слънчеви очила,леко съм манячка на тема шалове така че добавям и това към облеклото ии съм навън :)
иначе за момчетата не ги гледам много по-дрехите така де ама все пак ако си имат стил бонус :P
най-вече с гуменки или някакви оригинални кецове,риза аа и много ме впечатлява например момче с гуменки,тениска с оригинална щампа или надпис,отгоре сако еха :)))

fuckme
09-12-2010, 08:12
аз съм момиче - тесни дънки, тениски,потници,суичъри,бл зи с дълъг ръкав, ръкави ии ето такива - http://www.kupuvalnik.com/images/1174-0.jpg
кецове,гуменки,боти,марато ки,ботуши..

за момчетата нямам определен вкус, но НЕ харесвам метълите и скейтърите. нещо от типа на - сресана коса,дънки,тениска,маратон и или кецове.

kingkong23
09-12-2010, 21:35
Момче съм . В момента изглеждам така :
3/4 Летни панталони
Широки тениски
Бели кецове
гривна на дясната ръка
спортни чорапи


Сега като почна даскало ще съм така :

Синя риза или на раета
Тъмни дънки
Спортни маратонки или кецове
гривна на дясната ръка
спортни чорапи


А за момичетата нямам нещо определено . Зависи как е съчетало дрехите и от самото момиче разбира се .

xExplosioNx
09-27-2010, 12:08
Прилепнали дънки панталони анцузи !
8-)

DesireToFire
09-27-2010, 12:23
Тениски всякакви (главно изчистени и преобладава черно и сиво), ризи <3, дънки(обожавам да са сиви и не харесвам тези тип "цигара" дето са ти точно по крака, но имам един, защото бяха суперския нюанс на сиво 8-) ), суитчери, кецове/гуменки, никакви мъниста или нещо блестящо по каквато и да е част от облеклото ми.
За момчетата обожаюам ризите и ненавиждам момче с тесни дънки (ако и има розова тениска се получава просто "прекрасно"). Бели панталони за момче също не харесвам :D

HitEmHigh
12-12-2010, 06:30
Момче съм и нося широки тениски, блузи с дълъг ръкав и sweetshirt-и. Дънките и те са широки и обикновенно смъкнати. Нося маратонки или кубинки.
Харесвам момичета с прилепнали дънки и панталони. Тениски, блузи и суитчъри (суитшърти) да не са много по тях, тоест по широкички. Много харесвам момичета със суитчъри. :oops: :D :-P

vanchety123
12-14-2010, 14:17
Аз нямам определен стил обичам да нося прилепнали дънки ако е топло някое прилепнало и яко потниче с някой аксесоари като гривнички кецове мн ясно но понякога сам с леко смъкнати дънки и леко широка блуза и кецове но по рядко но сега защото става студеничко ходя с дънки някой готин суичер аксесоари и кецове а понякога сам и с едни мн сладки ботушки или анцунг на адидас и такивва работи харесвам момчета с леко смъкнати дънки кецове и някоя готина ризка или тениска :D

Infection
12-14-2010, 17:26
Аз ся в тва шибано време ходя с дънки но не такива с някви щарки и много джобове ми чисти да са тъмни хода с кецове тениска и отгоре sweetshirt и най-гадното отгоре с зимно яке много мраза да ги нося едни дебели А за момичетата с прилепнали тъмни дънки кецове и ако е топло някоя изтънчена тениска а ако е студено пуловер например 8-)

iLovePussyJuice
12-15-2010, 16:59
Ето ква е схемата
казвате как се обличате и какъв стил на обличане харесвате в другия пол.Така ще видим какво най много харесват момчетата в момичетата,както и обратното
Е всички харесвате голите момичета,ясно ама като са облечени не ги ли гледате :D :razz:

моят стил си е лично мой,нося това което харесвам и както го харесвам.Не следвам чужди стилове.Все пак използването на чужд стил показва липсата на свой собствен.Та моя стил е :
нося страшни маратонки от тея по високите,дънки не много увиснали,не многоизрисувани или с много джобове обаче подгънати отдолу скъсани на няколко места,риза с навити ръкави като на кърт кобейн ,косата винаги във форма,чанта с презрамка настрани,гривна на ръката и един доста голям часовник ава не от тея старите водомерки.Леко накуцвам като вървя и ме харесват,но аз по дяволите много трудно си харесвам някоя

Иначе харесвам няколко начина на обличане в момичетата:
1: момичета с анцунг адидас и маратонки и някоя по прилепнала спортна блузка или потниче
2:вталени дънки,ризка или пак някоя впита блузка,става и с някоя къс и тесен анурак с качулка
Тва харесвам ама няма баце,няма такива девойки :lol:FAIL!!!!!

пс- ангунт адидас, потниче.... :razz: :razz: :razz:

КРАЯТ! :razz: :razz:

аз у другия пол харесвам летоска да са вижда пипируата майна 8)

SchizoRat
12-15-2010, 19:43
ми.. тениски на групи, тъмни дънки, мешки .. герданчета значки.. червена коса ала бала.. punk style 8)

iffey
12-16-2010, 02:36
Хаосът е само в глава ти бате, ВСИЧКО Е РАП !!! .. - капиш ? :lol:

burpp
12-16-2010, 03:34
Аз съм freestyler. :) Смъкнати, но не много дрехи, който да са ми удобни и да ги нося с кеф. Обичам да нося кецове. Всъщност, пролет, лято, есен, зима, все съм с кецове. Обикновенно маркови- Adidas, Nike, DC, Etnies и др. :)

В другия пол обикновенно се кефя на такива като мен - funky style :D

madaFAKA
12-16-2010, 07:12
skapi drehi i zlato za drugiq pol sa6toto

ByK
12-18-2010, 21:08
Лятото-потник или широка тениска, къси панталони и кецове
пролетта и есента - мне много широки дънки или прилепнати, кеф ми са само широките анцузЕ
зимата я изкарвам или с дебел суичер,блуза и кецове, рядко с ботуши и палто, но тази година ще се разминава... много студ е 8-)

пс. МРАЗИМ ярки цветове
зелено, сиво,черно,бяло, най-много синьо- WIN

HitEmHigh
12-19-2010, 14:39
Хаосът е само в глава ти бате, ВСИЧКО Е РАП !!! .. - капиш ? :lol:
Oоо да ;д :lol: :D

ll40o4yYll
12-19-2010, 16:02
- Моят стил е скеитърски,
леко смъкнати дрехи кецки, винаги с кецки
... кецовете ми са на globe circa или etnies.
За дрехии... Contrabanda, Protest, Board shop ,
DC, Etnies
- За момче същото xD

ChildOfBodom
12-19-2010, 17:18
Обличам се предимно с
- тениска на някоя група, ся зимата черна блуза и отгоре тениската на някоята група. Черни дънки-панталони или едни камуфлажни, които нося в най-зимата xD кубинки, лятото черни маратонки.
Тоест, като метъл. Такивашерени глупости, шалчета разни в никакъв случай.
Харесвам женски, които се обличат във моя стил, е може би без кубинките и камуфлажа xD

lili12
01-22-2011, 15:42
АЗ: Нося блузки най-често на Terranova и NewYorker, и винаги отпред трябва да има нещо (няква картинка или нещо от сорта) не обичам скучните неща.
За дънки и поли нямам определени марки... дънки нося тесни, по крака с ниска талия и непременно с черен или бял колан, а поли къси и тесни.
Обувки: кефат ме изчистени маратонки, шарени кецове, нося и ботушки (предпочитам те да са черни или сиви),а през лятото сандали, джапанки.
Прическата ми е средно дълга но мисля да я оставя по-дълга!

За момчета: Харесвам да рокерския стил на обличане xD Ризки отдолу с готини блузки и дънки. С кецове и рокерска прическа.

общо взето харесвам разнообразието :)

unknown0inlowe
01-22-2011, 17:15
Аз обичамм да нося дънки по тълото а понякога с права кройка защото казват че ми ходят,НЕ нося блузи с дълъг ръкав!! Само тениски и потничета и само прилепнали а отгоре някой анурак или ръкавки :) ! Кецки или маратонки на адидас но през зимата ботушкии на които следвам модата и тази година си купих над коляното.Косата без фафлии :-D само изправена и то не винаги :)
А момчетоо Ризки отдолу с готини блузки и дънки и С кецове :)

RaisedOnRock
01-22-2011, 17:16
Обличам се както ми скимне,не следвам никакъв стил.Има неща,които не бих облякла,примерно обувки на ток,пантофки или блузи с дълбоко деколте.
За другия пол не знам,не ми пука толкова,да се обличат както искат.

raqtaaa
01-22-2011, 22:43
Лято: Кецки, пантофи, сандали или джапанки.. Дънкови къси панталонки.. поли и рокли нося, зависи от модела.. Потничета БЕЗ СМОТАНИТЕ ТЪНКИ ПРЕЗРАМКИ, КОИТО СА КАТО ЛАСТИК! Тениски по мен със забавни картинки и надписчета и ризки ии туники.. За по-студено, суитшъри с и без цип, прилепнали и отпуснати..

Зима: Ботуши и боти, тази година ме кефят угитата.. Дънки по мен с ниска талия (черни, сиви, сини,бели).. Панталони тип дънки (всякакви ярки цветове).. Блузи с дълъг ръкав.. Туники с клинчета.. ии суитшъри..

Общо взето нося и спортно и по-елегантно.. Зависи от повода и настроението ми.. :)

Аа момченцатаа: Кефят ме такива с тъмни дънки(панталони) с ярки тениски... (без розово и лилаво ест.. ) с кожени якета тип "качи се на мотора ми " :-D с някакви такива кецки http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i52.tinypic.com/2e4jdb8.jpg&imgrefurl=http://forum.nariba.com/viewtopic.php%3Ff%3D92%26t%3D40823&usg=__9d1bA1VZc3wwNT1GReFPEawhZWc=&h=597&w=796&sz=54&hl=bg&start=80&zoom=1&tbnid=lYlfHcWCvIqynM:&tbnh=158&tbnw=208&ei=vGo7TfWaDpHKswb_pazzBg&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BA%25D0%25B5%25D1%2586%25D0%2 5BE%25D0%25B2%25D0%25B5%2B%25D0%25BD%25D0%25B8%25D 0%25BA%25D0%25B5%26um%3D1%26hl%3Dbg%26biw%3D1024%2 6bih%3D673%26tbs%3Disch:10,3400&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=143&vpy=390&dur=214&hovh=194&hovw=259&tx=193&ty=132&oei=jmo7TYmmFoGW8QP-v_ybCA&esq=7&page=7&ndsp=12&ved=1t:429,r:8,s:80&biw=1024&bih=673 ......... МНОГО Е ДЪЛГО ЗНАММ АМА НЕ МОГА ДА СМАЛЯВАМ ЛИНКОВЕ..!

susamkaaaa
05-01-2011, 12:30
Обличам дрехи ,в които да се чувствам добре :) .Дънки тип цигара ,тениска със щампа развлечена или лепната ,развлечени или лепнати потници и суитчъри също лепнати или развлечени .По някога и смъкнати дънки :) .Косата почти винаги ми е изправена и пусната ,а ако се връзвам ще е нещо небрежно :D .


А за момчетата определено смъкнати ! =D> С расти или без тях 8-) .Ненавиждам фешани :? !Не мога да приема да имам момче с повече грим от мен /не че аз слагам много :D /

gab4ooo
05-01-2011, 14:30
Имам два различни стила . Един ден съм както ме нарича една приятелка като ,,кифла'' . Нося клин , риза , очила , някое колие , по изискан часовник . Друг път нося тесни дънки , тениска , суитчер , силиконов голям часовник и кецова на супра :ДД Момиче съм

Josefinne
05-01-2011, 14:55
Напоследът все повече се принъждавам да се обличам по-сериозно по различни поводи.
Иначе се кефя да нося маратонки, като белите са ми фаворит. Дори по-скоро кецове. Кефя се и на шарени гуменки.
Обичам да комбинирам по-официални дрехи със спортни ( примерно да си сложа дънки, маратонки, тениска и сако ). Все пак сме в ерата на сикретизма :D
В момента съм с прав черен панталон, синя блуза и сако, които съчетавам с черни , леко каубойски ботуши и кожено яке с дълбоко деколте.
Кефя се на момчета със спортен стил или спортно-елегантен. Не си падам по костюмари много-много, но определено признавам, че в определени случаи и на определен тип мъже костюмите им пасват много добре :).
Не си падам по чалгарчета, които го избиват на пънк. Или по скъсаните джинси.

ddann
05-01-2011, 15:41
Еми да започна с това, че съм момче.Правя си експерименти с облеклото.Например един ден бях с маратонки (черни), черни дънки с избелено и намачкано, тънка блуза с дълъг ръкав-тъмна, сива риза и ЯРКО ОРАНЖЕВ колан. :-D Обичам да си навивам ръкавите почти до лакътя.Например ръкавите на пролетното ми яке.Когато не е лято не отивам никъде без дънки.През лятото 7-8-и панталони, по-къси...имам едни мнооого къси ама рядко ги обувам.Тениска...с голям надпис или пък тотално изчистена...и винаги ЯРЪК колан.Контрастен на всичко. :grin: Обичам да слагам и къс в/у дълъг ръкав.

За момичета:дънки или нарязан панталон по краката, някоя прилепнала блузка, кецове или за лятото сандали/джапанки или дънки+горнище на анцунг. :-D

infected9
05-04-2011, 11:01
Най-често черни кецове converse,леко смъкнати скъсани дънки тенсика риза от горе (не от тея кифленските).. :D и тка..а да нося раница изправям си косатa и тфа е.
За момчетата..ми и аз харесвам момчета с "тридневна" брада :D малко-по дълга коса ..мм..кецове, дънки и тениска ..нямам големи претенции :D

asp1r1n94
05-04-2011, 12:15
Тениска(без никакви картинки и т.н.) ,черни дънки и суитчър

garfi94
05-15-2011, 13:15
Ами ходя с кецове (винаги шарени), дънки или някои разцепени панталони (винаги прилепнали), някаква спортна (и винаги с много луди картинки) блуза или тениска, суитчър. Лятото нося къси панталони (понякога и спортна пола) и потници и тениски с яки картинки. О, и винаги съм с някой разцепен колан 8-) . Косата ми е къса и си я разрошвам :grin: .
Обичам момчета със спортни дрехи и с кецове, като гаджето 8)

cigarettekisses
05-15-2011, 18:23
Нямам точно изграден стил.
Спортно-елегантен..Нещо такова.

scandalousLady
05-15-2011, 19:39
Обичам кецове, нормални блузи и тениски с някоя сладурска картинка,дънки.. а за момчетата със спортни дрехи и с кецове.

Requisition
05-15-2011, 20:08
Аз нося къси панталони/дълги дънки с някоя тениска с готина щампа(суитчър ако е хладно), кецове supra или маратонки adidas. Харесвам момичета с тесни дънки и някое свежо топче. Токчетата не ме хващат много, женските кецове по-радват. :)

freakyHappiness
05-16-2011, 05:59
ъмм., теснии дънки., топове без никакви щампи (най-много надписа на марката :D ) ии кецове., амаа да са в цвят като блузката ;дд

Оообичам момчетаа с "бодличкии"., белии ризки и тъмни по-смъкнатии дънки ;дд (много рядко се срещат!)

sponge
05-20-2011, 22:33
Аз обикновено нося потник тениска, суитчър, черни или тъмно сини дънки.
Не отделям много време на косата си. Понякога я изправям. В ежедневието си нося малко грим [само спирала, понякога и молив].

Харесвам момчета които не прекарват повече време от мен пред огледалото. Стандартни дънки, тъмни тениски или потници. Падам си по момчета с татуйровки.

daru6a1
05-21-2011, 17:33
Обичам да нося бели дънки,черни панталони или клинове във всякакви цветове. За горно облекло предпочитам шарени тениски или изискани блузи.. От това къде отивам и с какво съм облечена си подбирам обувките. Страст са ми високите токове, но в ежедневието ми се налага да ходя с маратонки или кецове. Обувам високи обувки,когато ходя на кафе или на вечеря :) Харесвам аксесоарите - било то шал или колие , както и красиви обеци. Често косата ми е вързана на кок , изправена или на ретропреса. Според прическата си избирам и аксесоарите към нея - диадема,лента или фуркети =]

daru6a1
05-21-2011, 17:35
Обичам да нося бели дънки,черни панталони или клинове във всякакви цветове. За горно облекло предпочитам шарени тениски или изискани блузи.. От това къде отивам и с какво съм облечена си подбирам обувките. Страст са ми високите токове, но в ежедневието ми се налага да ходя с маратонки или кецове. Обувам високи обувки,когато ходя на кафе или на вечеря :) Харесвам аксесоарите - било то шал или колие , както и красиви обеци. Често косата ми е вързана на кок , изправена или на ретропреса. Според прическата си избирам и аксесоарите към нея - диадема,лента или фуркети =]
За другия пол нямам особени предпочитания, стига да им подхожда.

bloodyF
05-21-2011, 19:48
за училище тениска/блуза, дънки и кецове или риза/панталон или дънки/пантофи
иначе за навън панталони, дънки и блузи и кецове или пантофки..наскоро си взех едни високи обувки (по принцип много харесвам, но не са ми удобни) и тях си ги харесвам и искам да си ги нося.. :д

за другият пол...все тая общо взето, но не и размъкнати дрехи, 6 номера по-големи отколкото трябва, твърде прилепнали блузи или панталони, гамата между розово и лилаво за момчета ми е гадна, има едни модели дънки, изглеждащи като от битак, и те не ми допадат, да се показва, че носи адидас (или в повечето случаи фейк адидас) също (важи и за найки, пума етц. ),някакви бижута за момчета (висулки), чанти за момче,повечето не ми харесват, и анцузи да ми носят със седмици... ау ужас. или по центъра с анцунг.. :?

bleskawotokotencce
07-27-2011, 10:53
АМИ аз се обличам с хубави тениски в различни цветове от всекакви магазини мога да си купяя :grin: и пак ще се харесвам :) и също така дънки и панталонки и анцузи за физическо а момчета харесвам много гаджето ми той се облича като готин рапър!!!! ;)

Tempest
07-27-2011, 11:37
тениска, 3/4 панталони.. в някои случаи, когато за горнище е топло, а за тениска само е хладно - ризка отгоре.. и като пич :D

другия пол - изсулените ми грабват очите, ама и да е няква пъцка, не ми дреме - аз не гледам мноо външния вид :D


ии розово нема да нося пък! :D Т'ва треа си абич..

xch0colattegiirlxx
07-29-2011, 15:12
Ми аз се обличам с тесни дънки, някфа тениска.Нося гривни.Обичам кецовете :smt007 .Па ако си намеря калци за ръце и такива ще нося 8-)

Харесват ми момчета с тесни дънки(може и да са смъкнати ;д), не много широки тениски, няква лента на ръката може би..Някъф гердан на врата .. де да знам :D

Bonbbonche
07-30-2011, 10:00
Ами за различните случаи съм различна, обичам женственото излъчване. Кецове не нося! Най-много някой ниски маратонки. Тея кецове ми втръснаха, честно. Момичета, не можете ли някои готиви обувчици да си купите.. оо, да и аз съм любител на токчетата (нали не говорим за 10 санта), но по-често ходя с някой сладки ботички или мокасинки. А през лятото сандалки. 8-) Най-често ходя с някои тесни дънки (аз други всъщност не нося :D ), някоя спортна блузка и якенце.. а, също не съм любител и на суичърите..

За момчетата сега ще ви кажа какво съм забелязала и направо ми е смешно..
1. шалчета.. освен ако не си някой 50 годишен французин - не е яко.
2. супер тесни дънки, както и прекалено широки.. особено ако си някой много кльощав.. Просто не възприемам идеята за момче, което носи по-тесни дънки от моите или пък отделя повече време за косата си от мене..
което ни води до номер 3. Косатаа.. принципно обичам момчета с прави коси, къси и просто леко пооправени преди да излязат. Без гадни бретончета на черта. :lol: НО си падам доста и по яко къдравки (лол, как прозвуча) пуснали малко по-дълга коса, но тя пък става по-обемна. Абе не мога да ви го обясня, ама май се сетихте.
4. Очилцата. Абе момчета някои очила просто не ви отиват.. айде стига с тея изцепки вече..
5. Това съм забелязала по фейсБУЦИ.. :D Ъъъм.. стига с тея тъпи муцки, то за момичета е вече смешно, пък за момчета..... :razz: :-o

Общо взето една спортна тениска, дънки и готина усмивка ми грабват окото. :-)

Bonbbonche
07-30-2011, 10:03
Боже.. сори за "някоЙ маратонки" и т.н.. боже, не мога да повярвам, че така съм го написала. И то не веднъж. Явно това, че както го четеш мозъкът ти така го запомня е вярно.. :shock: :shock: Толкова неграмотно е написано вече всичко в нета, чеее.. сори за тоя тъп коментар, ма останах яко изненадана.

polssa
08-05-2011, 12:21
азз...по принцип се обличам като всички момичета ... и аз не знам :D Не съм някоя кифла, дето се облича гадно , ноо например обожавам ризи, вратовръзки, кецове, етно рокли и т.н.
Харесвам момчета, които се обличат хубаво..не понасям някви с анцузи на Адибас със 100 черти .. предпочитам дънки, готина тениска/риза и кецове :)

TVDQueen
08-05-2011, 15:16
Ами кецове (обожавам ги) някои по-отпуснати панталончета, е не да ми се влачат де :shock: но просто не ми е комфортно да са некви прилепнали.Става ми топло и абе и аз не мога да го опиша 8-) Тениска обикновено от Ню Йоркър,Тали Уеъл,Теранова.С някоя забавна картинка и комбинарана със суитчер или връхна дреха.Суитчерите..много им се кефя. 8-)

А момчета..аз си умирам точно за два типа момчета.
1.С дънки по прилепнали, но в никакъв случей като на гейче :shock: :shock: някаква ти-шърт, маратонки..може и със суитчер..и раница отзаде от тези новите дето са с едни въженца.Не знам как им се викат де. :D
2.Провисналите панталони, голеемите суитчери и флексовете. :oops: Като видя момче в едно от тея двете и ми се завърта главата на 360 градуса. :lol: :lol:

thegreenzombie
08-05-2011, 15:25
аз--> кецове, дънки, тениски ии sweatshers/не знам как е на БГ/ ..понякога се нося доста смъкнато...обичам и да нося шапкии..ии общо взето...т'ва е 8-)
а за момчетата...--> смъкнати ии със готини слушалки... а ако имат и раста :oops: .... шегувам се :D не съм мислила какво трябва да носят момчетата :? ии все пак 8) 8)

TheCrimson
08-05-2011, 17:35
Попринцип моя стил си е..моя стил. Нося тениски, дънкита, панталони до коленете, суитчъри, блузи НЕ ХАРЕСВАМ! Тениска и суитчър! Ем..това е, най-вече..друго не нося.
А за другия пол..ризи, дънки, суитчъри, кецове, нещо по-метъл или пънк стайл. Горе-долу като мен :D

Colouring
08-05-2011, 17:42
Стилът ми е спортен,но някак искам да го променя на спортно-елегантен.

LovelyD
08-05-2011, 19:53
Амии аз се водя за голяма модна маниачка, стил - токчета, диадеми, дантела, дънки, сатен... нещо такова, де да знам. стилът ми се заменя заедно с модата - много често виждам мои неща да ги слагат по списанията ( и ест ми става егати якото тогава :д )

За момчета - Ауууу на първо място ОБОЖАВАМ МОМЧЕТА В БЯЛО БОЖЕ БОЖЕ ей като видя някое момче в бяло може и да не е най-големия красавец ама оххх мале разтрепервам се, супер яките са. Обичам момчета с тиранти, с бомбета и с блейзъри, а отдолу с риза с къс ръкав и дънки и кецове. Но НЕНАВИЖДАМ МОМЧЕТА В РОЗОВО И ЛИЛАВО, независимо, че аз нося тези цветове. Мразя момчета с веобразни деколтета и НЕНАВИЖДАМ джапанки или сандали върху мъжки крак! Оф, догади ми се само от мисълта ! Аа да, и момче ли си - имай къса коса! Ако трябваше да имаш дълга, щеше да се родиш момиче и това е!
Още нещо - татусите по мъжките вратове са много секси.

Общо взето съм голям маниак на тема облекло, на почти всичките ми приятели (момчета) аз им казвам какво да носят и от кои магазини да пазаруват, кои цветове и т.н. Обожавам да давам модни съвети и даже се е случвало изцяло да променям нечий стил и момчето първо е несигурно ама после като почнат едни комплименти " ауу колко си хубав " " ауу колко хубаво си се барнал" и така нататък и става ясно, че хората трябва да ме слушат :D

lili12
08-06-2011, 16:28
Аз нося хубави дрехи, но не обичам големите деколтета!Никога не бих тръгнала с огромно деколте и гол пъп..
А за момчета обичам с дънки, ризи :)

Chacho
08-06-2011, 17:22
Дънки, забавни тениски и маратонки/кецове.

Момичетата ги харесвам без дрехи.

Audiophile
08-06-2011, 19:02
При мен - дънки, ризи, тениски, маратонки/кецове, суитчъри


Девойките - с рокли и токчета, дънки и токчета, по-спортните. Абе да не е с шалвари и някви тигрови/леопардови щампи. И като цяло ГОЛИ 8)

Zarity
08-07-2011, 05:41
Моя стил няма как да го опиша честно казано,но доста хора ми казват,че го имам :D Ми дънки,винаги изчистени,обикновенно шарени кецове,дениски,потници,обо авам ризи на раета.Обожавам и високи обувки (БОТИ,БОТИ ДО КОКАЛЧЕТАТА :smt007 :smt007 ) ,но много трудно си намирам такива,които да ми пасват на дрехите.Аксесуарите ми са обици задължително,гривни и един пръстен на палеца)
За момчета-направо умирам като видя момче с риза,дънки и кецове.Умирааам.И с някоя забавна тениска може.С хубави панталони,черни,хехе.Само да не ми се изпраска с анцунг,щото направооо :?

choparkopar
08-07-2011, 10:11
Сега през лятото нося предимно рокли, но не че се харесвам в тях, а заради горещините. Обожавам пантофките- имам цял шкаф с най-различни цветове и модели и си ги нося от ранна пролет до късна есен, включително и през лятото. Така и не можах да свикна с кецове и маратонки, въпреки че ми харесва как стоят на другите момичета.
Нося предимно дънки в тъмни цветове и много рядко панталони-любимите ми са един червен и един кариран. Обичам едноцветните потничета, блузки, пуловери. Не мога да търпя никакви бижута, шалове, значки, слънчеви очила,шапки и всякакви такива излишни според мен неща.
По отношение на момчетата (мъжете по-точно :oops: ) не мога да оправдая анцузи и маратонки извън фитнеса и парка. Харесват ми небрежните ризи(само да не трябва аз да ги гладя) и часовник като единствен аксесоар, защото обиците и ланците са смешни върху индивид от мъжки пол.

Missmarch
08-07-2011, 16:33
Нищо че е стара темата, аз ще постна и собственото си мнение.
Значи... Аз се обличам нещо средно между рап/метъл .. ае, нещо щураво !
==> Прилепнали дънки , кецове няма значение кви !
Тишърти - широки, прилепнали няя значение.
Полички с клинчета .. не дънкови.
Суетшърти, гривнички, коланчета, шапки, шалове, обици ... по странен начин просто. 8)
Кефят ме МОМЧЕТА с широки анцузи или дънки .. дъното до колената . :-D ШИРОКИ тишъртиииии некви кецоУе .. ае горе-долу рапърчета, метълчета .. квото се навъди наоколо. М неш` такоа .

someonerandom
08-07-2011, 18:03
Маратонки,дънки(най-често тъмни,по-изчистени,без цепки,проттритости и такива)тениска(не точно прилепнала,но не и широка)с надпис отпред или риза,почти винаги с навити ръкави(от тези,които си имат копче за ръкава),блузи с дълъг ръкав никога.
За момичета не мога да кажа,защото ако някое момиче ми харесва,никога не ми е правело впечатление как се облича,въпреки че най-често такива с прилепнали дънки/клинче ми грабват окото 8-)

anonymous708973
08-07-2011, 18:31
на почти всичките ми приятели (момчета) аз им казвам какво да носят и от кои магазини да пазаруват, кои цветове и т.н.

Съжалявам, но звучи супер смешно и нафукано. Кои цветове им избираш? Твоите любими или такива, които отиват на тях? И как преценяш какво им отива?

Не нося маратонки и кецове, анцузи, нищо смъкнато или прекалено шарено, никакви ярки цветове, суичъри и щуротии.
Нося високи (платформи) и ниски обувки, лятото - роклички, панталони (къси си купих едва това лято), зимата - тънки пуловерчета с обло или V-образно деколте, фишута, дънки - нищо изчанчено, никакви капси, ненормално количество ципове и простотии. Не нося жълто, оранжево, цикламено. Обичам бижута, не излизам без и над половината съм си ги направила сама.

Не харесвам смъкнати момчета, абсурдните цветове от Ню Йоркър и не съм голяма фенка на 7/8 дължина за мъж. Кефят ме хора, които залагат на свеж елемент в облеклото. Примерно жълт кант на сивия пуловер. Прави дънки или тъмен панталон, тениска, спортни обувки (но не гигантски кецове). Никакви карирани гащи до коленете. Обожавам мъже в риза - няма такъв, на който да не му стои и с бижута - пръстен или гривна, но да е нещо стилно. :)

polssa
08-08-2011, 10:54
Дънки, забавни тениски и маратонки/кецове.

Момичетата ги харесвам без дрехи.
леле човек...вдъхновяваш ме 8-) :-)

s8y
08-12-2011, 00:44
Аз се лутам честно казано... един път съм с някоя по-елегантна блуза, някоя рокличка свежарска, тениски с елечета и т.н. Харесвам обувки тип пантофки... Понякога съм просто с кецове, тениска и дънки ( забелязах, че доста хора така се обличат тук) Обожавам дранкулки всякакви, герданчета, гривни... Но наистина харесвам всичко с емблемата peace (знака на хипитата) :grin: Мразя, много мразя кифли, хубави дрешки, но съчетани ужасно и всички са толкова еднакви...
Харесвам момчета с ризи или най-прости тениски, кецове, маратонки, почти няма значение :) Също мразя и хора с анцузи... Има един виц, че в Перник мъж си купувал анцунг и продавачът го питал: -За всеки ден или за сватба... :D

FuckingFreak
08-12-2011, 12:11
на почти всичките ми приятели (момчета) аз им казвам какво да носят и от кои магазини да пазаруват, кои цветове и т.н.

Съжалявам, но звучи супер смешно и нафукано. Кои цветове им избираш? Твоите любими или такива, които отиват на тях? И как преценяш какво им отива?

Не нося маратонки и кецове, анцузи, нищо смъкнато или прекалено шарено, никакви ярки цветове, суичъри и щуротии.
Нося високи (платформи) и ниски обувки, лятото - роклички, панталони (къси си купих едва това лято), зимата - тънки пуловерчета с обло или V-образно деколте, фишута, дънки - нищо изчанчено, никакви капси, ненормално количество ципове и простотии. Не нося жълто, оранжево, цикламено. Обичам бижута, не излизам без и над половината съм си ги направила сама.

Не харесвам смъкнати момчета, абсурдните цветове от Ню Йоркър и не съм голяма фенка на 7/8 дължина за мъж. Кефят ме хора, които залагат на свеж елемент в облеклото. Примерно жълт кант на сивия пуловер. Прави дънки или тъмен панталон, тениска, спортни обувки (но не гигантски кецове). Никакви карирани гащи до коленете. Обожавам мъже в риза - няма такъв, на който да не му стои и с бижута - пръстен или гривна, но да е нещо стилно. :)

Абсолютно същата съм и аз.
Кецовете ги изоставих още в пети клас, супер грозно е според мен една млада дама, на 14-15-16 години с кецове, а да не говорим за онези широките. Инфантилно е. Анцузи нося ЕДИНСТВЕНО в часовете по физическо, даже в повечето случаи съм с клин. За същата цел имам един единствен чифт адидас. Същото ми е мнението и за момчетата - харесват ми анцузите горе/долу, но да не е някакво менте личащо се от 5 километра, нито пък на кафе,дискотека, абе като цяло вечер с такова облекло ... просто е неподходящо.

sisinata
08-12-2011, 20:42
Женско съм. Обичам да ходя с вталени ризи или тениски,дънки
по мен и ниските кецове на conversе, или маратонки (най-често Nike). Имам и един чифт от големите кецове на supra, които обожавам. За противоположния пол харесвам риза (понякога с тениска отдолу, зависимост от модела) дънки и спортно-елеганти обувки. <3 Damon <3

raqtaaa
08-12-2011, 21:29
Момиче съм... през лятото нося дънки по мен.. свежи и изчистени потничета и тениски със забавни картинки или блузи тип прилеп.. ... суитшери, кожено яке.. обувки - кецове (гуменки), пантофки и сандали, а за по-специални случаи - токчета..... през зимата.. дебели суитшери, блузки с дълъг ръкав, половери, туники.. :) не обичам натруфените лъскави остри ботуши.. а нормални боти.. с някакви верижки може би и ботушите по-дълги.. ЧЕРНИ ИЛИ СИВИ.. НЕ кафяви.. и искам угс тая година .. :D харесвам ярките цветове, бижутата и шалчетата.. ии тези шапки тип " чорап " ;дд

Харесвам момчета с дънки нее прилепнали, но и не много смъкнати.. с нормални маратонки мб адидас.. свежи и не много цветни тениски и суитшъри.. :P

TheNewReligion
08-12-2011, 23:01
Леко накуцвам като вървя и ме харесват,но аз по дяволите много трудно си харесвам някоя




2.Провисналите панталони, голеемите суитчери и флексовете. :oops:




[b] sweatshers/



. стилът ми се заменя заедно с модата - много често виждам мои неща да ги слагат по списанията ( и ест ми става егати якото тогава :д )



:razz: :razz: :razz:
Нямам думи.

Garvanec
09-08-2011, 20:42
Искам да попитам от какви магазини може да се намерят блузи , които са прилепнали по тялото . Нямам снимка , но е нещо такова като блузите на футболистите които носят под фланелките си например.

SweetLuna7
09-08-2011, 21:09
Значи, моя стил е по-скоро спортен. :grin: Постоянно нося кецове, защото всеки ден тренирам и с други обувки ми е малко странно, обаче ако излизам някъде на разходка, най-често съм с пантофки и отвреме навреме и някои високи обувки. :grin:
Винаги съм с дълги/къси дънки, с някакво понтиче, ако е топло... и такам. Ппц обожавам широки тениски, обаче супер широки, но рядко излизам навън с такива.

А за момчетата... Нещо такова би ми харесало:

2.Провисналите панталони, голеемите суитчери и флексовете. :oops: Като видя момче в едно от тея двете и ми се завърта главата на 360 градуса. :lol: :lol:

Иначе, обожавам рапърския стил в момчетата. Широка тениска, кецове, дънки, ако има и шапка - :-) :D

Chacho
09-08-2011, 21:41
Не знам дали съм писал тука.

Кво носа аз: некви дънки, некви маратонки, шантави тениски, понякога мятам и връхна дреха.

Кво харесвам в момичетата: никви дрехи... а да бе писал съм тука. Е, нищо, ъпдейт: нощници.

eminemfenka
09-08-2011, 22:26
Ами нося маратонки < черни/сиви , които са кожени.

Дънките са по мен и са тъмносини и фабрично избеляло на бедрото.

Нося и широки колани.

Повече нося потници и отгоре някоя ризка,потник + жилетка.

Потник + шлифер. Не нося много блузки с дълъг ръкав.

И чанти в голям размер и безформени, просто са ми страст.

-

За мъже предпочитам черна/бяла фланелка по тялото.

Сини дънки / не определям нюанс/.

И едни спортно елеганти кожени маратонки.

LordVoldemort
09-08-2011, 22:47
аз много харесвам да нося sweatshirts,когато е по-студено.В смисъл много харесвам.А иначе през лятото,къси панталонки + тениска.Имам много тениски ,почти всички са разни филмови .. всякакви .. :О звучи тъпо ама кво да правя..
Когато ходим на клуб или нещо от сорта взимам нещо от брат ми , той е на 20 сега ,но ми стават някой дрехи,понеже аз обичам да нося по широки .. ( че имам коремче и с тях изглеждам слаб ) ,a той носи маркови и са хубави :oops: 8-) )


Момичетата..никога не съм се кефел на високите токове ,разголените деколтета ( добре де на тях им се кефя ) и т.н ..С дънки или нещо такова ,маратончици ии sweatshirt или блузка с по дълги ракави ,както и нещо модерно ,ново ,но не и натруфено и гадно .. няма как да ме разберете,ще ви дам снимки.

ЗА МЕН това момиче е много сладко и красиво.Не защото съм фен на Хари Потър,а просто заради самата нея през всичките тези години от както я гледам ..от малка до сега ,все си е била сладка и чаровна.Винаги ми е харесвало как се облича.


Да,не харесвам обличане стил Андреа или стил Преслава,моля да ме извиняват кокетките в сайта,но това си е лично мое мнение.

http://prikachi.com/images/213/3797213Z.jpg
http://prikachi.com/images/216/3797216X.jpg

Chacho
09-08-2011, 23:04
Бих й го спущил.

LordVoldemort
09-08-2011, 23:09
Бих й го спущил.

Чачо,преди не беше такъв.Късният час ли ти се отразява по този начин,та да говориш като поредния селянин?Или си прекалено загорял?

Chacho
09-08-2011, 23:11
Загорял съм.

reperw
09-09-2011, 07:45
Дънки + маратонки (но само маркови )+ тениска

когато е студено суитчери ,но не ги харесвам :?

Харесвам в момичетата : Тесни дънки с потник

MetalForever
09-09-2011, 08:14
Интересна тема...

Много харесвам ризи.Имам наистина много видове.Когато спортувам взимам тениска за предпочитане по-голям номер от моя.Нося 3-4ти с много
джобове.За обувки - предимно кецове.Като цветове най-често черно.Понякога се обличам и като класически "метал".

За момичетата .. хм може би нещо пънк,метал.

differenTgiirL
09-09-2011, 10:15
Уммм, нещо за мен..Падам си пънк, ..Нося дънки или къси гащи, с забавни тениски, потници, карирани ризи и суитшери.. ОБОЖАВАМ Кецовете, особенно високите..МРАЗЯ токчета, незнам, просто са ми отвратителни..

skate
09-09-2011, 11:22
обличам първото нещо,което набарам в шкафа.

а за момичета най-харесвам като са без дрехи

nolovexxx
09-09-2011, 12:25
Зимата: Прилепнали дънки, кецове, суитчери, анцузи, якета, блузи, ризки, горнища
Лятото: Тениски, потници, късии гащи, сандали, рокли
Малки чантии, гривни, гердани :-P


За момчетата: Анцузи :oops: , смъкнати дънки, широки тениски, ланци и кецове :-P хмм.. и горнища с качулка :oops: :-P :-P :-P

_InSaNe_
09-10-2011, 11:15
ми аз съм момиче.. нося само кецове обичам свободните и небрежни дрехи
а стила за момче - имам няква мания към смъкнати момчета !!!!!!!!

CoNviCt
10-30-2011, 22:24
Бая си промених стила,сега е друго нещо.Аре ве,вие как сте?

xSunwell
10-31-2011, 06:35
Язе нали съм гаден метъл одим с черни тениски, черни или тъмно сини дънки. Е такива "гуменки : D" http://i.topmodel.bg/files/2010/02/11/9cb410f950.jpg . Понякога разнообразявам де, намира се и някой-друг шарен парцал ..
Иначе харесвам мъжки които се придържат към моя стил.

CoNviCt
10-31-2011, 07:31
кофти вкус :-P

xSunwell
10-31-2011, 10:23
http://media.tumblr.com/tumblr_lkehky11mh1qzkmqd.jpg

L0nelyKrisq
10-31-2011, 19:17
мм.. :o различни видове дънки .., якета , горнища :)

Razor93
10-31-2011, 21:36
Общо взето постоянно нося кецове (естествено не най-обикновения тип кецове, който вероятно ви изплува в съзнанието, винаги се старая да търся по-интересни модели), освен през зимата и като изключим спортното облекло нося следното:
Пролет & Есен - кожено яке (черно), евентуално по-плътни, изчистени блузи/суичъри (предимно черни, сиви, бели), дънки (предимно светли), кецове

Лято - ризи (с шарки тип "покривка за маса" :lol: ), под ризите най-често нося най-обикновена бяла тениска с къс ръкав, дънки (предимно светли), кецове

Зима - кожено/зимно яке (черно), изчистени блузи/суичъри (предимно черни, сиви, бели), понякога тънки пуловери (пак предимно черни, сиви, бели), дънки (предимно светли)

Като цяло обичам семпли цветове, както си проличава по написаното по-горе, но понякога ме хапе коня и експериментирам с абсолютно обратното на това, което най-често нося. :D

FuCKkK13
11-01-2011, 07:46
ходя с широки кецове,тесни дънки и широк суичър най-често... като е по-топло широки кецове + тесни дънки + някой потник или тениска,които си вървят с кецовете... зимата в момента имам спортни боти... иначе си нося понякога ботички ниски пак с дънки и отгоре някоя блузка.. лятото също ходя с потник,къси панталони и изчистени сандали...абе общо взето се обличам доста спортно.. никога не съм носила токове и не мисля скоро да започна да нося :D .. това е :)