PDA

View Full Version : Доса странно чувство



FromAutumToAshes
10-13-2009, 22:15
Как да го обясня.. Супер самотно ми е. Чувствам адски голяма празнина вътре в себе си и искам някой до себе мен. Някого на когото мога да разчитам, да знам, че мога да му се доверя. Въпреки това не искам да имам приятелка (поне за сега), Писна ми, а и вече нямам сили да ме нараняват отново. Но просто искам тази празнина да изчезне, не знам какво да правя. Вече и отчаяните взима своето. Отново пропадам в дупката от която съвсем наскоро успях едва едва да се измъкна. Не моля за съвети, просто исках да споделя как се чувствам, а е много дълго за дневника. На отделилите време да прочетат тази простотия благодаря (:


едит - да знам.. има правописна грешка в заглавието ;/ не ми работи хубаво клавиатурата.

Linns
10-13-2009, 23:03
'Баси, тва все едно аз съм го писала.. Абсолютно същото .. :-o

iashxui
10-13-2009, 23:14
всеки е изпадал в таквиа моменти ;д ще ти мине ;Р и най-неочаквано
ще дойде и твоето време да си щастлив (bear)
и бтл защо ми се струва че имаш дествен мустак ? :shock: извинявай ама може и брада да си си пускал : D се тая ми е де ама кат ти видя аватара ии тамс е забива погледа ми :D нищо лично

PoLiToOo
10-13-2009, 23:43
ами излизай повече с приятели..разсейвай се ..не знам аз поне така правя като изпадна в подобна криза

anonimchetou
10-14-2009, 03:33
" Писна ми а и вече нямам сили да ме нараняват отново.." Човече ти ако се придържаш към тея твои размисли може си останеш още много време самотен. Не се страхувай бе човек. Наранили са те ясно.. Но тне казвай " нямам сили да ме наранят отново.." Ако се "страхуваш" така може да пропуснеш много неща в живота си .. дали любов иили др нз принипцно казвам. Тва да не праийш нещо щото се опасяваш " да не стане като преди и да ме боли" е най-голяма глупост. . . според мен.. Помисли какво те прави щастлив. Усмихвай се повече.. И не допускай страха или някое негативно чуство да те обвземе.. Млади хора сме все пак ..

mechtaq_za_teb
10-14-2009, 04:34
Всички сме имали такива моменти... но поне бъди сигурен, че не трябва да се отчайваш. Всичко ще се оправи, просто мисли позитивно и се радвай на всичко около себе си. В крайна сметка човек трябва да се научи да си бъде достатъчен, а не да се нуждае от някой, за да живее пълноценно.

LadyDi
10-14-2009, 04:43
Това е третата или четвъртата подобна тема, в рамките на изминалите 2 седмици.

На това "странно състояние" му се вика "депресия" и всеки тийнейджър минава през него. Нищо особено не е. Ще ти мине.

FromAutumToAshes
10-14-2009, 05:56
ще дойде и твоето време да си щастлив (bear)
и бтл защо ми се струва че имаш дествен мустак ?



:razz: :razz: :razz: :lol: Ти не разби.. Wtf ?! Просто не съм се обръснал на снимката хахаха :lol:


Иначе благодаря за мненията ви. Знам, че сте прави ама не винаги се получава толкова лесно, колкото изглежда отстрани.


[quote="LadyDi"][b]Това е третата или четвъртата подобна тема, в рамките на изминалите 2 седмици.

А честно да ти кажа този факт изобщо не ме вълнува. Ако ще и 50 такива теми да има. Аз исках да споделя как се чувствам (: Както е казано : "На който не му понася, да се изнася" :)

MetalZone
10-14-2009, 06:19
FromAutumToAshes, братле, както каза уважавана от мен Lady това е депресия и всеки минава през нея (не само тийнейджърите), пък и понякога е нужна.. колкото и тъпо да звучи. Моят съвет е да вдигнеш главата и да продължиш напред, колкото и труд да се изисква. Ще се справиш, вярвам. :]

Priceless
10-14-2009, 06:22
ПАК ли ?

Nellynka
10-14-2009, 06:26
Е оставете го да си сподели бе , кво толкова като има 18 подобни теми :( пък и като пишеш в някой по стара от 1 седмица и нередовна тема те навикват че вадиш стари теми наново :-o

Priceless
10-14-2009, 06:27
Е оставете го да си сподели бе , кво толкова като има 18 подобни теми :( пък и като пишеш в някой по стара от 1 седмица и нередовна тема те навикват че вадиш стари теми наново :-o

Бе аз не говоря за темата, а за депресията.

Nellynka
10-14-2009, 06:27
Е оставете го да си сподели бе , кво толкова като има 18 подобни теми :( пък и като пишеш в някой по стара от 1 седмица и нередовна тема те навикват че вадиш стари теми наново :-o

Бе аз не говоря за темата, а за депресията.

Бе аз не казвам на теб точно :D

Priceless
10-14-2009, 06:29
Е оставете го да си сподели бе , кво толкова като има 18 подобни теми :( пък и като пишеш в някой по стара от 1 седмица и нередовна тема те навикват че вадиш стари теми наново :-o

Бе аз не говоря за темата, а за депресията.

Бе аз не казвам на теб точно :D

Тей ли бе. Съжалявам тогава .

LadyDi
10-14-2009, 06:45
О, всички пишете срещу мен :)

FromAutumToAshes, стига си скачал като ужилен. Никой не ти мисли лошото. И ти ходиш по темите на хората и непрекъснато мърмориш, че се повтарят, че са глупави. Не се прави на света вода ненапита :)

Nellynka
10-14-2009, 06:55
Не бе , аз не че пиша срещу теб , просто така мисла и казвам :)

Иначе по темата казвам че ще ти мине майна

PurpleDream
10-14-2009, 07:03
що сте такива депресии всички бее... какво става с хората, през 2 дена и се появява някой самотник, който да отнеме 5-6 безценни минути от живота ни...пфф защо трябва да занимавата целия форум с депресарските си теми....ще ти минее!

dead_princess
10-14-2009, 07:12
и бтл защо ми се струва че имаш дествен мустак ? :shock: извинявай ама може и брада да си си пускал : D се тая ми е де ама кат ти видя аватара ии тамс е забива погледа ми :D нищо лично


Християна знаех, че не си от най-умните, но... :lol:

Hilary_
10-14-2009, 07:17
пфу пфуу .. знаеш, че аз съм си до тебе макар и духовно .. ;д Няма да се отчайваш не си заслужава.. ползата от тия депресии е никаква!! Живей си живота и без тях .. и без това е прекалено кратък .. пък и в повечето случаи не помагат да ти стане по - добре .. :o :o

п.с. :-) :-)

m0n4yyy
10-14-2009, 07:25
И при мен е така .. :( :( ... нищо не беше такова каквото исках .. :(

FromAutumToAshes
10-14-2009, 12:08
Lady не скачам, а просто обяснявам. Мисля, че има разлика (: И не съм казвал никога, че съм вода ненапита. Ако го кажа ще бъде много голяма лъжа. Също така не съм казвал, че някой ми мисли лошото, ако някой го прави да си припомни поговорката "Който копае гроб другиму, сам пада в него" :D Това в кръга на шегата разбира се :) А за темите... просто изразявам мнение. Дори и то да е било : Тая тема е много тъпа. Това е лично мое мнение и никой не трябва да се чувства задължен да се съгласява с мен. Както и всеки има право да мисли тази тема за банална и глупава.

Purple - За теб ще се самоцитирам :)
Както е казано : "На който не му понася, да се изнася" :) Като са ти толкова безценни минутите не си губи времето с глупавата ми тема

До останалите които писаха - Знам, че ще ми мине(рано или късно). Това все пак пречи ли да споделя ? Още един път благодаря на тези които наистина писаха по темата, а не просто колкото системата да им отчете още един коментар. Лек ден :) Peace \\//

Python5
10-14-2009, 12:48
Есента е на път да ми стане любимия сезон. Толкова много хаотична депресия се просмуква из населението, толкова гъста и плътна, като сутрешна мъгла в подбалканска котловина.

Undertak3r
10-14-2009, 12:58
Абе добре бе разбирам, че депресията е нещо неприятно (поне така ми казват) ама защо стигате до там? В смисъл как? И мен са ме напускали гаджета и са се случвали гадни неща ама несъм изпадал в депресия...
Просто следвайте логиката щом ме кара да се чувствам гадно значи не ми трябва! :)

Kukumqvka
10-14-2009, 12:58
И аз имах странни чувства .. ама зеха,че минаха и твойто ще мине :)

LoveRetroMusic
10-14-2009, 13:28
що сте такива депресии всички бее... какво става с хората, през 2 дена и се появява някой самотник, който да отнеме 5-6 безценни минути от живота ни...пфф защо трябва да занимавата целия форум с депресарските си теми....ще ти минее!


ТОВА Е !

Jewels
10-14-2009, 13:42
Същото и при мен, и то предимно вечер, голяма мъка ме наляга тогава :? Просто ми идва да изляза с някого към 2-3 през нощта, навън да вали лек дъждец, да сме прегърнати и... Пффф.. :o

FromAutumToAshes
10-14-2009, 15:55
Същото и при мен, и то предимно вечер, голяма мъка ме наляга тогава :? Просто ми идва да изляза с някого към 2-3 през нощта, навън да вали лек дъждец, да сме прегърнати и... Пффф.. :o


Четеш ми мислите :oops: xD

Nellynka
10-14-2009, 15:58
Взимайте се и готово ;d :-D

Ще се оправиш , всеки хси има такива моменти ;p

Jewels
10-14-2009, 15:59
:D 8-)

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:00
Грубоооо :lol: и то много :D

Nellynka
10-14-2009, 16:00
О.. извинявай :D

тогавааа..
не се взимайте :D

Jewels
10-14-2009, 16:01
Накарахте ме да се усмихна :P

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:02
Радвам се за теб (:

Nellynka
10-14-2009, 16:03
Абе FromAutumToAshes усмихни са и ти бе :o

да са доволни всички :)

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:06
Няма пък да ви е гадно :lol: Шегувам се разбира се (:

smiirnoff
10-14-2009, 16:06
Абе FromAutumToAshes усмихни са и ти бе :o

да са доволни всички :)

аха :Д

^^

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:10
То да има някой дет ще се зарадва да го напрвя, ама при положение, че няма такова същество/индивид/субект и както още искаш го наречи :D защо само да си напрягам лцевите мускули :lol:

fenastz
10-14-2009, 16:11
сЛаДуР ПусНи сИ ПлаНетА и Се КеФи нА Жив0тэЦа :)

stylo
10-14-2009, 16:12
Ох, и аз съм така от вече сумати време... :( Нз сигурно ще мине..някога. Аз забравям за кратко като излизам с приятели.

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:12
Братле моля те ! Умолявам те ! Не ми осирай иначе осраната тема с грозняи си почерк :-#

valdesbg
10-14-2009, 16:13
Момко хвани някоя мома за ушите, недей да ни лъжеш че не искаш :) Всичко това са симптоми, на точно това нещо. Да не говорим, че може да станеш женомразец.

Nellynka
10-14-2009, 16:13
сЛаДуР ПусНи сИ ПлаНетА и Се КеФи нА Жив0тэЦа :)


:lol: :lol: :lol: :lol:

затормозявам се да ги чета тия :D

бтв , аз ще де радвам бе , кво сте се сдухали , ухили се малко 8-) пробвай с планетата без звук 8-) 8-)

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:14
Аз женомразец няма да стана грижа не бери :D Просто за момента искам да съм сам, макар да не ми е по-лесно така.

valdesbg
10-14-2009, 16:16
Самосадизъм чувал ли си? Не е равно на мазохизъм :)

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:17
Не бях чувал признавам си, опитвам се да си го обясня в момента, но не съм сигурен дали те разбирам правилно. Говоря сериозно (явно съм бая тъп оО)

valdesbg
10-14-2009, 16:19
Айде оставям ти го за домашно. Както и да размисляш коя девойка ще си намериш.

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:21
Хехе ;) Добре ^^ Ще се опитам да намеря отговора в близко бъдеще xD

neocide
10-14-2009, 16:35

ImmortalForever
10-14-2009, 17:15
Да ти кажа..Свиква се..Просто последната фаза е абсолютното безчувствие..Остава само да чакаш.. така или иначе нищо хубаво не ни очаква..

LigLichKa1936
10-14-2009, 17:34
Уфф иии аз съм същата :D имам чувството ,че ще се побъркам накраяя :grin: :roll:

Hilary_
10-15-2009, 10:54
що сте такива депресии всички бее... какво става с хората, през 2 дена и се появява някой самотник, който да отнеме 5-6 безценни минути от живота ни...пфф защо трябва да занимавата целия форум с депресарските си теми....ще ти минее!

а защо неее ??? :grin: :grin:


сЛаДуР ПусНи сИ ПлаНетА и Се КеФи нА Жив0тэЦа :)
ъхх ужасно много ми се набиваш в погледа .. 8-)

п.с. авторе не ти осирам темата .. :oops: :-) :-)

FromAutumToAshes
10-15-2009, 10:59
цък цък... на авторе ли минахме :(

Hilary_
10-15-2009, 11:00
цък цък... на авторе ли минахме :(

е другото си го знаеш .. :oops: :oops: :lol:

lipsvashh_mi
10-15-2009, 18:11
и аз съм в подобно положение-хем искам човек до себе си,хем знамче това е нещото,което най-малко ми трябва в момента...
спри да мислиш инещата ще се случат от самосебе си :)

TeenSpirit
10-15-2009, 18:21
Същото и при мен, и то предимно вечер, голяма мъка ме наляга тогава :? Просто ми идва да изляза с някого към 2-3 през нощта, навън да вали лек дъждец, да сме прегърнати и... Пффф.. :o

и аз така се чувствам.

sladkish_14
10-15-2009, 19:21
Ох, и ти като мен. :(

valdesbg
10-15-2009, 19:24
Айде 100 човека напишете "И аз така." или някоя вариация...

moneycomeme
10-15-2009, 19:31
Да убедена съм че всеки един от нас от тийнеиджъри нагоре е преживявал подобни моменти!И за теб е нормално и надявам се да не звуча изтъркано,но те разбирам прекрасно....Това е част вероятно от израстването ни,вече така го възприемам,а не като проблем...Ами пожелавам ти по-рядко да влизаш в подобни дупки и бързо да се оттърсваш от тях и не позволявай нещо,каквото и да е то да те откланя,от нещата,които те правят щастлив,защото за щастието си се борим,както за всичко останало.Не се подарява ;]]Айде че пак много писахх... :grin:

mArChEtYy
10-15-2009, 20:57
ами излизай повече с приятели..разсейвай се ..не знам аз поне така правя като изпадна в подобна криза
и аз мисля така разсей се малко ще ти олекне излизаи с приятели и мисля, че всичко ще бъде ОК :-|