PDA

View Full Version : 7 месеца,а тя не се отпуска пред мен?



Undertak3r
10-13-2009, 22:44
ЗДравейте...
Имам стабилна връзка с приятелката ми вече 7 месеца, но каквото и да говоря и каквото и да я питам винаги е било затруднено общуването между нас. Разбрах от една нейна позната, че бившите й връзки са били много лоши и е била наранявана много от тях. Разбирам, че й е трудно да се отпусне пред мен и да ми има доверие, но просто вече са седем месеца... Чудя се вече как да й докажа че несъм от онези задници от миналото й... и че съм до нея и може да споделя всичко с мен - и хубавото и лошото... Също така за тези седем месеца не сме стигали по-далеч от целувки и прегръдки и мисля, че това също е породено от това недоверие и от страха да не бъде наранена отново...
Опитвам се да я предразположа към това да говори спокойно с мен за себе си... но незнам... започвам да се чудя дали аз не правя нещо погрешно...
Очаквам съвети от хора които са преживели нещо такова! И да - много си я обичам!
:)

Заглавията на темите трябва да са описателни.
Редактирано от Punisherrr

tihichkoto
10-13-2009, 22:49
Човече, имам нещо точно за теб. Значи понякога е хубаво да караш момичето да се чуства силно. Някой път може да разкриеш душата си пред нея. Покажи истинските си чуства, свали си гарда пред нея. Опитай се да я накараш тя да те успокои. Като си доминантната страна, може би се подтиска. Опитай се да смениш страните, така ще и покажеш, че сте сродни души.

Linns
10-13-2009, 22:59
Говори с нея, винаги бъди искрен.. Доверието се печели много трудно, особено ако вече е била наранявана.. И най-малкото може да я огорчи и да убие всичко за което си се борил.. Кажи и това което каза тук и се опитай с всяко действие да и вдъхваш доверие..

Undertak3r
10-14-2009, 05:44
Ами винаги съм бил искрен и внимателен към нея. Но несъм опитвал да бъда по-слабият в отношенията ни... :) ще опитам и това!

Ако имате и други съвети моля споделете!
А ако нямате какво повече да ме съветвате - примирил съм се с факта, че само времето ще може да донесе това доверие и съм готов да и дам колкото време й е необходимо! :)

PurpleDream
10-14-2009, 07:06
с няколко мили жеста, примерно нещо романтично (ама да е оригинално ) може да и покажеш, че не си като другите, опитай се да си спечелиш доверието и, споделяй с нея неща които на друг не си казвал.....и т.н.

Hilary_
10-14-2009, 07:09
ми аз не виждам никъде грешка .. така, че продължавай в същия дух .. :-|

KpbCTHuKbT
10-14-2009, 07:24
Продължавай все така и резултатите няма да закъснеят! :)

NamelessRomantic
10-14-2009, 07:38
Каквото и да правиш,недей да я насилваш - продължавай така,с времето ще ти се довери.

Undertak3r
10-14-2009, 12:46
Благодарна е за това, че съм толкова търпелив... тя самата ми го е казвала и знам, че ме обича както и аз я обичам...
Дори ако й трябва година за да ми се довери или дори повече няма да се откажа от нея...
Но ме е страх да не я задушавам с внимание и опити да й докажа, че несъм като другите и че ценя какъв човек е, а не само как изглежда...

Честно казано се надявах да греша някаде... за да са в мои ръце нещата и да мога да оправя това в което греша...

bynbonche
10-14-2009, 16:51
Виж сега не те критикувам обаче помисли дали правиш така, че да я предразположиш .. А има и друго помисли си дали не и напомняш за предишните " Задници " както ти ги наричаш .. А може би проблема не е само в тебе .. Според мене трябва да седнете и да поговорите като големи хора .. Всъщност Вие на колко сте .. ?! ..



Успех .. :-)

ImmortalForever
10-14-2009, 17:05
Браво на момичето, че е прдпазливо! Само туй ще кажа аз..И повярвай ми , щом е наранена дори веднъж, е цяло чудо, че отново има връзка.. При такъв случаи, аз не бих се отпуснала и след 2 години..Нормално е да има предразсъдъци..Ти може да не си задник, но да си потенциален такъв..Хич не обвинявам приятелката ти..Подрекпям я с две ръце! :)

RaZzer
10-14-2009, 19:07
Само с времето можеш да й покажеш, че не си като другите и да я накараш да се отпусне... Не насилвай нещата!

MiRaCuLiXbb
10-14-2009, 19:43
Много пък сте крехки момичетата, веднъж наранена било цяло чудо да има връзка отново. Изглежда че с теб иска да забрави бивш и нищо повече. Защо ти трябва да страдаш от това, че не е готова за връзка? Не те съветвам да скъсаш с нея, но бъди по-настоятелен, с чакане нищо няма да стане.

LadyDi
10-14-2009, 20:02
Благодарна е за това, че съм толкова търпелив... тя самата ми го е казвала и знам, че ме обича както и аз я обичам...
Дори ако й трябва година за да ми се довери или дори повече няма да се откажа от нея...
Но ме е страх да не я задушавам с внимание и опити да й докажа, че несъм като другите и че ценя какъв човек е, а не само как изглежда...

Честно казано се надявах да греша някаде... за да са в мои ръце нещата и да мога да оправя това в което греша...
E, ти сам си стигнал до извода. На някои хора (не само жени, мъже също) им трябва доста време да се отпуснат, да започнат да вярват на друг. Трябва само търпение.

moneycomeme
10-14-2009, 20:06
Бъди откровен с нея...кажи и всичко,което каза на нас,сложи картите на масата и я помоли да ти се довери... :)

mastersan
10-14-2009, 20:13
4ove4e za mene e prava priqtelkata ti vse pak predstai si nekoq se prai 4e te obi4e ei taka za "sporta" i nakraq ti kaje mahai se ot tyka. ako ne na tebe moje i pove4e vreme da ti trea tui4e is4akai vremeto sao 6te pokaje.



yspexxx:):):):):):):):)

Korrnyy
10-14-2009, 20:13
Ооо милата, напълно я разбирам. :-k Бях така в началото на сегашната ми връзка... Но приятеля ми прояви нечовешко разбиране и се стараеше ужасно много да ме накара да се отпусна. Просто и показвай колко много държиш на нея, помагай й винаги когато има нужда, споделяй много с нея за да види, че ти и имаш доверие - така и тя ще се довери на теб :) ТЪРПЕНИЕ и успех :-)

mylove
10-15-2009, 05:25
Добро утро, аз бях в същото положение много ме нараняваха защото бях твърде наивна и всичко прощавах....Сега имам връзка от 7 месеца с едно момче и още отначалото ме спечели и съответно спечели доверието ми....постоянно ми показваше колко много ме обича...и тем подобни неща, мисля че трябва да опиташ да я спечелиш...примерно повтаряй и постоянно че тя е най важната за тебе, че я обичаш прави и изненади, разсмивай я когато и е тъжно, общо взето се помъчи да и спечелиш доверието за да може да се отпусне.За мене щом 7 месеца неможе да се отпусне, значи че не си се постарал много добре! Успех!

valdesbg
10-15-2009, 06:10
Абе не можеш да я прадразположиш - факт.

Ама защо още сте заедно не виждам?

sladkish_14
10-15-2009, 06:12
Еми да, както казаха продължавай така.Но 7 месеца без доверие и споделяне ?! Вие какво правихте тогава.Поговори сериозно с нея, без много много да го овърташ и разбери къде точно е проблема.Намерете решението му заедно.Ако тръгнеш сам да търсиш няма далече да стигнеш.

swidinka93
10-15-2009, 06:38
Разбирам как се чуставш,аз съм на 16,а приятеля ми е на 24.Преди мен е имал сериозна връзка 3 години и 8 месеца,2 години преди да тръгне с мен.И сега ходин 1 година и 1 месец и не съм му давала повод за съмнение,дори не говоря с момчета и той се съмнява в мен,без да съм го лъгала,без да съм му дала НИТО 1 повод за съмнение,така че споко,свиква се,само се надявам да не ти писне,защото и тва може да стане.