PDA

View Full Version : Разговори от растояние...



kokokolev
10-14-2009, 08:55
Здравейте, запознах се с едно момиче от русе на морето, сега си пишем и говорим онлайн или през гсма. Когато и пиша смс тя винаги отговаря и става разговор същото е и онлайн, щом и пиша става разговор но тя никога не ми пише първа, това според вас нормално ли е. пишем си вече 3 месеца не сме се обеснявали в любов но аз съм и казал че я харесвам

Кажете вашите мнения, особено момичетата да кажат мнения

sladkish_14
10-14-2009, 08:59
Не мисля ,че има особенно голям интерес към тебе.
Аз в такива ситуации доста често се изкушавам и пиша първа , но за 3 месеца нито веднъж да прояви интерес да ти пише ? :shock: ..
Вероятно те има само за близък приятел ,, Тя приятел има ли си ? Сериозна връзка ? Кажи за това повече 8-)

kokokolev
10-14-2009, 09:02
Не мисля ,че има особенно голям интерес към тебе.
Аз в такива ситуации доста често се изкушавам и пиша първа , но за 3 месеца нито веднъж да прояви интерес да ти пише ? :shock: ..
Вероятно те има само за близък приятел ,, Тя приятел има ли си ? Сериозна връзка ? Кажи за това повече 8-)


е сега писала е първа но рядно, значи веднъж не и писах 7 дена и тя ми писа смс как си какво правиш. няколко пъти е писала но не колкото аз съм писал пръв. няма си приятел, например аз ако приемам някой за приятел няма да си пиша така 3 месеца с него, пона аз съм така.
казва също че и е много приятно да чете смсите в който и казвам колко я харесвам

sladkish_14
10-14-2009, 09:19
Еми не знам.Направи крачка стига с това писане.Ако искаш нещо иди и се вижте.Поговорете почувствай как тя чувства нещата между вас,, както се казва 8-) Една среща може да отговори на въпросите ти , просто я попитай дали иска вече да се видите пък тогава ще му мислим. :)

kokokolev
10-14-2009, 09:21
Еми не знам.Направи крачка стига с това писане.Ако искаш нещо иди и се вижте.Поговорете почувствай как тя чувства нещата между вас,, както се казва 8-) Една среща може да отговори на въпросите ти , просто я попитай дали иска вече да се видите пък тогава ще му мислим. :)

тя ме пита кога ще дойда в русе всеки път когато говорим видео разговор по скайп, аз и казвам че засега немога.
да приемем че немога да отида засега там.

можеби трябва да спра да и пиша?

sladkish_14
10-14-2009, 09:27
Ама нееее , защо да спираш.Това , че не винаги тя ти пише първа може да има и други обеснения.Не се вкаравай толкова жестоко във филма , говорете си сближавайте се и когато имаш време и възможност иди да се видите,,


Айде успех :-)


П.С /Успокоение/ - И аз правех така с едно момче което харесвах , чаках все той пръв да ми пише , че нали съм горда пък и да вида колко се интересува от мене. Но това беше само с едно момче.

kokokolev
10-14-2009, 09:35
Ама нееее , защо да спираш.Това , че не винаги тя ти пише първа може да има и други обеснения.Не се вкаравай толкова жестоко във филма , говорете си сближавайте се и когато имаш време и възможност иди да се видите,,


Айде успех :-)


П.С /Успокоение/ - И аз правех така с едно момче което харесвах , чаках все той пръв да ми пише , че нали съм горда пък и да вида колко се интересува от мене. Но това беше само с едно момче.

Ами и аз по принцип сега правя същото искам да говоря по цял ден с нея но не и се обаждам напук, въпреки че съм момче. Може и тя да прави така. Трябва да се отиде там и да се види, но засега неможе.

hahavteen
10-14-2009, 09:38
Това нищо не значи. Със сегашния ми приятел се запознахме преди 2 месеца онлайн и започнахме да си пишем и да се чуваме и все негова беше инициативата. Аз да съм му писала първа има няма 3 пъти. Много го харесвах но въпреки това чаках все той да ми пише или да се обади. И преди 10 дена като се прибра в Германия и се видяхме и прекарахме няколко часа заедно АЗ го налазих така че... :-D

Diggity
10-14-2009, 10:54
много е филм връзка от разстояние брато.. повярвай

LoveRetroMusic
10-14-2009, 11:24
Е какво като не почва първа да ти пише, и аз никога не почвам първа : ))

fenastz
10-14-2009, 11:31
:-D :-) АааАаААа тФа СкАЙпа :smt007 :smt007 е НаЙ Р0маНти4наТа ПроГрамкА :oops: Пи6и Й КолКото Се МоЖи ПоВе4е И тЯ щЕ По4Не Да ИзПитВа 4YстВа Към ТеБ :) :) :grin: :grin: 8)

PsychologicalDisorder
10-14-2009, 11:34
за кво трябва да ти пише първа, wtf?

ThePowerOfLove
10-14-2009, 11:54
Може и да те харесва, но според мен няма смисъл. Кога ще се видите? Ако се получи нещо колко често ще се срещате? Ще бъде мъчително и за двамата.

Valeriq90
10-14-2009, 13:06
"може би трябва да спра да и пиша?"

" ...но не и се обаждам напук"

Ако наистина знаеше какво искаш, щеше да намериш начин да го постигнеш :)