PDA

View Full Version : Той харесва друга а обича мен



iveta_bebeto
10-14-2009, 11:44
ходя с момче вече година и 9 месеца и харесваше друга сега ми казва че я мрази защото мн сме се карали заради нея ... каза и в скайп че я мрази блокира я тя правеше купон но той не отиде заради мен ... дали да вярвам че наистина я мрази както казваа )) мн ме лъга относно изневярята му с нея беше ми изневерявал с нея но и аз му изневерих за тва му простих

Valeriq90
10-14-2009, 15:22
Значи ти си с момче, което харесва друго момиче.
С него си от година и 9 месеца.
И двамата изневерявате.
Той не е отишъл на купон и я е блокирал в скайп.

На колко години сте двамата? :shock:

lincheto0o
10-16-2009, 12:26
:D маико0 :Х

insata
10-16-2009, 12:41
ами това се решава като седните да се разберете.Принципно секи си има разбирания за изневерите.Аз непрощавам такива неща,защото се чуствам предаден от човека до мен.А дали след като има предателство имаш вяра на този човек ? това само вие може си знаете

Belair
10-21-2009, 11:00
Щом си изневерявате,значи не се обичате истински

aloveyou
10-21-2009, 12:44
ами това се решава като седните да се разберете.Принципно секи си има разбирания за изневерите.Аз непрощавам такива неща,защото се чуствам предаден от човека до мен.А дали след като има предателство имаш вяра на този човек ? това само вие може си знаете

М`да и аз съм съгласна с теб..

yanito1996
10-21-2009, 14:22
Ами... Предполагам, че ти е изневерил, защото ти не си му "дала" нещо, от което той има нужда. Замисли се какво може да е това, поговорете си като зрели хора и обсъдете бъдещето си. Все пак, ако и двамата не искате тази връзка, по-добре тя да бъде прекратена сега, отколкото да продължавате да си изневерявате един на друг.