PDA

View Full Version : Психология 8-)



woshata
10-14-2009, 12:26
Значи днес имах етика и право и понеже господина ни е ебах го в откачалката и нз как стигнахме до темата, че има некви книги дето пише как да създаваш напрежение по време на разговор в събеседника. Там некви неща и съм много навита да прочета нещо, ама нямам идея за заглавия или въобще как да формулирам заглавието таа ако има някой дето да ми помогне да си намеря.. 8-) пък тоя забраих да го питам щото след вметването за тези книги веднага заговори за канализацията в Римската империя и просто.. нямаше начин да го прекъсна :-o :lol:
Благодаря предварително. 8-) :-)

woshata
10-14-2009, 12:31
всъщност ще призная, че това не ми беше хрумнало.. 8-)

TellMeYourName
10-14-2009, 12:36
валентиноооооо ти колко си... :lol:

woshata
10-14-2009, 13:08
нищо де, ако някой нещо се сети винаги може да сподели дори след като попитам господина.. утре 8-)

cherinka
10-14-2009, 14:01
Трябва ти книга, за да се научиш да създаваш напрежение у събеседника си по време на разговор?
:-o
:-o
:-o

woshata
10-14-2009, 14:05
Не. Да дразня мога и така 8-) обаче става дума за некви жестове и някви неща дето той само ги вметна, а на мен тая тема с езика на тялото и тнт ми е интересна, пък и нз от кога е странно да искаш да прочетеш нещо допълнително и само от любопитсво.. или за теб има защо да е странно ? 8-)

Still1ME1Still1HERE
10-14-2009, 14:16
Не. Да дразня мога и така 8-) обаче става дума за некви жестове и някви неща дето той само ги вметна, а на мен тая тема с езика на тялото и тнт ми е интересна, пък и нз от кога е странно да искаш да прочетеш нещо допълнително и само от любопитсво.. или за теб има защо да е странно ? 8-)Звучи интересно като разбереш - сподели :D Иначе баща ми разказваше как някъв профоесор някъде разправял за неосъзнатите жестове на тялото и написал 2-3 тома за това :D Там,ако се почеше по лявата буза или лакътя или пък го засърби носа и го потърка при момичета момчета и някви такива глупости.Тва съм го забелязал при мене важи това,че като харесам някое момиче и ме засърбява носа най-вече като го гледам 8-) :lol: И тва след като баща ми ми го каза му обърнах внимание чак и вече често гледам реакциите на хората :D


Иначе ако искаш да създадеш напрежение - у момче "бременна съм..." при тълпа хора викаш,че имаш C4 по тебе,При момиче казваш,че си спала с гаджето и.Абе ако става дума за такова притеснение си има супер варианти :D

woshata
10-14-2009, 14:23
:lol:
Не бе, примерно как да го кажа, на неква конференция някъв човек говори и за част от минутата замлъква, така поддържа интереса и повишава вниманието към това, което казва. Нещо такова ни обясняваше тоя.. иначе мерси де, но с бременна съм мисля да пробвам в по-късен етап от живота си. 8-)

bunishte
10-14-2009, 14:29
Кажи за книгите като разбереш :oops:

cherinka
10-14-2009, 14:36
:lol:
Не бе, примерно как да го кажа, на неква конференция някъв човек говори и за част от минутата замлъква, така поддържа интереса и повишава вниманието към това, което казва. Нещо такова ни обясняваше тоя.. иначе мерси де, но с бременна съм мисля да пробвам в по-късен етап от живота си. 8-)
ми ето, де... зависи от интунацията, начина на изразяване,а асъл жестовете са си друга част вече

hardball
10-14-2009, 14:40
Това не е език на тялото, а част от ораторското изкуство.
Език на тялото е примерно, да не седиш със скръстени ръце и прегърбен, защото издаваш несигурност и се затваряш.

w0sh
10-14-2009, 14:40
Чети книги за езика на жестовете.

Бяха ги написали в някоя тема.

Принципно, когато подаваш неправилната невербална информация притесняваш събеседника.

woshata
10-14-2009, 14:44
Това не е език на тялото, а част от ораторското изкуство.
Език на тялото е примерно, да не седиш със скръстени ръце и прегърбен, защото издаваш несигурност и се затваряш.Даа, правя разликата, ама и двете са интересни. 8-)

Уош мерсаж и на тебЯ.

_donna_
10-15-2009, 09:51
Както казва във "Всичко е любов".

Понякога изтрещяваш и започваш да говориш ИСТИНАТА.
Това създава огромно напрежение у събеседника.Винаги. :D

OtherDimension
10-15-2009, 10:08
НЛП.
вече и песните на пирин ли започнахте да копирате :lol:

LadyDi
10-15-2009, 10:12
Я виж това (http://www.book.store.bg/c/p-p/m-345/id-15849/ezikyt-na-tialoto-kaj-opel.html).

SouthStandServiceLad
10-15-2009, 12:18
OtherDimension, всичките песни на Пирин са песни на Левски.
Лек ден и довечера не забравяй да си измиеш краката преди сън.

OtherDimension
10-15-2009, 17:35
НЛП.
вече и песните на пирин ли започнахте да копирате :lol:

:-o



нервно-лингвистично програмиране... какъв Пирин :lol:
имах предвид слънце грее, дъжд вали, чието продължение е : яж ми .... симитли

southstand, като не знаеш за какво става въпрос, защо се обаждаш?

OtherDimension
10-15-2009, 17:48
там нещата са по-сложни и от теориите за масоните и произхода на света :D

woshata
10-15-2009, 18:12
Значи.. ако знаех, че темата ми ше вземе такъв обрат нямаше и да я пускам.. 8-)

bunishte
10-17-2009, 06:40
Значи.. ако знаех, че темата ми ше вземе такъв обрат нямаше и да я пускам.. 8-)
Разбра ли името на книгата?

JUSTDNB
10-17-2009, 11:58
Ем в google,не може да няма заглавия на книги,свързани с това

xRainx
10-17-2009, 12:01
уоша, влизай в СУ да учиш Реторика и комуникативни умения, ахах

като си взема учебника /защото не си го спомням какъв беше сега/, ще ти го препоръчам, защото мисля засяга И това, за което говориш, наред с други неща полезни ;)