PDA

View Full Version : какво е на мода в бг - по английски



mimetty
10-14-2009, 15:35
здравейте, по английски тря за утре да напиша съчинени *какво е на мода в бг* нищо не се сещам :D
ако можете дайте някви примери

nestea95
10-14-2009, 15:46
В България - модата са наркотици, метъл/чалга, масов идиотизъм, хилене, псуване, изкуфяване, кифли. :o
Ама че проста държава! Държава, не страна. :)

mimetty
10-14-2009, 15:57
имам предвид дрехи такиа джунджурийки :D

ама и за тва ша напиша

nestea95
10-14-2009, 16:07
Лично аз съм против почти всичко в горния ми пост. Иначе дрехи - ми не знам .. смъкнати дънки и суичъри за рапърите, меръл-тениски и кожени панталони в комбинация с кубинки за метълите. Но аз не се влияя от музиката и се обличм по мой собствен стил - (почти) всякак.
Като прочетох "джунджурийки", се сетих първо за значките по кецовете и раниците, не знам, не си купувам, не си слагам, нямат смисъл, освен да се правиш на поредния пич със значка "Пънк". :)

slynchoo
10-14-2009, 16:14
Лично аз съм против почти всичко в горния ми пост. Иначе дрехи - ми не знам .. смъкнати дънки и суичъри за рапърите, меръл-тениски и кожени панталони в комбинация с кубинки за метълите. Но аз не се влияя от музиката и се обличм по мой собствен стил - (почти) всякак.
Като прочетох "джунджурийки", се сетих първо за значките по кецовете и раниците, не знам, не си купувам, не си слагам, нямат смисъл, освен да се правиш на поредния пич със значка "Пънк". :)


Ми,да..нещо такова.Не си ли забелязвала хората по улиците?
Все нещо ще можеш да напишеш. :)

nestea95
10-14-2009, 16:16
Лично аз съм против почти всичко в горния ми пост. Иначе дрехи - ми не знам .. смъкнати дънки и суичъри за рапърите, меръл-тениски и кожени панталони в комбинация с кубинки за метълите. Но аз не се влияя от музиката и се обличм по мой собствен стил - (почти) всякак.
Като прочетох "джунджурийки", се сетих първо за значките по кецовете и раниците, не знам, не си купувам, не си слагам, нямат смисъл, освен да се правиш на поредния пич със значка "Пънк". :)


Ми,да..нещо такова.Не си ли забелязвала хората по улиците?
Все нещо ще можеш да напишеш. :)
Момче съм, за втори път ме бъркат, да си сменя ли аватара?

mimetty
10-14-2009, 16:26
мерси много :grin:

Luscious_Heart
10-14-2009, 16:48
Анцуг и ботуши.
Огромни очила за 10 лева.

nestea95
10-14-2009, 17:02
За триене.

sunset_light
10-14-2009, 17:05
Модата е и да плюеш хората също. Кой какво носел и как било тъпо и т.н... :-x

slynchoo
10-14-2009, 19:06
Лично аз съм против почти всичко в горния ми пост. Иначе дрехи - ми не знам .. смъкнати дънки и суичъри за рапърите, меръл-тениски и кожени панталони в комбинация с кубинки за метълите. Но аз не се влияя от музиката и се обличм по мой собствен стил - (почти) всякак.
Като прочетох "джунджурийки", се сетих първо за значките по кецовете и раниците, не знам, не си купувам, не си слагам, нямат смисъл, освен да се правиш на поредния пич със значка "Пънк". :)


Ми,да..нещо такова.Не си ли забелязвала хората по улиците?
Все нещо ще можеш да напишеш. :)
Момче съм, за втори път ме бъркат, да си сменя ли аватара?

Говорех за авторката дали е забелязвала хората по улиците. :)

tuzaro
10-15-2009, 07:20
кежуалите са на мода

CoNviCt
10-16-2009, 14:43
айде стига с твойте кежуали :D
иначе в българия е на мода да се правиш на това на което не си,момичетата да копират на външен вид както и на акъл курвите от поп фолка,модерно е да пушиш трева,да се напиваш,да пибиваш и тормозиш хората,модерно е да си по 20 часа във фитнеса,да приличаш на баба си на млади години или да изглеждаш таса все едно си се насрал с извинение.На мода е да говориш на ве,да не си очтив и да не помагаш на хората,модерно е да си нахален и безгранично неграмотен.Модерно е момчетата да мязат на жени,а момичетата на курви или съвсем на нищо да не мязат.Модерно е да си носиш патлак или бокс в джоба и като никой не ти даде огънче да го гръмнеш.Модерно е да си купиш дрехи втора употреба обаче да се разкарваш два месеца с тях и да казваш,че са маркови.Модерно е да носиш слънчеви очила дори и да няма слънце,модерно е да се пушат цигари и да си безчуствен.Модерно е да си безжалостен и да не учиш въобще.Модерно е хората да си мислят,че са нещо.Явно в България вичко на което в Америка казват дъното, е модерно.
Иначе нако всяко правило си има изключения,ро повечето хора на нищо не мязат.Просто модата в българия е такава,че ми се струва че или няма мода или е толкова лоша,че хората са откачили и не знаят как да се обличат.АА и модерно в българия е 13 годишни п...и да се е..т с 20+ годишни мъже
Уелкам ту бългериа баце

WaterLilly
10-16-2009, 16:33
Ония гащи-памперси по модел на потури от преди век?

BrainPants
10-16-2009, 16:56
айде стига с твойте кежуали :D
иначе в българия е на мода да се правиш на това на което не си,момичетата да копират на външен вид както и на акъл к***те от поп фолка,модерно е да пушиш трева,да се напиваш,да пибиваш и тормозиш хората,модерно е да си по 20 часа във фитнеса,да приличаш на баба си на млади години или да изглеждаш таса все едно си се насрал с извинение.На мода е да говориш на ве,да не си очтив и да не помагаш на хората,модерно е да си нахален и безгранично неграмотен.Модерно е момчетата да мязат на жени,а момичетата на к**ви или съвсем на нищо да не мязат.Модерно е да си носиш патлак или бокс в джоба и като никой не ти даде огънче да го гръмнеш.Модерно е да си купиш дрехи втора употреба обаче да се разкарваш два месеца с тях и да казваш,че са маркови.Модерно е да носиш слънчеви очила дори и да няма слънце,модерно е да се пушат цигари и да си безчуствен.Модерно е да си безжалостен и да не учиш въобще.Модерно е хората да си мислят,че са нещо.Явно в България вичко на което в Америка казват дъното, е модерно.
Иначе нако всяко правило си има изключения,ро повечето хора на нищо не мязат.Просто модата в българия е такава,че ми се струва че или няма мода или е толкова лоша,че хората са откачили и не знаят как да се обличат.АА и модерно в българия е 13 годишни п...и да се е..т с 20+ годишни мъже
Уелкам ту бългериа баце

Тва е много умна реч.... онея там дето плюят рок/метъл средите са просто жалки ;) огледайте се около себе си :(