PDA

View Full Version : а бе момчета



katetohita
10-14-2009, 16:06
таа ... момчета бихте ли харесали момиче което е леко закръглено ама има хубав характер


ПС: sorry ако има друга такава тема

LittleDude
10-14-2009, 16:08
да :)

fenastz
10-14-2009, 16:13
`ХиЧ нЭ мИ ПуКа СтиГа Да е ФэШаН :oops: :)

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:15
Защо не (:

Е все пак зависи и за колко закръгленичка говорим :lol:

valdesbg
10-14-2009, 16:16
Зависи колко леко е закръглено девойчето. Ако е наистина леко т.е. малко - няма ядове.

Jewels
10-14-2009, 16:20
Защо не (:

Е все пак зависи и за колко закръгленичка говорим :lol:

sl0w
10-14-2009, 16:47
Ако няма някоя по-хубава ...

lubomirky
10-14-2009, 16:53
Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре..

PsychologicalDisorder
10-14-2009, 17:00
Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре.. точно... :lol: 90% авторката е дебела и се комплексира.

katetohita
10-14-2009, 17:05
Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре.. точно... :lol: 90% авторката е дебела и се комплексира.

пич не не съм дебела просто питам за инфо 8)

kindergarden
10-15-2009, 09:10
Зависи колко леко е закръглено девойчето. Ако е наистина леко т.е. малко - няма ядове. :D не знам какво да напиша ама просто трябваше да цитирам нямаше как просто :D


п.п. не би трябвало да е пречка ама... при повечето е...

Di
10-15-2009, 09:11
`ХиЧ нЭ мИ ПуКа СтиГа Да е ФэШаН :oops: :)
Иде ми да те убия в някой ъгъл,престани да пишеш така!

По темата - Да!

Hilary_
10-15-2009, 09:20
хъх .. принципно темата е за момчетата, нооо не се сдържах да не отговоря на някои много "остроумни" изказвания .. :-|


Ако няма някоя по-хубава ...
От кога теглото е равно на красота?? :-o


Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре..
в грешка си ..

п.с. ъхх мии нека все пак и аз изкажа мнение .. ъмм ако момчето не е тъп правеж и надуфка приемащ момичетата само за едното е*ане и за показ пред приятелите му съм забелязала, че се харесват по-закръгленките по простата причина, че тези с "перфектните тела" в повечето случаи са прекалено надути, а в главата нямат почти нищо .. 8-)

lubomirky
10-15-2009, 09:27
хъх .. принципно темата е за момчетата, нооо не се сдържах да не отговоря на някои много "остроумни" изказвания .. :-|


Ако няма някоя по-хубава ...
От кога теглото е равно на красота?? :-o


Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре..
в грешка си ..

п.с. ъхх мии нека все пак и аз изкажа мнение .. ъмм ако момчето не е тъп правеж и надуфка приемащ момичетата само за едното е*ане и за показ пред приятелите му съм забелязала, че се харесват по-закръгленките по простата причина, че тези с "перфектните тела" в повечето случаи са прекалено надути, а в главата нямат почти нищо .. 8-)

В грешка? Вярваш ли си, че само красивите момичета са тъпи надуФки. Познавам поне 5 момичета, които са дебели и грозни, но благодарение на това, че имат една красива приятелка(според твоите думи тъпа надуФка), ги харесват момчетата. 80% от дебелите момичета са смешни, грозни и злобни, а дори не разбирам какво им дава самочувствие за да се смятат за 'леко закръглени, добри приятелки' и още други простотии. За съжаление истината е, че дебелите момичета са най-отвратителното нещо, което може да съществува ;)

BigFakeSmile
10-15-2009, 09:40
аз имам една позната, така да я нарека, която в Аха си е качила някви снимки, повечето са само на лицето и. до тук добре (да приема, че не иска да виждат, че е дебела), НО има и доста други снимки в цял ръст, обработени с фотошоп. Грозната истина е, че На живо е меко казано дебела, а в аха е едва ли не първа манекенка. Така че това дали си дебел или слаб няма нищо общо с характера. Явно който е боклук, си е боклук. Не мисля, че момчетата, които не харесват пълни момичета са изроди и т.н., нормално е едно момче с хубава фигура да се заглежда по такива момичета. Същото е и с момичетата, никоя стройна девойка не би харесала някой дебеланко (аз 100% не бих). Сигурно гадно прозвуча, но има такива, които цял живот се оплакват, че си нямат гадже, защото са дебели и никой не ги харесва и т.н. (изключвам тези, които са болни от нещо..). Вместо това могат да се поизпотят малко и да са в прилична форма :) за техен душевен мир и самочувствие. И да, теглото не е равно на красотата, но тук са 2 коренно различни теми.

Hilary_
10-15-2009, 09:48
Вярваш ли си, че само красивите момичета са тъпи надуФки.
хаах .. къде написах "красивите момчичета са тъпи надуфки" ?? Не ми извъртай думите .. написах, че тези с "перфектните тела" повечето пъти придобиват самочувствие без покритие .. да не говорим, че някои от тях са като чук в главите .. :?

Познавам поне 5 момичета, които са дебели и грозни, но благодарение на това, че имат една красива приятелка(според твоите думи тъпа надуФка), ги харесват момчетата.
Какъв е твоя критерии за красота?? А? Префектното тяло ли?? :?
Какъв е критерият ти за "дебел" .. след като "закръглен" за теб значи 85кг + .. :?
Винаги съм мразила група момичета да се водят по акъла и да подражават на друга .. :? Това е супер тъпо .. :?

80% от дебелите момичета са смешни, грозни и злобни, а дори не разбирам какво им дава самочувствие за да се смятат за 'леко закръглени, добри приятелки' и още други простотии.
Кога опозна всички "дебели" момичета а?? За теб може да са смешни и грозни, но за някои не са .. на мен пък са ми смешни имащите се за нещо повече от останалите .. и мога да ти кажа, че точно тези, които се присмиват над останалите съвсем не са "дебелите" момичета .. :? Напротив .. повечето пъти биват малтретирани и обиждани от "перфектните" .. :?

За съжаление истината е, че дебелите момичета са най-отвратителното нещо, което може да съществува ;)
За съжаление истината е, че си аадски заблуден!!!

Neftochimic
10-15-2009, 10:03
според зависи :)

moneycomeme
10-15-2009, 10:05
Ох дано не се сърдиш,че ще пиша (момиче съм),но...наистина ли мислиш,че само ако си с перфектни форми и ще свалиш ,момчето в краката си...

valdesbg
10-15-2009, 10:12
:D не знам какво да напиша ама просто трябваше да цитирам нямаше как просто :D


Е ти друго няма да направиш.

Любчо, мамин златен недей се опитва да излезеш на глава с Ивето - Мисията е невъзможна.

Ивенце - теглото е равно на красота, ако е съчетано с подходящия ръст.

LadyDi
10-15-2009, 10:14
Моят колега има една много мъдра мисъл:
"Като пламне любовта, нищо друго няма значение".
Всичко си зависи от момчето. Колкото и да се пъне девойката, дори с манекенски размери да е, ако той не я харесва, пак няма да я огрее.

И vice versa.

Hilary_
10-15-2009, 10:15
Ивенце - теглото е равно на красота, ако е съчетано с подходящия ръст.

](*,) ](*,) ](*,)

п.с. Не ми се спори и с тебе .. зарежи .. знаеш, че ще си остана с моите убеждения!! :-o

daehuu
10-15-2009, 10:22
Всичко е много относително и се свежда до това какъв характер е момчето. Ако е някой гадняр , който винаги се е присмивал на по закръглените - естествено ,че няма да харесва по закръглени. Но има и нормални на който им е през х*я колко са закръглени приятелките им. :) Ай успех

valdesbg
10-15-2009, 10:25
Марина - то същото важи и за девойката. Щото и обратния случай го има. Даже дес, в една темичка четох как авторката иска да разкара някакъв навлек.

Та мисълта ми е че зависи и от двамата. Ако ще на челна стойка да застана Ивето пак няма да ме хареса. Нали, Иве?

Пък и човек да утрепя, майка ми пак ще казва че съм невинен.

Нещата опират до значението, което им отдаваш, както и от потребностите, от които имаш нужда в момента.

За ме е важен външния вид, защото искам да ми е приятно с тая жена а не да се чудя под какво оправдание съм още в офиса, докато за някой тийн дето иска да си начеше крастата - не е чак толкова основен.

Съвсем между другото, Иве, как ти звучи 45 кила девойка 180 санта висока? Или 70 кила, и 160 висока? И двете ще са смешни. Замисли се и ще видиш че има доза истина.

LadyDi
10-15-2009, 10:30
Марина - то същото важи и за девойката. Щото и обратния случай го има. Даже дес, в една темичка четох как авторката иска да разкара някакъв навлек.

Да де, аз за това написах vice versa (обратното). :)

valdesbg
10-15-2009, 10:31
Да де, аз за това написах vice versa (обратното). :)

Хм, моя грешка значи. Извинявам се.

Hilary_
10-15-2009, 10:36
Та мисълта ми е че зависи и от двамата. Ако ще на челна стойка да застана Ивето пак няма да ме хареса. Нали, Иве?
я пак .. ?? 8-) тук не можах да проследя мисълта ти .. ;д

Нещата опират до значението, което им отдаваш, както и от потребностите, от които имаш нужда в момента.
.. точно за това се издразних, защото повечето като чуят "закръглени" и вече край .. лепват им етикета грозни и недостойни да бъдат харесвани .. което съвсем не е така!!! :-x :-x

Съвсем между другото, Иве, как ти звучи 45 кила девойка 180 санта висока? Или 70 кила, и 160 висока? И двете ще са смешни.
Сам го каза .. "Нещата опират до значението, което им отдаваш, както и от потребностите, от които имаш нужда в момента."

valdesbg
10-15-2009, 10:43
Ставаше дума, че ако аз много много те харесвам, каквото и да направя ти няма да отвърнеш на моите чувтсва. Защото потребностите ти и нуждите ти не включват индивид като мен.

Беше пример, с който да подкрепя тезата си.

Никой не забранява на хората да харесват дебелани, или ходещи точилки. Или напудрени куклички, или бог знае каква прищявка на нечй извратен акъл още.

Идвеята беше че хората категоризират другите според това какво харесват/не харесват. И че и двете страни са в пълното право да вършат нещата. Принципа е валиден винаги. Пояснявам - ти, Ивенце, имаш абсолютното право да не харесваш реалисти(примерно) и аз имам абсолютното право на базата на това да те класирам според тоя критерий като романтичка(примерно).

Капиш?

Hilary_
10-15-2009, 10:46
^ yep .. 8-) и бту аз на никой не съм забранила да си мисли каквото си иска .. просто различието си каза думата .. ии моето "дразнение" също .. 8-)

lubomirky
10-15-2009, 17:46
Вярваш ли си, че само красивите момичета са тъпи надуФки.
хаах .. къде написах "красивите момчичета са тъпи надуфки" ?? Не ми извъртай думите .. написах, че тези с "перфектните тела" повечето пъти придобиват самочувствие без покритие .. да не говорим, че някои от тях са като чук в главите .. :?

Познавам поне 5 момичета, които са дебели и грозни, но благодарение на това, че имат една красива приятелка(според твоите думи тъпа надуФка), ги харесват момчетата.
Какъв е твоя критерии за красота?? А? Префектното тяло ли?? :?
Какъв е критерият ти за "дебел" .. след като "закръглен" за теб значи 85кг + .. :?
Винаги съм мразила група момичета да се водят по акъла и да подражават на друга .. :? Това е супер тъпо .. :?

80% от дебелите момичета са смешни, грозни и злобни, а дори не разбирам какво им дава самочувствие за да се смятат за 'леко закръглени, добри приятелки' и още други простотии.
Кога опозна всички "дебели" момичета а?? За теб може да са смешни и грозни, но за някои не са .. на мен пък са ми смешни имащите се за нещо повече от останалите .. и мога да ти кажа, че точно тези, които се присмиват над останалите съвсем не са "дебелите" момичета .. :? Напротив .. повечето пъти биват малтретирани и обиждани от "перфектните" .. :?

За съжаление истината е, че дебелите момичета са най-отвратителното нещо, което може да съществува ;)
За съжаление истината е, че си аадски заблуден!!!

Казах, че тези, които се имат за леко закръглени по принцип са 85+! И ти не извъртай моите думи.

А иначе не съм опознал всички 'дебели' момичета, но поне ти казвам за тези, които съм видял. Вече някоя смешна шматка ако се помисли за красива и другите я приемат така. Което е невероятно глупаво. НАПРИМЕР тя познава 3-4 човека, които в даскалото ти се приемат за 'вървежни' и това момиче вече се приема като супер красивото и готино момиче. Обаче тая тръба за да изглежда поне малко като човек слага един тон фдт.

DevilWish
10-15-2009, 17:47
Не съм момче ,но ще ти кажа, че красотата не идва от външният вид ,а от характера ;)

Hilary_
10-15-2009, 17:53
Казах, че тези, които се имат за леко закръглени по принцип са 85+! И ти не извъртай моите думи.
това не е леко закръглена .. Как си представяш ти момиче висока 160 и да е толкова кила я си помисли малко .. :?

А иначе не съм опознал всички 'дебели' момичета, но поне ти казвам за тези, които съм видял. Вече някоя смешна шматка ако се помисли за красива и другите я приемат така. Което е невероятно глупаво. НАПРИМЕР тя познава 3-4 човека, които в даскалото ти се приемат за 'вървежни' и това момиче вече се приема като супер красивото и готино момиче. Обаче тая тръба за да изглежда поне малко като човек слага един тон фдт.
ок ок .. биеш вече на съвсем друга посока .. ;]

NamelessRomantic
10-15-2009, 19:56
/facepalm.
Комплексиииииииииии....

kremen4eto
10-16-2009, 07:19
аз имам една позната, така да я нарека, която в Аха си е качила някви снимки, повечето са само на лицето и. до тук добре (да приема, че не иска да виждат, че е дебела), НО има и доста други снимки в цял ръст, обработени с фотошоп. Грозната истина е, че На живо е меко казано дебела, а в аха е едва ли не първа манекенка. Така че това дали си дебел или слаб няма нищо общо с характера. Явно който е боклук, си е боклук. Не мисля, че момчетата, които не харесват пълни момичета са изроди и т.н., нормално е едно момче с хубава фигура да се заглежда по такива момичета. Същото е и с момичетата, никоя стройна девойка не би харесала някой дебеланко (аз 100% не бих). Сигурно гадно прозвуча, но има такива, които цял живот се оплакват, че си нямат гадже, защото са дебели и никой не ги харесва и т.н. (изключвам тези, които са болни от нещо..). Вместо това могат да се поизпотят малко и да са в прилична форма :) за техен душевен мир и самочувствие. И да, теглото не е равно на красотата, но тук са 2 коренно различни теми.

+1

Каквото и да кажете, както и да го извъртите винаги момичетата (и момчетата) с по - хубави тела ще бият първо на очи, а след това закръглените, дебелите и т.н. Просто са ни такива стандартите. Е в праисторически времена са били харесвани дебели жени, :D амаа сега положението е друго.
Друг е въпроса, че ако някоя дебела е и куха няма никакво бъдеще. Някое момиче може да е закръглено и да не се забелязва веднага от момчетата, но ако има мозък в главата ще знае как да го привлече ;)

Момичетата може да казваме какво ли не за дебелите, амаа не съм чула момче, което да казва, че харесва предимно закръглени, това са отделни случаи според мен :)

PainMonopoly
10-16-2009, 07:33
Зависи колко закръглена. Не обичам кльощави и предпочитам да има баджак за който да се хвана, но в никакъв случай не ме кефят някви дебели с шкембета, дето им висят месата.

И да, повечето дебели вадят някво нереално самочувствие, че са много секси и вървежни и мъжете точно това искат.

GodLovesYou
10-16-2009, 07:48
баш по такива си падам

i love a fat chick wit a body enormous

Hilary_
10-16-2009, 08:57
Каквото и да кажете, както и да го извъртите винаги момичетата (и момчетата) с по - хубави тела ще бият първо на очи, а след това закръглените, дебелите и т.н.
груба грешка .. не познаваш и няма как да познаваш всички .. нито тяхното мислене ..

Просто са ни такива стандартите.
кой ги налага?? Някои хора не спазват "стандартите" (лично на мен ми е писнало от това всеки да се влияе от другия просто, защото така е наложено :? ) ..

Момичетата може да казваме какво ли не за дебелите, амаа не съм чула момче, което да казва, че харесва предимно закръглени, това са отделни случаи според мен :)
аз пък съм чула .. и не само едно .. а за слабите съм чувала най - вече изказвания от типа "ей тая съм я хванал само за тая вечер и ако знаеш какво ще й причиняя *цензура* " .. :?

п.с. даа даа знам, че не трябваше да се намесвам, но .. така реших .. 8-)

fc
10-16-2009, 09:30
Не

LoveRetroMusic
10-16-2009, 12:55
Колко килограма си ?

fireball121
10-16-2009, 14:31
всичко си зависи от човека...може да си леко закръглена и да имаш супер характер....а може и да си с перфектно тяло, но да си няква празноглава кифла...моето мнение че дебелите момчета или момичета сами са си виновни за вида си, но дори да не изглеждат перфектно могат да бъдат забелязани...а ако не...могат да се постараят да променят вида си....и аз преди бях дебел и всички ми се подиграваха, обаче почнах да тренирам и сега всеки ми казва че имам хубаво тяло...така че ако момчето не те харесва не се самосъжелявай че си с няколко килца отгоре, а вземи ги махни...с риск да обидя закръглените хора мога да кажа че сами са си виновни (поне тези които не са болни) така че....хора постарайте се да правите добро впечатление и с тялото си, и с характера си...и всеки ще ви хареса

kotenceto_bonbon
10-16-2009, 15:00
Зависи колко закръглена. Не обичам кльощави и предпочитам да има баджак за който да се хвана, но в никакъв случай не ме кефят някви дебели с шкембета, дето им висят месата.

И да, повечето дебели вадят някво нереално самочувствие, че са много секси и вървежни и мъжете точно това искат.


Еми виж ся по добре да имат самочуствие отколкото да са някакви смачкани ;]] Но чак ''нареално'' това вече е смешно :?

kremen4eto
10-18-2009, 17:40
Каквото и да кажете, както и да го извъртите винаги момичетата (и момчетата) с по - хубави тела ще бият първо на очи, а след това закръглените, дебелите и т.н.
груба грешка .. не познаваш и няма как да познаваш всички .. нито тяхното мислене ..

Просто са ни такива стандартите.
кой ги налага?? Някои хора не спазват "стандартите" (лично на мен ми е писнало от това всеки да се влияе от другия просто, защото така е наложено :? ) ..

Момичетата може да казваме какво ли не за дебелите, амаа не съм чула момче, което да казва, че харесва предимно закръглени, това са отделни случаи според мен :)
аз пък съм чула .. и не само едно .. а за слабите съм чувала най - вече изказвания от типа "ей тая съм я хванал само за тая вечер и ако знаеш какво ще й причиняя *цензура* " .. :?

п.с. даа даа знам, че не трябваше да се намесвам, но .. така реших .. 8-)

Aма меси се бе, аз нямам работа :D

Та, аз не съм казала какво казват момчетата когато видят слабо момиче, казах, че първо бият на очи. Но не съм чула да видят дебело момиче и да коментират, че е много хубаво и какво ще и причинят и т.н.

Стандартите са се наложили с времето и от никой, просто е факт, че сме човешки същества и много често се влияем от други такива 8-)

А т'ва дали съм чувала да казва момче, че харесва закръглени, съм написала отдолу 'според мен' ... така че аз познавам едни хора, ти други явно ;)

Hilary_
10-18-2009, 17:47
Та, аз не съм казала какво казват момчетата когато видят слабо момиче, казах, че първо бият на очи.
хъх .. зависи от момчетата ..

Но не съм чула да видят дебело момиче и да коментират, че е много хубаво и какво ще и причинят и т.н.
зависи какво разбираш под дебел?? :D
п.с. аз започнах да споря за закръглените момичета .. не знам от къде дойде това за дебелите .. ;д

Стандартите са се наложили с времето и от никой, просто е факт, че сме човешки същества и много често се влияем от други такива 8-)
Не са наложени от никой, но се влияем от някои, които го налагат?? противоречиш си .. но за едно съм съгласна .. адски много се влияят днешните тийнове от всички останали, което лично мен ме отчайва .. :?

LadyDi
10-18-2009, 17:48
Само да вметна.
Стандартите ги наложиха списанията със слабичките и перфектни манекенки.

glymo14
10-18-2009, 17:52
о изобщо не се притеснявай, да ти кажа чесно предпочитам леко по закръглените момичета(не дебелите), по привлекателни са от един скелет който като тръгнеш да прегръщаш, ръчка. Аз познавам едно закръглено моиче който супер ми допада като характер и нямам нищо против да се земем 8-) само че тя дали ще иска :D

glymo14
10-18-2009, 17:53
Само да вметна.
Стандартите ги наложиха списанията със слабичките и перфектни манекенки.
Да права си, няма такива хора просто които са на списанията.Не случайно във Франция забраниха подправени снимки(такива по списанията), ако има такива то да пише отдолу че е фотошоп

PainMonopoly
10-18-2009, 17:54
Та, аз не съм казала какво казват момчетата когато видят слабо момиче, казах, че първо бият на очи.
хъх .. зависи от момчетата ..
Не знам в какъв филм си се вкарала, че толкова настървено спориш, но почти никое момче няма да намери някоя дебела за хубава. Тези, които ще я смятат, вероятно имат фетиш към дебели, но това вече е отклонение.

Hilary_
10-18-2009, 17:56
Та, аз не съм казала какво казват момчетата когато видят слабо момиче, казах, че първо бият на очи.
хъх .. зависи от момчетата ..
Не знам в какъв филм си се вкарала, че толкова настървено спориш, но почти никое момче няма да намери някоя дебела за хубава. Тези, които ще я смятат, вероятно имат фетиш към дебели, но това вече е отклонение.


п.с. аз започнах да споря за закръглените момичета .. не знам от къде дойде това за дебелите .. ;д

така виждаш ли го ??

kremen4eto
10-18-2009, 17:56
Та, аз не съм казала какво казват момчетата когато видят слабо момиче, казах, че първо бият на очи.
хъх .. зависи от момчетата ..

Но не съм чула да видят дебело момиче и да коментират, че е много хубаво и какво ще и причинят и т.н.
зависи какво разбираш под дебел?? :D
п.с. аз започнах да споря за закръглените момичета .. не знам от къде дойде това за дебелите .. ;д

Стандартите са се наложили с времето и от никой, просто е факт, че сме човешки същества и много често се влияем от други такива 8-)
Не са наложени от никой, но се влияем от някои, които го налагат?? противоречиш си .. но за едно съм съгласна .. адски много се влияят днешните тийнове от всички останали, което лично мен ме отчайва .. :?


Просто всичките ми познати и момичета и момчета ако им задам въпроса дали харесват малко повече килца категорично биха казали 'НЕ' иии не можеш да ми промениш мнението ;)

Hilary_
10-18-2009, 17:57
Просто всичките ми познати и момичета и момчета ако им задам въпроса дали харесват малко повече килца категорично биха казали 'НЕ' иии не можеш да ми промениш мнението ;)

аз не се и опитвам .. :D :D всеки познава различни хора с различно мислене .. това е .. :-|

kremen4eto
10-18-2009, 18:00
Просто всичките ми познати и момичета и момчета ако им задам въпроса дали харесват малко повече килца категорично биха казали 'НЕ' иии не можеш да ми промениш мнението ;)

аз не се и опитвам .. :D :D всеки познава различни хора с различно мислене .. това е .. :-|

Начи ше пием по ена ракия 8-)

Hilary_
10-18-2009, 18:01
Просто всичките ми познати и момичета и момчета ако им задам въпроса дали харесват малко повече килца категорично биха казали 'НЕ' иии не можеш да ми промениш мнението ;)

аз не се и опитвам .. :D :D всеки познава различни хора с различно мислене .. това е .. :-|

Начи ше пием по ена ракия 8-)

за мен сокче .. :oops: :razz: :razz: :razz:

п.с. не пия (дълга история) .. 8-)

glymo14
10-18-2009, 18:03
ооо всички сте много ограничени, 100 на 100 тези които ще кажат Не ще са някакви лапета под 15-16.Ще видите като пораснете малко, съвсем малко, как ще дигнете летвата.

kremen4eto
10-18-2009, 18:07
Просто всичките ми познати и момичета и момчета ако им задам въпроса дали харесват малко повече килца категорично биха казали 'НЕ' иии не можеш да ми промениш мнението ;)

аз не се и опитвам .. :D :D всеки познава различни хора с различно мислене .. това е .. :-|

Начи ше пием по ена ракия 8-)

за мен сокче .. :oops: :razz: :razz: :razz:

п.с. не пия (дълга история) .. 8-)

Няма да издържиш много без алкохол :D

Hilary_
10-18-2009, 18:08
Няма да издържиш много без алкохол :D

абе за сега 17 години удържам пък ше видим .. :D :D

haritov
10-18-2009, 18:09
Няма да издържиш много без алкохол :D

абе за сега 17 години удържам пък ше видим .. :D :D

аз като дойда в сф ще видиш ти

Pesenta
10-18-2009, 18:13
Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре.. точно... :lol: 90% авторката е дебела и се комплексира.много ли ти е приятно да се надсмиваш на пълни хора ? и ако мислиш че и аз съм комплексар виж ми профила и ела се запознаем у Враца.Момичето може да е леко пълна но е с готин характер .. засрами се простак

kremen4eto
10-18-2009, 18:34
Няма да издържиш много без алкохол :D

абе за сега 17 години удържам пък ше видим .. :D :D

Пий бе момиче, сега ти е времето 8-)

ShtrudeL
10-18-2009, 20:47
Колко закръглено?
Ясно е,че в реалността можеш да чуеш само: "Бааа,човек виж я тая ква е дебела!"
Нали се сещаш?
Естествено това би се чуло само от някой простак,което не означава,че по-умните не биха си го помислили.

LadyDi
10-18-2009, 21:09
ShtrudeL се завърна.
Де ходиш?

ShtrudeL
10-18-2009, 21:15
ShtrudeL се завърна.
Де ходиш?

ъм..аз съм си на мястото...просто ми писна тук.
Някак си...не се чувствам в мои води сред толкова много недорасли/глупави човеци.

haritov
10-18-2009, 21:36
ShtrudeL се завърна.
Де ходиш?

ъм..аз съм си на мястото...просто ми писна тук.
Някак си...не се чувствам в мои води сред толкова много недорасли/глупави човеци.

ех и аз едно време бях красив и глупав ама виж ме ся стар зелен от цигарите и мъдър

LadyDi
10-18-2009, 21:36
Скука е.

haritov
10-18-2009, 21:42
Скука е.

аха

Stan4o123
10-19-2009, 07:25
ами... харесвах си преди доста време 1 такава... дребна и да си го кажа леко дебела... ама тогава я мислех за най-красивата,така че сиг,ако я гледам със "влюбени" очи... ддз

revolver
10-19-2009, 12:45
Стига да е красива.Демек да не е и супер грозна!Ако е само леко закръглена бива! Иначе аз като повечето мъже си падам по по "изящни" момичета.

П.С Hilary_ ,намирам те за секси! 8-)

lllXayclll
10-20-2009, 20:31
Първо външния вид, пък после характер ;)

UNITED
10-20-2009, 21:05
Първо външния вид, пък после характер ;) :booooomb:

kypo
10-20-2009, 21:22
деба! аз пък си харесвам по-закръглени. не знам защо, все натам ме влече.. може би съм аз слаб и спортен тип.
имал съм и слаби приятелки, ама ми е незнам едно такова. обичах си много една дебеличка... абе друго и е да има какво да хванеш, а като я прегръщах колко беше мекичка... ех спомени 8-) и наистина я обичах.
слабите само ги чуках, а на нея и се радвах много 8-)
е закръглена имам в предвид, приятно закръглена, не слон. некое килце тук там, по-голямо дупе.. .абе сещате се :lol:

bybit0o0
10-25-2009, 09:33
Първо външния вид, пък после характер ;)
ебатиии якия аватар :smt049 :smt049
аз не съм м0мче, но има всякакви индивиди - за едни не е проблем,за други пък да си 40 кг е най-важното..спокойно,за всеки влак има пътници :)

Stan4o123
10-25-2009, 10:40
Д**а! аз пък си харесвам по-закръглени. не знам защо, все натам ме влече.. може би съм аз слаб и спортен тип.
имал съм и слаби приятелки, ама ми е незнам едно такова. обичах си много една дебеличка... абе друго и е да има какво да хванеш, а като я прегръщах колко беше мекичка... ех спомени 8-) и наистина я обичах.
слабите само ги чуках, а на нея и се радвах много 8-)
е закръглена имам в предвид, приятно закръглена, не слон. некое килце тук там, по-голямо дупе.. .абе сещате се :lol:

ти затва ли мастурбираш с дясната ръка? щото е по-дебела и красива? :)

Madeyed
10-25-2009, 10:42
Да бих. Що да не. Като съм си я харесал и да е грозна кат смъртта пак ще си я обичкам :) ....

IndependentGirl
10-25-2009, 10:49
Не съм момче, но все пак ще ти кажа.. 8-) Имам и по-пълнички приятелки.. и те също са харесвани от момчетата.. Така, че зависи си от характера на момчето и от това колко е "пълничко" момичето.. :)

Tempest
10-25-2009, 11:12
таа ... момчета бихте ли харесали момиче което е леко закръглено ама има хубав характер


ПС: sorry ако има друга такава тема

не знам защо така се получава, че външността е решаващ фактор дали човека "става" или "ни стаъ" :? и ся кво? Това, че момичето се храни нормално, не значи, че е потенциален враг на момчетата! Естествено да, красотата има 2 нива :)

BeBuLs
10-25-2009, 11:53
:lol: :lol: :lol:

Всеки си има различен вкус, ако ти харесваш слаби момчета, друг харесва по едри :grin: Пък и винаги има начин да отслабнеш. С ударна доза воля, всичко се постига :grin:

Stan4o123
10-25-2009, 12:06
:lol: :lol: :lol:

Всеки си има различен вкус, ако ти харесваш слаби момчета, друг харесва по едри :grin: Пък и винаги има начин да отслабнеш. С ударна доза воля, всичко се постига :grin:

дам... дори мечо пух се кефи на свинята най-много

LoveRetroMusic
10-25-2009, 12:10
http://th07.deviantart.net/fs15/300W/f/2007/060/a/f/YES___Fat_Chicks_by_LimeGreenSquid.jpg

BMWm3
10-26-2009, 14:42
Не,не бих харесал такова момиче...ще ме извиняват закръглените девойки ама нет... 8-)

buntar90
10-26-2009, 14:52
да

oNthEmaX
10-26-2009, 16:15
тц тц тц квото и тяло да имаш лицетоти ако е като на чубакабра ....

kypo
10-26-2009, 16:38
Д**а! аз пък си харесвам по-закръглени. не знам защо, все натам ме влече.. може би съм аз слаб и спортен тип.
имал съм и слаби приятелки, ама ми е незнам едно такова. обичах си много една дебеличка... абе друго и е да има какво да хванеш, а като я прегръщах колко беше мекичка... ех спомени 8-) и наистина я обичах.
слабите само ги чуках, а на нея и се радвах много 8-)
е закръглена имам в предвид, приятно закръглена, не слон. некое килце тук там, по-голямо дупе.. .абе сещате се :lol:

ти затва ли мастурбираш с дясната ръка? щото е по-дебела и красива? :)
аз и с двете, щото ми е много дебел и не мога да го обхвана

bilqnavod
10-28-2009, 09:30
За всеки влак си има пътници :D

WesTSider
10-28-2009, 09:39
Емм не мога да харесам пълничко момиче ..... просто нез аз клечка тя топка ..... :lol: :lol:
хората какви проблеми имали .... аз к'во да кажа като искам да напълнея малко ... :D 8-)

bqsna_teenagerka
10-28-2009, 09:46
Тея дето се оценяват за леко закръглени по принцип са от 85 нагоре..

:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: ох не се сдържах :lol: :lol:

bqsna_teenagerka
10-28-2009, 09:46
Емм не мога да харесам пълничко момиче ..... просто нез аз клечка тя топка ..... :lol: :lol:
хората какви проблеми имали .... аз к'во да кажа като искам да напълнея малко ... :D 8-)

Не става само с ядене!!! трябва и акъл!!! :D

haritov
10-28-2009, 09:47
дебело пълно ? обърках се

WesTSider
10-28-2009, 09:53
Емм не мога да харесам пълничко момиче ..... просто нез аз клечка тя топка ..... :lol: :lol:
хората какви проблеми имали .... аз к'во да кажа като искам да напълнея малко ... :D 8-)

Не става само с ядене!!! трябва и акъл!!! :D

Бе чи при мене попринцип си ми е ген ... ама сигурно си права трябва и акъл :lol:
Иначе съм чувал от момичета че по слабите сме били по сладки :oops: :oops:

RedLabel
10-28-2009, 12:09
зависи колко щот някой си викат че са пухкави/топчести/леко дебелички а повечето не им мърдат 100 кг живо тегло :razz:

по темата - не

Belair
10-28-2009, 12:12
Да,бих я наебал

golqmumnik
10-28-2009, 12:52
Бих изчукал някоя такава,досега не съм,но не пречи да опитам,но не искам такова гадже. 8)
http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/551675/898441.png :razz:

qazwsx
10-30-2009, 11:04
zakryglenite hodqt sys zakrygleni ...debelite sys debeli... slabite sys slabi... muskolistite sys typi kifli i tnt.... 8-) 8-) 8-)

yahhooo
10-30-2009, 12:00
zakryglenite hodqt sys zakrygleni ...debelite sys debeli... slabite sys slabi... muskolistite sys typi kifli i tnt.... 8-) 8-) 8-)

как стигна до тоя извод?
с повече аргументи ако обичаш...

HanopkaH
10-30-2009, 12:05
Няколко кила :-o