PDA

View Full Version : Объркана съм..



Linns
10-14-2009, 17:03
Не мисля, че може да ми се помогне по някакъв начин, но просто искам да споделя.. Мисля, че изпитвам някакво странно влечение към най-добрия си фр.. имахме проблеми през лятото, дълъг период не се чувахме, но сега всичко е наред и го чувствам някак си прекалено близък и мисля, че се влюбвам.. А това е наистина ужасно, имаме прекрасно приятелство и аз съм сигурна, че ако се случи нещо между нас един ден много ще съжалявам, че съм го разрушила.. Затова нищо не искам, но ме мъчи отвътре това, че като е наблизо се чувствам някак си, прекалено добре.. Не знам какво ми става, по прицнип съм много решителна и винаги знам какво искам, а сега не е така..
Имах нужда да споделя, мерси за вниманието .. :-o

FromAutumToAshes
10-14-2009, 17:05
Един съвет от личен опит : Не разваляй доброто приятелставо с глупави опити за любов :? Поне на това ме е научул мен живота. При теб може и да не стане така. Отговора е в теб и ти сама трябва да го разбереш. Дано стане това което искаш.

Nellynka
10-14-2009, 17:07
Имах същия проблем , просто игнорирай влечението :? аз така опитах и успях.. :)

LigLichKa1936
10-14-2009, 17:41
И аз съм на същото мнение., не си прецаквай приятелството .., колко пъти съм съжалявала после ..,

Преди все си мислех,че след връзката има и вариант всичко да си остане по старо му .., АМА НЕЕЕ! :?

Така,че .., карай., ще мине., Доста често това влечение идва от това,че ти е прекалено самотно и това просто е най-близкия ти човек в момента ., :)

fenastz
10-14-2009, 17:43
ИзЛзтЭ На КаФенцЭ, Мил0 :wink: :)

Presley
10-14-2009, 18:07
Ние с моя човек си прецакахме ТОТАЛНО отнешинята.
Пожелавам ти при теб да не стане така.

Crazytu
10-14-2009, 18:09
Гледай да игнорираш това влечение .. само ще си развалите приятелството ..

Python5
10-14-2009, 18:10
Любовта не може да развали приятелство, но приятелството може да развали потенциална любов.

machoka
10-14-2009, 18:13
ИзЛзтЭ На КаФенцЭ, Мил0 :wink: :)
^^ше те изтрия ако те видя още веднъж да пишеш в тоя простоват стил :shock:

Линс, слушай сега какво ще те посъветва бакто ти, белбрадия от далечната руска провинция София.. принципно не обичам да си давам съветите, без да са ги искали, ама в случая ще ти кажа нещичко..


оооооооостави ти тая приказка 'не искам да развалям добро приятелство'.. не си заслужава, разбираш ли.. да се възпираш от потенциалните страхотно моменти, от потенциалната магия в която ще навлезеш, и която ще те носи на крилете си много дълго време, защо не и цял живот.
Симптомите са ти ясни, любовният доктор заключва: "болна си от любов" - изписвам ти лечение: хвърляй му се в обятията и бъдете 2 души сред и срещу всички останали. Гушкайте се, цункайте се, бъдете си заедно, споделайте лошо и добро за всеки. Бъдете ЕДНОВРЕМЕННО приятели, любовници, сродни души.

Инак всичко остава някак недоизказано, недовършено.. погледи разменени и някаква имагинерна бариера.. ще си попилеете взаимното щастие )

sh3_1s_7h3_0n3
10-14-2009, 18:25
ИзЛзтЭ На КаФенцЭ, Мил0 :wink: :)
^^ше те изтрия ако те видя още веднъж да пишеш в тоя простоват стил :shock:

Линс, слушай сега какво ще те посъветва бакто ти, белбрадия от далечната руска провинция София.. принципно не обичам да си давам съветите, без да са ги искали, ама в случая ще ти кажа нещичко..


оооооооостави ти тая приказка 'не искам да развалям добро приятелство'.. не си заслужава, разбираш ли.. да се възпираш от потенциалните страхотно моменти, от потенциалната магия в която ще навлезеш, и която ще те носи на крилете си много дълго време, защо не и цял живот.
Симптомите са ти ясни, любовният доктор заключва: "болна си от любов" - изписвам ти лечение: хвърляй му се в обятията и бъдете 2 души сред и срещу всички останали. Гушкайте се, цункайте се, бъдете си заедно, споделайте лошо и добро за всеки. Бъдете ЕДНОВРЕМЕННО приятели, любовници, сродни души.

Инак всичко остава някак недоизказано, недовършено.. погледи разменени и някаква имагинерна бариера.. ще си попилеете взаимното щастие )

Нека бъда твоя опозиция.

Прецени добре дали си струва да похабиш едно хубаво и здраво приятелство, за нещо несигурно и..хайде да си го кажем - със срок на годност. Защото предполагам, че сте още тийнейджъри и възможността да се ожените и да прекарате целия си живот заедно... 'завинаги' е абсурден. Това се случва сигурно на 2% от двойките по света.
И какъв е смисълът? Той ти е най-добрия приятел, най-близкия човек, а ти рискуваш приятелството му за... едната любовна 'авантюра', за това, че ще го държиш за ръката, ще се целувате и ще правите още разни други екстри... Такъв Мъж можеш все да си намериш, но истински приятел в пълния смисъл на думата.... мноого рядко. :?

Говоря така..защото аз имам своя най-добър приятел - и само при мисълта, че мога да го изгубя и то заради такава тъпа грешка, направо ми настръхва козината. Да, като сме в различни градове се чуваме по-рядко, още по-рядко се и виждаме... но когато сме в едно и също населено място излизаме доста често, той ме познава сууупер добре, мога да разчитам на него във всяко едно отношение. И ако за една любовна връзка, не вярвам в думите 'завинаги', то за приятелство като нашето, от такова естество, съм почти сигурна, че и на стари години пак ще му се качвам на главата и ще разправя и на внуците ми как съм го тормозела и съм му взимала здравето. (((:

Така че помисли си кое е по-важното за теб.

LadyDi
10-14-2009, 18:27
Инак всичко остава някак недоизказано, недовършено.. погледи разменени и някаква имагинерна бариера.. ще си попилеете взаимното щастие )

Прецени добре дали си струва да похабиш едно хубаво и здраво приятелство, за нещо несигурно и..хайде да си го кажем - със срок на годност.
А аз обичам да казвам, че щом веднъж са се появили чувства дори само от едната страна, с приятелството е свършено.

Линс, когато си с него винаги ще се питаш: "Ами ако...?". Така или иначе сигурно вече не гледаш на него като само на "добрия приятел". Ти сама казваш, че вече го виждаш с други очи.
Така че - приятелството е пукнато. Най-добре залагай всичко, като при покера, на другата карта. И бъдете и приятели, и любовници. От това пък няма нищо по-хубаво :)

PsychologicalDisorder
10-14-2009, 18:29
точно в същата ситуация съм, Линче и ми е много тъпо, честно казано...

fenastz
10-14-2009, 18:33
ИзЛзтЭ На КаФенцЭ, Мил0 :wink: :)
^^ше те изтрия ако те видя още веднъж да пишеш в тоя простоват стил :shock:


сад. В днешно време само потискат оригиналността :lol: какво ти пречи моето невинно фонт-че :-D

LadyDi
10-14-2009, 18:37
Абе това обърнато Е от къде го избачкахте? Супер смотано стои.

RaZzer
10-14-2009, 19:01
Остави се по течението и виж как ще се стекат обстоятелствата... Не бързай да му намекваш, че имаш по-силни влечения към него, но имай едно на ум!

Jewels
10-14-2009, 19:03
Аз пък никога не бих си представила да тръгна с мой приятел, когото познавам отдавна... Просто... Все едно ми е вродено, не знам, но нещо ме спира :o

machoka
10-15-2009, 14:31
Така че - приятелството е пукнато. Най-добре залагай всичко, като при покера, на другата карта. И бъдете и приятели, и любовници. От това пък няма нищо по-хубаво :)[/b]

Точно така, научете се да поемате рискове, да носите отговорност. За какво приятелство говорим, като ти искаш да му скочиш най-вероятно.. лицемерно приятелство може би? Приятелство тип 'фанта', той се обърна - ти му лижеш шишето?

Плюс това за мен няма по-добър приятел от партньора в живота.. да, има много добри приятели на които винаги можеш да разчиташ, дори след връзка с даден субект... но когато си влюбен и обичаш - Той или Тя е НАЙ-ДОБРИЯТ ТИ ПРИЯТЕЛ! Защото споделяте всичко заедно - и радост и мъка, и болка и щастие. А 'най-добрият ти приятел' си има свой, собствен живот.

Hilary_
10-15-2009, 14:36
Опитай се да подтиснеш чувствата макар, че силно се съмнявам да стане .. :-o

haritov
10-15-2009, 16:08
Аз и гаджето ми преди да тръгнем бяхме най-добри приятели

ето че вече 6 месеца се обичаме и то силно

както каза мачока в живота трябва да се поемат рискове

Ще те питам нещо ти някога би ли го наранила или той теб?

Отговори си на въпроса и тогава реши какво ще правиш

пп
преди да тръгнем мина през ума подбно нещо

DevilWish
10-15-2009, 18:05
Често приятелството прераства в повече. . Но наистина си помисли дали не се заблуждаваш ;) Успех!

Linns
10-15-2009, 20:29
Така че - приятелството е пукнато. Най-добре залагай всичко, като при покера, на другата карта. И бъдете и приятели, и любовници. От това пък няма нищо по-хубаво :)

Точно така, научете се да поемате рискове, да носите отговорност. За какво приятелство говорим, като ти искаш да му скочиш най-вероятно.. лицемерно приятелство може би? Приятелство тип 'фанта', той се обърна - ти му лижеш шишето?

Боже къде отиде, мога да се контролирам и не ми е избивало никога с никой чак на такива неща, споко..

Просто ме е страх, че може би греша.. Може просто да се радвам, че пак сме си близки като преди..


Ще те питам нещо ти някога би ли го наранила или той теб?


Не вярвам ..

machoka
10-15-2009, 20:33
е, доста пъти преувеличавам в художествените си описания, но това е чисто нарочно.. тук всички правим догадки, само ти си знаеш какво и как... нали уж те съветваме, може пък да преоткриеш отговора на дилемата си в някой пост ))

Linns
10-15-2009, 20:47
Е то на думи е лесно да намериш отговора ..

sh3_1s_7h3_0n3
10-15-2009, 20:59
мачока като артист човек му дай само да преувеличава и да пише художествени измислици... 8-)

иначе аз продължавам да си държа на тезата, че докато можеш да се въздържаш и евентуално да си преглътнеш чувствата - го направи..., за да не се 'пропука' окончателно приятелството ви и то от твоя страна. По-лесно е, когато нещата зависят от теб, а не от някой друг, защото така ТИ и само ТИ можеш да ги контролираш. Ако той изпитваше някакви чувства, а ти към него не, щеше да е мнооого по-трудно, повярвай ми.

Mi6inka
10-16-2009, 06:34
може пък тези чувства на нещо повече от приятел да са някак си ... моментни.. изчакай малко да видиш как ще продължиш да се чувстваш...
А и ако той също изпитва към теб, това няма нищо лошо да се превърнете в нещо повече.. познавате се добре, свиканли сте един с друг, би трябвало да се получи..Успех!

beachy_bunny
10-16-2009, 20:18
Най-добрия ти приятел с който цяло лято не си се виждала .. айде моляте ... вече няма приятелств о.. просто се наебете и каквото стане :-D

Linns
10-18-2009, 20:18
Най-добрия ти приятел с който цяло лято не си се виждала .. айде моляте ... вече няма приятелств о.. просто се наебете и каквото стане :-D
Мноооого умно .. =D> =D> =D>

LadyDi
10-18-2009, 20:23
Linns, ще ти кажа от опит.
Преди 4 години се влюбих в най-добрия си приятел. Той също бил влюбен в мен (за съжаление, си го признахме един на друг твърде късно). Мен обаче ме беше страх да загубя приятелството ни, онези редки мигове, когато опираш главата на нечие рамо и можеш да му говориш за всичко - за разбито сърце, за прегорял боб, за шоуто на Слави, за проблемите с вашите. Затова стисках зъби и не му признавах. Той правеше същото. Никога не дадохме шанс на любовта между нас, вместо това се наранихме взаимно като се опитахме да се утешим с други.

Знаеш ли какво стана? Сега, 4 години по-късно, се чуваме по скайп от дъжд на вятър. Той разбра, че съм се омъжила от сестра ми, а аз разбрах, че си е правил операция, защото случайно го срещнах пред клиниката във Варна.

Това ли искаш?

NightGuardian
10-18-2009, 23:48
Няма приятелство , той те харесва още от как сте се запознали...

PainMonopoly
10-19-2009, 06:42
А защо преминаването на приятелство във връзка да означава край на приятелството? За мен лично това е просто едно по-високо ниво, а вие го изкарвате нещо съвсем различно. Можете да сте приятели и докато сте гаджета. Можете да сте приятели и след като скъсате. Всичко зависи от вас.

Слушай мачока. ;)

sasha_90
10-19-2009, 11:05
Дано да е само увлечение.Иначе е кофти,ако не се получи между вас.

Linns
10-20-2009, 15:59
А защо преминаването на приятелство във връзка да означава край на приятелството? За мен лично това е просто едно по-високо ниво, а вие го изкарвате нещо съвсем различно. Можете да сте приятели и докато сте гаджета. Можете да сте приятели и след като скъсате. Всичко зависи от вас.

Слушай мачока. ;)

След като скъсаме не можем да сме пак приятели като сега..

LadyDi, определено не искам това.. Мерси много..

montana6
10-20-2009, 20:07
Задаваш си въпроса какво искаш и после действаш. В случая ти искаш да сте само приятели. Тогава си потискаш чувствата и се бориш със себе си. Това е най-простото, което можеш да направиш.

Snickers
10-20-2009, 20:17
И аз съм/бях така. Дръж се и не позволявай 'онова' чувство да надделее, защото има огромна вероятност накрая да съжаляваш, наистина.
Поне аз така направих/правя, колкото и трудно да ми беше/е. :)

haritov
10-20-2009, 20:18
Линс би ли описала какъв мъж търсиш опс този фр да не е точно такъв?

После ще търсиш ама няма?

Linns
10-21-2009, 05:29
^ Прителите ми са зад всичко, не търся нищо ..

GoGoo0
10-25-2009, 20:28
Ако наистина си влюбена и сте толкова добри приятели и да не се получи може да запазите приятелството си.. пробвай.. ;)

umri
10-25-2009, 20:40
Не мисля, че може да ми се помогне по някакъв начин, но просто искам да споделя.. Мисля, че изпитвам някакво странно влечение към най-добрия си фр.. имахме проблеми през лятото, дълъг период не се чувахме, но сега всичко е наред и го чувствам някак си прекалено близък и мисля, че се влюбвам.. А това е наистина ужасно, имаме прекрасно приятелство и аз съм сигурна, че ако се случи нещо между нас един ден много ще съжалявам, че съм го разрушила.. Затова нищо не искам, но ме мъчи отвътре това, че като е наблизо се чувствам някак си, прекалено добре.. Не знам какво ми става, по прицнип съм много решителна и винаги знам какво искам, а сега не е така..
Имах нужда да споделя, мерси за вниманието .. :-o

Ако смяташ, че си красива поне малко и видимо не си дебела... някой път като си стоите го хвани за центъра на панталона. Ще остане приятно изненадан, освен ако няма леви наклонности. Не мисли какво ще стане, ако това или онова... ЕДИН ПЪТ СЕ ЖИВЕЕ!

slaveto1989
10-25-2009, 22:35
:razz: ^ не се сдържах. Сори ако си бил сериозен. :razz:


Иначе мисля,че близостта между вас ти е липсвала. Сега просто те връхлита вниманието му и го бъркаш с увлечение. Времето ще покаже, добър учител е.

GodLovesYou
10-26-2009, 08:24
май най-добрата връзка е между приятели ама като дойде момента на раздяла тогава става тегаво

InloveAgain
10-26-2009, 11:31
Е почти във всяко приятелство (говоря между момиче и момче) се появява този момент.. но помисли си .. наистина ли е любов или влечение или този човек наистина ти е много близък и те кара да се чувстваш приятно и да бъдеш добре,когато си с него ; ). Ако пак останеш на мнение ,че е нещо повече,тогава е най-добре да се опиташ да игнорираш чувствата си : )) ,за да не съжаляваш занапред. :-)

InloveAgain
10-26-2009, 11:38
А защо преминаването на приятелство във връзка да означава край на приятелството? За мен лично това е просто едно по-високо ниво, а вие го изкарвате нещо съвсем различно. Можете да сте приятели и докато сте гаджета. Можете да сте приятели и след като скъсате. Всичко зависи от вас.

Слушай мачока. ;)

След като скъсаме не можем да сме пак приятели като сега..


А дали пък точно тази мисъл не те спира (както теб така и много др хора ) да направите стъпката.Искам да кажа,че всички си мислим,че след една връзка приятелство няма,но това не е така. Защо пък при вас да не бъде различно..защо след евентуалната ви връзка,какъвто и край да има тя,да не затвърдите приятелството си-помисли :).