PDA

View Full Version : Защо трябва да има такива говеда ?



UNITED
10-14-2009, 18:08
Днес излизам,тръгвам по коридора и един вика на един друг "тоя е педал" и аз му казвам "пък ти си педерас" и слизам надоло.После се връщам оня ме чака,блъсна ме в прозореца а другия (на който нищо не бях направил) ми удари бокс в лицето.Ако ги кажа на директра пак ще ме бият :( .Не че нещо ви се уплаквам ама просто да кажа пореден пример за смотаняци в училище :? .Пък и те са от 12 клас,немога да им надвия да ги ева :-x

LigLichKa1936
10-14-2009, 18:18
1. Такива много
2. Просто подминавай злобните подмятания ., ако не се прекалява.,
3. В едно училище се знаят по принцип кои са въпросните "говеда" така,че .., просто не се занимавай .,
4.Слагай малко цензура все пак ;дд


Абе в общи линии искам да ти кажа ако не можеш да се справиш се прави на глух .., :D

UNITED
10-14-2009, 18:24
1. Такива много
2. Просто подминавай злобните подмятания ., ако не се прекалява.,
3. В едно училище се знаят по принцип кои са въпросните "говеда" така,че .., просто не се занимавай .,
4.Слагай малко цензура все пак ;дд


Абе в общи линии искам да ти кажа ако не можеш да се справиш се прави на глух .., :D

След боя,така правих.Обиждаха ме ама аз се правих,че не ги чувам :o

remix1912
10-14-2009, 18:26
Първо каква е разликата между педал и гей и второ може и наистина да си такъв щом непознати са ти го казали и ти кой клас си

Crazytu
10-14-2009, 19:30
и второ може и наистина да си такъв щом непознати са ти го казали wtf ?! :shock:
.. по темата .. въобще не обръщай внимание на такива идиотчета .. като видят, че не им се връзваш, ще престанат ..

iv4oiv
10-14-2009, 20:24
Казвай на директора всеки път в който те обиждат, удрят или тормозят.
Ако директора не ти обърне внимание ВСЕКИ ПЪТ когато те засегнат с нещо подавай жалба свободен текст в канцеларията. Много бързо ще получат последно предупреждение за изключване и ще спрат да тормозят както теб така и други.
Затова положението е толкоз зле - защото всеки си трае и не се опълчва на "мутрите"

waaaagh
10-14-2009, 20:28
Директен разтрел за такива!!! Без обяснения, без присъди-разтрел на място от охраната и да ги окачат голи вързани за краката от тавана над входа за назидание-да видим дали тогава някой някога пак ще посмее да се прави на велик :-x

LadyDi
10-14-2009, 20:31
Директен разтрел за такива!!! Без обяснения, без присъди-разтрел на място от охраната и да ги окачат голи вързани за краката от тавана над входа за назидание-да видим дали тогава някой някога пак ще посмее да се прави на велик :-x

:lol: :lol:

Viche
10-14-2009, 21:20
Вземи си един бокс или една нормална верижка и шибни единия много здраво в лицето.. :D После ще те бият,но поне ще знаеш,че си го направил и ще ти е яко 8-)

D12Respect
10-14-2009, 21:22
Набиваш се на очи, брато. Как пък 12 класниците не тормозят никой при нас? Нещо си ги издразнил

elito0o0o0
10-14-2009, 21:24
грр

remix1912
10-14-2009, 21:59
и второ може и наистина да си такъв щом непознати са ти го казали wtf ?! :shock:
.. по темата .. въобще не обръщай внимание на такива идиотчета .. като видят, че не им се връзваш, ще престанат ..
Како разбра?
Щом другите забелязват че е гей начи е сериозно,дори не го познават.Не може така без причина само него да дразнат.Правил се е на голямата работа или външния му вид е подсказвал че е гей.Няма защо иначе само него.Изък че е от тоя хубав отбор

slavito007
10-15-2009, 04:15
Какво ви има бе, хора? :?
Натупали са го с бокс в училище, ТРЯБВА да каже на директора. Кажи му! :-x

swidinka93
10-15-2009, 07:00
В кое даскало учиш?

tuzaro
10-15-2009, 07:17
ако те ударят с бокс в лицето незнаеш кво става просто, най малко ще имаш счупена кост.

GodLovesYou
10-15-2009, 07:24
боксирал те е или те е ударил с метален бокс?
изчакали тоя дето те е ударил докато се пребира

Hilary_
10-15-2009, 07:45
:shock: :shock:

дано някой ден си намерят майстора и двамата .. :? :o

Di
10-15-2009, 07:46
Аз пък подминавам всеки който крещи по коридора.

bojilow
10-15-2009, 07:57
Взимай един бокс и ти и ходи се разправяй..

Явно "биеш на очи", а израза "пед*л" ми подсказва, че се ЕМО или Фешън ? - Групата от хора която най-много се мрази, след циганите. :?

a2aaaa
10-15-2009, 08:39
Днес излизам,тръгвам по коридора и един вика на един друг "тоя е педал" и аз му казвам "пък ти си гей" и слизам надоло.После се връщам оня ме чака,блъсна ме в прозореца а другия (на който нищо не бях направил) ми удари бокс в лицето.Ако ги кажа на директра пак ще ме бият :( .Не че нещо ви се уплаквам ама просто да кажа пореден пример за смотаняци в училище :? .Пък и те са от 12 клас,немога да им надвия да ги ева :-x

Нали знаеш, че ако са пълнолетни можеш да подадеш жалба и в полицията? Все пак с оръжие са ти скочили... Боксът никак не е безопасен...

tuzaro
10-15-2009, 09:01
вие луди ли сте, да му предлагате бокс.... ако е некой с мека китка като го извади тоя бокс нали ше му се присмеят и пак ще има яко тръби майна...

TheSickMind
10-15-2009, 10:12
Директен разтрел за такива!!! Без обяснения, без присъди-разтрел на място от охраната и да ги окачат голи вързани за краката от тавана над входа за назидание-да видим дали тогава някой някога пак ще посмее да се прави на велик :-x
Хвърляш ги в една клетка двамата, след което ги заливаш с напалм и им драскаш клечката.
Като могат да те набият, да не са много велики.

deni15
10-15-2009, 10:17
и как така ще те обиждат без да ги познаваш ?!? :-o

UNITED
10-15-2009, 16:37
и второ може и наистина да си такъв щом непознати са ти го казали wtf ?! :shock:
.. по темата .. въобще не обръщай внимание на такива идиотчета .. като видят, че не им се връзваш, ще престанат ..
Како разбра?
Щом другите забелязват че е гей начи е сериозно,дори не го познават.Не може така без причина само него да дразнат.Правил се е на голямата работа или външния му вид е подсказвал че е гей.Няма защо иначе само него.Изък че е от тоя хубав отбор

Ти добре ли си бе ? Кво ми се прайш на гадател.Това ми го казаха щото не съм от техния град,нов съм и както с всички нови ученици ( в това даскало) взеха и с мен да се заяждат,и къде споменах че само с мен са се заяждали ?.Тоя дето ми удари бокса,мисля че направи защото една вечер в дискотеката опипвах братовчедка му :booooomb: но 3 дни нищо не ми правеше,сигорно си търсеше подходящ момент :( . А и не са ми казали "педал" защото ме мислят за такъв,а само за да ме обидят.В външния ми вид няма нищо нередно,съвсем нормално се обличам и съм хетеpо,нямам никакви признаци на гей :? що пишеш само да спамиш ?

UNITED
10-15-2009, 18:52
вие луди ли сте, да му предлагате бокс.... ако е некой с мека китка като го извади тоя бокс нали ше му се присмеят и пак ще има яко тръби майна... :razz: :razz: :razz: Не съм мека китка,но наистина ако бях и ако извадя бокс ще се смеят много :razz: :razz: :razz:

bojilow
10-15-2009, 19:06
вие луди ли сте, да му предлагате бокс.... ако е некой с мека китка като го извади тоя бокс нали ше му се присмеят и пак ще има яко тръби майна... :razz: :razz: :razz: Не съм мека китка,но наистина ако бях и ако извадя бокс ще се смеят много :razz: :razz: :razz:
Еми като не си мека китка, ходи и му счупи носа и това е .. мъжкар.. :-x

WaterLilly
10-15-2009, 19:09
Набиваш се на очи, брато. Как пък 12 класниците не тормозят никой при нас? Нещо си ги издразнил
Да, възможно е да е дишал/мигал/ходел дразнещо.

Няма защо да ти пука.

Punisherrr
10-15-2009, 19:46
Подминавай подмятанията по коридорите ;)

(Сетих се как в миналото ми училище един глупак реши,че го мързи да мръдне и ме бутна по стълбите... )

UNITED
10-16-2009, 11:58
вие луди ли сте, да му предлагате бокс.... ако е некой с мека китка като го извади тоя бокс нали ше му се присмеят и пак ще има яко тръби майна... :razz: :razz: :razz: Не съм мека китка,но наистина ако бях и ако извадя бокс ще се смеят много :razz: :razz: :razz:
Еми като не си мека китка, ходи и му счупи носа и това е .. мъжкар.. :-x

Иди ти набий двама дванайсетокласници :?

AraBella
10-16-2009, 12:34
Подминавай подмятанията по коридорите ;)

(Сетих се как в миналото ми училище един глупак реши,че го мързи да мръдне и ме бутна по стълбите... )
Уоу...това е супер гадно.На брат ми като по-малък му бяха отчупили парче от зъба като го бяха бутнали по стълбите...
Иначе по темата,мисля,че трябва да кажеш на директора/ката или пък пробвай да не им обръщаш внимание,но ако продължат ще трябва да ги изкажеш,а ако се съберете повечко хора пострадали от тях,ще е още по-добре.

amk933
10-16-2009, 12:47
Доколкото ми е известно UNITED е 3-4 клас. Как очаквате някво лапе на неговите години да набие двама дванайсетокласници??? При това някви типични училищни хулигани? Ако е с бокс най-много да го приложат срещу него... :? Има директори, полиция, ДПС и т.н.

bilqnavod
10-16-2009, 13:09
Много е жалко че в училище нищо не се е променило откакто завърших преди 2 години. Даже става по зле. Нали виждаме по новините всеки ден. Не зная дали има начин да се предпази човек ако не мълчи на такива отвратителни копелета, защото съм забелязала че има такива ученици, които винаги го отнасят, дори и да не са заядливи. Обикновено във всеки клас има по 1 или 2ма аутсайдери, които винаги са убиждани или малтретирани. И за съжаление няма начин това да се предотврати, защото такива деца живеят под страх и не могат да се оплачат!!!

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :x :x :x :x :x :x :x

Hayashi
10-16-2009, 16:54
Аз не отговорям на такива. В смисъл каквото и да ми каже ще си го подмина без да му обърна ни най-малко внимание. Явно върши работа този метод, защото толкова години никой никога не ме е удрял в училище.

remix1912
10-16-2009, 17:36
Доколкото ми е известно UNITED е 3-4 клас. Как очаквате някво лапе на неговите години да набие двама дванайсетокласници??? При това някви типични училищни хулигани? Ако е с бокс най-много да го приложат срещу него... :? Има директори, полиция, ДПС и т.н.
Как ще е 3 клас бе.Те кой от 12 клас ще се занимава с него

CoNviCt
10-16-2009, 19:15
Който и клас да е, най-глупавото ще е саморазправата.Дори и да ги пречука после какво ?Те хулиганите имат други приятели хулигани и човек никога няма да успее срещу тях.По-добре и да ти казват педерас,не се обиждай.Човек се обижда само от истината нали знаеш,ако е лъжа ко ти пука.Прави се че не ги чуваш и тва е.Ако се закачат системно с теб,както вече казаха трябва постоянно да изпращащ молби и оплаквания спрямо тях.Въпреки,че последното нещо,което ще направи е да изключи дванайсетокласник през последната му година.Аз това не го вярвам.Освен това не можеш да се докажеш пред всички.Просто не им забелязвай и най-важното смени вида си ако е много очеваден или фрапиращ.Никой не обича различните,разбираш ли?Аз бях с доста дълга коса преди 4 години някъде и много се подиграваха,ама като се остригах и повечето ме харесаха,а тея които се закачаха направо ме забравиха :)

padnaloblak
10-16-2009, 20:10
има идеоти насякаде :D израза боя изгражда мисля вс са го чували... бе нема кво да говорим за комплексираните Гъзари които търсят вниманието на околните и намират начин като тормозят по-слабите.. представете си един 19 годишен да бие 3 4 клас..... за кво говорим!!!!! на къде отива света майко мила!!!!!???

UNITED
10-16-2009, 20:31
има идеоти насякаде :D израза боя изгражда мисля вс са го чували... бе нема кво да говорим за комплексираните Гъзари които търсят вниманието на околните и намират начин като тормозят по-слабите.. представете си един 19 годишен да бие 3 4 клас..... за кво говорим!!!!! на къде отива света майко мила!!!!!???

Олеле що си мислите,че съм в 4 клас :razz: .По темата... благодаря на всички за съветите но от както накарах гаджето на братовчедка ми да ги пречука,нито са ме убили нито пък ударили :-D .Казах и отново ще кажа,че външния вид ми е съвсем нормален (а като се има в предвид,че сме с униформи... :) ) прическата ми е къса типична за момче. :) Те просто са си смотани и търсят някой с който да се заяждат :?

tuzaro
10-16-2009, 20:33
някой е моШТно в филма :lol:

impassive7
10-16-2009, 21:21
Ами в България си все пак, не се учудвай от нищо! :? При всяка подобна изцепка се опитай да си търсиш ''правата'' :? Директори, учители, дано направят нещо, но не ми се вярва...

HellAwaites
10-16-2009, 21:32
хъх...аз се бия само с моите връстници (7 клас съм) смисъл...с тия дет' ме мразят и само се закачат ;Д но отначало само търпя, търпя и ако не престанат се бием :D има една чалгарка дет' от една година я търпя и тия дни мисля да й видя сметката...тааа по темата...остави ги да се закачат...или кажи там на директорката или на някои учител ала бала ;д

CoNviCt
10-16-2009, 22:21
лол ще биеш момиче ли бре? :?

HellAwaites
10-16-2009, 22:40
пич...и аз съм женско :D

NoTimee
10-17-2009, 04:03
От къде тази агресия бе хора :shock:
Я по-спокойно, няма никакъв смисъл да се биете, да не сте животни!
Ако имате нещо в главата си разбира се :D

Ax3
10-17-2009, 04:46
Ударили го с бокс... ми к'во ти па ела другия ден с кубинки и с бокс (или ножка) да видим как ще ти се мазнят :D Ако трябва ги убии... дразнят ли те много 1 по един ги размажи... гледай на саме (смачкай му топките и му направи пластична операция с кубинките)

TheOnee
10-17-2009, 07:19
Набиваш се на очи, брато. Как пък 12 класниците не тормозят никой при нас? Нещо си ги издразнил

ThaIboXInG
10-17-2009, 10:25
Кофти е да те закачат... н0 повечето които се правят са просто въздух под налягане... лесно е да се перчиш наляво надясно като японски петел.. обаче като опре ножа до кокала започваме да се оправдаваме... казвам го от личен опит.. имах такъв случай.. съвета към Юнайтед (евала за отбора междудругото) е да започне да се занимава с някой боен спорт моя съвет е Муай Тай ( но аз съм пристрастен) стига да е готов да потърпи малко болка... (щом е отнесъл бокс в лицето начи някой друг ритник ще му се види като гъдилкане) така когато чуеш някой да ти се подиграва или че иска да те нарани просто сам за себе си ще си сигурен че и да стане нещо ти можеш да се защитиш и пак ще пропуснеш приказките.. казвам го защото аз бях така абсолютно никой не знаеше че тренирам Muay Thai и така имаше един многознайко който просто беше капката която ми преля чашата... сами се досещате какво се случи.. мисля че около 2 месеца и половина ходи със гипс на крака 8-) ... тогава естестевено прикритието ми бе разкрито но повече никои не посмя да ми каже нещо.. не че и трябва... какв0 като се занимавам с такъв спорт не трябва да се показвам навсякъде какво мога достатъчно е да си знам че ак0 реша мога да сритам доста народ.. но просто не виждам смисъла. Така ще станеш не само здрав физически ами и душевно почти нищо няма да може да те разтрои - това е моят съвет. Надявам се да не съм ви отегчил ! Айде със здраве сладури :grin:

UNITED
10-17-2009, 16:05
Кофти е да те закачат... н0 повечето които се правят са просто въздух под налягане... лесно е да се перчиш наляво надясно като японски петел.. обаче като опре ножа до кокала започваме да се оправдаваме... казвам го от личен опит.. имах такъв случай.. съвета към Юнайтед (евала за отбора междудругото) е да започне да се занимава с някой боен спорт моя съвет е Муай Тай ( но аз съм пристрастен) стига да е готов да потърпи малко болка... (щом е отнесъл бокс в лицето начи някой друг ритник ще му се види като гъдилкане) така когато чуеш някой да ти се подиграва или че иска да те нарани просто сам за себе си ще си сигурен че и да стане нещо ти можеш да се защитиш и пак ще пропуснеш приказките.. казвам го защото аз бях така абсолютно никой не знаеше че тренирам Muay Thai и така имаше един многознайко който просто беше капката която ми преля чашата... сами се досещате какво се случи.. мисля че около 2 месеца и половина ходи със гипс на крака 8-) ... тогава естестевено прикритието ми бе разкрито но повече никои не посмя да ми каже нещо.. не че и трябва... какв0 като се занимавам с такъв спорт не трябва да се показвам навсякъде какво мога достатъчно е да си знам че ак0 реша мога да сритам доста народ.. но просто не виждам смисъла. Така ще станеш не само здрав физически ами и душевно почти нищо няма да може да те разтрои - това е моят съвет. Надявам се да не съм ви отегчил ! Айде със здраве сладури :grin:

Евала за поста брато,за съжаление като него са много малко във тая тема. :) Не бях чувал за такъв спорт,но ще разуча нагоре надоло :)

UNITED
10-17-2009, 16:06
Набиваш се на очи, брато. Как пък 12 класниците не тормозят никой при нас? Нещо си ги издразнил

Ти изчете ли цялата тема,да видиш какво съм обяснил ? Аман от недоразбрали :? :razz:

ThaIboXInG
10-17-2009, 18:14
Няма как ... тва е бий за да те уважават бтв кой клас си ? Също така провери и за спорта MMA той особено много ще помогне.. имам приятел който го тренираше това.. 3ма му скочиха само 2 пъти го удариха и всичко приключи за около 2 минути а те си лежаха окървавени на земята.. проблема е че тези спортове не са за всеки.. аз трябва да мога да се бия защото мястото където живея ми го налага ( е може би и защотопросто обичам чувството което може да донесе само един хубав бой 8-) ) но ти - ти може и да минеш без това... обаче щом ти правят проблеми започвай усилена подготовка - тренирай здраво опитай да ставаш все по-добър с всяка тренировка - това ще докара добри резултати. И накрая когато вецхе си сигурен след няколко месеца че тези не могат да ти се опрат отиваш и без гък да казваш почваш да млатиш - но не в училище. Изчакай ги... или другия добър вариант е да ги накараш да направят първия удар ( в случая ако си добър ще бъде само опит за удар защото ти ще си по бърз ще отбиеш или избегнеш удара и ще нанесеш в пъти по мощен от него) и тогава ги направи на сарми ! Трябва да си получат заслуженото - все пак каквото повикало такова се обадило ! Но това след минимум 5-6 месеца -започни спорт и им докажи че дари да са 12 клас.. ти можеш да ги накажеш ! Успех ще следя какво става :)

thegmin
10-17-2009, 18:30
http://www.asianjoke.com/pictures/img/kung_fu1.gif

UNITED
10-17-2009, 20:07
Няма как ... тва е бий за да те уважават бтв кой клас си ? Също така провери и за спорта MMA той особено много ще помогне.. имам приятел който го тренираше това.. 3ма му скочиха само 2 пъти го удариха и всичко приключи за около 2 минути а те си лежаха окървавени на земята.. проблема е че тези спортове не са за всеки.. аз трябва да мога да се бия защото мястото където живея ми го налага ( е може би и защотопросто обичам чувството което може да донесе само един хубав бой 8-) ) но ти - ти може и да минеш без това... обаче щом ти правят проблеми започвай усилена подготовка - тренирай здраво опитай да ставаш все по-добър с всяка тренировка - това ще докара добри резултати. И накрая когато вецхе си сигурен след няколко месеца че тези не могат да ти се опрат отиваш и без гък да казваш почваш да млатиш - но не в училище. Изчакай ги... или другия добър вариант е да ги накараш да направят първия удар ( в случая ако си добър ще бъде само опит за удар защото ти ще си по бърз ще отбиеш или избегнеш удара и ще нанесеш в пъти по мощен от него) и тогава ги направи на сарми ! Трябва да си получат заслуженото - все пак каквото повикало такова се обадило ! Но това след минимум 5-6 месеца -започни спорт и им докажи че дари да са 12 клас.. ти можеш да ги накажеш ! Успех ще следя какво става :)
10 клас съм :)

UNITED
10-17-2009, 20:08
http://www.asianjoke.com/pictures/img/kung_fu1.gif :razz: :razz: :razz:

DevilWish
10-18-2009, 16:20
1. Такива много
2. Просто подминавай злобните подмятания ., ако не се прекалява.,
3. В едно училище се знаят по принцип кои са въпросните "говеда" така,че .., просто не се занимавай .,
4.Слагай малко цензура все пак ;дд


Абе в общи линии искам да ти кажа ако не можеш да се справиш се прави на глух .., :D
Съгласна съм ;)