PDA

View Full Version : хора моля ви помогнете ми



papagal9
10-14-2009, 19:39
хора помогнете закъснява ми цикъла с месеци . цели 8 месеца ;( незнам какво да правя помогнете pls

Burn94
10-14-2009, 19:40
Ако когато вървиш корема ти не е пред теб значи си малка и имаш нередовен цикъл :D

ameli
10-15-2009, 11:47
а може да не и е дошло още, а тя да си мисли, че и закъснява 8-) и прочети важната тема :)

blqblqblqqq
10-15-2009, 16:25
az imam podoben problem samo 4e na men mi zakasnqva s 3 meseca a imam cikul ot 8 meseca...ako nqkoi moje da mi kaje ne6to po vaprosa 6te sam mn blagodarna :-D :-D :-D

Burn94
10-15-2009, 17:38
Добре де майна теми в нета бол има аз с елементарната си култура по женска анатомия (казвам предварително защото съм момче и ако изръся някоя глупост да се знае) мога да кажа че просто когато ти идва си в пубертета ,а до колкото знам отделянето на яйцеклетка става под въздействието на хормони ,а щом си в пубертета хормоните те удрят когато си искат и не са редовни следователно и цикъла няма да ти е редовен. К'во толкова сложно има майна че да не се разбере. :)

ameli
10-15-2009, 19:37
сложното майна е да се прочете важнате ттема, ти не знаеш ... 8-) а авторката и другата питаща на колко са? защото доколкото помня се учи в 5 клас :? а в 6 по-подробно

Abigoria
10-15-2009, 19:40
... И имаш цикъл от ЦЕЛИ 9 месеца, нали?... Важната тема!

dewil
10-18-2009, 15:41
Добре де майна теми в нета бол има аз с елементарната си култура по женска анатомия (казвам предварително защото съм момче и ако изръся някоя глупост да се знае) мога да кажа че просто когато ти идва си в пубертета ,а до колкото знам отделянето на яйцеклетка става под въздействието на хормони ,а щом си в пубертета хормоните те удрят когато си искат и не са редовни следователно и цикъла няма да ти е редовен. К'во толкова сложно има майна че да не се разбере. :)

Да,така си е..
А щом се притесняваш толкова много отиди на гинеколог