PDA

View Full Version : Win7 audio



ivanstef
10-15-2009, 06:11
Деба, вчера ми се наложи да преинсталирам 7-цата и сега не мога да си подкарам комолните. Кви ли не драйвери слагах и продължават да си свирят само Front-а. Останалите просто не.... Предния път си стана без проблем (използвах същия уин)...

Идеи??? :-o

doomkillerr
10-15-2009, 08:54
Д**а, вчера ми се наложи да преинсталирам 7-цата и сега не мога да си подкарам комолните. Кви ли не драйвери слагах и продължават да си свирят само Front-а. Останалите просто не.... Предния път си стана без проблем (използвах същия уин)...

Идеи??? :-o

А от настройките на драйвера избра ли да свирят повече от 2 колони? Примерно 5+1... :-o

ivanstef
10-15-2009, 08:55
Д**а, вчера ми се наложи да преинсталирам 7-цата и сега не мога да си подкарам комолните. Кви ли не драйвери слагах и продължават да си свирят само Front-а. Останалите просто не.... Предния път си стана без проблем (използвах същия уин)...

Идеи??? :-o

А от настройките на драйвера избра ли да свирят повече от 2 колони? Примерно 5+1... :-o

Е, ти пък кво ме направи...

masterbin
10-15-2009, 15:33
Ако си с realtek отстрани в дясно са ти буксите цъкаш двократно върху буксата и от там избираш front,rear,center/subwoofer.Дано съм помогнал! :)

ivanstef
10-15-2009, 16:44
Ако си с realtek отстрани в дясно са ти буксите цъкаш двократно върху буксата и от там избираш front,rear,center/subwoofer.Дано съм помогнал! :)

Всичко това го пробвах.. по скора, ако някои има тествани драйвери да пусне линкче...

doomkillerr
10-15-2009, 18:22
Всичко това го пробвах.. по скора, ако някои има тествани драйвери да пусне линкче...

64-бита ли ти е седмицата? :)

masterbin
10-15-2009, 19:39
Всичко това го пробвах.. по скора, ако някои има тествани драйвери да пусне линкче...

64-бита ли ти е седмицата? :) няма значение!Аз съм с 64 бита и нямам ядове. :)

doomkillerr
10-15-2009, 20:03
С тези драйвери не става ли? http://www.realtek.com.tw/downloads/RedirectFTPSite.aspx?SiteID=1&DownTypeID=3&DownID=575&PFid=24&Conn=3


няма значение!Аз съм с 64 бита и нямам ядове. :)

Абе то и аз съм с нея ама не знае човек от какво може да е... 8)