PDA

View Full Version : Усмихнете се?



hardball
10-15-2009, 07:30
Какво ви кара да се усмихвате?

Усмихнете се, боклуци :D

Мен да ритам кока кола бутилка по главната и да ям китайско с пластмасови вилички :D

Di
10-15-2009, 07:33
Усмихвам се..
..когато гледам красиви неща
..когато слушам някоя песен
..когато госпожата ми обяснява нещо,а азне го разбирам
..когато ме мързи да стана от леглото
..когато видя хората как ме зяпат

Jesus
10-15-2009, 07:41
последните 2-3 седмици съм перманентно усмихнат, връщам си предишната форма :) :) :)

Di
10-15-2009, 07:49
Ей тъпанар,като не можеш да ме затапиш млъкваш,ясно?!

LizZz
10-15-2009, 07:54
Оооо, ако знаеш каква усмивка изгря на лицето ми като прочетох мненийцето ти, направо благодаря... Продължавай в същия дух и ще постигнеш много в живота и комедията. Обиждай, храни, пали се и нека веничката ти на челото запулсира, пръскай слюнка по монитора... хайдееее
Тука се позасмях.

SouthStandServiceLad
10-15-2009, 07:57
Коя е тая човешка-комедия Ди ?

hottie
10-15-2009, 08:05
Когато съм сред хора съм винаги усмихната, дори да ми е тъжно. Когато съм сама се усмихвам на всякакви хубави дребни нещица :-D

PainMonopoly
10-15-2009, 08:21
Усмихвам се само когато има нещо наистина забавно.

Иначе доста хора са ме определяли като прекалено сериозен. Но това е положението. Няма да си слагам фалшива усмивка като не ми идва отвътре.

Иначе изключително много ме дразнят някви пачи които ме ръгат да се усмихвам. Ще се усмихвам само ако така преценя.

teenems
10-15-2009, 08:27
през повечето време съм усмихната и винаги ми е забавно .рядко съм тъжна или ако съм тъжна бързо ми минава тъгата :lol: .даже когато съм тъжна и мълчалива хората ме питат : ти ли си ? или някоя друга

обичаам да се усмихвам и смея :) :) :)

hottie
10-15-2009, 08:47
усмихвам се като ми е забавно :) като съм с приятели и се забавлявам,което последно време доста рядко ми се случва. през останалото време не ми е много до усмивки.

не обичам фалшиви усмивки и не мисля,че е нормално човек да е постоянно усмихнат,тъй като не е нормално да си постоянно щастлив.

Е да ама според мен като си сред хора трябва да си усмихнат. Това е най-малкото нещо. Не бих ангажирала останалите с лошото ми настроение :) пък и честно казано на мен си ми идва от вътре. Не е по никакъв начин изкуствено. Това не пречи да съм нещастна. Просто мъката я оставям настрана.

PainMonopoly
10-15-2009, 08:51
Е да ама според мен като си сред хора трябва да си усмихнат. Щом смяташ, че трябва, това е достатъчно показателно, че полагаш усилия за това и е изкуствено.

На мен такива "лъчезарни" личности са ми много съмнителни. Струват ми се или прекалено фалшиви, или че им се губи връзката с централния.

hottie
10-15-2009, 08:59
Като вляза в някой магазин и продавачката е намръщена повече не влизам. Като общуваш с някой и си намръщен също не го приемам. Не казвам да си ухилен като репичка, а просто усмихнат и приветлив.

Ето защо (въпреки че мразя да обобщавам) мразя от тази гледна точка "българския манталитет". Повечето хора само мрънкат, оплакват се и са намръщени.
Не си ли забелязал как една усмивка може да те накара да се чувстваш добре и може да те накара да се усмихнеш? Дори да е някой непознат.

PainMonopoly
10-15-2009, 09:06
Фалшива усмивка не може да ме накара да се чувствам добре, защото веднага се вижда. А ако някакъв непознат на улицата започне да ми се хили, ще бъде доста крийпи.

Мен пък ме накара да не влизам в един магазин това, че магазинерката беше прекалено социална и ми казваше "няма да ти дам крушката ако не се усмихнеш". :o

hottie
10-15-2009, 09:10
Е да тия прекалено социалните и аз не ги понасям. Които ми дишат във врата през цялото време :D даже са ми влизали в съблекалнята да ми помагат без дори да искам.

Може да не съм се изразила правилно с това "трябва". Имах предид, че всеки трябва да се старае/да се опита да се усмихва и да гледа по-положително на нещата. При мен по никакъв начин усмивката не е изкуствена. Понякога ми се налага разбира се. Когато например шефа ме е ядосал, но не мога да си позволя да му се перча. Винаги има изключения. Но като цяло съм си усмихнат човек и тва си е :)

DebelaManekenka
10-15-2009, 09:20
8-) ?

RAWRRR
10-15-2009, 10:02
Когато съм сама, не се усмихвам на "малките неща".

Усмихвам се най- често , когато влизам някъде, когато говоря с непознати (магазинерки, сервитьорки, таксиметрови шофьори, клиенти и тн),както и задължително поздравявам с добър ден,добър вечер,довиждане или каквото е подходящо.Това ми е навик от малка.

На работа, няма как просто да не се усмихвам , усмихвам се когато влезе нов клент, усмихвам се когато му се представям, усмихвам се докато му говоря.

Когато съм с приятели се усмихвам , когато ми е забавно, усмивката ми се променя от дискретна в леко зловеща и с пълни зъби 8-) (обикновено ми се виждат чак венците)

_donna_
10-15-2009, 10:05
Най-забавно е сутрин в метрото.Всички са застинали в намусено-делнична физиономия.По-смешна смехория няма. (:

Иначе ...на какво се усмихвам - на всичко,което си е за усмихване.
На отсрещните усмивки най-често. :Р

Boot
10-15-2009, 10:14
Аз се усмихвам, когато общувам с хора - колеги, продавачи и т.н. Освен ако не съм в мега гадно настроение.

Иначе днес си говорих с една колежка и обяснявах, че се усмихвам примерно като чета книжка и осъзная, колко гениално е написано нещо или разбера нещо ново, което е трябвало отдавна да знам (пример - чета Божествена Комедия на Данте и началото на III-та песен на Ад започва с надписа на вратите на ада ... "дрън-дрън-дрън надежда всяка тука оставете", а преди да го прочета не знаех, че е от там и се изкефих :Д). Усмихвам се като видя малки симпатични деца и животинки или като си мисля някакви яки мои си неща. Общо взето обичам да се усмихвам (по-малко да се смея) и когато нещо ме изкефи го отразявам с усмивка (особено,ако няма на кой да кажа - еееее, ебаси якото нещо).

PsychologicalDisorder
10-15-2009, 10:55
Коя е тая човешка-комедия Ди ?
той Di си е цяла комедия...

MetalZone
10-15-2009, 11:02
Когато работиш с хора - тях не ги интересуват твоите лични проблеми, емоции и настроения, затова трябва да си усмихнат и приветлив, но без фамилиарничене. Толкова...

+1

Макар че не обичам да се усмихвам.

ifilin4ica
10-15-2009, 11:21
Не се усмихвам много напоследък. Всичко и всички супер много ме изнервят...а как се ядосвам само като някой ме попита:Какво ти има?
Ами пък нищо ми няма!!! Защо трябва да ми има нещо! Майка му долна шибана...тъпкано ще ви се връща на всичките!

Така...сега мога отново да си отворя учебника по немски и да продължа да псувам живота си :D

hardball
10-15-2009, 15:40
Аз се усмихвам много и казвам "добър ден" "добро утро" "мерсииии" и "довиждане" на всички. И хората ми се усмихват и на мен и само чакам музиката от бекграунда и да завалят бонбони от небето :D

BlackWings
10-15-2009, 16:15
Усмихвам се когато срещна чуждата усмивка :)

courtney
10-15-2009, 16:23
Усмихвам се доста често, всъщност през по-голямата част от времето се смея. Заливам се от смях. Гледам позитивно на живота, търся смешната страна на нещата. От толкова простотии, които ми се случват всеки ден, ако тръгна да се сдухвам заради всяка една, няма да оцелея дълго. Затова се смея на проблемите, знам, че може да стане и по-лошо и това ме мотивира. Иначе често се усмихвам. Когато пътувам и се сетя за някоя случка, лаф или издънка, си се усмихвам сама на себе си. Усмихвам се на хората по улицата, когато видя, че и те се усмихват и ме радват физиономии, които се отличават от тълпите намусени и бързащи за някъде хора. Усмихвам се само при мисълта какви хора имам до себе си. Много неща, да не кажа почти всичко, могат да ме усмихнат и развеселят. Доста ведър човек съм и ми става тъжно, когато останалите възприемат подобни хора за странни и откачени. Хубаво е да си различен, но не и когато усмивката се приема като качество извън общоприетите норми. :?

SunSmile
10-15-2009, 17:24
Много стойностни и малки неща могат да ме накарат да се усмихна. Доста често съм усмихната, ако не съм ядосана, нервна, не ми се спи..
Обичам да се усмихвам и да ми се усмихват. Една усмивка може много. Харесвам усмихнати хора и се убедих, че и те ме харесват пове4е усмихната :)

PinkFloydSound
10-15-2009, 17:28
Аз пък се усмихвам/хиля постоянно. Ама винаги!!! И то една голяяяма, смешна усмивка, ужас. 8-)
Ако не съм ядосана, тъжна или т.н., де. Тогава вече съм в другата крайност.

woshata
10-15-2009, 17:29
Усмихвам се на нещата, които ми харесват. Хора, мисли, постъпки, спомени, всичко, което може да ме зарадва. НО не мога да се усмихвам на човек, когото не понасям, не ми е приятен и тнт. И принципно докато си вървя не съм усмихната, освен ако наистина не мисля за нещо ъъ качествено :lol:
А за смях мога да се смея на най-големите тъпотии, които човек някога е чувал или виждал, но заразявам почти всички около мен. Смяла съм си се сама по улиците като се сетя за некви изцепки, даже веднъж слязох от трамвая щото просто не издържах да се смея сама на глас, а хората да ме гледат некви втрещени. :lol:
И принципно доброто ми настроение надделява над лошото, въобще не се впрягам в нещата, жив пример е беснотата ми от преди ъъ 2 часа и перфектното ми настроение сега. 8)
Усмивката е супер хубавото нещо, щото отваря човека, но когато е фалшива направо ми се драйфа.

miminia
10-15-2009, 17:32
с усмивка ставам с усмивка лягам
постоянно се смея .. кога сама
кога без причина
кога от небивалиците на другарите
въобще постоянно съм засмяна
но понякога и гледам мн лош .. в двете крайности съм
:)

ohluv
10-15-2009, 17:34
Начи.... :D
Аве усмивка винаги има особеннсо след нещо с градус или някоя простотия в даскало 8-)

TrustNobody
10-15-2009, 17:51
усмихвам се,когато съм с приятели.иначе нямам навика да ходя нахилена като идиот,но се случва понякога да се сетя за нещо и да почна да си се смея сама..примерно изключително забавни са ми бабите в трамвая и вечната им борба с валидиращите машинки (онези за картите). идва една с карта,след нея една с малко портмоне,после по-голямо,после чантичка,следва някоя със солидна чанта и аз си представям как вече идва някоя с чувал.. -.- на такива тъпотии мога да се забавлявам много. :<
иначе наистина е приятно,когато човека,с който общуваш е усмихнат.създава добро впечатление и сякаш те подтиква към завързване на разговор.

hottie
10-15-2009, 18:51
Аз се усмихвам много и казвам "добър ден" "добро утро" "мерсииии" и "довиждане" на всички. И хората ми се усмихват и на мен и само чакам музиката от бекграунда и да завалят бонбони от небето :D

И аз , даже ми се е случвало да се извиня на куче, което бутнах 8-) (да, позасрамих се след това :D )

Boot
10-15-2009, 18:52
Аз се усмихвам много и казвам "добър ден" "добро утро" "мерсииии" и "довиждане" на всички. И хората ми се усмихват и на мен и само чакам музиката от бекграунда и да завалят бонбони от небето :D

И аз , даже ми се е случвало да се извиня на куче, което бутнах 8-) (да, позасрамих се след това :D )
:lol:
ебати...

hottie
10-15-2009, 18:53
е на момента не се бях осъзнала че се извинявам на куче :D :D

Pedigree
10-15-2009, 18:56
Усмихвам се, като свърша добре дадена работа, усмихвам се на разни филмчета и книжки, на животни, на децата от парка, на хора, които са ми приятни, на мои си неща, които намирам за хубави. Усмихвам се, когато има защо да се усмихвам.
И да се смея обичам. Най-често като съм с приятели и като ми е хубаво, и забавно.

Boot
10-15-2009, 18:56
Ясно ми е, мисля че и на мен ми се е случвало (дори не е било на куче, а не нещо, в което съм се блъснала).
Просто си го представих и си се смейкам :Д

SouthStandServiceLad
10-15-2009, 18:58
Оо, аз редовно се извинявам на кучета. Едното на спирката до нас му говорих на Вие даже.
"ИЗВИНЕТЕ!!" А то се разлая и тогава и казах нещо от сорта на " Е ДОБРЕ ДЕ ИЗВИНИХ СЕ ВЕЧЕ !!! " и една баба щеше да умре от смях на спирката.

jghgh
10-15-2009, 19:30
Усмихнете се, боклуци :D


Край, усминах се. 8-)

mrtn
10-15-2009, 19:34
аз почти на всичко се усмихвам :lol:
даже, като видях написаното "Усмихнете се, боклуци" се усмихнах 8-)
еми най-често, когато видя хубаво нещо, когато ми се усмихнат, когато ми говорят, а нищо не разбирам, и други.. :)

cunt
10-15-2009, 19:35
Когато съм сред хора съм винаги усмихнат, дори да ми е тъжно.

BlackWings
10-15-2009, 19:43
ще ви излязат бръчки от усмихване 8-)

Lorenzo
10-16-2009, 11:34
Накарай ме да се усмихна и ще се усмихна :)

Joc
10-16-2009, 11:49
смея се като надъхам съучениците ми да се джавкат... голем сеир в тфа школО

TERRORMACHINE
10-16-2009, 13:31
почти винаги се смея и усмихвам

lDoLLl
10-16-2009, 13:50
Когато съм със определени хора, които са ми интересни (или пък скъпи), не ми мърда усмивката от лицето. :)
Иначе са ми казвали, че съм сериозна и намръщена, щото не се усмихвам и хиля на всеки. На неприятни хора не мога да се усмихна, дори да се налага хах

huksy
10-17-2009, 10:49
http://vbox7.com/play:c78e17c9 :D :D :D

TERRORMACHINE
10-17-2009, 10:56
http://vbox7.com/play:c78e17c9 :D :D :Dтва е заразен смех...

huksy
10-17-2009, 11:10
http://vbox7.com/play:c78e17c9 :D :D :Dтва е заразен смех...
ти остави тва ами водещия след случката са го уволнили :lol: :lol: :lol: :lol:

guinessgirl
10-17-2009, 11:22
е аз винаги се смея.. винаги
8-)

Briseis
10-17-2009, 13:40
усмихвам се, когато ми е весело :)

HanopkaH
10-17-2009, 14:07
когато съм весел и ми кеф :D