PDA

View Full Version : Един ..



teenems
10-15-2009, 08:38
има един от моя клас ,който ме харесвал. аз над 5 пъти вече му казах ,че не ми харесва и не искам да имам нищо общо с него . оня почва да ми се обяснява ,че ме обичал глупости 8-) в което не вярвам но както и да е .пита ме какво да направил ,че да го харесвам аз му казах нищо да не прави ! и нищо няма да се получи . пък и мразя да ходя с някого от моя клас :? . почва да ми праща някви любовни песнички ,баси човека 8 клас съм и колко пъти тряя му обясня . много съм била готина нз си кво си :o .непрекъснато ми пише в скайп и ме занимава с глупости ,ето дори сега ми пише ,но нямам намерение да му отговарям.

е какво повече да му кажа ,за да разбере ,че най-точно казано е отхвърлен ! баси човека :?

Hilary_
10-15-2009, 08:48
ъмм и това беше минутка за реклама?? :-o

Mi6inka
10-15-2009, 08:54
ъмм и това беше минутка за реклама?? :-o

абсолютно...
Ако искаш дай аз да му кажа да спре да те занимава :? ... КАто го игнорираш още известно време ще спре...

teenems
10-15-2009, 08:58
каква минутка за реклама ?! :lol: питам какво да направя ,за да разбере най-сетне ..
както и да е .. :?

sladkish_14
10-15-2009, 09:00
Блокирай го в скайп 8-) ! Изключи си блут-ута 8-) :lol: на телефона да не ти праща песни. Намажи си лицето с много ФДТ и не му обръщай внимание. 8-) :-P

teenems
10-15-2009, 09:01
Блокирай го в скайп 8-) ! Изключи си блут-ута 8-) :lol: на телефона да не ти праща песни. Намажи си лицето с много ФДТ и не му обръщай внимание. 8-) :-P

о не той по радио искаше да ме поздравява :lol: и едно от нещата които харесвал в мен е тва ,че съм естествена :lol:

не честно тва е баси филма

Hilary_
10-15-2009, 09:05
питам какво да направя ,за да разбере най-сетне ..
игнорирай го .. ще му омръзне и ще спре (все някога) ..

sladkish_14
10-15-2009, 09:10
Блокирай го в скайп 8-) ! Изключи си блут-ута 8-) :lol: на телефона да не ти праща песни. Намажи си лицето с много ФДТ и не му обръщай внимание. 8-) :-P

о не той по радио искаше да ме поздравява :lol: и едно от нещата които харесвал в мен е тва ,че съм естествена :lol:

не честно тва е баси филма

Като каза филм , усещам , че ще стане голяма сапунка почни да пишеш от сега , вашата история ще бъде толкова дълбока , знае ли човек може и ти да се влюбиш накрая и всички да са щастливи. :-P 8-) :-)

П.С - Айде приятен ден на всички , аз тръгвам на даскалоо 8-) :booooomb:

teenems
10-15-2009, 09:12
абе ще го заеба . ще види неска той :lol:

Di
10-15-2009, 09:13
Оф дай му да те лизне,кво толкова.

valdesbg
10-15-2009, 09:27
Ползвай го да ти дига самоучвтвието. За какво да го режеш. Върти го на пръста ти. :)

Marinchety
10-15-2009, 11:12
детцка си !

x9xgxn
10-15-2009, 11:24
има един от моя клас ,който ме харесвал. аз над 5 пъти вече му казах ,че не ми харесва и не искам да имам нищо общо с него . оня почва да ми се обяснява ,че ме обичал глупости 8-) в което не вярвам но както и да е .пита ме какво да направил ,че да го харесвам аз му казах нищо да не прави ! и нищо няма да се получи . пък и мразя да ходя с някого от моя клас :? . почва да ми праща някви любовни песнички ,баси човека 8 клас съм и колко пъти тряя му обясня . много съм била готина нз си кво си :o .непрекъснато ми пише в скайп и ме занимава с глупости ,ето дори сега ми пише ,но нямам намерение да му отговарям.

е какво повече да му кажа ,за да разбере ,че най-точно казано е отхвърлен ! баси човека :?



о не той по радио искаше да ме поздравява и едно от нещата които харесвал в мен е тва ,че съм естествена не честно тва е баси филма

:shock: :shock: :shock:
Хора, ако щете вярвайта, ама май говори за мене (описанието съвпада напълно 1 към 1 :shock: )!

yahhooo
10-15-2009, 11:28
Тва е невъзможно щото тя е от Ню Йорк па ти си от Варна :razz:

chill
10-15-2009, 11:28
има един от моя клас ,който ме харесвал. аз над 5 пъти вече му казах ,че не ми харесва и не искам да имам нищо общо с него . оня почва да ми се обяснява ,че ме обичал глупости 8-) в което не вярвам но както и да е .пита ме какво да направил ,че да го харесвам аз му казах нищо да не прави ! и нищо няма да се получи . пък и мразя да ходя с някого от моя клас :? . почва да ми праща някви любовни песнички ,баси човека 8 клас съм и колко пъти тряя му обясня . много съм била готина нз си кво си :o .непрекъснато ми пише в скайп и ме занимава с глупости ,ето дори сега ми пише ,но нямам намерение да му отговарям.

е какво повече да му кажа ,за да разбере ,че най-точно казано е отхвърлен ! баси човека :?



о не той по радио искаше да ме поздравява и едно от нещата които харесвал в мен е тва ,че съм естествена не честно тва е баси филма

:shock: :shock: :shock:
Хора, ако щете вярвайта, ама май говори за мене (описанието съвпада напълно 1 към 1 :shock: )!

:razz: :razz:

x9xgxn
10-15-2009, 11:29
Тва е невъзможно щото тя е от Ню Йорк па ти си от Варна :razz:

Падна ми камък от сърцето. (whew)
Послепис: никой да не обижда радио поздравите!

antoaneta613
10-15-2009, 11:31
Ползвай го да ти дига самоучвтвието. За какво да го режеш. Върти го на пръста ти. :)
Най-доброто решение според мен :) :-D

x9xgxn
10-15-2009, 11:33
Ползвай го да ти дига самоучвтвието. За какво да го режеш. Върти го на пръста ти. :)
Най-доброто решение според мен :) :-D

Хора, вие е***ате ли се с мене?

mArChEtYy
10-15-2009, 12:29
ОМФГ! :D :D

valdesbg
10-15-2009, 12:42
Хора, вие е***ате ли се с мене?

Не важиш, пробвай пак :)

teenems
10-15-2009, 15:25
Тва е невъзможно щото тя е от Ню Йорк па ти си от Варна :razz:

Падна ми камък от сърцето. (whew)
Послепис: никой да не обижда радио поздравите!


пф не не си ти :lol:

абе надявам се ,че днес е разбрал надявам се де .
подарява ми роза и аз отидох и я подарих на една съученичка :lol:
влизам в стаята и сички ме зяпаха и аз се разкрещях да ме остави на мира .
надявам се да е разбрал :lol: :lol: :lol:

haritov
10-15-2009, 15:38
запали му оная работа 8-)

вържи му 5 6 тенекии да се научи

teenems
10-15-2009, 18:34
спокойно оправих се .
само да кажа ако бяхте на мое място едва ли щяхте да му приемете .
има 3та вежда :lol:

Nellynka
10-15-2009, 18:38
омг и като има к`во? ти пък слез малко на земята , не всички са фдт кифльовци :x

по тъпо неможа да се изкажеш,майна.

tihichkoto
10-15-2009, 19:14
Съжалявам момчето... И това с външния вид е толкова противно и неопровергано, че няма на къде. Такива като тебе, където са ме рязали, след време са ми ревали пред вратата. Какво да се прави... карма...

sladkish_14
10-15-2009, 19:18
Да , омекоти държанието си.Много си лоша станала 8-) ,, Ползвай омекотители 8-)

NamelessRomantic
10-15-2009, 19:50
Ползвай го да ти дига самоучвтвието. За какво да го режеш. Върти го на пръста ти. :)

Моля те,кажи ми че си саркастичен...

asp1r1n94
10-15-2009, 19:59
:razz: :D :D

valdesbg
10-16-2009, 06:39
Моля те,кажи ми че си саркастичен...

Тц, сериозен съм. Момъка сам се бута в шамарите, и е абсолютен кретен. Ясно му е отказано, при това май не един път. Що да не си извлече ползи авторката за негова сметка?

Hilary_
10-16-2009, 06:50
Моля те,кажи ми че си саркастичен...

Тц, сериозен съм. Момъка сам се бута в шамарите, и е абсолютен кретен. Ясно му е отказано, при това май не един път. Що да не си извлече ползи авторката за негова сметка?

:shock: :shock:

Очудваш ме .. :?

Nellynka
10-16-2009, 06:52
Е защо бе?
Валдесбг е прав /не че попринцип да изплозваш някого е хубаво но в случая.../ , при положение че са му казали веднъж , той сам се бута за да го използват , ако имаше малко достойнство би се оттеглил .. :?

valdesbg
10-16-2009, 06:54
Що бе Ивенце?

Ако намериш 20 кинта на земята - кво ще направиш? Аз ще си ги прибера в джобчето. Същото е и с момъка :)

Hilary_
10-16-2009, 07:14
И към двама ви (най - вече Владо):

Такам ъм ок .. съгласна съм, момчето е наивно и неразбрано .. НО (идва едно но ;д ) ок да предположим, че тя го хване просто ей така да й ходи по г*за .. какво според вас ще стане с него след като разбере, че е бил използван (все някога ще разбере) а? Мислите ли, че ще остане същото добро и наивно момче .. убедена съм, че не!!! И какво следва .. той ще се отврати от момичетата и ще изгуби доверието в тях и във всяка следваща той ще вижда използвачка .. недостойна за него!!! :? Е? Повечето днешни момчета не са ли точно такива а? И до къде се е стигнало?? Какви ценности притежават те? Какво им е уважението към момичетата (нормалните момичета!!)?? Никакво .. точно, защото са били използвани .. :? Пък и най - малкото поставете се на неговото положение .. дали би ви било приятно да разберете, че сте използван само, защото сте наивен и неразбран?? Има къде къде по - груби грешки в това да не разбираш от дума .. :?

п.с. Владо защо сравняваш човешко същество (в случая момчето) с пари не мога да разбера?? :shock: :? :? Нима парите имат чувства?? :?

Nellynka
10-16-2009, 07:16
Ще се научи,иска се опит.Всички сме били или ще бъдем наранявани,но както и да е :)

Priceless
10-16-2009, 07:22
Ахахаха. Да, нека се възползваме от момченцето !!
Владо, така като гледам .. на авторката не й липсва самочувствие, така че мисля, че е тъпо това, което казваш. Да не говорим колко жалко, подло и долно ми звучи.

Hilary_
10-16-2009, 07:22
Ще се научи,иска се опит.Всички сме били или ще бъдем наранявани,но както и да е :)

Това НЕ е начина ... :? :?
Пак казвам виж до къде се е стигнало днес чрез това "добиване на опит" .. :?

п.с. принципно се казва, че всички сме равни, но явно има по - равни от другите .. което е много жалко!!! :? :?

Nellynka
10-16-2009, 07:25
Е при положение че му казваш 100 пъти и му обесняваш крещиш и етц. кво да направиш , досадно е в някой момент , няма значение дали е наивен :shock: :shock:

Hilary_
10-16-2009, 07:28
Е при положение че му казваш 100 пъти и му обесняваш крещиш и етц. кво да направиш , досадно е в някой момент , няма значение дали е наивен :shock: :shock:

Да .. съгласна съм .. досадно е, но последното нещо, което аз бих направила е да използвам някой просто, защото ми е досаден .. :? По - скоро бих го игнорирала .. все янкога ще спре .. пък може и да се осъзнае .. и при следващото момиче да подходи по друг начин .. 8-)

Nellynka
10-16-2009, 07:29
Аз също веднага не бих го използвала , но ако ме омръзне да ми върви зад гъза и да ми досажда... :?

Priceless
10-16-2009, 07:31
Ахаха ами ако ти омръзне, чакаш и на него да му омръзне, бе! За какво трябва да се възползваш от него????

umri
10-16-2009, 07:32
Бахти кучката. Вместо да се зарадваш, че си имаш почитатели се ебаваш с момчето и го гавриш. После защо всичките сме били гадове... еми ей затва... пича ще мине през още 2-3 като теб, накрая ще му писне и ще му дойде акъла и ще се присъедини в клуба.

Hilary_
10-16-2009, 07:34
Аз също веднага не бих го използвала, но ако ме омръзне да ми върви зад гъза и да ми досажда... :?

Между другото ме подсети за нещо .. ок дори и да го хване просто така .. хах е, че то не е ли същото .. смисъл пак ще й досажда даже още повече ... тогава какъв е смисъла на всичкото това?? :lol: Напротив ще стане още по - зле и освен, че няма да я остави ще последват нещата написани от мен в по - горния ми пост .. 8-) 8-) Смисъл .. никакъв .. :-o

valdesbg
10-16-2009, 07:35
Ивенце, срещуприродната тъпотия дори медицината е безсилна. Какво остава за едно момиче. Не е нейна работа да поправя хората, не е нейна работа да влиза в чуждите филми. Развиваш теории абсолютно недоказани в нищо. "Ако баба беше мъжка...." Истината е че и без авторката, въпросния охлюв пак ще се разочарова от момичетата. Само че поради причината че никоя не му връзва, а видиш ли той давал всичко от себе си. Или някоя подобна дивотия. Да, мен са ме използвали по много по брутален начин.

Сравнявам принципи в живота, дали ще са пари, кола, щастие, любов секс и така нататък - няма значение.

Няма по равни и по неравни хора. Просто определени индивиди се поставят под други индивиди. За което нямам никаква вина. Щом се имат за по малко от мен, ще се държа с тях по тоя начин.

Nellynka
10-16-2009, 07:40
Ахаха ами ако ти омръзне, чакаш и на него да му омръзне, бе! За какво трябва да се възползваш от него????

Аз трябва да търпя да ми досажда , докато на него му омръзне,аз нямам вина че той е наивен.

GodLovesYou
10-16-2009, 07:43
Бахти кучката. Вместо да се зарадваш, че си имаш почитатели се ебаваш с момчето и го гавриш. После защо всичките сме били гадове... еми ей затва... пича ще мине през още 2-3 като теб, накрая ще му писне и ще му дойде акъла и ще се присъедини в клуба.

hell yea

Hilary_
10-16-2009, 07:54
Ивенце, срещуприродната тъпотия дори медицината е безсилна.
тц .. чакай малко кой е казал, че момчето е глупаво? Ти това не можеш да го знаеш (не го познаваш) .. наивността понякога се свежда до глупост, но може да се поправи (начина излишно е да казвам, че не е този, който ти предлагаш .. ) .. докато ако си си глупав по рождение няма как .. има разлика ..

Не е нейна работа да поправя хората, не е нейна работа да влиза в чуждите филми.
да не е нито нейна нито, на който и да било .. особено по такъв начин, за който ти твърдиш, че е правилния ..

Развиваш теории абсолютно недоказани в нищо.
напротив .. огледай се около себе си и ми кажи, че повечето момчета не са използвачи и какви ли не точно, защото някога някоя е решила да ги превъзпитава и "поучава" по такъв жалък начин .. :?

Истината е че и без авторката, въпросния охлюв пак ще се разочарова от момичетата. Само че поради причината че никоя не му връзва, а видиш ли той давал всичко от себе си. Или някоя подобна дивотия.
В този случай той ще се разочарова от себе си .. не от всички останали момичета .. в този случай той няма да приема всяка (без дори да я е опознал) за използвачка, която само ще го нарани .. в този случай той няма да изпитва злоба към тях .. и в този случай след време може ида се замисли ако е в мен грешката дай да я поправя .. може и да се получи ...

Да, мен са ме използвали по много по брутален начин.
и каква поука си си извадил от това?? Сега се замисли не правиш ли и ти същото?? (аз знам поне за един случай!!) ..

Сравнявам принципи в живота, дали ще са пари, кола, щастие, любов секс и така нататък - няма значение.
принципите равни ли са на чувства?? :? Най - малкото, което е аз не мога да сложа в принципите любовта заедно с парите!!! :?

Няма по равни и по неравни хора. Просто определени индивиди се поставят под други индивиди.
Оо нима?? Те се поставят?? И защо се поставят .. защото са подтикнати от други "велики" индивиди имащи се за нещо повече от останалите ...

За което нямам никаква вина.
Нямаш .. докато не станеш и ти от тях .. а дали ще си такъв или ще подтикваш (в случая авторката) да бъде такава хах и в двата случая имаш вина .. :? (само го казвам не си мисли, че те съдя .. всеки има право на избор .. )

Щом се имат за по малко от мен, ще се държа с тях по тоя начин.
Това ли е решението?? Така ли трябва да се отнасяме един към друг?? Така ли се изграждат ценностите у един човек като го пренебрегваме и по този начин си мислим, че "ще се научи"?? Това е груба грешка .. :?

valdesbg
10-16-2009, 07:58
Настъпах ти някакъв мазол. Спирам до тук. Безсмислени битки не ми се почват.

Ако желаеш - да си довършим каквото имаме на ЛС-та.

Hilary_
10-16-2009, 08:01
Настъпах ти някакъв мазол. Спирам до тук. Безсмислени битки не ми се почват.
"мазолите" ми са се образували точно от това мислене (жалко, че съм от малкото, които им пука какво се случва дори и с хората, които не познавам) ..

Ако желаеш - да си довършим каквото имаме на ЛС-та.
сам го каза безмислено е .. :?

valdesbg
10-16-2009, 08:04
Ми какво да ти кажа - минал съм през не една свинщина. Обаче нямам мазоли.

Лек и усмихнат ден :)

lipsvashh_mi
10-16-2009, 08:21
питам какво да направя ,за да разбере най-сетне ..
игнорирай го .. ще му омръзне и ще спре (все някога) ..
това е начина...спри да му обръщаш внимание и ще му мине..няма до края на живота си само тебе да обича и за теб да мечтае..като види,че не е желан-което трябва ти самата да изясниш чрез поведението си ще се оттегли

valdesbg
10-16-2009, 08:24
това е начина...спри да му обръщаш внимание и ще му мине..няма до края на живота си само тебе да обича и за теб да мечтае..като види,че не е желан-което трябва ти самата да изясниш чрез поведението си ще се оттегли

Янче - хората сме упорити същества. Свидетел съм на същия индивид при Надя. Не разбира от дума, макар съвсем ясно и директно да му беше казано че отговора е Не. ПРи това не един път. И той го осъзнаваше. И продължи. Развръзката е повече отабсурдна.

lipsvashh_mi
10-16-2009, 08:29
искаш да кажеш не упорити,а неразбрани същества...защото човек осъзнал,че хаби нерви за глупости и сам вреди на душевното си спокойствие ако има грам акъл би оставил въпросния г-н или г-ца и би си гледал своя собствен живот..
освен това не смятам,че 1-2 примера обобщават случая като цяло...
Съгласна съм с Хилъри ,че не бива да използваш човек дори да ти лази по нервите или както ти сам казваш-да се бута между шамарите...това,че е малък и заблуден не го прави виновен и определено не е причина да се подиграваш с чувствата му

valdesbg
10-16-2009, 08:32
Абе има една приказка - тъп и упорит. Ей за такъв индивид ти говоря. А другото го чепкахме доста време.

При ясно изразено Не - не знам какво оправдание имаш да продължиш да се вреш в шамарите. Дай ми поне едно такова :)

lipsvashh_mi
10-16-2009, 08:34
например,че наистина я харесва ? Нима не е достатъчно-както са казали любовта е сляпа и кара хората да оглупяват...
не адмирирам поведението тип лепка,но напълго разбирам момчето и причините му да ходи още след нея

valdesbg
10-16-2009, 08:40
Хм.

Т.е. отново пехвърляме вината у някой друг(любовта), макар че сами сме си постлали така?

Що ми зучи като бягане от отговорност а.к.а. незрялост?

Да, вярно е че говорим за тийнейджър, но все пак... Живота учи по много начини. Пък и е детинско да се оправдаваш с любовта за всякакви дивотии, които вършиш.

lipsvashh_mi
10-16-2009, 08:57
не си прав-вина другият човек няма освен ако не е дал индекации,че и той изпитва същото и човека не му е безразличен...затова преди да се прави каквото и да било човек го обмисля-иска нещо или не и си отстоява позицията и желанията..ако е разколебан и ту подхвърля нещо,ту се прави на недостъпен вече част от вината е и негова.
с любов никой не е тръгнал да се оправдава-просто изтъквам факти...любовта прави хората луди понякога..свидетел съм ставала на хора правещи какви ли не дивотии поради факта ,че искат да бъдат с даден човек като по този начин сами са си навличали проблеми

cinderella_gugutka
10-16-2009, 08:57
дай му 1-2 ритника - дано разбере така щом от дума не разбира :o

LoveRetroMusic
10-16-2009, 12:54
дай му 1-2 ритника - дано разбере така щом от дума не разбира :o

За гугутка пепеляшка си доста лоша :lol:

teenems
10-16-2009, 18:52
доста се изредихте . 8-)
просто не ми харесваше и не исках да имам общо с него . и мразя да използвам хората !!

DevilWish
10-16-2009, 19:25
дай му 1-2 ритника - дано разбере така щом от дума не разбира :o

За гугутка пепеляшка си доста лоша :lol:
ХАхьаьхъахуьхахаххаххахьу ахуьа оооо нее соррииии ама не се сдържах ахаххахахсхсууаххах т'ва беше простооооооооооооо #1 :D :grin:

По темата.Игнор ;)

radybt
10-16-2009, 20:59
Детска ви работа :shock:

Priceless
10-17-2009, 10:35
Ахаха ами ако ти омръзне, чакаш и на него да му омръзне, бе! За какво трябва да се възползваш от него????

Аз трябва да търпя да ми досажда , докато на него му омръзне,аз нямам вина че той е наивен.

Да, и за това вземи се изсери отгоре му.

stylo
10-17-2009, 10:44
Блокирай го отвсякъде,игнорирай го,когато те заговори си сложи слушалките в ушите ако ти праща нещо отказвай го,любовните му хартийки ги късаш и ги хвърлаш в коша.А ако това не подейства,което не ми се вярва просто му пробутай някоя друга по която да хлътне. :? Не е толкова сложно.

poisonn
10-17-2009, 14:35
Купи си един лютив спрей от онези защитните или някакъв парфюм и като те преследва го напръскваш хубавичко в очите и бягаш.... :grin: :razz: (не ми се вярва после да те пребие) :D :-D

teenems
10-19-2009, 20:28
Купи си един лютив спрей от онези защитните или някакъв парфюм и като те преследва го напръскваш хубавичко в очите и бягаш.... :grin: :razz: (не ми се вярва после да те пребие) :D :-D

ебаси якия номер ,признавам те 8-)

XTREMEFREERIDE
10-20-2009, 15:47
ъмм и това беше минутка за реклама?? :-o

Zarity
10-20-2009, 16:13
И кво искаш от нас бе,жено? :-o

Tomorrowww
10-21-2009, 13:44
реклама.