PDA

View Full Version : да бъда хубава



girl4eety
10-15-2009, 18:17
В събота ще се видя с гаджето ми, той е от друг град и не сме се виждали от 1 месец искам да го изненадам с нещо..
Досега винаги ме е виждал в маратонки,дънки и една блузка отгоре и със спусната коса /права т.е. без никаква прическа/и без грим...
Искам сега в събота като се видим да го изненадам
да ми предложите нещо в смисъл като как да се облека, прическа по така,
абе тоес да ми кажете нещо по така да се наглася,

POLLINA
10-15-2009, 18:20
бахти много си тъпа..


извинявам се , ама не се сдържах...

slynchoo
10-15-2009, 18:21
Ми можеш да си накъдриш косата с маша,пяна за коса..
Можеш да сложиш малко спиралка,ама не се гримирвай прекалено,че ще стане магистрална работа.Някакъв по-нежен грим.
А до облеклото..ми ддз.Сама не можеш ли да си прецениш? :(

POLLINA
10-15-2009, 18:22
ама чакайте малко това е приятеля и
да приемем ,че я обича ! ( макар ,че мисля ,че момичето не е на повече от 14)
да няма да гледа как изглежда !?

slynchoo
10-15-2009, 18:23
ама чакайте малко това е приятеля и
да приемем ,че я обича ! ( макар ,че мисля ,че момичето не е на повече от 14)
да няма да гледа как изглежда !?

права си.Той си я харесва каквато си е била. :(

Presley
10-15-2009, 18:24
http://www.bulpress.net/documents/newsimages/15d16ac527484fec5f06d43dfc94382e2-1.jpg

petiam
10-15-2009, 18:26
ама чакайте малко това е приятеля и
да приемем ,че я обича ! ( макар ,че мисля ,че момичето не е на повече от 14)
да няма да гледа как изглежда !?

права си.Той си я харесва каквато си е била. :(

+1

TeenSpirit
10-15-2009, 18:27
Това, че я харесва такава, каквато е, не означава, че не може да промени нещо във външния си вид... не виждам нищо лошо да се нагласи заради него. Май тъпите сте вие, а?

POLLINA
10-15-2009, 18:30
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа
щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда...
пък момичето като гледам говори за няква коренна промяна във външния си вид

Fiki_
10-15-2009, 18:51
Е по тая логика трябва като си хванем приятел да се занемерим ли? Защо пък да не се нагласи,да харесва я както е,но пък ще е хубаво да се поизтупа.Сигурна съм че момчето ще бъде трогнато!

TeenSpirit
10-15-2009, 18:57
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа
щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда...
пък момичето като гледам говори за няква коренна промяна във външния си вид

Ама ти наистина си тъпа, бе.
Тъпо е да се гласиш заради човека, когото обичаш ?!? Аз наистина останавам без думи.

bojilow
10-15-2009, 19:15
Това, че я харесва такава, каквато е, не означава, че не може да промени нещо във външния си вид... не виждам нищо лошо да се нагласи заради него. Май тъпите сте вие, а?
Абе умния, ако пък момчето не я хареса в вида който я види, дали ще е изненада ? :x

lipstik
10-15-2009, 19:33
Не мисля,че е глупаво да се гласиш за приятеля си.Това,че те харесва естествена,не означава,че трябва да те вижда винаги такава.

hottie
10-15-2009, 19:41
POLLINA Ами всъщност си много ограничена и глупавичка. Това че я харесва така не означава че не би се изкегил тя да го изненада ! СЪщото е и в леглото. Дори и мъжа да харесва жената по обикновено памучно бельо не означава, че тя като сложи дантелено бельо и жартиери той няма да полудее ! Аре моля ти по-спокойно сега и не обиждай момичето !


До авторката : прдлагам ти лек грим(спирала,нежни сенки или молив), поличка/рокличка(ако имаш, искаш и не е прекалено студено). Абе нещо по-женствено например, но без рязки промени, за да останеш все пак себе си :) А ако пуснеш снимка би било съвсем лесно :)

girl4eety
10-15-2009, 19:49
Полина извинявай, но в случая не съм тъпа.Какво лошо има, че искам да изненадам гаджето си?Ааа да и не съм на 14, а на 16.
Просто досега винаги ме е виждал една и съща /не искам коренна промяна/ и искам малко да се понаглася, за да му направя изненада..

Много благодаря на:
-hottie
-Fiki_
-slynchoo
-TeenSpirit

И все пак очаквам и други съветии
а hottie ще си сложа както каза лек грим, но сигурно ще се наложи да съм пак с дънки, тъй като сега времето е много студено за рокля примерноо.

Neopitom3na
10-15-2009, 19:52
"В събота ще се видя с гаджето ми, той е от друг град и не сме се виждали от 1 месец" пф :?

hottie
10-15-2009, 19:52
Не обрщай внимание на POLLINA съвсем нормално и човешки постъпваш ! :)

Ами значи към дънките сложи примено някакви обувчици/ботушки вместо кецовете и виж как се чувстваш. А ако не се възприемаш добре просто си промени грима и прическата (нещо със сешоар,преса, маша...). Успех :)

Pepincetyy
10-15-2009, 19:57
Сложи си по-лек грим-спирала,черен молив и ако искаш малко сенки..
Направи си някаква прическа
-може да си направиш вафлички в корените
-да я пресираш цялата
-с маша или ролки да я накъдриш
Успех :)

П.С. а относно за караницата ви, аз лично не намирам нищо лошо в това момичето да се нагласи за приятеля си, но всеки с мнението си

Pepincetyy
10-15-2009, 19:58
айде мацка успех и да кажеш после как е минало :-)

POLLINA
10-16-2009, 06:53
вие сте бахти ограничениете лапетии... ,щом никой не ме разбра за кво говоря, а може би и аз не съм се изразила правилно ама.. както и да е
няма кво да се разпраям с вас.

POLLINA
10-16-2009, 06:55
POLLINA Ами всъщност си много ограничена и глупавичка. Това че я харесва така не означава че не би се изкегил тя да го изненада ! СЪщото е и в леглото. Дори и мъжа да харесва жената по обикновено памучно бельо не означава, че тя като сложи дантелено бельо и жартиери той няма да полудее ! Аре моля ти по-спокойно сега и не обиждай момичето !


До авторката : прдлагам ти лек грим(спирала,нежни сенки или молив), поличка/рокличка(ако имаш, искаш и не е прекалено студено). Абе нещо по-женствено например, но без рязки промени, за да останеш все пак себе си :) А ако пуснеш снимка би било съвсем лесно :)
ами окей hottie, няма да обиждам , ама мисля,че същото важи и за теб!

hottie
10-16-2009, 07:48
Я си виж малко първия НАПАДАТЕЛЕН пост в тази тема и повече няма какво да говорим. Ако обичаш напусни темата.

BoCupycake
10-16-2009, 10:10
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа
щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда...
пък момичето като гледам говори за няква коренна промяна във външния си вид
Ти май си най-тъпа.

BoCupycake
10-16-2009, 10:28
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа
щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда...
пък момичето като гледам говори за няква коренна промяна във външния си вид


щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда... Т'ва е няква пълна илюзия. :lol:

Shia
10-16-2009, 11:26
Как да не трябва да се променяш заради гаджето?Да,той си те харесва такава,каквато си,но можеш да му покажеш,че можеш да влизаш в различни кожи,че не се притесняваш да експерементираш,да му кажеш,че си "секси" парче и си уверена,като си променяш визията(но не толкова фрапантно разбира се)

Моят примерно откачи,когато ме видя в ярко червени дрехи,кок ,като е свикнал с пусната коса и по тъмни дрехи и беше мног възбуден.

Това,че те харесва такава,каквато си не означава,че трябва да му се представяш с мазна коса,ршава,без грим,по тениска и някакъв изсухлен анцунг нали??? Това е един вид немърливост,той иска да те вижда яка....,а ако примерно се гримираш пред него,той ще бъде очарован как вижда,че неговият ангел става от разсънено момиче-мацка.

Hilary_
10-16-2009, 11:36
хах тъпа била .. баси изцепките .. :? :?

Към авторката: Амии знам ли щом те е виждал с права коса може да се накъдриш .. :-o За дрешки .. амии студеничко си е та нямаш много избор .. :D :D За грим .. ми малко черен молив, спирала може и сенки ако имаш желание (има доста уроци из нет-а ако не си много запозната) .. ии някакъв гланц .. :-o

п.с. бъди сигурна, че много ще се изненада и същевременно зарадва .. 8) успех .. :-D

POLLINA
10-16-2009, 16:29
ае ако обичат лица по 15 да спрат да ме коментират
точка по въпрос
изказах мнение ..
спирам вече
спрете и вие
.
.
.

Ufff
10-16-2009, 16:39
гримирай се малко, тва онова. въпреки че не мисля че има мн сми тъй като ти така или иначе не се харесваш. гледай там да поработиш, а не в/у някой който виждаш веднъж месечно

Apricote
10-16-2009, 17:01
Ами примерно си направи някаква готина прическа с каквато не те е виждал досега. Направи си обем накъдри се, или пък изправена обаче нали каза че те е виждал все изправена. За грима не слагай много примерно малко молив спирала и гланц и сенки ако искаш... нещо такова може да направиш разгледай и из нета разни прически и начини на гримиране..
Успех :-)

happyfacex
10-18-2009, 14:54
Накъдри си косата или я направи с преса с дънки и токчета ако имаш и такам може да си сложиш и малко черен молив отгоре и отдолу :)

anity92
10-18-2009, 15:18
като за начало може да сложеш обувка на висок ток (и като казвам висок нямам предвид да се качиш на 10 сантиметров ток) след това си избери някой хубав панталон или дънки ама да е нещо по изчистено защото ако има ципчета и разни други глупости ще те прави да изглеждаш пълничка .. за блузка може да сложиш някой потник и да направиш комбинация с ръкавки стои супер готино или може също да пробваш и с къса жилетчица : )) .. а за косата просто я накъдри с маша може и да я начупиш (избора е твой) и много лек грим и твоето момче ще е доста приятно изненадан ..

YourSupergirl
10-18-2009, 15:22
значи висок ток,рокля,лек грим задължително с пусната коса и обем. (:

silwinka
10-19-2009, 13:32
Ами .. както искаш , к'вот ти дойде - но не прекалявай ! В крайна сметка бъди себе си .. защото изглежда много смешно и ще се откаже от теб :D , ами .. сложи няк'ва сладка рокличка и отдолу клин и кецове .. или няк'ви там елегантни мании .. ( не ти знам гардероба , не мога да вникна и в него ) но все пак . .. аам също така косата - еми вържи се , направи плитки , изправи с преса , с маша пробваай - вържи на кок .. малко пяна и готово - не знам къв ти е стила :D ти сама си прецени .. пък и не мисля , че темата е няк'ва задълбочеена ..

xHARDCANDYx
10-19-2009, 13:55
Ами всъщност си много ограничена и глупавичка. Това че я харесва така не означава че не би се изкегил тя да го изненада ! СЪщото е и в леглото. Дори и мъжа да харесва жената по обикновено памучно бельо не означава, че тя като сложи дантелено бельо и жартиери той няма да полудее ! Аре моля ти по-спокойно сега и не обиждай момичето !


+1
Тя че е глупавичка глупавичка е,но човек като си науми че е нещо.. :?
Към авторката-потърси из нета има много онлайн списания които ще ти помогнат.Успех

pinki
10-19-2009, 14:54
аабе я да не говорим на изуст :-D постни една снимка и ще преценим дружно какво ще ти отива :P чакам

tonie__
10-19-2009, 15:04
момичето май вече излезе с въпросното момче :-D

shadows92
10-19-2009, 15:13
Ако имаш снимки пусни да видим как беше. :) :)

slynchoo
10-19-2009, 16:07
Ако имаш снимки пусни да видим как беше. :) :)

Аха,да видим дали си послушала съветите ни.Или поне ако нямаш снимка кажи как си била..и най-важното дали той те е харесал. :wink:

doublet
10-19-2009, 19:53
В събота ще се видя с гаджето ми, той е от друг град и не сме се виждали от 1 месец искам да го изненадам с нещо..
Досега винаги ме е виждал в маратонки,дънки и една блузка отгоре и със спусната коса /права т.е. без никаква прическа/и без грим...
Искам сега в събота като се видим да го изненадам
да ми предложите нещо в смисъл като как да се облека, прическа по така,
абе тоес да ми кажете нещо по така да се наглася,

Ama.... ofco :-o
..ako pitash mene promeni jiwota si - tegli si 1 tegel na wrata i twa e.
She go iznenadash..MNOGO !!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Momiche a ne znae kak da se potdyja i kakwo da prawi sys sebesi.Nai-malkoto mojesh da popitash roditeli te si... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

billytalent
10-19-2009, 19:59
Ти правиш ли разлика между поддържане и промяна на външния вед бе човек и не си позволявай да обиждаш и даваш определения на хора,които не познаваш!!!

doublet
10-19-2009, 20:03
kato prochetoh...kak izglejda poprincip...si prawq izwod kolko se potdurja !

W swobodna strana sme :-P

devi
10-19-2009, 20:51
Гаджето ми ме харесва такава каквато съм. Щом е тръгнал с мен значи ме е харесал естествена, а не наквасена като курва. Ако те обича наистина няма да гледа толкова външния вид и ще те приема тяакава каквато си. Ако не беше така гаджето ми от одавна да ме е зарязал всяка сутрин като ме вижда в леглото с уникално разрошената прическа и без грим. :D
Съветът ми е да подчертаеш естествената си красота. Можеш да си изправиш или накъдриш косата. За грим: препоръчвам ти да се ограничиш в една спирала и може би молив за очи. Гланцове и червила (по добре не), защото са толкова лепкави и целувките стават гадни,лигави и целите се омазвате във всевъзможни цветове. :D За облеклото нз, но неща от типа на кецове и дънки са коренно различни от токчета и къси поли и затова смятам, че не трябва да променяш стила си и с цел да го впечатли всъщност да го отблъснеш. Моето гадже много се дразни като захвърля кецовете и дънките и обуя некви токчета. :D Той си ме обича такава каквато съм!

Luscious_Heart
10-20-2009, 08:13
вие сте бахти ограничениете лапетии... ,щом никой не ме разбра за кво говоря, а може би и аз не съм се изразила правилно ама.. както и да е
няма кво да се разпраям с вас.
Аз мисля, че разбирам логиката ти.
Досега ако се е обличала спортно и отпуснато и изведнъж цъфне пред гаджето с грим, топирана коса и токчета, ще си каже: "Бахти, на ква се прави приятелката.." :D
Друг е въпросът ако искаш да ориентираш стила си към по-женствено обличане (за което те поздравявам :-) ), а не само за един случай! Но ако не би се чувствала добре винаги да изглеждаш така, както искаш да се нагласиш сега, по-добре недей! Че ще има trying-too-much ефект.

girl4eety
10-20-2009, 09:05
В събота ще се видя с гаджето ми, той е от друг град и не сме се виждали от 1 месец искам да го изненадам с нещо..
Досега винаги ме е виждал в маратонки,дънки и една блузка отгоре и със спусната коса /права т.е. без никаква прическа/и без грим...
Искам сега в събота като се видим да го изненадам
да ми предложите нещо в смисъл като как да се облека, прическа по така,
абе тоес да ми кажете нещо по така да се наглася,

Ama.... ofco :-o
..ako pitash mene promeni jiwota si - tegli si 1 tegel na wrata i twa e.
She go iznenadash..MNOGO !!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Momiche a ne znae kak da se potdyja i kakwo da prawi sys sebesi.Nai-malkoto mojesh da popitash roditeli te si... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

1-ако може да не ме обиждаш
2-знам как де се подържам, ти недей да ме учиш

girl4eety
10-20-2009, 09:08
А на другите, които ми помгнахте едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ

Снимки, за съжаление нямам, но ще ви опиша г/д как бях
бях с дънки,маратонки и един суичер и отгоре елек
Бях си сложила спирала,черен молив и малко безцветен гланц
за косата бях и направила вафлички в корените и си я топирах ама не много а лекичко
после след като се видяхме той ми каза, че така съм му харесвала много :)

наистина много благодаря за съветите ви :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

slynchoo
10-20-2009, 11:22
А на другите, които ми помгнахте едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ

Снимки, за съжаление нямам, но ще ви опиша г/д как бях
бях с дънки,маратонки и един суичер и отгоре елек
Бях си сложила спирала,черен молив и малко безцветен гланц
за косата бях и направила вафлички в корените и си я топирах ама не много а лекичко
после след като се видяхме той ми каза, че така съм му харесвала много :)

наистина много благодаря за съветите ви :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


ее,супер,супер.. :) :)

Sunnyface
11-03-2009, 19:33
Ам..малко безсмислена тема..но няма нищо лошо да изненадаш любимия..шалала...ами може да се гримираш,да си навиеш косата с маша,да облечеш къса пола с по-изрязана блузка и ще му земеш акъла!! 8-) 8-) Айде успеехх!!

billytalent
11-03-2009, 23:01
Кво значение има вече,след като срещата е минала отдавна :?

POLLINA
11-04-2009, 03:25
бахти много си тъпа..


извинявам се , ама не се сдържах...


Нз дали е тъпа..ама ти си 10000000000000 пъто по тъпа! :-x
кво лошо има да иска да му се хареса и облече по различно а :x :?
я надей да ми се пениииш :lol:

renchi
11-04-2009, 12:21
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа
щото това е супер глупаво.. да се гласиш специално , заради човека , който обичаш .за него няма значение как те вижда...
пък момичето като гледам говори за няква коренна промяна във външния си вид

+1 :? абе POLLINA си е най-права ! :?

SunnyTime
11-04-2009, 12:54
Бъди естествена :) Това е най-доброто :)

POLLINA
11-04-2009, 14:35
бахти много си тъпа..


извинявам се , ама не се сдържах...


Нз дали е тъпа..ама ти си 10000000000000 пъто по тъпа! :-x
кво лошо има да иска да му се хареса и облече по различно а :x :?
я надей да ми се пениииш :lol:

млъкни и напусни темата
невиждаш ли че никой не ти иска :-x :-x
я не ми казвай кво правя
слабо ме вълнува кой ме иска
аз си изказвам мнението!

BigFakeSmile
11-04-2009, 14:40
Има тооолкова начини, аз лично най-много се забавлявам, като се оправям за някъде :D такъв кеф ее..
Ами то зависи какво харесваш ти. примерно едно черно панталонче тип клин (за да ти очертава перфектно дупето) и някоя красива блузка..
За обувки нз, ако можеш да ходиш на токчета, защо не? Краката ти ще изглеждат по-дълги, като цяло е много секси. А ако не, токава едни сиимпатични ниски ботички.
Косата можеш да я изправиш, топиране, хващане на бретонче и т.н. или да я накъдриш с маша, както казаха по-горе.
Ако имаш нужда от фдт си сложи, ама гледай да улучиш твоя цвят, иначе става много смешно. Ефектна спирала, може черен молив (или без, по-невинно е някак си) и гланц и балсам за устни.
Един красив часовник, колан и обеци няма да са излишни, понякога тези малки аксесоари променят вида.
Друго нз какво да ти кажа, сложи най-голямата и чаровна усмивка, която имаш ии го подлуди :D (за другия път, гледам този вече е минал ;дд
П.П. Хубаво е да правиш тези обикновени неща за себе си, а не за приятеля си. Все пак не може всеки ден с дънки и маратонки. Лично мнение.

bloodyF
11-04-2009, 16:50
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа



що Уе?Ми че то това си е истината. :lol:
момичето иска да се нагласи за приятеля и,какво лошо има? :lol:
И къде е казала за коренна промяна?


По темата: в зависимост от блузката сложи подобен цвят сенки (ако е черна не слагай),спирала и гланц.
За дрехите,в зависимост от фигурата ти,пола дънкова ако имаш и ботуши ,които да се връзват с якето/блузата.
Ако нямаш такава пола ,дънки вършат същата работа...но гледай да са ботуши ако носиш пола че ще умреш от студ иначе :Д

за косата..ако имаш материал,топирай бретона леко и хвани нагоре с фиба или ако имаш например поддържан бретон го пусни и го изправи с преса..
успех и хубава среща :)

POLLINA
11-04-2009, 18:15
ти недей да ми обесняваш ,че съм тъпа



що Уе?Ми че то това си е истината. :lol:
момичето иска да се нагласи за приятеля и,какво лошо има? :lol:
И къде е казала за коренна промяна?


абе вие ще спрете ли да коментирате ?!

Shadowsogirl
11-04-2009, 18:22
Има тооолкова начини, аз лично най-много се забавлявам, като се оправям за някъде :D такъв кеф ее..
Ами то зависи какво харесваш ти. примерно едно черно панталонче тип клин (за да ти очертава перфектно дупето) и някоя красива блузка..
За обувки нз, ако можеш да ходиш на токчета, защо не? Краката ти ще изглеждат по-дълги, като цяло е много секси. А ако не, токава едни сиимпатични ниски ботички.
Косата можеш да я изправиш, топиране, хващане на бретонче и т.н. или да я накъдриш с маша, както казаха по-горе.
Ако имаш нужда от фдт си сложи, ама гледай да улучиш твоя цвят, иначе става много смешно. Ефектна спирала, може черен молив (или без, по-невинно е някак си) и гланц и балсам за устни.
Един красив часовник, колан и обеци няма да са излишни, понякога тези малки аксесоари променят вида.
Друго нз какво да ти кажа, сложи най-голямата и чаровна усмивка, която имаш ии го подлуди :D (за другия път, гледам този вече е минал ;дд
П.П. Хубаво е да правиш тези обикновени неща за себе си, а не за приятеля си. Все пак не може всеки ден с дънки и маратонки. Лично мнение.
Абсолютно съм съгласна, особено с послеписа! Човек трябва да прави такива неща за себе си, не за другиго!
Аз примерно забелязвам, че като се понаглася, като се погрижа малко повечкко за вида си от сутринта през деня ми върви бая повече. В смисъл всеки ден съм с молив и спирала, ама днес примерно направих си косата на вафлички, обялкох си блуза и дънки, които ме правят слаба и хубава, гримирах се не кой знае колко по-различно от друг път и цял ден си се чувствах прекрасно, имах си самочувствие и добрия външен вид се отрази и на доброто ми относение, даже и на справянето ми в даскало.
Така че няма лошо да се правиш хубава не само за гаджето ти. :)

myl0weee
11-04-2009, 18:47
четох, четох, па ми писна 8-) и за това по същество. Винаги е добре едно момиче, или една жена да се чувства красива. Най- малкото, миличка, ще е когато се погледнеш в огледалото и се харесаш, защото те уверявам, че ще си красива и той със сигурност ще си го помисли, при положение, че не те е виждал цял месец, липсваш му и ще надминеш очакванята му. Лек грим- спирала, молив за очи, може и лек фон дьо тен, но не прекалявай и гледай много да не е различен цвят от кожата ти :-D . Не слагай червило- по- добре гланц с вкус на плодче 8-) . За дрешките- ами кажи с какво разполагаш, че така е трудничко.. :)

myl0weee
11-04-2009, 18:49
а косата.. тя не е толкова трудна. Топирай я, ако не можеш помоли някоя приятелка да ти направи прическа. :)

POLLINA
11-05-2009, 11:35
само кат ти гледам ника и ми става ясно..
аз мисля така и ти нямаш дори минамално право да ми казваш какво да правя... това , че всики мислят по един начин , не означава , че не може да има и различно мнение по въпроса..
ограничена ще ми казваш , когато ми стигнеш годините..
и да си естествен , не значи да ходиш като боклук
пууу да *** и прости лапета

POLLINA
11-05-2009, 16:04
може да не съм мн голяма , ама акъла има да ми гониш доста...
то си пролича колко си умна, дори не разбра кво съм написала
ако мислиш, че съм грозна и дебела окей.. щото аз не смятам така
и мисля, че хората ,които са ме виждали на снимка могат да ти го потвърдят, мойто момиче.
нищо лично нали разбираш, просто ти започна да се заяждаш с неподходящия човек
някой хора ще кажат,вижте я колко е проста ,че продължава да спори, а аз бих казала за себе си.. такава съм просто дори и да е за най-малкото не се оставям
;]

thedarkkiss
11-05-2009, 16:21
В събота ще се видя с гаджето ми, той е от друг град и не сме се виждали от 1 месец искам да го изненадам с нещо..
Досега винаги ме е виждал в маратонки,дънки и една блузка отгоре и със спусната коса /права т.е. без никаква прическа/и без грим...
Искам сега в събота като се видим да го изненадам
да ми предложите нещо в смисъл като как да се облека, прическа по така,
абе тоес да ми кажете нещо по така да се наглася,

Ama.... ofco :-o
..ako pitash mene promeni jiwota si - tegli si 1 tegel na wrata i twa e.
She go iznenadash..MNOGO !!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Momiche a ne znae kak da se potdyja i kakwo da prawi sys sebesi.Nai-malkoto mojesh da popitash roditeli te si... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

1-ако може да не ме обиждаш
2-знам как де се подържам, ти недей да ме учиш


3то да си инсталира ФОНЕТИЧЕН режим.. много мразя накой да пиши вместо в "w" .. Нищо Лично :)

be7inka11
11-11-2009, 20:45
защо пък да не направи промяна за гаджето си !! (секси дънки и блузка,много къдрава коса и само спирала)

giveupbitch
11-11-2009, 20:47
Aуе,темата е от 1 месец,тея сиг са се оженили вече.. :lol:

babyto92
11-13-2009, 19:38
Ммм тя срещата е минала но искам да ти кажа че аз като излизам с гаджето ми и преди и сега не се гримирам просто за мен няма никакъв смисъл.Аз лично искам да ме вижда каквато съм

swe7dream
11-14-2009, 22:11
Е по тая логика трябва като си хванем приятел да се занемерим ли? Защо пък да не се нагласи,да харесва я както е,но пък ще е хубаво да се поизтупа.Сигурна съм че момчето ще бъде трогнато!

+1

spirala(hybavite spirali napr vur6at 4ydesa) ,nakudri ili na4ypi kosata , dunki niski obyv4ici i nqkoq qka blyzka ;]