PDA

View Full Version : нончо и сървайвър



ameli
10-15-2009, 19:06
баба ми беше голяма фенка на Нончо, много го харесваше като човек и певец. аз не особенно, но сега като гледам Сървайвър, виждам, че е бил страхотен като човек-душата на компанията, грижи се за племето си ... вобще супер. направи ми впечатление, че докато четоха писмото валя дъжд, после като пяха песента за него пак ... това съвпадение е или не?!

и друго ... защо хубавите хора си отиват, а лошите почернят света :(

kir40
10-15-2009, 19:18
Защо търсиш нещо свръхестествено.Ако не си запозната ,Филипините се намират в тропичен пояс,така че е напълно нормално да вали всеки ден по няколко пъти,особено през дъждовния сезон.
За Нончо какво да кажа.Тази година не слядя редовно

Сървайвър,днеска го гледах,за да видя как ще умре,колкото и гадно да звучи.Неговата смърт ще привлече много зрители.
Само не знам какви точно изследвания правят преди да започнат снимките на формата.

Явно трябва да правят много по обстоини прегледи за сърдечни проблеми,особено когато знаят при какви условия ще трябва да участват играчите.

Иронията е в това,че играта се казва Оцеляване,а тои не успя да оцелее.
Жалко наистина :(

Joviality
10-15-2009, 19:20
R.I.P. !!! Поклон!

lipstik
10-15-2009, 19:25
Наистина,много гадно,че умря далеч от близките си и по такъв глупав начин...

ameli
10-15-2009, 19:26
Защо търсиш нещо свръхестествено.Ако не си запозната ,Филипините се намират в тропичен пояс,така че е напълно нормално да вали всеки ден по няколко пъти,особено през дъждовния сезон.

да, но валеше в точно тези моменти, а не преди или след това :) аз със смъртта не го гледах. само като събраха племената. те го даваха както умира или ... ? интересно ми е, защото не мога да си представя да печелят аудитория на чужд гръб :?

lipstik
10-15-2009, 19:29
Точно него не го даваха.Като ги събраха всичките и аз си викам "Остава само да завали дъжд" и то така и стана.Не мисля,че е някакво съвпадение,този дъжд си е за него.

graceless
10-15-2009, 19:52
баба ми беше голяма фенка на Нончо, много го харесваше като човек и певец. аз не особенно, но сега като гледам Сървайвър, виждам, че е бил страхотен като човек-душата на компанията, грижи се за племето си ... вобще супер. направи ми впечатление, че докато четоха писмото валя дъжд, после като пяха песента за него пак ... това съвпадение е или не?!

и друго ... защо хубавите хора си отиват, а лошите почернят света :(
така е живота бе :razz: Но да гадно е че почина :(

vaniliika
10-15-2009, 21:12
ае сори ако бъркам темата ама знаете ли от къде мога да го гледам днешния епизод на survivor ... че го изпуснах :( :) .... сайта на бтв .... ? ... щото във ви-бокса няма нищ0 :(

lipstik
10-16-2009, 18:17
http://survivor.btv.bg/

LoveRetroMusic
10-16-2009, 18:26
RIP !

Teenajer_993
11-27-2009, 15:43
Нончо Воденичаров или както го наричаха в Сървайвър "Кмета" беше страхотен човек от това което видях от него в Сървайвър.Няма втори като него човек-душа направо нямам думи просто.