PDA

View Full Version : ПЛС помогнете ми за скайп..!!!



LaffyTaffy
10-15-2009, 19:29
Някой ми е сменил паролата и сега не мога да си вляза в скайп.Има ли някакъв начин да си я сменя пак или де да знам? :( :(

kir40
10-15-2009, 19:51
Под прозорчето,където трябва да си напишеш паролата,пише "забравена парола",натискаш и следваш инстрикциите.
От колко време имаш скайп :-o

doomkillerr
10-15-2009, 20:06
Някой ми е сменил паролата и сега не мога да си вляза в скайп.Има ли някакъв начин да си я сменя пак или де да знам? :( :(

А скоро време да са ти пращали файл с разширение .exe ? :D

П.С. - Ей не научихте се хора...

DevilInDisguise
10-16-2009, 15:16
Някой ми е сменил паролата и сега не мога да си вляза в скайп.Има ли някакъв начин да си я сменя пак или де да знам? :( :(

А скоро време да са ти пращали файл с разширение .exe ? :D

П.С. - Ей не научихте се хора...то не е задължително те просто могат да си ти "хакнат" акаунта

doomkillerr
10-16-2009, 18:32
Някой ми е сменил паролата и сега не мога да си вляза в скайп.Има ли някакъв начин да си я сменя пак или де да знам? :( :(

А скоро време да са ти пращали файл с разширение .exe ? :D

П.С. - Ей не научихте се хора...то не е задължително те просто могат да си ти "хакнат" акаунта

А защо от милиони/милиарди акаунти в Скайп, как пък точно неговия са хакнали?!?! Защо някой не е хакнал моя? А и друго се сетих, не трябва ли да хакнат сървъра на скайп, че да разберат паролата ти от там? 8)

TheSickMind
10-16-2009, 18:52
И да хакнат сървърите на скайп, паролите са криптирани 3 до 4 пъти, 4-символна парола се разбива за 14-16 месеца.
Друг вариант е Keylogger/Trojan/подобна простотия
Или, ако ползва 1 съща и парола на много места, да е взета от, да речем e107 сайт, да е разбит md5 хеша в някой онлайн кракер/програма и да са го разбили, след което да са влезли в скайпа му
а може и просто да са налучкали.

Разбирам ги тея работи бе, да го ева!

LaffyTaffy
10-17-2009, 08:50
Някой ми е сменил паролата и сега не мога да си вляза в скайп.Има ли някакъв начин да си я сменя пак или де да знам? :( :(

А скоро време да са ти пращали файл с разширение .exe ? :D

П.С. - Ей не научихте се хора...
Дам :(

LaffyTaffy
10-17-2009, 08:51
Под прозорчето,където трябва да си напишеш паролата,пише "забравена парола",натискаш и следваш инстрикциите.
От колко време имаш скайп :-o
Ми с този скайп съм от около година

DevilInDisguise
10-17-2009, 09:05
И да хакнат сървърите на скайп, паролите са криптирани 3 до 4 пъти, 4-символна парола се разбива за 14-16 месеца.
Друг вариант е Keylogger/Trojan/подобна простотия
Или, ако ползва 1 съща и парола на много места, да е взета от, да речем e107 сайт, да е разбит md5 хеша в някой онлайн кракер/програма и да са го разбили, след което да са влезли в скайпа му
а може и просто да са налучкали.

Разбирам ги тея работи бе, да го ева!разбираш когато ме няма ! иначе казано си нямаш хал хабер

Genetix
10-17-2009, 14:38
А някой да е пробил E-mail-a чрез датата на раждане и тайния въпрос, след което е сменил паролата от "Забравена парола". Не се сетихте ама това е най ефективният начин :D


паролите са криптирани 3 до 4 пъти, 4-символна парола се разбива за 14-16 месеца. Кво 3 -4 пъти което прави 3 - 4 уникални ключа с минимум 14 символа. Това се разбива за 14-16 месеца .... дааа определено ако направиш cluster с всички компютри на земята :D

ПС. Знаеш ли, че Скайп е писан от руската школа по криптография ... изводите можеш и сам да си ги направиш :P

LaffyTaffy
10-18-2009, 13:00
стига сте се карали!Успях да си я смена пак :grin: Мрс :-) :P

daliteen
10-18-2009, 13:56
Трябва да имаш малко акъл и не може да ти хакнат скайпа та ако ще да си стъпят на врата :-D

dewil
10-18-2009, 15:07
стига сте се карали!Успях да си я смена пак :grin: Мрс :-) :P

Ee браво