PDA

View Full Version : Обеца на езика



monkata95s
10-16-2009, 10:03
Ммммм много искам обичка на езика , ама наще са мноого против всякакъв вид пиърсинги :( До колкото си спомням имаше едни обеци за език , които нямат нужда от дупка . Бяха мисля че на принципа на засмукване (вакум) . Та не съм сигурна дали не говоря глупости и ако някой знае къде се продават такива обеци по възможност Перник или София да каже :grin: Ще съм много благодарна :)

BoCupycake
10-16-2009, 10:06
В "На Тъмно" има.Намира се на ул. Иван Вазов 13.
И между дургото тези обеци са много неудобни и седят странно,но не ти пречи да си вземеш и пробваш.

sunshine92
10-16-2009, 10:46
Аз имам такава и въобще не ти ги препоръчвам. Тя пада постоянно от най-малко побутване. Иначе, ако толкова много искаш има ги в "На тъмно" (казаха къде се намира). Също така и в "Тренди" на Пиротска.

monkata95s
10-16-2009, 14:11
Аха .... мерси за информацията :( Разубедихте ме ... щом пада няма смисъл изобщо да пробвам .... най-много да я глътна

Neopitom3na
10-16-2009, 19:18
на тъмно :P

your_secret
10-16-2009, 19:50
Не падааааа, кой знае вие как си я слагате.. Нали имам, досега никога не ми е падала, само гледай да не ядеш с нея, че може да я глътнеш 8-)
Иначе аз си взех от подлеза до НДК май.. не съм мн сигурна.. 8-)

Punisherrr
10-16-2009, 20:10
Както казаха....калпава работа е тва...
Като бях по-малка(и съответно глупавичка) си бях купила тая простотия и единственото,което стана е че я глътнах,докато въодушевено разказвах нещо :-D

А за пиърсинг на езика... радвай се,че вашите са против и се замисли защо и че са прави.
Замисли се,че желанието ти идва просто от модата. Защото всеки има...и всички са мноо готЯни... защо и ти да нямаш? Нали така? ...А всъщност се замисли - банално,изтъркано,глупаво - ще ти омръзне щом го направиш и задоволиш любопитството си.

Изобщо ми е супер странно как е тръгнала тая мода да си дупчите езиците... :-o Замисли се бе! Тва ти е ЕЗИКА! Съвсем не ти е даден,за да навираш разни железа в него!

POLLINA
10-16-2009, 20:40
^епа като и омръзна ша си махне обицата
така говориш все едно ще е няква адската грешка.

smileforyou12
10-16-2009, 21:09
Няма смисъл да си купуваш такава простотия.

LovelyGirl
10-16-2009, 21:14
Малее, сега се сетих, че и аз бях пробвала такава преди няколко години :shock: :-D Наистина пада много лесно.И един ден не издържа.
Като цяло не ми харесва пиърсинга на езика, аз бях пробвала, защото ми беше станало интересно какво е чувството.Не ми хареса :Д

ByK
10-16-2009, 21:26
све хубаво е ама не ми дават и на мен.. пък и както каза пънишър и аз започнах да се замислям 8-)

BoCupycake
10-16-2009, 22:00
Както казаха....калпава работа е тва...
Като бях по-малка(и съответно глупавичка) си бях купила тая простотия и единственото,което стана е че я глътнах,докато въодушевено разказвах нещо :-D

А за пиърсинг на езика... радвай се,че вашите са против и се замисли защо и че са прави.
Замисли се,че желанието ти идва просто от модата. Защото всеки има...и всички са мноо готЯни... защо и ти да нямаш? Нали така? ...А всъщност се замисли - банално,изтъркано,глупаво - ще ти омръзне щом го направиш и задоволиш любопитството си.

Изобщо ми е супер странно как е тръгнала тая мода да си дупчите езиците... :-o Замисли се бе! Тва ти е ЕЗИКА! Съвсем не ти е даден,за да навираш разни железа в него!
Ех изобщо не съм съгласна! :|
Значи...тази тема ми е много чуствителна,защо нападате всеки,който иска пиърсинг на езика?Не мога да си го обясня,било модерно...?Модата му мина преди доста години.
Аз имам обеца на езика от 5 години бях малка когато се пробих и дори за миг не съм съжалила за постъпката си!Много си обичам обецата и казвам,че дори на 60 да стана пак ще я нося.
Разбирам,че има и много объркани хлапета дето искат да се пробият само , защото са видяли някъде или , защото някой им е казал,че е готино,но защо винаги слагате всичко и всички под общ знаменател? :-o
п.п.То и на носа му не е дадено да се навират разни железа в него ама полвината свят го прави,дори и в народни култури го има като обичай. : )



Относно това,че някои по - горе казват,че било грозно или неудобно...как знаете,за бога като никога не сте имали?!
Същото е и с вакумната обеца за език,на една приятелка си и беше удобна и си и харесваше.Аз също я слагах,но беше супер неудобно,но ето видяла съм,пробвала съм и коментирам.
: )

KoRnFlAkE
10-17-2009, 03:48
вакуум, а? :lol:


Та не съм сигурна дали не говоря глупости и ако някой знае къде се продават такива обеци по възможност Перник или София да каже :grin: Ще съм много благодарна :)

ясно.

un7oucheD
10-17-2009, 06:15
Разубедихте ме ... щом пада няма смисъл изобщо да пробвам .... най-много да я глътна

йеп .. :? Няма смисъл .. :?

anonimchetou
10-17-2009, 07:05
аз също имам обеца на езика от 2-3 години може би. Харесва ми и не съм си я слагала заради модата или нещо подобно. Да наистина много исках носих я може би година после я махнах за 7 месеца после пак я сложих.. Но не виждам нищо лошо.. а на нослето имам от близо 5 години. Макар че като се замисля когато приятелки са ми казвали че искат обеци съм им казвала че не е нищо особено.. Всичко омръзва с времето.

DarkKisss
10-17-2009, 09:56
^ И аз съм така. Също имам пиърс на езика от близо толкова време. Наистина с времето минава. Сега взеха всички да си дупчат индустриали и стана адски банално .. :-o

BoCupycake
10-17-2009, 10:51
вакуум, а? :lol:
А на какъв принцип мислиш,че се задържа плаастамсовото топче с мъничка дупка отдолу?

monkata95s
10-17-2009, 12:43
Оффф абе най-много ги обиччам коментарите от рода на тва как било модерно и да се замисля защо не ми дават .... пффф . не ви питам харесва ли ви или не ... питах съвсем различно нещо , но естествено ще се намери някой който да си изрази некомпетентно мнение което изобщо не ме интересува ! Искам пиъринг на езика , защото ми харесва , а не заради на баба ти комшийката ! Дали е на мода или не не ме интересува ! Наще не ми дават да си направя дори дупка на меката чат на ухото . На наще не им харесват много неща относно начина ми на изглеждане , защото те са си представяли , чче ще имат малка барби , а па то съм се пръкнала аз . И ако в един момент ми омръзне обецата ще я сваля и дупката ще зарасне ! Специално на езика до колкото знам зараства много бързо ! Това , че на някой си сопол не му харесва дадено нещо мене не ме интересува !


А само да попитам какво беше онова мнение за вакума и за Перник.... нещо не разбрах ... Но най вероятно и ти си от "софийските гфъзета" = софисйки дришлйовци , за които всикчо извън смотаната София е село . Ма**ата ви на всички ! Омръзна ми от някакви хора дето те нападат без причина !!!

monkata95s
10-17-2009, 13:07
Замисли се,че желанието ти идва просто от модата. Не думай.. и как разбра?
Може просто да й харесва.. :-o


То попринцип човек разсъждава за другите като се опита да се постави няа тяххно място .... изглежда тя/той се стреми да върви плътно по модата и ако прави дадено нещо ще бъде за да върви напред с останалите овце :) .....

BoCupycake
10-17-2009, 13:11
То попринцип човек разсъждава за другите като се опита да се постави няа тяххно място .... изглежда тя/той се стреми да върви плътно по модата и ако прави дадено нещо ще бъде за да върви напред с останалите овце :) .....
Това ми хареса. xD

Rhype
10-17-2009, 19:08
Ммммм много искам обичка на езика , ама наще са мноого против всякакъв вид пиърсинги :( До колкото си спомням имаше едни обеци за език , които нямат нужда от дупка . Бяха мисля че на принципа на засмукване (вакум) . Та не съм сигурна дали не говоря глупости и ако някой знае къде се продават такива обеци по възможност Перник или София да каже :grin: Ще съм много благодарна :)


Щом родителите ти казват - НЕ.Слушай ги!Като станеш на 18 ще си пробиеш езика : ) Но не те съветвам да направиш ,като мен - без тяхно разрешение да си пробиеш езика - от година имам и още не знаят : D

Та за тази обица с вакуума - като се целуваш не пада ли? :D Или само за гъзария е? :shock:

monkata95s
10-17-2009, 19:36
Ммммм много искам обичка на езика , ама наще са мноого против всякакъв вид пиърсинги :( До колкото си спомням имаше едни обеци за език , които нямат нужда от дупка . Бяха мисля че на принципа на засмукване (вакум) . Та не съм сигурна дали не говоря глупости и ако някой знае къде се продават такива обеци по възможност Перник или София да каже :grin: Ще съм много благодарна :)


Щом родителите ти казват - НЕ.Слушай ги!Като станеш на 18 ще си пробиеш езика : ) Но не те съветвам да направиш ,като мен - без тяхно разрешение да си пробиеш езика - от година имам и още не знаят : D

Та за тази обица с вакуума - като се целуваш не пада ли? :D Или само за гъзария е? :shock:

Ами нямам си идея .... всмисъл незнам нищо за нея , просто знам че има такива

vampire_girl_
10-17-2009, 22:04
Преди години си бях купила две и...и двете ги глътнах :D Едната се задържа целия ден,без да пада,без нищо и после...я глътнах :D
Иначе - "На Тъмно" , ОЧЗ...

anonimchetou
10-18-2009, 05:55
Специално на езика до колкото знам зараства много бързо

зараства много бързо? Инетересно аз си бях махнала обецата и 7 месеца не я носих. След 7-мия месец пак си я сложих.

titinkaa
10-18-2009, 10:33
обецата на езика влияе върху зъбите ти(емайла им и тяхното разрушаване) и върху мозъка

POLLINA
10-18-2009, 10:59
Специално на езика до колкото знам зараства много бързо

зараства много бързо? Инетересно аз си бях махнала обецата и 7 месеца не я носих. След 7-мия месец пак си я сложих.
ъъъ , може би има значение колко си я носила преди това ( дали се е оформила дупката) защото при мои приятелки буквално за 1 ден е зараствала дупката.

anonimchetou
10-18-2009, 11:12
Специално на езика до колкото знам зараства много бързо

зараства много бързо? Инетересно аз си бях махнала обецата и 7 месеца не я носих. След 7-мия месец пак си я сложих.
ъъъ , може би има значение колко си я носила преди това ( дали се е оформила дупката) защото при мои приятелки буквално за 1 ден е зараствала дупката.


мда това има значение май.. ; )

BoCupycake
10-18-2009, 11:34
Специално на езика до колкото знам зараства много бързо

зараства много бързо? Инетересно аз си бях махнала обецата и 7 месеца не я носих. След 7-мия месец пак си я сложих.
На всеки си е различно.Веднъж я махнах и ми зарасна за 4 часа.Но на мен всички дупки до сега винаги са ми зараствали много бързо,за часове.
Попринцип на езика зараства по - бавно,защото е мокро и дупката за затваря по - трудно. : )


обецата на езика влияе върху зъбите ти(емайла им и тяхното разрушаване) и върху мозъка

Мозъка? :razz: :razz: :razz: :razz:
Разваля зъбите,ако постоянно си дрънкаш с обицата по тях,логично е.Това е метал.

Sa6iTyYy
10-24-2009, 19:47
и за кво ти е тая обица с вакума при положение че неможеш да я употребяваш за тва което можеш да употребяваш истинската ? :D щото и аз много искам и наще са много против но вече се примирих че за сега няма да имам обица по нататък може би ще си осъществя тая мечта :)

lizzy
10-24-2009, 20:35
Емии аз преди 3 год си пробих езика въпреки че мама и тате не даваха :D - те просто не разбраха :D Още си я имам и не съжалявям .
По-добре си направи истинска. Тези другите няма смисъл от тях... според мен :-o