PDA

View Full Version : Куки пред училище?



Joc
10-16-2009, 12:24
Всяка сутрин пред даскалото, по 1 патрулка мааа им...
стоят пред барчето, което е до училище, а ние там се събираме да пием кафета, да пушим и така, супер ме нервят, особено днес като се заядоха с мен. . . държи ми сметка тоа пендил, че не съм в час, естествено не му отговорих изобщо, пък и той не влезе след мен в барчето.
пред вашите училища има ли такива простотии? и казват ли ви нещо?


тъпото е че тук младите полицаи се раздават за големата работа, пък половината са наркоманясали. К'ва е тая простотия, вземат наркоман за полицай, защото му е чисто досието ли кфо е там. Всеки ли може да стане кука днес? Ебало си шпека.

clever
10-16-2009, 12:33
омг

Joc
10-16-2009, 12:37
и са страшни като ми застане на входа, и не мърда... не дава да мина, като му казах се измести ми вика, аз тогава тряаше ти пиша акта. :lol:

Joc
10-16-2009, 13:01
точно това е, че нищо не правят...
даже един си влезе на 2я етаж при нас в кафенето и пита една приятелка, кво станало в един клуб, имаше сбиване и вика аз не бях там, ама да пиша че съм бил, уж че върша неква дейност. Той си го каза пича... олигофрен пълен. Пак става дума за млад полицай, който направи една излагация голяма, която после може да напиша като се постопля 8) 8-)

та въпроса е, че само си кибичат като олигофрени и нищо не правят.

SunSmile
10-16-2009, 13:21
Пред моето даскало като има патрулка обикновено е завеждащия педагогическа стая, защото агресията наистина се е увеличила и малките имат много проблеми.
Проблем за барчето миналата седмица правеше педагожката, която гонеше децата от барчето, за да влизат в часовете. Сега вече не се случва.
Намирам за безсмислено гоненето на някого от барчето, при положение, че е извън двора на училището. Безсмислено е някой да ти е като падар и да ти казва дали ще влизаш в час или не. Относно пушенето пак никой не може да забрани. Ако си го нямат като навик няма да пушат, но ако толкова цигарите им пречат да кажат на родителите, които са длъжни да възпитават децата си. За кво да се правят някакви лекета на много важни и да ти редят живота. Ако не правиш нищо забранено/наказуемо, с което да застрашаваш животи, да нарушаваш някакъв установен ред за дадено място, не мисля, че трябва да правят проблеми.

TellMeYourName
10-16-2009, 13:27
моето даскало е 2 сгради отдалечени една от друга. пред тая, в която съм аз не съм забелязал да има. Пред другата сграда, обаче има, сигурно защото на другата страна на улицата е циганското училище 8-)

а най-хубавото нещо е, че забраниха да се пуши в двора на училището, сега пушат на тротоара и на оградата, а двора стои празен 8-)

SunSmile
10-16-2009, 13:35
моето даскало е 2 сгради отдалечени една от друга. пред тая, в която съм аз не съм забелязал да има. Пред другата сграда, обаче има, сигурно защото на другата страна на улицата е циганското училище 8-)

а най-хубавото нещо е, че забраниха да се пуши в двора на училището, сега пушат на тротоара и на оградата, а двора стои празен 8-)
Демек има голям от резултат от забраната да се пуши в двора на училището! Как не разбраха тия хора, че винаги ще си намерят начин... дали ще е в училището или на тротоара все тая. Факт е, че пушачите нарастват и възрастта намалява... последно чух за 7-годишни, които палят първата си цигара.
И гвардия да сложат пред училище пак няма да има голяма промяна!

lDoLLl
10-16-2009, 13:45
мм..прецакан си яко, да. Явно ващо даскало е някво проблемно 8-)
Досега не съм чула никой да се оплаква от ушеви пред училище, за пръв път от теб го чувам тва :/

HanopkaH
10-16-2009, 13:47
Няма такива екстри :D

LiLGrizzly
10-16-2009, 13:52
Еми пред нащо имаше 2 дни .. и отвреме на време минават.. защото сме 4 училища едно до друго ... даже бяхме 5 ама махнаха едното !

bulgarche
10-16-2009, 17:05
Нека има бе, к'во ти пука. Като те дразнят гаври ги :)

На панаира (вече го затваряха) и имаше промоция на понички и за 3 лева ми дадоха 30 бройки. Ушатия слезе и пита за понички (много американски филми е гледал явно), продавача му се извинява, а аз "ММ..к'ви яки понички", а тоз отсреща "тихо, тихо и се подхилва" 8-)

Joc
10-16-2009, 17:18
значи става въпрос за един олигофрен полицай, който е в патрулката със стара кука, и спират 1 джип стабилен мерцедес, излиза костюмарчето с всички документи и стария проверява, мутрата си пали цигара, чакайки и си вади телефона да говори ( Nokia saphir arte ), младото ченге вижда телефона и вика " ееееее баси якия телефон, и аз искам такъв, колко мегапиксела му е камерата? " в същия момент на пича с мерцедеса му става адски смешно и почва да се подхилква, стария като чу това му стана тъпо, върна документите и пожела лек път. ест. :lol:

същия тоя млад идиот една вечер ме вади от дискотека и ми вика: дай си личната карта.
аз в отговор " няма, къв си ти, че ше ми я искаш" ( бях пийнал )
а той аз съм полицай... ей сега ше ти пишем актове, ше се чудиш как да ги плащаш после, по едно време идва старата кука ( вече друг ест. :D ) и пита какво става тук, аз обесних че той ме издърпа навън, без да се представи и нищо иска лична карта, аз съм го помолил да се представи и той ме е заплашил с акт, после питах какъв акт ше ми пишат при положение, че съм леко пийнал в дискотеката където дават алкохол, имам 18 години, и никакви простотии не съм правил. Стария ми каза спокойно влизай си обратно и си заминаха, та тоя кретен младия сега дето ме види ми мята олигофренски погледи.

с него имам доста такива случки, ама кво съм виновен, че се е заял с мен :D


засега не му се отдава особено, но.. ще видим.


та... кур за него 8-)

bulgarche
10-16-2009, 17:30
Доброто и лошото ченге, винаги са така. А може да ти пише акт, защото не носиш документ за самоличност и да лежиш в районното до установяването й.

И в темата много оборотен го даваш, ама като ти е насреща не е точно така, както пишеш.

Joc
10-16-2009, 17:47
аз имах лична карта а не му я дадох, щото не се представи, за нашите полицаи знам само 1 случай, че са били някой, просто минавах покрай полицията и видях, а иначе не смеят да се бият с униформите.

така си му говорех, защото го познавам поне 3 години преди да стане полицай, знам го къв плужек е, всички го хранят, той кенефа като не е на работа не можеш да го видиш никъде, доста хора са му се заканили, ама не вервам некой да тръгне да бие полицай, после кофти става... :?

смея да отговарям само на него, с останалите уж с уважение.

bulgarche
10-16-2009, 18:11
Една позната обезобрази полицайка, която си хвърляла боклука, просто била по-мургава. Щеше да лежи 3 години, не знам какво става. А ушатите точно с униформа се правят. Доста пъти дса получавали предложението да свалят пагоните и да се лепваме.

Иначе и аз не съм давал лична карта, просто защото няма правото да ми я взема (освен ако не сме в районното). Може и аз да не им играя по свирката, ама чак тоолкова отворен да го раздаваш...по закон могат да те понаебат за такова поведение.

Joc
10-16-2009, 18:14
ще гледам занапред. :)

и все пак повечето не си знаят правомощията... :?