PDA

View Full Version : Обуркана



didityyy1995
10-16-2009, 14:21
Харесвам едно момче не нз как да му го кажа заштото ме е страх да не ми се исмее ж лицету.

lincheto0o
10-16-2009, 18:01
ае направо му казваи пак каквото ще да става послее :рР =))

dpx
10-17-2009, 02:34
ако му напишеш писмо наистина
ще ти се изсмее..

но все пак му кажи 8-)

yanito1996
10-20-2009, 19:11
Виж какво, най-важното е да му покажеш, че го харесваш по не-директен начин. Ако отидеш и му го заявиш в лицето, той може да се стресне и да реагира неадекватно и после и двамата да съжалявате. Предлагам да се въртиш около него, но не по тъпия лигав кифленски начин, а да отидеш при него, да му кажеш "здрасти", с една много чаровна усмивка и да го питаш как е. След това се опитай да вържеш разговор. Ако видиш, че той говори с лекота и говори повече или колкото теб, тогава продължавай. Но когато той спре да говори, спри и ти, за да не те мисли за досадна. Ако всичко мине оу кей, му кажи чао със същата супер миличка усмивка и подай ръка за "дай пет", но отдолу, тоест ръката да не ти бъде вдигната нависоко до лицето, а в хоризонтално положение. Не издавай никакви знаци на притеснение. Единия вариант е той да ти даде пет. Това е добър знак. Другия е да те хване за ръка, защото е объркал :D Третия е да те изгледа странно и недоверчиво. Тогава се засмей и кажи: "дай пет" Toва е достатъчно според мен за "пръв разговор". Това е моя начин и не искам да бъда отговорна ако всичко се прецака, не носа отговорност за глупостите, които съм написала тук :D:D

lipstick
10-26-2009, 16:12
ае направо му казваи пак каквото ще да става послее :рР =))


Напълно съм съгласна.... :grin:

revengersa
10-26-2009, 21:20
ае вие да не сте си изгубили и малкото мозак който сте имали ?
може и изобщо да сте нямали .. О_O
как тей ш му каже прао в очите ..виж послушай yanito1996
така ще стане най добре ..а той ако е идиот и не забележи че го аресваш
...няма да каде поече.Ам сам сигурен че ще уважи твоето нимание ;)
Успех ! ! !

cookie_master
10-27-2009, 18:27
Харесвам едно момче не нз как да му го кажа заштото ме е страх да не ми се иcмее ж лицету.Явно си доста обУркана :-o

aloveyou
10-28-2009, 12:09
Еми кажи му или му докажи по-някакъв начин..Иии ще се оправи всичко - и няма да си обУркана


П.П - Може ли да те попитам ?
А той по-някакъв начин показвал ли е,че има чувства и той към теб..

xExplosioNx
02-21-2010, 14:40
Ако ти се исмее в лицето ..
Просто е глупак ! :?

Nestlee
03-02-2010, 14:18
Харесвам едно момче не нз как да му го кажа заштото ме е страх да не ми се иcмее ж лицету.Явно си доста обУркана :-o


Точно така !! Хубаво, че си ти и още няколко човека, защото иначе като от МОН проверяват сайта доста ШЕ СА изложЕм . :lol: :lol: :lol:

NeENormalen
03-02-2010, 15:30
ако те мисли за грозна, и той има прическа като статоята на свободата в Америка - НЕ ГО ПРАВИ!!!

xXxSmilexXx
03-02-2010, 15:58
Кат те е страх на мъ предлагай :)

Bender
03-02-2010, 16:09
ООО Буркана? :D

danibebi
03-02-2010, 19:39
Като за начало се научи да пишеш 8-) а след това..темата е стара,,но незнам дали е още актуална. Еми ако искаш той да знае,но да не ти се присмее в лицето му го кажи по интернет..или по GSM.. 8)