PDA

View Full Version : Обрив



Pacheko
10-16-2009, 13:45
От около 2 месеца живея във Великобритания. Къщата ми е разположена в хълмиста местност. От както се преместих всеки път когато изкачвам хълм получавам някакъв странен обрив. Той е на червени петънца главно по тялото, гърба и ръцете. Обривът ме "боцка" и сърби. Минава бързо - веднага щом се прибера и си почина. Не мисля, че е от физическо натоварване, защото когато тренирам във фитнеса не се получва. Някой знае ли от какво може да е и какво да направя, за да го премахна?

ameli
10-16-2009, 18:21
като видиш, че ти се появяват си прави почивки и пак потегляй :)

Abigoria
10-16-2009, 19:40
Сигурно се изпотяваш... Един приятел е така- като му стане топло и цялото му лице се изрива...Не мога да ти кажа какво да направиш, нямам ни най- малка представа..

Pacheko
10-17-2009, 19:46
Сигурно се изпотяваш... Един приятел е така- като му стане топло и цялото му лице се изрива...Не мога да ти кажа какво да направиш, нямам ни най- малка представа..

Обрива не се появява от потене, защото като се потя във фитнеса го няма. Излиза само като се катеря по хълма.

clever
10-17-2009, 19:51
п де да знаем .. не сме кожни лекари
носи по-отпуснати дрехи
търкаш си кожата върху някоя тясна и грубоватичка материя и става обрив..
това е моето предположение

ще ти мине
не се тревожи от някакъв си обрив-не се мре от това ;)

ameli
10-18-2009, 18:57
ми иди на дерматолог :)

Pacheko
10-18-2009, 19:55
С всякакви дрехи получавам обирва - и по-тесни и по-широки... Знам, че не се мре от това, но е неприятно... Мислех си да отида на лекар, но тук системата е много сложна, особено имайки в предвид факта, че съм българин. Но май това ще направя в крайна сметка...

clever
10-19-2009, 11:19
в аптеките има едни лепенки против обрив
отиди и попитай-скъпичка е една ама обривът минава за нула време ;)

Belair
10-21-2009, 07:31
И сестра ми получава от време на време обрив около пъпа,и личната лекарка и каза,че е алергия

flowerlina
10-24-2009, 16:17
Иди на лекар, но може да е предизвикано от някакви алергени по дърветата или нещо такова