PDA

View Full Version : Гримиране



natalia_91
10-16-2009, 14:32
Здравейте искам да попитам как може да се гримира като GWEN STEFANI от този клип http://www.vbox7.com/play:8e7f4c40 много ме кефи но нз как а и не ме бива много в гримирането моля за хелп :-)

Carmen_Kass
10-16-2009, 14:51
Тук силния акцент е поставен върху устните...
1.Основа(база) на лицето,иначе казано подходящ крем.
2.Коретор
3.Фон дьо тен-1 основен цвят + още 1 цвят (1-2) нюанса по тъмен,който се поставя като лека линия от брадичката надолу на около 2 см. както и в основата на скулите на около 2-3 см. под слепоочията(диагонално)
4.Очи-сенки в по-светъл нюанс (бели,кремави),ако лицето ти има малко проблеми(пъпки..) недей да слагаш сенки с перлени отблясъци,защото недостатъците изпъкват.Затова заложи на матовите...После очна линия според формата ти на окото...спирала за обем...не мога да видя добре дали има молив...
5.Устни-леко очертани с молив...балсам...червило...ма ко гланц в средната част на устните,за да се постигне приятен оптически обем...

Дано да разбереш нещо...Ако ли не виж в youtube там има доста начин за гримиране и можеш да ги комбинираш.Примерно: очите от 1 клипче,устните от друго...и така да го издокараш въпросния грим.
Успех!

ameli
10-16-2009, 18:30
не съм виждала никога гуин без червеното и червило 8-) малко гланц, спирала, молив и перлени сенки :)