PDA

View Full Version : Изгорих се...



giveupbitch
10-16-2009, 14:36
...с пресата ,да го еа. Китката |( и ся има нещо като белег. Не ме болеше,но го разтаковах :D и се обели леко и отдолу ся има няква кожа розова :Д и бооли малко..та,дали ще м остане белег? И с кво да го мажа?...
:-o

mrtn
10-16-2009, 14:44
мисля, че не остава белег..след време ще ти мине :)

giveupbitch
10-16-2009, 14:46
мисля, че не остава белег..след време ще ти мине :)
мхм..а да го мажа ли с нещо? >.>

bloodyF
10-16-2009, 14:47
преди година и аз се изгорих от преса ..на китката ;д и ми остана мъничък белег

mrtn
10-16-2009, 15:06
мисля, че не остава белег..след време ще ти мине :)
мхм..а да го мажа ли с нещо? >.>
Нямам на идея, една приятелка се беше изгорила така, но не и остана белег и не знам дали го е мазала с нещо, но май не се мажеше с нищо..

amk933
10-16-2009, 15:32
Вече е късно, но да знаеш за друг път:
Изгориш ли се, моментално напръскваш мястото с Penthanol. Няма по-безотказно действащо средство. Успех с горенето. 8-)

ameli
10-16-2009, 18:19
миналата година се изгорих и още имам мъничък белег. и аз днеска правих опити с машата (от скука) 8-) и се парнах 2 пъти.

и помни - винаги щом се изгориш слагаш нещо мазно - аз направо с маргарина, че ми беше под ръка :lol:

psydex
10-19-2009, 23:02
На скоро ни се запали кухнята... :? ... та и аз се поизгорих при гасенето на пожара та съседите ми дадоха някакъв крем (домашно производство) розов е на външен вид и доста мазен , но супер бързо заздравява от него! Вашите би трябвало да знаят с какво да го мажеш , а относно дали остава белег - ами естествено , от теб зависи дали ще си личи или само ти ще си го знаеш ,че е там ;)

alex4u
10-20-2009, 21:34
Каквото станало,станало..
За хората които незнаят..при изгаряне никога не слагайте нищо на спиртна основа..само влошават нещата,използват се умекотяващи кожата кремове.И никога ама никога при омразуване на мехури не трябва да се пукат..

Аааа ако остане вече белег ,мога да ви препоръчам Контратубекс.
Няма да се махне напълно,но при редовна употреба ще избледнее до такава степен,че ще е незабележим : ) :P

meganet
12-30-2009, 23:09
Като остане розово мисля че така остава но както казаха по горе позлвай някакъ подхранващ крем Контратубекс ли е там не знам точно :D

daru6a1
12-31-2009, 10:50
миналата година се изгорих и още имам мъничък белег. и аз днеска правих опити с машата (от скука) 8-) и се парнах 2 пъти.

и помни - винаги щом се изгориш слагаш нещо мазно - аз направо с маргарина, че ми беше под ръка :lol:

моята исТория пък беше такава: Както стоях пред нашия блок ме връхлетя една горяща цигари и ми опари крака :D Веднага се прибрах и го намазах с олио .. :-D 8-)