PDA

View Full Version : аз и моята ,,бивша" най-добра приятелка



miskaprizZ
10-16-2009, 17:06
Аз се познавам с моята най -добра приятелка от малки. Бяхме заедно в детската градина сега сме заедно и в у4илище. Но миналата година нещо се промени. Дойде едно моми4е ,което ще нари4ам ,,мими".Та тва моми4е някакси я драпна и нашето приятелсто се разбадна.И двете не го искахме , но мими манипулира6е моята фр и тя се обарна срещу мен.Образуваха се групи4ки и това не беше добре. Въпреки вси4ко в края на годината нещата се оправиха.
Но сега(тази година ) историята се повтаря. Разликата е в това 4е сега и аз сам с друга фр , а тя е с мими. Аз се промених , ве4е не се даржа като някакво дете , а кото по голяма, а нейното поведение е още детско, предполагам 4е на това се дължи на моята промяна. Тя сега иска да сме заедно ,но ве4е аз не искам .Това което искам е да си останем фр , но не и най- добри. Аз и го казах и от тогава тя се опитва да ме дразни по всякакъв на4ин.Не и обращам внимание,но вапреки това сме в един клас. Мислех 4е ще отмине ,но не те продължават. Моля Ви кажете какво да направя , защото ве4е не издържам.
Благодаря ви предварително!! :) :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
10-16-2009, 20:30
в случая няа кво да направиш :wink:

VIPkuklichka
10-18-2009, 10:36
С времето нещата ще се оправят :)

Mi6inka
10-18-2009, 13:50
не се занимавай просто с този случей и всичко ще си дойде на мястото...

YourSupergirl
10-19-2009, 18:51
проведете един сериозен разговор и като цивилизовани хора обсъдете защо се е естигнало до това..ако ли пък не се получи нз кво да те съветвам..не обръщай внимание на тях.

yanito1996
10-20-2009, 18:38
охх.. много мразя такива лиглички и интригантки. Според мен трябва следващия път когато стане някъкъв такъв скандал, просто да я затапиш с нещо умно, щом ти си поумняла, а тя е още дете. Не знам... Обясни ѝ първо с добро, че нямаш нищо против нея(ако е така), а после я помоли, като вече големи хора да си проведете един сериозен разговор, в който да обсъдите всичко, което се е случило между вас. :)

miskaprizZ
10-21-2009, 08:32
yanito1996 Да знаеш колко пъти съм ги затапвала.... :D :D Точно тва ги кара да продължават. Те не знаят какво да напраят и от яд вече напраоо........ще експлодират :booooomb: :booooomb: :D
А относно детинските им постъпки.... те няма да се променят. Толкова много примери се сещам. Все едно са в детската градина :lol: :razz:

yanito1996
10-21-2009, 13:28
Тогава няма от какво да се притесняваш. Ако ти не се сдухваш, тогава те да си продължават. По някое време ще осъзнаят, че се излагат пред всички по този начин и или ще спрат и ще ти се извинят, или ще се опитат да покажат на всички "колко е готино" и ще се изложат още повече. Общо взето във всички случаи ти си над тях, а те са още малки деца, които не знаят как да си играят... :-P

miskaprizZ
10-21-2009, 15:41
yanito1996 дано да осъзнаят по скоро ,че са смешни




Thanks все пак :-P :)

cookie_master
10-27-2009, 17:31
проведете един сериозен разговор и като цивилизовани хора обсъдете защо се е естигнало до това..ако ли пък не се получи нз кво да те съветвам..не обръщай внимание на тях.Имаш същия аватар като мен :shock:

miskaprizZ
10-28-2009, 11:16
coocie_master кой има сащия аватар ?????

YourSupergirl
01-30-2010, 15:16
...Имаш същия аватар като мен :shock:
ъъ?
ee й? се едно тва си ти..