PDA

View Full Version : Винаги в неправилната :@



jjjbbb
10-16-2009, 17:43
Защо съм толкова глупав? Защо винаги се влюбвам в тази в която не трябва? Защо винаги се стремя към най-доброто?

Така де влюбил съм се в едно момиче (1 год. по-голямо от мен) но си го виждам че не отива на никъде...Както казах тя е с 1 година по-голяма от мен и и се лепят само някви яки батковци а аз..незнам гледа на мен като на много по-малък, като на някво лапе и ми е много гадно така.Имам и скайпа тва онова някой път удряме по 1 лафче за 5 мин. и това е но никога тя не почва да пише.Като се мернем някъде по улиците (от 1 квартал сме) само здравей, здрасти и това е.А толкова ме е срам да говоря с нея,да знам няма какво да губя....но ще се почуствам много тъпо ако я поканя някъде примерно и каже "не"...Просто незнам какво да правя как да я впечатля, как да и докажа че не съм лапе, как да изразя чуствата си без да ми се изсмее в лицето....
И лошото е че винаги се влюбвам в такива момичета...

Еми това е изках просто да си излея всичко и найстина се надявам да ми олекне поне малко..

Valeriq90
10-16-2009, 18:13
Хората винаги се стреамят към това, което не могат да имат. Ако пък случайно го достигнат, му се радват известно време и после всичко започва наново.

Просто си намери момиче, което ще ти обърне внимание. :)

Kukumqvka
10-16-2009, 18:16
Според мен ще е глупаво да и доказваш каквото и да е.
Съсредоточи се върху друга ..

Hilary_
10-16-2009, 18:20
Някои момичета просто не харесват да се занимават с "лапета" .. :-o

Насочи вниманието си към момиче, което ще те забележи .. :-o

jjjbbb
10-16-2009, 18:22
немога немога немога... просто връстничките ми ми се струват някви недорасли..немога да си говоря с тях нормално... а така с другите момичета си говоря нормално .. имаме едно и също разбиране... няма значение немога да го обясня няма смисъл да се мъча

Hilary_
10-16-2009, 18:35
немога немога немога... просто връстничките ми ми се струват някви недорасли..немога да си говоря с тях нормално... а така с другите момичета си говоря нормално .. имаме едно и също разбиране... няма значение немога да го обясня няма смисъл да се мъча

хъх .. добре де ако не е тази "кака" насочи вниманието си към друга "кака" ... :D :D

п.с. въйй .. аз пък познавам и имам приятели момченца (лапета) и доста добре се разбирам с тях нищо, че са по - малки от мен .. 8-)

jjjbbb
10-16-2009, 18:42
немога немога немога... просто връстничките ми ми се струват някви недорасли..немога да си говоря с тях нормално... а така с другите момичета си говоря нормално .. имаме едно и също разбиране... няма значение немога да го обясня няма смисъл да се мъча

хъх .. добре де ако не е тази "кака" насочи вниманието си към друга "кака" ... :D :D

п.с. въйй .. аз пък познавам и имам приятели момченца (лапета) и доста добре се разбирам с тях нищо, че са по - малки от мен .. 8-)
май не ме разбра майна или аз не те разбрах

DevilWish
10-16-2009, 18:45
немога немога немога... просто връстничките ми ми се струват някви недорасли..немога да си говоря с тях нормално... а така с другите момичета си говоря нормално .. имаме едно и също разбиране... няма значение немога да го обясня няма смисъл да се мъча
Сам казваш ,че има за какво да си говорите ,а преди това казваш ,че те е срам да я заговориш и провеждате разговори по макс. 5 мин.Започни в скайп тогава с разговорите пък може и да се получи кой знае ;)

sladkish_14
10-16-2009, 18:49
Много ви е малък шанса, като цяло на всички по - малки , който се влюбват в по - голями каки.

jjjbbb
10-16-2009, 19:08
немога немога немога... просто връстничките ми ми се струват някви недорасли..немога да си говоря с тях нормално... а така с другите момичета си говоря нормално .. имаме едно и също разбиране... няма значение немога да го обясня няма смисъл да се мъча
Сам казваш ,че има за какво да си говорите ,а преди това казваш ,че те е срам да я заговориш и провеждате разговори по макс. 5 мин.Започни в скайп тогава с разговорите пък може и да се получи кой знае ;)

имам предвид че ми е много по-приятно да говоря с нея, как да ти го обясня, разбираме се повече,мислим едно и също... незнам...

и знам че шанса е 1/10000 но може би и да ми е приятелка, да не гледа на мен като на "малко дете" ще ми е достатъчно

Bixel
10-16-2009, 19:13
тц тц тц... ма ти верно?

DevilWish
10-16-2009, 19:28
имам предвид че ми е много по-приятно да говоря с нея, как да ти го обясня, разбираме се повече,мислим едно и също... незнам...

и знам че шанса е 1/10000 но може би и да ми е приятелка, да не гледа на мен като на "малко дете" ще ми е достатъчно
Щом и това ти е достатъчно ,дерзай, бори се.Може да не се стигне до любов ,но най-малкото ще си говорите.Почни по скайп ,защото онлайн се общува доста по-лесно ,макар че някой път води до по-лошо.Най-добре започни с един лек разговор "Как си" и тн ,след това й кажи "А бе ние никога не сме си писали нещо повече.Я ракажи нещо за себе си" ,тя едва ли няма да ти отговори, после ще разкажеш ти ,ако се сетиш нещо ще я питаш ,ако видиш ,че тя почне да пише и да задава въпроси от само себе си преди ти да си писал нещо ,значи така и така си й спечелил вниманието поне за приятелство :) Надявам се ,че малко ти помогнах.
Успех!

jjjbbb
10-16-2009, 20:07
имам предвид че ми е много по-приятно да говоря с нея, как да ти го обясня, разбираме се повече,мислим едно и също... незнам...

и знам че шанса е 1/10000 но може би и да ми е приятелка, да не гледа на мен като на "малко дете" ще ми е достатъчно
Щом и това ти е достатъчно ,дерзай, бори се.Може да не се стигне до любов ,но най-малкото ще си говорите.Почни по скайп ,защото онлайн се общува доста по-лесно ,макар че някой път води до по-лошо.Най-добре започни с един лек разговор "Как си" и тн ,след това й кажи "А бе ние никога не сме си писали нещо повече.Я ракажи нещо за себе си" ,тя едва ли няма да ти отговори, после ще разкажеш ти ,ако се сетиш нещо ще я питаш ,ако видиш ,че тя почне да пише и да задава въпроси от само себе си преди ти да си писал нещо ,значи така и така си й спечелил вниманието поне за приятелство :) Надявам се ,че малко ти помогнах.
Успех!

Ми и така да направя, на следващия ден нищо няма да напише, поне да поздрави, няма смисъл, не искам само аз да почвам разговорите, почвам да се чуствам нахален и нежелан...
Нвм ще опитам така или иначе, благодаря ти че се опитваш да ми помагаш...

ShtrudeL
10-16-2009, 20:30
Защо съм толкова глупав?

Основният въпрос в темата.
Отговор: Защото си слабохарактерен.

jjjbbb
10-16-2009, 20:33
Защо съм толкова глупав?

Основният въпрос в темата.
Отговор: Защото си слабохарактерен.
Може и да е така... не знам :?

ShtrudeL
10-16-2009, 20:38
Защо съм толкова глупав?

Основният въпрос в темата.
Отговор: Защото си слабохарактерен.
Може и да е така... не знам :?

Не знаеш>? ...Толкова ли не познаваш себе си?

desitoyoy
10-16-2009, 21:05
Не те знам на колко си ама няма почти никакъв шанс да те огрее... Как така не можеш да си говориш с връсничките си, че момичетата много по-бързо се осъзнават. А това, че ако сте приятели ще ти е достатъчно е пълна заблуда пич...

haritov
10-16-2009, 21:15
след седмица друга ще харесваш ко се мъчиш толкова?

LoveRetroMusic
10-16-2009, 21:16
след седмица друга ще харесваш ко се мъчиш толкова?

8-) 8-)

moneycomeme
10-16-2009, 21:17
Eми ти можеш да направиш така,че годините ти въобще да нямат значение....мен миналото лято едно момче 2 години по-малко от мен така ми беше завъртяло главата...баси,то малките вече са по-обиграни от ,,батковците,, ,както казват някои...Всичко е в твоите ръце!Така ще е -докато си намериш подходящата мадама,няма как да не минеш и през неподходящи!

tihichkoto
10-17-2009, 01:56
Възраста не е от толкова голямо значение. В началото на тази година ходих с една "кака". Тя беше с една година по-голяма от мен, ама я зарязах, защото ми беше адски скучна. Още неможе да го преживее...
Мисълта ми е, че просто трябва да намериш начин и ще се получи.

Sh@d0w
10-17-2009, 05:39
Липсва ти самочувствие и увреност.Естествено трябва да имаш някаква основа,на която да се крепят иначе няма да се получи.Какво да ти кажа-бъди по уверен в себе си,това е един голям плюс за теб :)

stylo
10-17-2009, 11:12
Ми говори с нея кво като е една година по-голяма??? но ще се почуствам много тъпо ако я поканя някъде примерно каже "не"... и после как да и докажа,че не съм лапе. :lol: Ми с това ти мислене нз какво да ти кажа

InloveAgain
10-17-2009, 11:19
Познавам много момичета,които ходят с момчета,по-малки от тях ..и дори не само с 1 година а някъде и по 2.Зависи какъв характер има всеки човек,ако успееш да я заинтригуваш с това,което си,разликата във възрастта ви няма да има никакво значение. Защото може да си по-малък от нея,но да бъде щастлива с теб въпреки това. Така че това според мен не е толкова голям проблем ,колкото примерно да няма за какво да се хванеш,че да потръгне работата ; ).

naranqva6ta
10-17-2009, 12:47
izchakay dokato otkrie6 istinskata.. tqq 6te doide sama

infatuation
10-17-2009, 12:52
намери си общи темии за разговор с нея ии.. като за начало си пишете в скайп,виж ако имате някой общ приятел излезте заедно,дай и възможност да те опознае и да си изгради обективно мнение за теб : )

LeMoi
10-17-2009, 13:23
Според мен ще е глупаво да и доказваш каквото и да е.
Съсредоточи се върху друга .. +1

DevilWish
10-17-2009, 14:31
Ми и така да направя, на следващия ден нищо няма да напише, поне да поздрави, няма смисъл, не искам само аз да почвам разговорите, почвам да се чуствам нахален и нежелан...
Нвм ще опитам така или иначе, благодаря ти че се опитваш да ми помагаш...
Не можеш да си сигурен ,докато не пробваш.Може пък и следващият път тя де заговори.Пробвай за по-дълъг разговор.Може пък да не те познава добре и за това да не говори много много.Също някой път не съм харесвала дадено момче (за приятел или нещо повече няма значение) ,докато не го опозная :) Така че ,пробвай.Основната ти грешка е ,че от сега си се отказал ;)