PDA

View Full Version : Пъпчици



fluffka1
10-16-2009, 20:37
Здравейте, значи, лицето не ми е гладко, ами цялото(почти) е във малки пъпчици и петънца. Като цяло не съм много зле, ама ме нервят тея пъпчици! не е да ми се появи една голяма примерно, ами едни такива мини, и имам червени петънца, абе дано сте ме разбрали. Ползвам фон-дьо-тен, един специален дето уж изсушава пъпчиците, и съм много доволна, щото всъщност мръсотията се натрупва на него а не на лицето :D и вечерта естествено го измивам с един гел за лице,дето ползвам. обаче в крайна сметка положението не става по зле, ама и не става по-добре, искам веднъж за винаги да ги изчистя тея пъпчици! Та исках да питам, някой ползвал ли е тва на гарниер 3в1?? и помага ли? аз ползвам гарниер за черни точки и съм доволна. Ако не това, давайте други рецепти моля ви :)

fluffka1
10-16-2009, 21:17
опаа, май трябваше в "Козметика и диети", модераторите, възможно ли е да се преместт темата моля? :(

ByK
10-16-2009, 21:29
ами мисля ,че е от пубертета :) имам една приятелка с същия проблем :) не знам точно как да ти помогна може би трябва да потърсиш някакви кремове или маски .. успех (:

fluffka1
10-16-2009, 21:48
то ясно че е от пубертета ама :( плс давайте предложения за препарати, и за тва 3в1, и още веднъж молба към модераторите да преместите темата!

petiam
10-17-2009, 20:41
гарниер пюр 3 в 1 е за черни точки, не за пъпки - аз го имам. Имам и на гарниер рол- он - той е за пъпки и червени петна :)

fluffka1
10-17-2009, 21:06
И помага ли :lol: искам нещо дето като си го взема наистина да ми изчисти лицето.

И В КРАЙНА СМЕТКА НЯКОЙ НЯМА ЛИ ДА ПРЕМЕСТИ ТЕМАТА!