PDA

View Full Version : Проблем с момиче



2pac85
10-16-2009, 20:34
Здравейте ходих с 1 момиче 3 пъти първият път аз я зарязъх после тя мен 2 пъти, но проблема е че сега много я харесвам и не знам какво да направя да ли мога да имам шанс с нея - страх ме е ако и предложа да не ми каже пак не че ще ми стане много шит а искам да разбера дали ме харесва моля за някъкви съвети и без тъпи мнения благодаря предварително

tuzaro
10-16-2009, 20:40
пробвай, ходили сте само 3 пъти майна :lol:

2pac85
10-16-2009, 20:42
пробвай, ходили сте само 3 пъти майна :lol:

е да тва беше супер отдавна а тя ми е отказвала поне 2 пъти - и имаше период в който не сме си и говорили и нз сега се закачаме но нз да почна да я свалям ли нз :?

ShtrudeL
10-16-2009, 20:45
...Е добре бе, може ли да има толкова слепи идиоти? Разбирам,че много от тях не разбират човешкото мислене (а това е като...синдром Оо),ама чак пък толкова?...
Авторе,мислиш ли че след 3-5-10 пъти късания има смисъл и толкова ли не знаеш какво мисли въпросната милейди,която "харесваш" или просто се правиш на интересен?

ShtrudeL
10-16-2009, 20:46
но нз да почна да я свалям ли нз

Дано има господ и дано може да ти помогне Оо буу
Страх ме е вече...взе да става прекалено пренаселено с такива... Оо

desitoyoy
10-16-2009, 20:51
Ми ти май си някво фешънче, тъй че не мисля, че ние трябва да те учим как да забиваш мацки...ми пробвай пък като не стане кифли много бе спокойно все някъде ще те огрее

Hilary_
10-16-2009, 20:58
отчайвате ме .. :-o

Авторе .. няма да те нареждам, защото и без това след мен ще го направят .. просто ще ти кажа .. осъзнай се малко!!! :? Никви късаници и тръгваници вече .. нещата са приключили още първия път .. от там натам сичко е лигавщина за вас .. :? :?

lubomirky
10-16-2009, 22:03
отчайвате ме .. :-o

Авторе .. няма да те нареждам, защото и без това след мен ще го направят .. просто ще ти кажа .. осъзнай се малко!!! :? Никви късаници и тръгваници вече .. нещата са приключили още първия път .. от там натам сичко е лигавщина за вас .. :? :?

да де ама ако има възможност да я удари за последно, що пък не?

Hilary_
10-16-2009, 22:06
отчайвате ме .. :-o

Авторе .. няма да те нареждам, защото и без това след мен ще го направят .. просто ще ти кажа .. осъзнай се малко!!! :? Никви късаници и тръгваници вече .. нещата са приключили още първия път .. от там натам сичко е лигавщина за вас .. :? :?

да де ама ако има възможност да я удари за последно, що пък не?

тцтц .. :shock: :lol: :lol: :lol:

lubomirky
10-16-2009, 22:10
отчайвате ме .. :-o

Авторе .. няма да те нареждам, защото и без това след мен ще го направят .. просто ще ти кажа .. осъзнай се малко!!! :? Никви късаници и тръгваници вече .. нещата са приключили още първия път .. от там натам сичко е лигавщина за вас .. :? :?

да де ама ако има възможност да я удари за последно, що пък не?

тцтц .. :shock: :lol: :lol: :lol:

предлагам само ;>

Sh@d0w
10-17-2009, 05:52
страх ме е

Аз ще ти кажа защо те е страх-защото резултата в момента е 1:2 за нея и след това може да отбележи хеттрик.

А сега сериозно.Ти наясно ли си какво говориш,или по-точно какво чувстваш?


но проблема е че сега много я харесвам

Аха ясно.Днес я харесваш много,утре ще ти е скучно,другиден пак я харесваш.Я стига...сядай да си учиш уроците и не се занимавай с глупости :?

PsychologicalDisorder
10-17-2009, 06:06
Дано има господ и дано може да ти помогне Оо буу
Страх ме е вече...взе да става прекалено пренаселено с такива... Оо

господ ли?

LeMoi
10-17-2009, 08:04
Дано има господ и дано може да ти помогне Оо буу
Страх ме е вече...взе да става прекалено пренаселено с такива... Оо

господ ли? а кой дявола ли?

smiirnoff
10-17-2009, 08:28
и без тъпи мнения благодаря предварително

Добре ^^

PsychologicalDisorder
10-17-2009, 09:19
Дано има господ и дано може да ти помогне Оо буу
Страх ме е вече...взе да става прекалено пренаселено с такива... Оо

господ ли? а кой дявола ли?

аве, олигофрен, нарочно подчертах с тъмен шрифт "г", щото Господ се пише с главна буква, ебах ти ретарда, майна...

stylo
10-17-2009, 10:36
Ходили сте три пъти трябва поне малко да я познаваш.Щом си говорите разбери дали те харесва и действай .Какво е тва "ако ми откаже ще ми стане гадно".На всеки ще му стане гадно,не е свършил света,по-добре действай преди да е станало късно и успех! :)

ShtrudeL
10-17-2009, 13:41
Дано има господ и дано може да ти помогне Оо буу
Страх ме е вече...взе да става прекалено пренаселено с такива... Оо

господ ли?

ахм.