PDA

View Full Version : Не ми върви в любовта има примерако може съвет?!



ivan_realmadrid
10-16-2009, 20:49
Проблема е следния: нямам приятелка немога да си хвана. В смиосъл такъв не ми върви в любовта. Защо ли го казвам ето един пример: Харесвам си някое момиче било то от класа или от някои саит или от курса и тя ме харесва аз имам чувства дори съм бил влюбен в нея а тя иска да сме само приятели. И така не ми върви просто. Разбито сърце е моето от опити за намиране на голямата любов дали щя е намеря е относително. Трябва да си сувпаднем характери тя да ме хареса аз нея да имаме общи интереси и мн др неща да се влюбим аз в нея тя в мене то нее да щтракнеш с пръсти! :( :(

ShtrudeL
10-16-2009, 20:51
щтракнеш с пръсти! :( :(

щТрак!

П.П Не ви ли писна да мрънкате?

Hilary_
10-16-2009, 21:00
1 научи се да пишеш правилно ..
2 тая тема не я ли беше пуснал вече веднъж (или подобна) .. :D
3 тц .. и твоето момиче ще дойде .. спокойно .. :-o без излишни депресии ..

LoveRetroMusic
10-16-2009, 21:04
ЕврофутболИСТ :lol:

lubomirky
10-16-2009, 22:01
видЕх те У аха-то. Не си чак толкова загубен, все някоя ше те земе.

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:30
^ Въобще не е загубен. Откъм визия го докарва, остава и да си ошлайва характера и ще се намерят кандидатки.

Какво значи да си "ошлайваш характера"? - Ами много просто. Твърде бързо се откриваш. Вероятно. Съдя по това, което си написал. Те ти казват, че те харесват, ти им се обясняваш с любов. На хора, които ходят от сума ти месеци, им е трудно да признаят на половинката си, че я обичат, ти след 1-та седмица/месец тръгваш, едва ли не, да им говориш какви ще бъдат златните халки, колко деца ще имате и как ще четете приказки на внуците. Разбира се, хиперболизирах малко, но целта е да схванеш къде ти е грешката. И да, прав си - не е да щракнеш с пръсти(в повечето случаи). Обаче се налага да зарежеш ЦС-а, да си вдигнеш гъза и да излезеш навън. Социални контакти, купони, кафета, дъра-бъра. Идеалогията, че трябвало да се харесате, ама и да се влюбите, ама не знам си какво е, фантастична(не в смисъла на думата "перфектен", а в буквалния смисъл на думата). Отиваш, запознаваш се, излизате няколко пъти, оттам насетне решавате дали ще продължите контактите си или няма. Изискваш твърде много и по тоя начин рискуваш да продължиш да си стоиш сам. Не бъди асоциален, мрънкало, не изглеждай отчаян и не се комплексирай. Толкова.

lubomirky
10-16-2009, 22:42
^ Въобще не е загубен. Откъм визия го докарва, остава и да си ошлайва характера и ще се намерят кандидатки.

Какво значи да си "ошлайваш характера"? - Ами много просто. Твърде бързо се откриваш. Вероятно. Съдя по това, което си написал. Те ти казват, че те харесват, ти им се обясняваш с любов. На хора, които ходят от сума ти месеци, им е трудно да признаят на половинката си, че я обичат, ти след 1-та седмица/месец тръгваш, едва ли не, да им говориш какви ще бъдат златните халки, колко деца ще имате и как ще четете приказки на внуците. Разбира се, хиперболизирах малко, но целта е да схванеш къде ти е грешката. И да, прав си - не е да щракнеш с пръсти(в повечето случаи). Обаче се налага да зарежеш ЦС-а, да си вдигнеш гъза и да излезеш навън. Социални контакти, купони, кафета, дъра-бъра. Идеалогията, че трябвало да се харесате, ама и да се влюбите, ама не знам си какво е, фантастична(не в смисъла на думата "перфектен", а в буквалния смисъл на думата). Отиваш, запознаваш се, излизате няколко пъти, оттам насетне решавате дали ще продължите контактите си или няма. Изискваш твърде много и по тоя начин рискуваш да продължиш да си стоиш сам. Не бъди асоциален, мрънкало, не изглеждай отчаян и не се комплексирай. Толкова.

така де. аз го подкрепих и казах 'не си загубен' ;>

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:45
Аа, добре. На мен малко ми прозвуча тип "Не си зле, все някоя ще се излъже да те вземе". :D

lubomirky
10-16-2009, 22:51
Аа, добре. На мен малко ми прозвуча тип "Не си зле, все някоя ще се излъже да те вземе". :D

То и това понякога е достатъчно ;> и все пак това са доста несериозни проблеми. Съмнявам се някога да пусна тема как не мога да си намеря приятелка или нещо от рода.. При мен са няк'ви много заплетени истории и трудно някой ще ми помогне ;д

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:57
То и за елементарен въпрос тук никой не може да ти помогне, ако става въпрос за междуличностни отношения. ;) Нещата тук излизат едни, а всъщност на живо са коренно различни.

Ще ти издам моята Маги малка тайна(въпреки, че не съм Маги): аз намирам решенията за проблемите си, докато мия чинии. Така, че отивай в кухнята, хващай гъбата и верото и почвай да миеш. :D Ако нямаш мръсни чинии - оцапай си. 8-)

lubomirky
10-16-2009, 23:03
аз от малък не мога да накарам мозъка ми да спре да мисли ;д не знам защо, но постоянно съм замислен за нещо, винаги разконцентриран, 'щото съм се сетил за нещо.. Дори и когато заспивам вечер се въртя по 30-40 минути и си мисля утре к'во ще направя, какво съм правил днес и всевъзможни глупости.

tihichkoto
10-17-2009, 02:33
Проблема е следния: нямам приятелка немога да си хвана. В смиосъл такъв не ми върви в любовта. Защо ли го казвам ето един пример: Харесвам си някое момиче било то от класа или от някои саит или от курса и тя ме харесва аз имам чувства дори съм бил влюбен в нея а тя иска да сме само приятели. И така не ми върви просто. Разбито сърце е моето от опити за намиране на голямата любов дали щя е намеря е относително. Трябва да си сувпаднем характери тя да ме хареса аз нея да имаме общи интереси и мн др неща да се влюбим аз в нея тя в мене то нее да щтракнеш с пръсти! :( :(
Попадна ли ми...
Виж ся... Въобще да не ти пука за такива неща. Аз първата си приятелка я намерих на 19. Няма нищо по-глупаво от това да се самосъжаляваш. Аз бях мнооооого дълго време в твойто положение. Изведнъж потръгна. Реших да си наваксам и си казах: "кат не съм имал, ся шъ имам". В рамките на 2 години имах 30 връзки. За жалост нито една свясна и все почвам от "square one". Сега не ми се занимава отново. Търсят ме, зарибяват ме, обаждат ми се, обясняват ми се... НЕИСКАМ !!! Седя си повече вкъщи, виждам се с приятели, играя си на компютърчето и нищо друго не ме интересува вече. Важното е да правиш това, което ти е кеф, на другото, майната му...

ivan_realmadrid
10-17-2009, 07:14
И аз съм така седя в къщи гледам си уроците и излизам с приятели на кафета събираме се купони тва онова. И аз мисля че не съм толкова зле със самочувствие съм и оптимист :) :grin: И така Не съм зубър. Но не изисквам мн от момичетата! А забравих да кажа: Аз като си я харесам и тя нали ме харесала и оп чувства това онова и оп имам си приятел и кат чуя тва и ми се плаче! :oops:

sladkish_14
10-17-2009, 07:47
^ Еми тогава преди да тръгнеш да се влюбваш в която и да е, проучи дали си има приятел. 8-)

LoveRetroMusic
10-17-2009, 07:55
видЕх те У аха-то. Не си чак толкова загубен, все някоя ше те земе.

http://img17.imageshack.us/img17/842/98969233.gif

valdesbg
10-17-2009, 08:00
Оф пак ли ти.... :-o

ivan_realmadrid
10-17-2009, 08:52
ПАк Пак ще проуча :)

haritov
10-17-2009, 08:58
еми пробвай първо да станеш фр с момичето после да я зарибяваш

xXmagisXx
10-17-2009, 09:30
За всичко си има време :)

smiirnoff
10-17-2009, 09:36
П.П Не ви ли писна да мрънкате?

Нееее, то нали форума бил за това ^^.

haritov
10-17-2009, 09:45
П.П Не ви ли писна да мрънкате?

Нееее, то нали форума бил за това ^^.

да но писна да чета коментари в които се мрънка за тъпотии,а другите ги успокояват мрънкайки и трети търсят разбиране мрънкайки

smiirnoff
10-17-2009, 10:01

ми то май е на почит да мрънкаш в тоя форум, ама както и да е :Д
то и аз обичам да мрънкам :Д :Д

ivan_realmadrid
10-17-2009, 13:01
Така правя :)

vesela_bull
10-17-2009, 22:01
Само 1 нещо бих казала .. Хората на по 20 години се кефят на живота си , а не киснат в тийнпроблем.нет да пишат теми и да мрънкат .. :wink:

ivan_realmadrid
10-18-2009, 10:07
Е то и аз се кефя :grin: :lol: :-P Това че пиша от време на време някоя темичка не значи че кисна постоянно :-x

buffalo88
10-18-2009, 10:22
Проблема е следния: нямам приятелка немога да си хвана. В смиосъл такъв не ми върви в любовта. Защо ли го казвам ето един пример: Харесвам си някое момиче било то от класа или от някои саит или от курса и тя ме харесва аз имам чувства дори съм бил влюбен в нея а тя иска да сме само приятели. И така не ми върви просто. Разбито сърце е моето от опити за намиране на голямата любов дали щя е намеря е относително. Трябва да си сувпаднем характери тя да ме хареса аз нея да имаме общи интереси и мн др неща да се влюбим аз в нея тя в мене то нее да щтракнеш с пръсти! :( :(

Повярвай ми не ти трябва приятелка.. загуба на време си е.Нито пък ти трябва мнението на тоя ретардирал форум пълен със недорасли пубери.

LoveRetroMusic
10-18-2009, 10:31
Върви ли ти на еврофутбол ? 8-) 8-)

ScarletBite
10-18-2009, 10:40
Ами ако си се държал кат' нейно братче и изведнъж като някое прогимназистче изтърсиш "Миме, искаш ли да станими гаджитъ?", е повече от ясно, че ще ти се дръпне.
Първо, показвай й, че е желана, преди да пристъпиш към нещо по-така.Закачлив поглед, двусмислици, ласкателства - use ur imagination.Второ, не избързвай.Ако си мислиш, че след едното култово "Мноу яки очи имаш =; ", тя се е разтопила от любов по теб... :-D И трето, ужасно си се сдухал, пич!Само от постовете ти лъха на загубеняк - не ми се мисли live как е.Вдигни го това самочувствие, на депресарите им мина модата :-)

moneycomeme
10-18-2009, 10:55
Любовните изживявания при едни се случва на ранни години-при други на по-късен етап.Те не зависят от това дали ще се промениш,за да се харесаш на някого..Любовта е,когато мацката те хареса,какъвто си..примерно такъв-искрен,разкриващ се...Представяш ли си да измениш,някоя черта от характера си в името някого,когото дори не познаваш и пак да не случиш на момиче...Ще останеш не само без мадама(което не мисля,че е голям проблем,но уважавам нуждата ти от човек до теб) ,но и ще си изгубил самия себе си,търсейки неоткриваемото...Не превръщай тези хубави качества в егоцентризъм и надменност,само и само да забележи ,,самочувствието ти,, някое неосъзнато девойче. :) Бъди какъвто си,преди всичко за да се чувстваш щастлив и уверен в себе си...Когато се приемеш с +-вете и минусите си,тогава всичко ще се подреди,ще знаеш точно какво търсиш или дори да не знаеш,като го видиш,ще го познаеш!Успех! :) :)

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 10:56
нещо хигиена, а- у...
имаш ли?

ivan_realmadrid
10-18-2009, 11:27
Имам хигиена мн ясно май ти нямаш :-x Аз да не съм педе...т че без приятелка. И не съм казвал такива неща искаш ли да сме гаджета ами първо комплименти и така нататък излизания не съм депресант излзиам с приятели на купони кафета диско. :-x

Смятам темата за приключена модераторите моля КЛЮЧ!!! :-x

LoveRetroMusic
10-18-2009, 11:39
ти си писал темата .. 8-)

DevilWish
10-18-2009, 11:46
видЕх те У аха-то. Не си чак толкова загубен, все някоя ше те земе.

http://img17.imageshack.us/img17/842/98969233.gif

ХахахХАХхахХАхАХАХухАхуХА ХАухУахУХХАУ :grin: :D :-D
Сори ,но не се сдържах :-D

Не се притеснявай.За всеки влак си има пътници.Не губи надежда - това е най-лошото.Спри да търсиш.Любовта сама ще те намери ;)

matty7
10-18-2009, 13:31
Проблема е следния: нямам приятелка немога да си хвана. В смиосъл такъв не ми върви в любовта. Защо ли го казвам ето един пример: Харесвам си някое момиче било то от класа или от някои саит или от курса и тя ме харесва аз имам чувства дори съм бил влюбен в нея а тя иска да сме само приятели. И така не ми върви просто. Разбито сърце е моето от опити за намиране на голямата любов дали щя е намеря е относително. Трябва да си сувпаднем характери тя да ме хареса аз нея да имаме общи интереси и мн др неща да се влюбим аз в нея тя в мене то нее да щтракнеш с пръсти! :( :(

споко не си единствен на земята, аз съм същата... всички момчета са ми прители, споделят си с мене, търсят съвети, но тва е сичко....

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 13:55
Имам хигиена мн ясно май ти нямаш :-x Аз да не съм педе...т че без приятелка. И не съм казвал такива неща искаш ли да сме гаджета ами първо комплименти и така нататък излизания не съм депресант излзиам с приятели на купони кафета диско. :-x

Смятам темата за приключена модераторите моля КЛЮЧ!!! :-x

:Д питах те като човек, бе, кво ми се зъбиш...

LoveRetroMusic
10-18-2009, 13:56
:lol: :lol:

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 13:57
eгати нервака. XD

Neopitom3na
10-18-2009, 16:05
ще дойде тая любов.. спокойно :P

haritov
10-18-2009, 16:08
http://fedi.hit.bg/av-6593.gif

LoveRetroMusic
10-18-2009, 16:20
^^

:razz:

Punisherrr
10-18-2009, 17:07
Смятам темата за приключена модераторите моля КЛЮЧ!!! :-x