PDA

View Full Version : Сикс сенссссс



babity
10-16-2009, 21:25
Мдаа... След една дъъъълга асоциация, предшествана от темата на мачока си спомних един съвпадък (да се разбира съвпадение). Малко превъртях лентата назад и си дадох сметка, че всеки път когато съм имала провал в любовен план съм имала нещо като предчувствие. Когато дойде време да рискувам просто си усещам какво ще стане и рано или късно си се оказвам права. Питам ви: доверявате ли се на интуицията си за тези работи или си го карате по правилата/както си знаете/както ви е казано/според каквато и да е друга логика?

KiNgGRaND
10-16-2009, 21:39
Според мене интуицията е някаква вътрешна нагласа и не се доверям на нищо докато не се случи.

BlackWings
10-16-2009, 21:55
Съгласна съм с горния пост , поне при мен интуицията е повече нещо като самонавиване , по-скоро си внушавам че имам предчувствие , отколкото наистина да имам.
Може би не ми работи правилно шестото чувство , но определено не е то на което се доверявам.

mArMaLaDkA
10-16-2009, 22:06
А всъщност това предчувствие, шесто чувство или както там му се вика, не е ли по-скоро, защото познаваш малко или много поведението на хората(а в повечето случаи то е еднакво в дадени ситуации) и просто са ти някак... прозрачни. Знаеш какво ще кажат, какво ще направят.

Иначе да - мисля едно и то се случва мо-тамо. Първите няколко пъти не се доверявах на "вътрешния си глас", но след като видях, че нещата излизат така, както съм си ги мислила, разбрах, че мисля в правилната посока и не е лошо да се вслушвам в Аз-ът. Не знам, може би съм имала отношения с твърде предвидими хора...

iashxui
10-16-2009, 23:52
амии вслушвам себе си , какво ми казва сърцето и в повечето случай първо действам и после мисля, коет е кофти за мен :D

Python5
10-17-2009, 01:00
Всеки път, когато играя топка за средния джоб, колкото и да е лесен ъгъла, знам че ще пропусна. И така и става. Когато пък играя long pot с труден ъгъл, изобщо не ми пука и често вкарвам. Това брои ли се? :?

:razz:

Не би трябвало - учителя заяви, че корелацията е свързана с напрежението, а не с чувството ... ама както и да е.

mechtaq_za_teb
10-17-2009, 03:49
И аз всеки път имам някакво предчувствие, както за хубавите, така и за лошите моменти, но почти никога не му обръщам внимание, а то се сбъдва.