PDA

View Full Version : Поведение?



insomnia79
10-16-2009, 22:56
Момчета как ви харесва да се държи едно момиче :)? Например сериозна и премерена като жена със самочувствие , здраво стъпила на краката си или нон -стоп ухилена и усмихната , но леко притеснена и нервна . Кое повече би грабнало вниманието ви :) ?

lubomirky
10-16-2009, 22:57
От всичко по-малко устройва ли те :>

Python5
10-17-2009, 02:08
Държиш се подобаващо на компанията, мястото, възрастта, настроението - в този ред.

Приемайки, че не си набор 79, а си някъде около ~16 годишна, сериозността е нормално да отстъпва на усмивката, освен в особени ситуации. Когато си насаме с момчето, може да си позволяваш сериозност от време на време - търси унисон с неговото настроение.

Sh@d0w
10-17-2009, 05:55
сериозна и премерена като жена със самочувствие , здраво стъпила на краката си

Ето това е :)

GodLovesYou
10-17-2009, 10:05
айляк ;]

kuklichka_bg
10-17-2009, 11:02
Аз съм втория тип май- 8-)

какво те барка какво предпочита някой?!Бъди себе сиии :-D

stylo
10-17-2009, 11:38
Зависи от това с кого си,в каква ситуация си... Но в крайна сметка BU 8)

kobrichka
10-17-2009, 22:33
Съвкупност от всичко :D Смятам, че една жена трябва да е сериозна и премерена като жена със самочувствие , здраво стъпила на краката си и същеременно да е усмихната. Целта според мен е едно момиче да може да се приобщава в обстановката.

Scepticism
10-17-2009, 23:09
мм .. като себе си?
къде е логиката да се държиш по определен начин защото на някой така му харесва.. бъди себе си пък който ще да те харесва :)

machoka
10-17-2009, 23:44
Искам да е сериозна дама, с обноски и възпитание. Културна. Интелигента, със силно отличаващ се х-ер който да ме заплени и омагьоса, да искам да се сблъксвам с него всеки ден.. да е тежък (по смисъла на труден), своенравен, инат.. много инат.. но тук май не описваме качества, а държание?

Искам да си разговаряме свободно - искам да можем да се шегуваме със себе си, без риск някой да се засегне. По принцип да сме сериозни, но не и без онези моменти, в които се шегуваме един с друг напълно добронамерено - аз към нея нещо за шофиране или женски четива, тя към мен нещо друго каквото и да било..да си пускаме бързи такива ядливи коментарчета, тя да ме пощипва намусено-обидено и в следващия момент да продължим гушнати и засмяни по пътя си.

glymo14
10-18-2009, 13:17
сериозна, умна, и скромна
а и да може да готви...
С една дума семейни момичета който пазят своите ценнисти.Много си падам по старомодни момичета(като възпитание и всичко).

:( ама тези момичета удавна са резерве :o :?

scyLLa
10-18-2009, 13:19
Сериозно момиче умно, НО да не е по-умна от мене, да има чуство за хумор, да е културна и да не ми се прави на командир !!!