PDA

View Full Version : След кола-маска..



BamByNa
10-17-2009, 13:54
Така.. от около година и половина ходя на кола маска.. главно ръце,крака,подмишници... първия път като отидох(болката я оставяме,тя почти всеки път си я има,а и на мене не ми пречи,в смисъл аз съм човек,който трае,така че...) и след първия път,нещата си бяха супер,нито ми излязоха някакви пъпчици,може би 1 ли нз.. ест зачервена ми беше кожата,ама... след време си се маха тфа... нещата си бяха супер де...сиг след месец пак започнаха да ми излизат косъмчета и отидох пак.. и редовно си тръгнах да обаче.. след 2 път някъде след тфа вече зеха мн бързо да ми излизат...и уж след колите маски,след време почват да оредяват,аз имам чувството,че при мене се размножават...
След последния път..не стига,че доста от косъмчетата не се бяха хвали,щото уж били доста къси.. след 2 дни някъде веднага почват да ми излизат нови и нови,почнах след колата маска с епилатор,да хващам тези,които не са се хванали,ама най-мн след седмица след колата,пак са си ми поникнали.. и нз кфо става...и кфо уж хода пък... даже си имам останали зачервявания по краката,точици,които не се махат... и понеже съм и много бяла... айде догодина вече като хвана сериозен тен..ама нз... мойта козметичка ли не си върши работата, на мене ли не ми действа колата,ама след 1 път си бяха супер нещата,нз после аз ли като зех и епилатор да намесвам..нз... кфо да права...?!

BamByNa
10-17-2009, 13:55
а да и с веждите е така,първоначално добре.. след някъде 3 месеца,пак се появяваха косъмчета,сега ида на козметик,махне ги и на-др ден айдее..от всякъде поникнали...

j_adore2
10-17-2009, 13:59
^^ Възможно е козметичката да е сменила кола маската (т.е сегашната да е някакъв боклук ) А другото което е че може да са изтъняли самите косъмчета и да се късат кати го маха,затова да се появяват по - бързо.Пробрай няколко пъти с епиоатор и след това ходи пак на кола ;)

BamByNa
10-17-2009, 19:18
Честно казано и аз нз... то и самия ми епилатор,не е на някоя що годе добра марка..ама като ги махна с него,кфо те пак ще пораснат и след колата,може пак да си е същото знам ли... въпроса е ,че мисля,че даже се размножават..вместо да оредяват...и са на никадето...

BamByNa
10-17-2009, 19:53
схаващам да и това е доста възможно.. не растът едновременно,ама когато мин години ги оставих зимата 3 месеца,уж всички бяха доста дълги израстнали и след нея.. 1 седмица пак почнаха да се появяват...нз