PDA

View Full Version : защо сте такива ?



atb697
10-17-2009, 15:06
почти редевно влизам и чета проблемите на хората но едно не мога да разбера ЗАЩО СТЕ ТАКИВА ? подигравчии и не мога да разбера повечето от вас се мислят за много остоумни ! различни хора с различни проблеми ! всеки има право да задава вапроси някои са станни но ако са реални повечето от вас постапват ужасно подигравателно ! има някои с по висока сексуална култура и такива с по ниска ! от доста време не видях един смислен отговор само тъпи клиширани изрази! има и хора които постапват отговорно с проблемите на момчетата и момичетата! а някои от вас до така степен са се издивачват все едно посещават форума само и само за да се намират на присмех! всички забелязваме това и повечето от читателите пишат: ''задръще си подигравките и наредбите'' или пък ако мислите да ме критикувате по добре не пишете ! еми замислете се малко.. ако вие имате проблем колкото и глупав да е и някои на среща да ви остоумничи с тапи реплики и подигравателни изрази! :x :x евала на хората от форума които реагират НОРМАЛНО НА проблемите защтото тук там се срещат и такива хора !
не ме интр какво ще пишете :-x !
има модератори и не ми викаите не е за тук и за там защото тва е критика кам самите вас !!!

Marinchety
10-17-2009, 15:21
защото повечето чакат да се смеят на чужд гръб :)

daehuu
10-17-2009, 15:24
Защото, някои избиват комплекси на чужд груб. Представям си някой забил зубар (извинавам се ако обиждам някого) как се пресмива тук ,а в училище му се присмиват на него. Всичко е свързано , все си мисля че ако живеехме в друга (нормална) страна , това нямаше да бъде така.

SMoKe_BoY
10-17-2009, 15:25
Mnogo si prava i za tova mnogo hora kato men sprqha da vlizat v foruma. ..

DeadSilenceF
10-17-2009, 16:06
ЩОТО СА ГАДНИ ЛАЙНАРИ ! ЗА ТОВА,БОКЛУЦИ

amk933
10-17-2009, 16:12
Защото едни и същи въпроси се задават по 5 пъти на ден и всички ги мързи да си мръднат пръста и да потърсят преди да пишат. И половината хората първо действат после мислят и после четем тъпи теми на килограм от сорта на "Правихме секс по телефона, той свърши, бременна ли съм?" Трагично е положението. 8)

atb697
10-17-2009, 16:43
amk933 хаха мн си забавен чесно .. ми като ги марзи не им отговаряй на темите .. какъв е проблема по хубаво не пиши от колкото да нареждаш и да се подиграваш...мн сложно ...пък си е за тяхна сметка като видиш такива теми от сорта на бременна ли сам просто не ги отваряш...

Zarity
10-17-2009, 16:46
Защото едни и същи въпроси се задават по 5 пъти на ден и всички ги мързи да си мръднат пръста и да потърсят преди да пишат. И половината хората първо действат после мислят и после четем тъпи теми на килограм от сорта на "Правихме секс по телефона, той свърши, бременна ли съм?" Трагично е положението. 8)

AlokiNn
10-17-2009, 17:06
Точния отг е преди мен.. защото тръгнали да правят секс без да знаят как да се предпазват и т.н.. и не знаят за търсачката

moneycomeme
10-17-2009, 18:24
мда...истина е това..ами минават явно през такъв период, в който отричат всичко и всички.

anyfany2
10-17-2009, 19:10
Права си !
Винаги е имало долни хора, има и ще продължава да има.
Толерантността, истинската, чиста и неподправена любов, искреността и др. подобни.. - това са неща, които изчезват със супер висока скорост..
А са ужасно важни за човешкото съществуване, за човешкия живот..
Рядко се среща добросъвестен човек..
Ехх.. Как искам да не беше така..
Трябва да се помисли преди да се направи нещо.. Уф.. Всичко върви към лошото.. :-| ::: ::: :::

TheX
10-17-2009, 19:31
Тея нареждания и подигравания са с цел да набиеш малко мозък в главата на глупакът кайто утре може да стане баща,а още му е девствен мустака! Тъй като тея хора не са на 1 юмрук разстояние,освен с думи,с друго няма как да ги вразумиш,като безотговорните родители не могат :x :x :x

amk933
10-17-2009, 20:45
amk933 хаха мн си забавен чесно .. ми като ги марзи не им отговаряй на темите .. какъв е проблема по хубаво не пиши от колкото да нареждаш и да се подиграваш...мн сложно ...пък си е за тяхна сметка като видиш такива теми от сорта на бременна ли сам просто не ги отваряш...

Ти правосъдие ли си седнала да раздаваш? Ако искам ще я отворя темата. Теб като те дразним, защо ни четеш? Модераторите са тези, които следят дали се прекалява или не. Ако прекаляваме е тяхна работа да ни известят. Но и на тях не им е много весело да заключват едни и същ теми всеки ден. Вместо да се сърдите, че се държим така вземете се пообразовайте малко, че с тази дегенрация, след 5 години Азис президент ще стане. :?

BePoHuKa
10-17-2009, 22:35
Защото едни и същи въпроси се задават по 5 пъти на ден и всички ги мързи да си мръднат пръста и да потърсят преди да пишат. И половината хората първо действат после мислят и после четем тъпи теми на килограм от сорта на "Правихме секс по телефона, той свърши, бременна ли съм?" Трагично е положението. 8)Абсолютно съм съгласна с моя приятел Обама.. трябва да си повече време във форума и ще разбереш :) Някой ден ще се превърнеш в една от нас!! :lol:

Pesenta
10-18-2009, 13:01
Защото, някои избиват комплекси на чужд груб. Представям си някой забил зубар (извинавам се ако обиждам някого) как се пресмива тук ,а в училище му се присмиват на него. Всичко е свързано , все си мисля че ако живеехме в друга (нормална) страна , това нямаше да бъде така.не обвинявай страната за манталитета на суеците

NightGuardian
10-18-2009, 14:41
Сигурен съм , че момиче е писало темата...

Защото повечето не могат да различат бъзик от сериозен израз... :D

bilqnavod
10-18-2009, 15:30
И аз понякога оставам изумена от простотиите и неприличния тон, с който се отговаря: само подигравки и никакви нормални отговори. Не мисля, че модераторите биха могли да се справят с всички, които обиждат и нагрубяват. Всеки ден тук се пускат хиляди мнения, невъзможно е просто. Има случаи, в които съм отговаряла точно по темата и после са се сипели убиди по мой адрес, щот разбираш ли моето мнение не съвпада с тяхното. Та на ли всеки има право на мнение, живеем в свободна държава и всеки има право да го изрази, особено тук. Имам чувството, че май само в конституцията го пише.
Всеки има право да каже това, което мисли стига да не нагрубява и обижда другите.