PDA

View Full Version : Отново тема за Скайп..



vagarious
10-17-2009, 16:30
Някой, които е с версия над 4.0 на Скайп може ли да ми каже как разбира, че някой го е блокирал или премахнал. Имам такива, които си седят без снимка, а с фабрична, други със " ? " на самия аватар и пак не са ме махнали(проверявам го на старата версия на компа ми.) Какво ще кажете? :neutral: :)

LittleDude
10-17-2009, 16:56
десен бутон на абоната, ако те е премахнал ще пише Заяви пълномощно пред абоната, и снимката му ще изчезне. :) Ако те е блокирал някой абонат, без да те премахне, ти го пише извън линия само... :o

vagarious
10-17-2009, 17:20
LittleDude мерси, но това последното изречение нещо не му хващам смисъла.Той може да си седи много време извън линия или инкогнито и да си има надписите на аватара и т.н :neutral:

LittleDude
10-17-2009, 17:25
LittleDude мерси, но това последното изречение нещо не му хващам смисъла.Той може да си седи много време извън линия или инкогнито и да си има надписите на аватара и т.н :neutral:
мда тва е гадното на новия скайп :D ако та блокнат, не можеш да разбереш :-x

vagarious
10-17-2009, 17:31
Дам. :x Ако го оправят ще е перфектен, ама... :booooomb: :x

Kris4an0
10-17-2009, 17:43
Гледам доста скайпски истории тука има и все интересни. Повечето казвате, че Скайп е една от най-стабилните програми и много трудно може да бъде разбита паролата. Аз също съм на това мнение, но съвсем скоро един приятел каза, че са му разбили паса. Мен не ме интересува, но ми стана интересно как е станало, защото гаранция давам - той не е глупав и в никакъв случай не е приемал разни ехе-та и глупости от непознати. Така че, това отпада като вариант. Също ми каза, че тъй като Скайпа му е правен много отдавна паролата му е различна от на всички друго места, сайтове и т.н. По този начин отпада и възможността да са му прихванали паса от някой сайт и да се е оказал същия и на скайпа. И така ... не останаха много варианти. Всъщност останаха само 2 : Първия - кейлоггер и втория - някой истински кракер да му е я разбил...
А вие какво мислите по въпроса?

Kris4an0
10-17-2009, 17:44
Извинявам се на автора на темата за спама, но не исках да правя нова. :)

vagarious
10-17-2009, 17:50
Еми извинен си, но поне можеше да се поразровиш малко по-надоло в страницата и да стигнеш 2-3 по-назад, че да видиш.Има поне по 3 на всяка страница.Ама айде.Писал/а си вече.