PDA

View Full Version : Женкари



kombarka
10-17-2009, 18:20
Забърквали ли сте се с такива? Възможно ли е да се променят или трябва де сме твърде наивни, за да мислим така?

Аз се излъгах с такъв :? И май бях много твърдоглава, за да си мисля, че мога да го променя :? ... ааабе филми 8-) :lol:

Hilary_
10-17-2009, 18:22
ъхъ .. забърквала съм се и да промени се .. ноо ми трябваше дооста време .. :D :D

3oPuTy
10-17-2009, 18:23
Бях 9 месеца с такова момче и определено смея да твърдя,че го промених :) :-)
На тоя свят всичко е възможно,но за целта се иска силно желание и още по-силна упоритост :)

kombarka
10-17-2009, 18:24
Е как става тоя номер?! :o 8-)

Lincheto
10-17-2009, 18:26
Променят се. Уж...

LoveRetroMusic
10-17-2009, 18:26
Забърках се, ама момчето не се промени и .. дО 8-)

Hilary_
10-17-2009, 18:27
Е как става тоя номер?! :o 8-)

Време .. а и момчето не трябва да е прекалено резервирано към това, което му се случва .. с една дума любов трябва да се породи от негова страна .. а ти да си тази, която да му покаже "правилния път" ... 8-)

moneycomeme
10-17-2009, 18:29
Ooo da..Ведднъж се забърках,не бях влюбена само ми беше интересен...между другото не знам какви любовници са женкарите,но съм забелязала че са страшно ограничени като разсъждаване..И видя ли такъв -бягам далече..Ами нее не можеш да промениш никой,много голяма заблуда е ако което и да е момиче си мисли,че може да промени момчето до себе си...Или го приема такъв,какъвто го е харесала в началото или ако не и отърва-да си обира крушите!

kombarka
10-17-2009, 18:46
Ooo da..Ведднъж се забърках,не бях влюбена само ми беше интересен...между другото не знам какви любовници са женкарите,но съм забелязала че са страшно ограничени като разсъждаване..И видя ли такъв -бягам далече..Ами нее не можеш да промениш никой,много голяма заблуда е ако което и да е момиче си мисли,че може да промени момчето до себе си...Или го приема такъв,какъвто го е харесала в началото или ако не и отърва-да си обира крушите!

Ем абсолютно същото стана и с мен. Накрая разбрах, че няма смисъл, но още го харесвам. :o

BigFakeSmile
10-17-2009, 18:46
Оф, такива до болка са ми познати. Нали още съм влюбена в такъв...мой да съм влюбена, ама това не значи, че не е негодник..така да го нарека
А дали се променят, може би след сватбата :D
Не разбирам защо все такива същества ме привличат, може би защото се праят на по-нодостъпни по някъв начин. Те носят много щастливи моменти (отиваш на седмото небе) обаче и най-много нараняват...

Assshley
10-17-2009, 18:54
Изкарах повече от една година с един такъв,защото го обичах и го обичам .Скоро го скъсах. ;) Като човек момчето беше супер точно,но отношението му към жените и това,което смята за редно или нередно в любовта просто беше .. няма да ви казвам. По едно време си мислех,че се е променил,но се убедих,че вълка козината си мени,но нрава не .. явно на някои просто им е заложено да бъдат такива. Дано като поотраснат да им дойдат акълите в главите. ;)

moneycomeme
10-17-2009, 19:17
Щом е само харесване-ще отмине..няма страшно!

tuzaro
10-17-2009, 19:22
забърквал съм се майна :lol:

kukli4kata001
10-17-2009, 19:53
В момента си харесвам такова момче. Той наистина не знае какво иска. И нея и мене и двете, нито едната... Обаче има смелост да ми разказва колко я обича, пък предишния ден ме е питал кога ще се хващаме :-D и ми разказва,че той ми дава шанс НА МЕН :shock: ?! WTF! Всъщност ми разказваше и колко момичета от даскалото са го харесвали.. с една дума както казва моята приятелка - затворих му вратата. Въпреки че не искам и не исках,но ако той ме иска ще се бори за мен,ако не щом трябва още един път ще му затворя проклетата врата! :(

sladkish_14
10-17-2009, 19:58
Дааа, бях се забъркала.
Даже мисля , че тема имаше в този раздел за него.Беше написана страшно добре. :-P
Всъщост не знам дали съм можела да го променя, но да ти кажа не съм и имала зор да го правя.Те са така 'за една вечер' при тях всичко е само за 'една вечер' и аз реших , че и за мене трябва да е.
Не мисля, че бих се забъркала сериозно с такъв тип момче.
Дали могат да се променят ? Относително е. До самия индивид, някой хора остават женкари цял живот, други с годините се променят и узряват.

kombarka
10-17-2009, 20:16
Който намери старата тема да даде линк! :grin: