PDA

View Full Version : чудя се дали съм бисексуална..



danibebi
10-17-2009, 19:14
здравейте пак аз пиша..писах подобна тема преди няколко седмици но сега е по-различно. Значи подозирам че съм бисексуална..мисля че много би ми харесала целувка с момиче- с език и искам да опитам,макар че все пак ме влечат и момчета..изпитвам някакво странно влечение към едно момиче-не уточнявам имена :? и така..незнам какво по точно да си мисля-вие какво мислите?? и ако може някакъв съвет.. :) мс предварително :)

AlokiNn
10-17-2009, 19:15
Е какви съвети бъди такава каквато си другото е излишно

TheX
10-17-2009, 19:34
Бисексуална ли си? Как да ти отговоря на въпроса отде да знам?! Може да е моментно увлечение може да си била объркана може да си просто тъпа а може и да си бисексуална! Питай мама...

mastersan
10-18-2009, 08:19
em badi kakvato si :) :) :) :) :) :) :) :)


nemoga da ti otgovorq taka

Hilary_
10-18-2009, 08:33
а ние от къде да знаем дали си или не си ??? :shock: :lol: :lol:

п.с. преспи с жена и после пиши, за да кажеш дали ти е харесало .. :grin:

SasHeTo0
10-18-2009, 08:40
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

Hilary_
10-18-2009, 08:41
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

пффф .. ейй загорелияяя ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rhype
10-18-2009, 08:51
здравейте пак аз пиша..писах подобна тема преди няколко седмици но сега е по-различно. Значи подозирам че съм бисексуална..мисля че много би ми харесала целувка с момиче- с език и искам да опитам,макар че все пак ме влечат и момчета..изпитвам някакво странно влечение към едно момиче-не уточнявам имена :? и така..незнам какво по точно да си мисля-вие какво мислите?? и ако може някакъв съвет.. :) мс предварително :)



Ти си лезбийка и транс - ЗВЕЗДИТЕ МИ ГОВОРЯТ о.О

Anarchya2
10-18-2009, 14:01
ДА

daehuu
10-19-2009, 10:07
Обади се да направим една тройка бе :) и Ще видим дали си би :)

Parallel
10-19-2009, 10:36
Ако се целуваш с някое момиче и ти хареса.Можеш да се сетиш каква си :smt057

v3nDe77a
10-19-2009, 10:41
може да е просто любопитство да видиш какво е да се целунеш с момиче 8-)

Belair
10-19-2009, 10:53
Може да се убедиш в това едва след като правиш секс с някое момиче.

SasHeTo0
10-19-2009, 11:16
Аз се предложих да видим кво ще излезе Диагнозата :)
А колегата каза че може да се намеси на 3-ка :-D :-D

graphicflower
12-08-2009, 20:19
Това с бисексоалността е малко сложен въпрос. Като бях на 15 години ме влечаха много момичетата(ходех с момичета, целували сме се, задоволявали сме се една друга и тн.) Това бяха супер моменти, понеже имаш винаги до себе си някой, с който можеш да си кажеш всичко, да ходите по магазините по цял ден без другия да ти мранка след 8 часа разхождане без почивка, че го болят краката... :D 1/2 години по-късно почнах да харесвам отново момчета и се върнах при тях.Имат много плюсове и минуси: от момче можес да забременееш-от момиче не; момчето може да ти откарти ченето с 1 плесница-момичето не :D ;момичетата са много по ревниви от момчетата усобенно ако са лесбийки, понеже все си мислят(тази е лесбийка начи се заглейда по момичета, ама какво ще стане, ако реши че вече и харесват момчета? ) :D Абе сложна работа... И все пак с 1 момче винаги ще се чувстваш обичана (ако е някой свестен), закриляна,някой ще те пази и ще се грижи за теб ако има нужда(пример: гаджето ми ...като се напих зверски на 1 купон и ме е макнал в 11 часа от горен Лозенец до вилната зона на Панчарево след като бях избягала от нас та ме заведе при баща ми (принципно не живея с него, а и той е пич и се погрижи за нас)....Едно момиче не може да ти даде закрила, сигурност,пална отдаденост, не може да те задоволи и винаги ще си мислиш...какво би било, ако сега го правех с момче. Избора си е твоя. Пробвай, експериментирай с момиче и в зависимост как се чувстваш действай! :)

Bixel
12-08-2009, 20:26
вие какво мислите

ми ниста'аш тфа мислим

anichka12345678
12-08-2009, 20:49
здравейте пак аз пиша..писах подобна тема преди няколко седмици но сега е по-различно. Значи подозирам че съм бисексуална..мисля че много би ми харесала целувка с момиче- с език и искам да опитам,макар че все пак ме влечат и момчета..изпитвам някакво странно влечение към едно момиче-не уточнявам имена :? и така..незнам какво по точно да си мисля-вие какво мислите?? и ако може някакъв съвет.. :) мс предварително :)
Ам аз също съм имала такова желание ... Според мен просто докато неупиташ няма да разбереш дали вдействителност си би сексуална...

PsychologicalDisorder
12-08-2009, 20:56
бисексуална си

BlueFace
12-08-2009, 21:39
Еми не виждам нищо лошо :)

П.П. Аз ги виждам странно нещата нямам нищо против момичетата с обратна орентация ,но намирам това при мъжете за извратено и гадно ....

ImmortalTechnique
12-09-2009, 00:57
OFFTOPIC:
бисексOалността... мрAнка... откAрти... УсобеННо... мАкнал... пАлна отдаденост.. ИзборА си е твоЯ

Някой май е бягал прекалено често от часовете по български в училище. Дай, бате, една гаща плява да иде нашту магари! :razz: :razz:

summer_moon31
12-09-2009, 02:15
аз съм се целувала с момиче и ме хареса, не се смятам за бисексуална :-o

stoney
12-09-2009, 03:57
Не виждам какъв е проблема, в крайна сметка възрастта е такава, че имаш нужда да пробваш от всичко, което ти е интересно ;]

lovegaga
12-09-2009, 07:03
земи се стегни,бе. Звучиш като 10-годишните.Отивай целувай някоя и идвай тука да кажеш,че вече си лесбийка понеже вече си целувала момиче. Кво утре ще се събудиш и ще решиш,че си травестит ли? :lol: :lol: :lol: :-P

Gab3t0o_
12-09-2009, 07:19
Какъв избор ве :D Вие в час ли сте... Никой не го избира! И не е въпроса до целуването или ебането, ами чувствата :) За това никой не може да ти каже дали си или не си. Ако ни кажеш какво точно чувстваш към това въпросното момиче може би тогава? :)

iv37y
12-09-2009, 08:31
predi okolo godina misleh 4e haresvam edno momi4e celyvala sum se s neq i t.n. no sega hodq s mom4e a tq ve4e mi e mnogo nepriqtna i az su6to se oburkvam no nali znae6 na taq vuzrast si4ko e 50 na 50 ;]]] puk i da si BI da ne ti pyka o6te po-dobre neka malko raznoobrazie de :P ;]]

aloveyou
12-09-2009, 08:38
а ние от къде да знаем дали си или не си ??? :shock: :lol: :lol:

п.с. преспи с жена и после пиши, за да кажеш дали ти е харесало .. :grin:

8-) Ами да 8-)

BlueFace
12-09-2009, 08:42
OFFTOPIC:
бисексOалността... мрAнка... откAрти... УсобеННо... мАкнал... пАлна отдаденост.. ИзборА си е твоЯ

Някой май е бягал прекалено често от часовете по български в училище. Дай, бате, една гаща плява да иде нашту магари! :razz: :razz:

Бягал ли ?? Май дори не е влизал тоя някой там :lol: :lol: Бахти неграмотното писане .... :?

c0ci
12-09-2009, 10:24
Всеки човек малко или много е бисексуален! Просто сме стака изградени!Според мен е чисто любопитство :neutral:

Azgalor
12-09-2009, 10:52
Не ми е ясно едно: Как така вие момичетата може да се целувате,прегръщате и тем подобни хомосексуални неща и никой нищо не ви казва и всеки го приема за норм,а ние момчетата ако се хванем за ръка па да не говорим за нещо по сериозно ( не казвам че съм обратен) става 3та световна война и всички вече започват да ни ебават и едва ли не света е свършил!!!! :-x :-x :-x :-x :-x

xXxYannyxXx
12-11-2009, 19:41
наистина много зависи от чувствата ти към даденото момиче.. ако не си още сигурна за тях.. изясни си ги и ще ти е по-лесно.. След това наистина може да кажеш със сигурност :oops: :smt045

Poison94
12-11-2009, 20:13
Съгласен съм с graphicflower :) 8)

stelkastel
12-11-2009, 22:43
Реших и аз да споделя моето скромно мнение. Аз също понякога се запитвам този въпрос. Но мисля, че отговорът на моя, както и на твоя е отрицателен. :D Не знам твоята възраст, аз съм на 17, но предполагам, че и ти си долу-горе на толкова. Та щях да казвам, че тази възраст (тийнеджърската) е точно за това - да експериментираш, да се ориентираш за напред и т.н. Аз отдавам моите размисли и страсти относно това дали съм БИ на причината, че съм много темпераментна, обичам да експериментирам, особено в секса :D :D :D , честно казано няма неща, които могат да ме стреснат в това отношение ( не че съм ги пробвала всичките и ни най-малко да се хваля), но по-скоро мисля, че е за това. Може би и при теб е така. :-) Ох, аз се обърках от разсъжденията си, не знам за вас! :lol: :lol:

bathory
12-12-2009, 00:04
по-скоро си объркана, отколкото бисексуална..

danibebi
01-22-2010, 18:59
Мерси за отговорите..ем аз сам почти на 14 а въпросното момиче ми е приятелка..незнам..някак си чувствам нещо повече към нея от обикновенно приятелство..видях различни мнения и различни разсъждения..може би пък наистина е от възрастта..

playboyche
01-22-2010, 19:08
може просто за време да си убъркана и да ти мине а ако не е така здраве да е ш намериш некоя пичка да снимате за Прайвет Спайс :D :D

stefanov
01-22-2010, 19:22
Не ми е ясно едно: Как така вие момичетата може да се целувате,прегръщате и тем подобни хомосексуални неща и никой нищо не ви казва и всеки го приема за норм,а ние момчетата ако се хванем за ръка па да не говорим за нещо по сериозно ( не казвам че съм обратен) става 3та световна война и всички вече започват да ни ебават и едва ли не света е свършил!!!! :-x :-x :-x :-x :-xПриятелю, има въпроси, които просто нямат обяснения. Например: Защо когато едно младо момиче (14-15) прави сефтето с някой тя става курвата на класа, а когато някое момче на същата възраст забие някое маце е еба'ти пича?!

YouDontKnowMe
01-22-2010, 19:25
Не ми е ясно едно: Как така вие момичетата може да се целувате,прегръщате и тем подобни хомосексуални неща и никой нищо не ви казва и всеки го приема за норм,а ние момчетата ако се хванем за ръка па да не говорим за нещо по сериозно ( не казвам че съм обратен) става 3та световна война и всички вече започват да ни ебават и едва ли не света е свършил!!!! :-x :-x :-x :-x :-xПриятелю, има въпроси, които просто нямат обяснения. Например: Защо когато едно младо момиче (14-15) прави сефтето с някой тя става курвата на класа, а когато някое момче на същата възраст забие някое маце е е**'ти пича?!
Много правилно ^^ Иначе, по темата, и аз преди имах такива желания, но с времето отминаха ...

_butterfly_
01-22-2010, 19:51
Според мен се страхуваш от варианта да си би, но видът сексуалност е право на избор и чувства на всеки човек, не е нещо нередно и непременно лошо. Има вариант и бушуващите хормони в едно 15 годишно момиче да ти се отразяват или просто това момиче, което харесваш да те е впечатлило просто, защото дори и аз, която съм пълно хетеро, да ми дойде меган Фокс например, еми няма да й простя :D

DOKOSVANE
01-23-2010, 00:00
Ами не бих могла да ти кажа дали си бисексуална!В пубертета повечето момичета експериментират ,увличат се по жени по мъже,но това би могло да е моментно влечение!Аз лично съм имала взаимоотношения с много повече жени отколкото мъже,но при мен не е било защото съм била влюбена в тях,а поради чисто физическо привличане ! Различно е ако има и чуства ,тогава вече можеш да се замислиш дали си бисекс или не !И в това ,че искаш да целуваш жена не виждам нищо нередно,интересно ти е привлича те физически- на тази възраст хормоните ти са ужасно обаркани !Като бях на 17-18 и при мен беше така ! Но съм била наясно със сексуалната си ориентация,да обичам чисто физическото удоволствие от контакта с жена,но никога не бих могла да я обикна.Така че твърдо съм за МЪЖЕТЕ :)

-------------------------------------------------------------------------------------
http://sofianci.com/media/uploads/20759/20759oy3vndlo9fo2vfj3e58pfju.jpg

Zaritu
01-23-2010, 11:49

ifilinnchica
01-23-2010, 14:37
е няма лошо. всеки луд с номера си. ;)

nyxu
01-23-2010, 15:15
:razz:

stelSs21
01-23-2010, 20:16
Ми най-вероятно си би,но това на днешно време е нормално пък и няма как да го промениш.

BUBBLEGUM4o
01-23-2010, 20:31
Аз пък познавам много момичета които..обичат да се целуват помежду си , ама се клатят на коня редовно..

leviafana
05-23-2010, 01:25
Кво си се филмирала ужас. Това че изпитваш влечение нищо не означава. Аз лично смятам че бисексуални няма. Тва е просто фаза после си личи кви са дали минават към групата на хетеро или към групата на хомосексуалните. Това че искаш да се понатискаш с момиче няма лошо въпросът е дали не е от любопитство или просто си от любимият ми тип "искам да бъда" това че искаш неозначава че си. Още си малка че да размишляваш дали си би хомо, хетеро, транс, или гендъркуиър. Какво си видяла от живота и какво си опитала? И ще се повтаря това че ти се иска нещо не означава че си. А на всичките простаци с техните тройки. Вземете се стегнете никоя себеуважаваща се истинска лесбийка не би си легнала с гнусен загорял чикиджия! :)

banan4ireloaded
05-23-2010, 01:41
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

пффф .. ейй загорелияяя ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

може и да е загорялата не загорелия :D :D отде знаеш :D :D

Reaper93
05-23-2010, 07:05
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

пффф .. ейй загорелияяя ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

може и да е загорялата не загорелия :D :D отде знаеш :D :D

Пич, първата картинка от подписа ти... :oops:

selenasky
05-26-2010, 11:51
к'во му е лошото да си B? :D :D :D мн се вживявате в темата :)

banan4ireloaded
05-27-2010, 00:06
здравейте пак аз пиша..писах подобна тема преди няколко седмици но сега е по-различно. Значи подозирам че съм бисексуална..мисля че много би ми харесала целувка с момиче- с език и искам да опитам,макар че все пак ме влечат и момчета..изпитвам някакво странно влечение към едно момиче-не уточнявам имена :? и така..незнам какво по точно да си мисля-вие какво мислите?? и ако може някакъв съвет.. :) мс предварително :)

май съм писал вече тука... :razz: :razz:
по темата : няма лошо :) :) :)

banan4ireloaded
05-27-2010, 00:29
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

пффф .. ейй загорелияяя ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

може и да е загорялата не загорелия :D :D отде знаеш :D :D

Пич, първата картинка от подписа ти... :oops:

мдам и аз като я видях бях :grin: :grin: :grin: :grin:

banan4ireloaded
05-27-2010, 00:32
Ако си от Варна пиши лично ще те прегледам :P :P

пффф .. ейй загорелияяя ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

може и да е загорялата не загорелия :D :D отде знаеш :D :D

Пич, първата картинка от подписа ти... :oops:

мдам и аз като я видях бях :grin: :grin: :grin: :grin:

KumchoValcho
05-27-2010, 03:51
Какво значение има изобщо, не се категоризирай :)

chaovabene
05-27-2010, 06:57
Когато се задават въпроси от такъв тип едно от важните неща е да се споделят и повече подробности относно самия човек, за да може да му се отговори адекватно и задоволително!Трябва да се знае най-малкото на колоко си години и имаш ли полов живот,от кога и в какво се изразява той!Все едно да кашляш и да отидеш при доктор и да му кажеш: " Докторе кашлям ...мисля че имам брохопневмония"???!!Не може само от мисълта за едни целувки с момиче да си правиш такива заключения, защото на едни определени години мислите и държанието на момичетата далеч не са това което пък момчетата на техните години си мислят или представят!Няма нищо странно в това че имаш такива представи и желания и това в никакъв случай не значи че си или ще си бисексуална!В повечето случаи работата идва от там че момичетата не намират отклик от момчетата в темите и емоциите които те възприемат и изпитват и така едно приятелство с момиче на твоята възраст с твоето мислене може да прерастне и в нещо друго...но това в повечето случаи е просто чисто емоционално преживяване и не толкова осъзнато като нещо ДРУГО!Така че спокойно напред, без притеснения и.......незабравяй че момчетата дебнат от всеки ъгъл и няма да те оставят току така в другия лагер! :D

AlaBalaa
05-27-2010, 07:03
много рядко се намират момичета, които не са се целували със същия пол :) спокойно

Bixel
05-27-2010, 09:42
тази тема е стара като света :D щом я помня от преди да ме баннат...

Magic_Girl
05-27-2010, 11:08
И да си би какво лошо има в това?

Palpatin
05-27-2010, 16:39
Не си бисексуална. А и да си. То при момичетата не е от значение.

KumchoValcho
05-27-2010, 17:25
Не си бисексуална. А и да си. То при момичетата не е от значение.А при момчетата защо пък трябва да е от значение? :)