PDA

View Full Version : Проблеми, въпроси, нужда от съвет. Сподели и помогни.



SWASTIKA
10-17-2009, 19:58
Виждам, че темите свързани с множество индивидуални въпроси станаха доста, та реших да направя тази тема.

Тук е съвкупост от всичко по малко... Ако имате някакъв проблем, някакъв въпрос или просто искате да споделите нещо, тук е мястото, а не в нова тема.

Сподели и другите ще ти дадат съвет, ще ти отговорят, ако могат, а когато някой друг сподели, ти ще му помогнеш.

Само без глупости и спам, че сарказма ми е втори език, така че, разбирам. :)

Наистина темата е сериозна.

Независимо какви са въпросите, поствайте. ;) Всеки ще се опита да помогне на другия, а другия на него. :)

Sham
10-17-2009, 20:03
чувствам се по-малка
пропуснах постановка, която сега се оказва драматизация по текст на автор, който ме интригува
нямам и най-малка идея откъде ще изнамеря вълнена мъжка риза на червено-черно каре

(повдига отчаяно вежди)

PIF
10-17-2009, 20:05
нямам и най-малка идея откъде ще изнамеря вълнена мъжка риза на червено-черно каре
(повдига отчаяно вежди)
втора употреба?

Sham
10-17-2009, 20:09
мхм, и ние така мислим, 'ма ще видим ще се осъществи ли планът:Д
кажи си проблемО, че ми се решава:Д

PIF
10-17-2009, 20:11
ироничен ми е проблематичният проблем, породен от проблемация
http://www.youtube.com/watch?v=8v9yUVgrmPY

:(


шегата настрана
как до утре на обед да реша 160 задачи 8-)

Sham
10-17-2009, 20:16
елементарно, Уотсън, като решаваш по 13 задачи на час:Д

PIF
10-17-2009, 20:18
приеми факта, че не съм вундеркинд!

Sham
10-17-2009, 20:22
имаш още 37 минути до старта! подостри молива!

machoka
10-17-2009, 22:01
Задачите са за лузери. Захапете нещо абстрактно.

*икономистите - къш*

LINKNOT
10-17-2009, 22:04
Имаме физическо и трябваше да правим следното упражнение:Две деца държат ластик,ние трябва да направим кълбо напред,да прескочим ластика веднъж,след това пак да го прескочим и пак да се върнем и да направим кълбо отново.Но аз неможех да направя кълбо и заради това трябваше да клекна,да стана и на да завъртя(за да изгубя повече време,защото с кълбото се губи повече време,отколкото ако станеш и тръгнеш)Та само да вметна че предният ден се пребих БРУТАЛНО по стълбите-падбах ис на опашката(даже по време на часовете си седах върху чантата и якето за да ми е по меко) и си изкълчих крака.
Та дойде и моят ред-и аз започнах.Но понеже неможех да сядам и само пролекнах и изебаните кифли започнаха-хаха,тая колко е жалка,толкова ли неможе да седне,ебати пъна и всякакви етакива неща.Но аз продължих..понеже ме болеше глезена и неможех да тичам(защото трябваше да го направим максимално бързо) и да скачам добре... и ''кифлетата'' непрестанаха да ми се подиграват...замалко щях да се разрева
П:П-Те незнеха че съм паднала
П:П2-Дойде ми малко в повече,защото в миналият ми клас ме тормозеха(психически) и щом видях че започва отново ми стана супер гадно.. :(

SWASTIKA
10-18-2009, 00:34
Всички проблеми имат решение.

Bombshell
10-18-2009, 01:01
Авеее майката на жена ми има ден-ден тия дни...За първи път ми се случва подобно нещо иии ще е некво неловко, ако почна да ръся банализми...
Тааа, някое пожелание да предложите, подаръче нещоо...?
Баси 2 часа гледам в 1 точка и си мисля кво да и кажа и ама грам не се сещам....
Благодаря предварително
_________________

term0t0
10-18-2009, 06:47
Как да стане номера да реша 140 задачи днес и да отида да си купя кецове :(

SWASTIKA
10-18-2009, 09:18
Авеее майката на жена ми има ден-ден тия дни...За първи път ми се случва подобно нещо иии ще е некво неловко, ако почна да ръся банализми...
Тааа, някое пожелание да предложите, подаръче нещоо...?
Баси 2 часа гледам в 1 точка и си мисля кво да и кажа и ама грам не се сещам....
Благодаря предварително
_________________


Ти си голям човек, предполагам. Не се излагай със заучени простотии...

Отиди честити и рожденния ден, като нормален човек и и подари нещо, което ще и влезне в употреба. Като за майка - някакъв кухненски уред или нещо свързано с кухнята, може би. :)

"Как да стане номера да реша 140 задачи днес и да отида да си купя кецове "

Реши 40 задачи, купи си кецове, а утре в училище кажи, че докато си решавал задачи си почувствал дискомфорт, а по - късно си установил, че те мъчи висока температура. Естествено опитал си да продължиш, но те е втрисало. С най - добри извинения към госпожата.

DebelaManekenka
10-18-2009, 09:37
:lol:

cherinka
10-18-2009, 09:39
Имам едни кофти засъхнали и наслоени мазнини по балатума в кухнята, махнах цялото оборудване от маси и столове, за да ги почистя като хората. Разполагам с белина и CIF. Хипохлорида е добра идея.
Преди време се мъчих да ги махна с разни препарати и тел като останах без ръце от търкане, охкания и псувни.
Искам да ми препоръчате некъв препарат, който да ги разгради доволно и после да не се налага мега много да търкам с тел, може пак да търкам с тел, но по-малко и по-леко.
Е?

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 09:41
имам проблем...

трябват ми 3 милиона.
cash. :<

yahhooo
10-18-2009, 09:41
училището ме сломи психически ко да пра?

machoka
10-18-2009, 09:44
^^сломи го и ти!

stefity
10-18-2009, 09:49
Имам едни кофти засъхнали и наслоени мазнини по балатума в кухнята, махнах цялото оборудване от маси и столове, за да ги почистя като хората. Разполагам с белина и CIF. Хипохлорида е добра идея.
Преди време се мъчих да ги махна с разни препарати и тел като останах без ръце от търкане, охкания и псувни.
Искам да ми препоръчате некъв препарат, който да ги разгради доволно и после да не се налага мега много да търкам с тел, може пак да търкам с тел, но по-малко и по-леко.
Е?

Ем търкай всичко и тоя път с телта, псувай, охкай, а след това вече всеки ден или през ден отделяй по 20 минути за да почистваш всичко само с мек парцал и някакъв препарат. ;) И повече няма да имаш тоя проблем с телта и гадното търкане, както и с наслоените мазнини.

cherinka
10-18-2009, 10:02
да,ама проблема е, че врата, плешките и още некви части по гърба са ми схванати и съм леко като препарирана, а и яйчниците ме наболяват, а баща ми ми дава зор днес да ги почистя, щото дефакто кухнята ми е преместена в хола, а той се подвизава там и го дразнело, а нямам нужната сила за якото търкане с тел.
Сега ги полях с белина и ЦИФ и се надявам сами да си паднат. :lol:

cherinka
10-18-2009, 10:06
имам и друг въпрос.
от думата хлебарка как се получава прилагателно?
:D

balon4eee
10-18-2009, 10:25
За мен тва е супер тъпа идея всичко да се пише в тая тема и направо да не пускаме нови . Къв е смисъла на форума тогава ? Аре всичко да тъпчем на 1 място и да не се правят повече теми ..

DebelaManekenka
10-18-2009, 10:30
хлебарчен :lol:

HexGirl
10-18-2009, 11:24
http://prikachi.com/files/1112671c.jpg
не мога и не мога да получа отговора :shock:

AutumnTears
10-18-2009, 11:51
Защо и в България и Финландия се срещат имената Марко и Яне? има ли нещо особено в това или е както всички други имена...
И какво общо има между българската и шотландската гайда?
8-)

clever
10-18-2009, 12:17
как се лекува мързелът? 8-)
тежка болест на почти цялото тийн население.. и не само тийн :D :D :oops:

TrustNobody
10-18-2009, 12:36
смисълът на темата е не всички да си зададем въпросите,а и да се помъчите да помогнете..

1n5ub0rd1na73
10-18-2009, 12:58
имам и друг въпрос.
от думата хлебарка как се получава прилагателно?
:D
Като хлебарка.

1n5ub0rd1na73
10-18-2009, 13:03
как се лекува мързелът? 8-)
тежка болест на почти цялото тийн население.. и не само тийн :D :D :oops:
Мързелът се лекува със знание. Това би трябвало да ти даде мотивация.

Какво се случва, когато не направиш това, за което те мързи?

Естествено, всеки си има начини за преборване с него, уж.

bloodyF
10-18-2009, 13:28
кой добър човек ще ми намери съчинение

Образът на света в "Крали Марко освобождава 3 синджира роби"

айдее молЯ ви сЕЕ :( :( :( :( :-) :-)

BlackWings
10-18-2009, 17:26
имам и друг въпрос.
от думата хлебарка как се получава прилагателно?
:D
Като хлебарка.
Хлебарковиден ! Хлебаркоподобен , изхлебарчен :D

BlackWings
10-18-2009, 17:34
http://prikachi.com/files/1112671c.jpg
не мога и не мога да получа отговора :shock:
какъв е отговора 8-)

Аа и на коя точно функция се търси ДМ?

HexGirl
10-18-2009, 18:52
http://prikachi.com/files/1112671c.jpg
не мога и не мога да получа отговора :shock:
какъв е отговора 8-)

Аа и на коя точно функция се търси ДМ?

Ето :)
http://prikachi.com/files/1113681L.jpg

cherinka
10-19-2009, 04:55
тия функции кога се изучават? 12ти клас?

Ag
10-19-2009, 07:27
тия функции кога се изучават? 12ти клас?
10-11 :)

babity
10-19-2009, 07:33
Изпокарахме се за пътуването след бала. Много неща направих за да подлея вода на организаторите и не ми се ще сега да скланям глава и да си давам паричките на същите хора... Не знам к'во да правя. Наш'та си компания сме 5 - 6 човека и ще сме заедно, независимо с какво или до къде ше пътуваме. А всеки дига ръце и не стигаме до консенсус къде да идем... К'во да правя, майна? Днеска е последния срок за капарото на фирмата, която не харесваме.... Нямам ги тия пари. К'во да правяааа?

1n5ub0rd1na73
10-19-2009, 07:44
имам и друг въпрос.
от думата хлебарка как се получава прилагателно?
:D
Като хлебарка.
Хлебарковиден ! Хлебаркоподобен , изхлебарчен :D
Твоето предложение е по-добро сякаш.

clever
10-19-2009, 14:30
имам и друг въпрос.
от думата хлебарка как се получава прилагателно?
:D
Като хлебарка.
Хлебарковиден ! Хлебаркоподобен , изхлебарчен :D
Твоето предложение е по-добро сякаш.
ХА!
вие ме подцетихте за един неизбежен проблем :lol: :lol:
изкам гадовете наречени хлебарки да не съществуват .. ама няя как да се избавим от тая напаст.. :?
:D :razz:

Loshotia
10-19-2009, 16:52
Изпокарахме се за пътуването след бала. Много неща направих за да подлея вода на организаторите и не ми се ще сега да скланям глава и да си давам паричките на същите хора... Не знам к'во да правя. Наш'та си компания сме 5 - 6 човека и ще сме заедно, независимо с какво или до къде ше пътуваме. А всеки дига ръце и не стигаме до консенсус къде да идем... К'во да правя, майна? Днеска е последния срок за капарото на фирмата, която не харесваме.... Нямам ги тия пари. К'во да правяааа?

Евала, че ще имате пътуване
Балът е, за да си с класа.
Ако толкова не ги понасяш- въобще не се включваш
Това е моята логика и бих отишла на твое място

AutumnTears
10-20-2009, 16:34
Защо и в България и Финландия се срещат имената Марко и Яне? има ли нещо особено в това или е както всички други имена...
И какво общо има между българската и шотландската гайда?
8-)
:-o

Romance
10-20-2009, 16:53
Трябва да се концентрирам, за да науча 2 урока. Как?! ( като се вземе в предвид факта, че ми се спи, че съм уморена, че има куп други интересни работи, които мога да свърша) ( и само да спомена, че няма вариант "Не ги учи".)

Rowdy
10-20-2009, 18:55
взЕми си бележка от Жицо Петров и отивате с Даниелка на кафе 8-)

Romance
10-21-2009, 11:14
:lol:

^ т'ва ми е най - голямото желание от месец някъде.
И все пак това е най - добрият съвет, който мога да получа :-)