PDA

View Full Version : Пъпчици



fluffka1
10-17-2009, 20:08
Понеже никой не благоволи да ми премести темата тук, правя нова
->>>>>>>>>>>>>>>>>>


Здравейте, значи, лицето не ми е гладко, ами цялото(почти) е във малки пъпчици и петънца. Като цяло не съм много зле, ама ме нервят тея пъпчици! не е да ми се появи една голяма примерно, ами едни такива мини, и имам червени петънца, абе дано сте ме разбрали. Ползвам фон-дьо-тен, един специален дето уж изсушава пъпчиците, и съм много доволна, щото всъщност мръсотията се натрупва на него а не на лицето Very Happy и вечерта естествено го измивам с един гел за лице,дето ползвам. обаче в крайна сметка положението не става по зле, ама и не става по-добре, искам веднъж за винаги да ги изчистя тея пъпчици! Та исках да питам, някой ползвал ли е тва на гарниер 3в1?? и помага ли? аз ползвам гарниер за черни точки и съм доволна. Ако не това, давайте други рецепти моля ви Smile

vampire_girl_
10-17-2009, 22:05
зинерит?

billytalent
10-17-2009, 22:11
зинерит?

+ Парна баня може да пробваш има ефект от нея определено,крем Здраве,Салицилов спирт,Розова вода и не използвай фон дьо тен поне за малко и ще забележиш разликата

Neopitom3na
10-18-2009, 07:45
и аз мисля, че пилинг маската може да помогне... но :)

petiam
10-18-2009, 07:46
за пъпки и червени петна - гарниер актив рол-он :)

MichellePhan
10-18-2009, 07:56
За да не правя нова тема искам да попитам дали е вярно,че ако се мажа със лавандулов/или там къвто беше/ спирт и след това със здраве ще ми се махнат/изгорят/ пъпките :-o

fluffka1
10-18-2009, 09:21
зинерит?

+ Парна баня може да пробваш има ефект от нея определено,крем Здраве,Салицилов спирт,Розова вода и не използвай фон дьо тен поне за малко и ще забележиш разликата
ами аъбота и неделя примерно не ползвам :? и работата става по-зле

fluffka1
10-18-2009, 09:32
за пъпки и червени петна - гарниер актив рол-он :)
това ме заинтересува... помага ли? По-добро ли е от 3в1?
ще чакам още отзиви..... :-D

slynchoo
10-18-2009, 12:30
за рол-она на Гарниер не мога да ти кажа дали действа,защото не съм го пробвала.Но съм чела и няколко фр са ми казвали,че няма особен ефект. :?
Затова ти препоръчвам Гарниер 3в1 ..защото съм го ползвала и наистина е добър! :wink:

petiam
10-21-2009, 10:59
за рол-она на Гарниер не мога да ти кажа дали действа,защото не съм го пробвала.Но съм чела и няколко фр са ми казвали,че няма особен ефект. :?
Затова ти препоръчвам Гарниер 3в1 ..защото съм го ползвала и наистина е добър! :wink:

ами аз ги имам и двете .... гарниер пюр 3 в 1 е добър повече като маска, за черните точки също помага - но не много :( за гарниер актив рол он мога да кажа, че на мен значително ми намали пъпките, но не ги премахва напълно и трябва постянство !

BamByNa
10-21-2009, 11:47
Добре де..мойта кожа е доста суха и ако започна с Пюр 3 в 1 дали няма да ми изчезнат някой несъвършенста,ама да се изсуши повече...
а тоя Зинерит добър ли е ? А тая розова вода какво представлява?

asinkaa
10-22-2009, 12:11
Добре де..мойта кожа е доста суха и ако започна с Пюр 3 в 1 дали няма да ми изчезнат някой несъвършенста,ама да се изсуши повече...
а тоя Зинерит добър ли е ? А тая розова вода какво представлява?

Гарниер Пюр 3 в 1 е за мазна кожа,но не и за суха.За крема Зинерит-повечето козметички го препоръчват,подобен на Зинерита е Скинорен.Розовата вода има тонизиращо и почистващо действие :) Може да се използва вместо тоник за лице :wink:

cskavd
10-22-2009, 13:37
Аз имам рол-он на Гарниер и действа. Добро е :D :D

meche95
10-29-2009, 16:42
имаше една тема ама не помня точно за кво стааше въпрос и са не я намерих значи за силициловия спирт беше казано нещо и за тоалетно мляко плс някой да ми каже че си взех

meche95
10-29-2009, 16:51
плссс хорааа :( :( :(

fluffka1
10-29-2009, 16:54
аз вече си реших проблема :grin: :grin: :grin: мажа се с еднин коректор на билкова основа. Вечрта преди да се легна се намацвам и на сутринта ефекта е изключителен :grin:

meche95
10-29-2009, 16:55
^^бр бр ама плс някой да ми помогнеее