PDA

View Full Version : Nightwish



fluffka1
10-17-2009, 20:28
http://www.youtube.com/watch?v=YUVEI2_ty9A :-#
като чух това щях да се хвърля от някъде, фалшиво, ужасно, просто нямам думи!

http://www.youtube.com/watch?v=zfPWU6CJ3vY
това е оригинала, тук дори и публиката се разплаква....страхотен глас

мразя я новата им певица, развяла всичко, разваля самата идея на групата! изобщо неможе да се сравнява с Tarja Turunen

Просто споделям, надявам се някои хора да ме разберат....

FuCkInBuBbLeGuM
10-17-2009, 20:30
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....

fluffka1
10-17-2009, 20:34
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....
е, ето че един човек ме разбира :) благодаря ти, на същото мнение съм :)

xRainx
10-17-2009, 20:53
ами не

но сега са доста по-поп ориентирани, което на мен не ми пречи. проблемът е в рязкия контраст между диапазона на Таря и Анет. а тя се опитва да го хване Анетка, но са й по-скромни способностите.

но отношението, което получи и продължава да получава е ужасно. спомням си на един концерт, където напусна сцената, защото имаше дело за детето си и можеше да не остане при нея, а на концерта всички я освиркваха. че е непрофесионално да напусне, не е, обаче е така феновете като започнат да злобеят ми става супер тъпо.

да, не е толкова добра певица и Найтуиш не са това, което са. те от Once загубиха магията си, въпреки че все още им бяха 'catchy' нещата. твай.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
10-17-2009, 21:00
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....
+ :)

antonkrasimir
10-18-2009, 18:06
Nightwish за мене са Nightwish докато са с Таря. Това сега е банда с много добри музиканти и певица която просто не е за там. Като искат да са без Таря защо не оставиха Марко да пее...

BloomF
10-19-2009, 16:26
Таря е на 100 ами 1000 пъти по добра от новата!

fluffka1
10-19-2009, 17:19
но отношението, което получи и продължава да получава е ужасно. спомням си на един концерт, където напусна сцената, защото имаше дело за детето си и можеше да не остане при нея, а на концерта всички я освиркваха. че е непрофесионално да напусне, не е, обаче е така феновете като започнат да злобеят ми става супер.

кога е било това? може ли някакво клипче или нещо....

zxcvbnmasdfghjkl
10-19-2009, 21:13
мен пък и с тази новата ми харесва как звучи ;) хубави песни пак си имат

fluffka1
10-20-2009, 07:00
мен пък и с тази новата ми харесва как звучи ;) хубави песни пак си имат
:shock: имат си хубави песни и те са тези в които тя почти не пее

LadyDi
10-20-2009, 07:09
но отношението, което получи и продължава да получава е ужасно. спомням си на един концерт, където напусна сцената, защото имаше дело за детето си и можеше да не остане при нея, а на концерта всички я освиркваха. че е непрофесионално да напусне, не е, обаче е така феновете като започнат да злобеят ми става супер.

кога е било това? може ли някакво клипче или нещо....
Искаш да позлобееш ли? Lame...

Найтуиш без гласа на Таря наистина не са това, което бяха. Но това не значи, че правят по-лоши неща. Просто правят нещо различно от това, което правеха с Таря.
Иначе пак имат песни, които ми харесват. Например, първият им сингъл с Анет "Amaranth" беше доста добър.

SorrowNeverDies
10-20-2009, 15:25
R.I.P. NightWish [ 1996 - 2005 ]







мен пък и с тази новата ми харесва как звучи ;) хубави песни пак си имат
:shock: имат си хубави песни и те са тези в които тя почти не пее

Хубавите песни от Dark Passion Stop са инструменталите ><

fluffka1
10-20-2009, 18:17
но отношението, което получи и продължава да получава е ужасно. спомням си на един концерт, където напусна сцената, защото имаше дело за детето си и можеше да не остане при нея, а на концерта всички я освиркваха. че е непрофесионално да напусне, не е, обаче е така феновете като започнат да злобеят ми става супер.

кога е било това? може ли някакво клипче или нещо....
Искаш да позлобееш ли? Lame...

Найтуиш без гласа на Таря наистина не са това, което бяха. Но това не значи, че правят по-лоши неща. Просто правят нещо различно от това, което правеха с Таря.
Иначе пак имат песни, които ми харесват. Например, първият им сингъл с Анет "Amaranth" беше доста добър.
да, песента е хубава,една от любимите ми, и Анет почти не пее в нея ;)
по мое мнение правят по лоши неща, според мен певицата не е за там, има въжможности, ама са много по-малки, неможе да се сравнява с Таря

П.С. сериозно питах за този случай, незнам защо ми се отвръща с такова държание

BrainlessROCKBABY
10-20-2009, 18:57
искам Таря ;(

LadyDi
10-21-2009, 05:23
да, песента е хубава,една от любимите ми, и Анет почти не пее в нея ;)

А че кой пее в нея тогава?

fluffka1
10-21-2009, 07:18
да, песента е хубава,една от любимите ми, и Анет почти не пее в нея ;)

А че кой пее в нея тогава?

оппа... омотах песните :lol: аз имах пред вид за тази http://www.youtube.com/watch?v=x2sd8UMUaIk
мн ми харесва, страхотна песен, а Amaranth, абе тя бива, просто новите им неща са коренно различни, няма я идеята. Като я слушама Анетката, имам чувството че слушам поп певица, сякаш съм пуснала сити тв :lol: това си е мое мнение де :) ама определено старите парчета ми добадат повече

Belair
10-21-2009, 08:43
Какво по народност е Nightwish?

fluffka1
10-21-2009, 09:03
Какво по народност е Nightwish?
финландци са

LadyDi
10-21-2009, 09:20
да, песента е хубава,една от любимите ми, и Анет почти не пее в нея ;)

А че кой пее в нея тогава?

оппа... омотах песните :lol: аз имах пред вид за тази http://www.youtube.com/watch?v=x2sd8UMUaIk
мн ми харесва, страхотна песен, а Amaranth, абе тя бива, просто новите им неща са коренно различни, няма я идеята. Като я слушама Анетката, имам чувството че слушам поп певица, сякаш съм пуснала сити тв :lol: това си е мое мнение де :) ама определено старите парчета ми добадат повече
Съгласна съм, че са коренно различни и не правят това, което правеха преди. Но нещата им съвсем не са лоши. Просто с Таря бяха наложили едно ниво и качество на парчетата, което без този глас няма как да бъде постигнато.
Ако се абстрахираш от факта, че това са Найтуиш, парчетата са доста сносни всъщност :) Може би трябва да се прекръстят. Ще имат повече успех.

FuCkInBuBbLeGuM
10-21-2009, 14:17
да, песента е хубава,една от любимите ми, и Анет почти не пее в нея ;)

А че кой пее в нея тогава?

оппа... омотах песните :lol: аз имах пред вид за тази http://www.youtube.com/watch?v=x2sd8UMUaIk
мн ми харесва, страхотна песен, а Amaranth, абе тя бива, просто новите им неща са коренно различни, няма я идеята. Като я слушама Анетката, имам чувството че слушам поп певица, сякаш съм пуснала сити тв :lol: това си е мое мнение де :) ама определено старите парчета ми добадат повече
Съгласна съм, че са коренно различни и не правят това, което правеха преди. Но нещата им съвсем не са лоши. Просто с Таря бяха наложили едно ниво и качество на парчетата, което без този глас няма как да бъде постигнато.
Ако се абстрахираш от факта, че това са Найтуиш, парчетата са доста сносни всъщност :) Може би трябва да се прекръстят. Ще имат повече успех.

И аз мисля, че трябва да се прекръстят честно казано. Феновете на Nightwish са свикнали с гласа на Таря и очакват същото и от Анет... Но ако се прекръстят наистина ще имат повече фенове.

ToniStoraro
10-21-2009, 15:11
макар че принципно не слушам такава музика конкретно Найтуиш ме кефят. И по - точно до момента, в който Таря Турунен не си тръгна. Сега пак се случва да слушам песни, но само нейни, без групата.

LadyGold
11-02-2009, 07:43
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....

amour4eto
11-02-2009, 14:41
Таря е на 100 ами 1000 пъти по добра от новата!

;-)

nightwish14
11-08-2009, 10:41
Няма никаква база за сравнение между Таря и Анат. То просто се вижда, че без Таря не е същото :( Адски ми липсва старото звучене на песните и сичко. Иначе Nightwish са велики до 2006 :-# :-# :-# поздрав за всички - Wish I Had An Angel 8) 8)

Djuff
11-08-2009, 10:50
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....

Прав/а си.

nightwish14
11-08-2009, 10:54
опа.. Анет обърках :-D

thelideto
11-08-2009, 11:40
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....

точно :/

giveupbitch
11-08-2009, 12:22
Според мен Nightwish заминаха... без Таря за нищо не са....
+ :)
така е..

fluffka1
11-08-2009, 13:16
хора, я кажете коя ви е любимата песен на Nightwish? :)

п.с мерси за всички коментари :)

FuCkInBuBbLeGuM
11-08-2009, 14:16
хора, я кажете коя ви е любимата песен на Nightwish? :)

п.с мерси за всички коментари :)

While Your Lips Are Still Red, Sleeping Sun & Nemo...

amour4eto
11-09-2009, 05:12
хора, я кажете коя ви е любимата песен на Nightwish? :)

п.с мерси за всички коментари :)

The Kinslayer мнооого внушителна песничка. :grin:

nightwish14
11-09-2009, 07:54
ами.. Wishmaster, Sacrament Of Wilderness и Wish I Had An Angel :grin: :grin: :grin:

TheSickMind
11-09-2009, 09:26
Ми не знам какво толкова плюете Анет, аз пък Таря не мога да понасям 8)

vampire_girl_
11-09-2009, 17:05
хора, я кажете коя ви е любимата песен на Nightwish? :)

п.с мерси за всички коментари :)

The Kinslayer мнооого внушителна песничка. :grin:

С Таря - Wishmaster , с Анет - Bye Bye Beautiful , Days Of The Wolves , Days Of The Wolves , For The Heart I Once Had ...

"Dark Passion Play" ми е един от любимите албуми евър.
Повечето хора казват,че е добре "Angels Fall First" да бъде пропуснат в слушането на дискографията им,но и там има доста добри песни,дори в момента си го слушам и смятам,че за пилотен албум,никак не е лош,нищо че гласът на Таря,далеч не е достигнал височините,които започваме да забелязваме още в "Oceanborn" .

Смятам Таря за адски добра певица,за нещо изключително,но сякаш ми допада повече като солов изпълнител.
Найтуиш имат ново звучене с Анет,да,но смея да твърдя,че ми харесва.
Всички ги сравняват,но Анет няма толкова опит,колкото Таря,така че - сравненията са доста неоместни.
След години ще видим развитието на Анет,но за момента не е толкова зле,колкото се опитват да я изкарат анти феновете и.

fluffka1
11-10-2009, 10:46
хора, я кажете коя ви е любимата песен на Nightwish? :)

п.с мерси за всички коментари :)

The Kinslayer мнооого внушителна песничка. :grin:

С Таря - Wishmaster , с Анет - Bye Bye Beautiful , Days Of The Wolves , Days Of The Wolves , For The Heart I Once Had ...

"Dark Passion Play" ми е един от любимите албуми евър.
Повечето хора казват,че е добре "Angels Fall First" да бъде пропуснат в слушането на дискографията им,но и там има доста добри песни,дори в момента си го слушам и смятам,че за пилотен албум,никак не е лош,нищо че гласът на Таря,далеч не е достигнал височините,които започваме да забелязваме още в "Oceanborn" .

Смятам Таря за адски добра певица,за нещо изключително,но сякаш ми допада повече като солов изпълнител.
Найтуиш имат ново звучене с Анет,да,но смея да твърдя,че ми харесва.
Всички ги сравняват,но Анет няма толкова опит,колкото Таря,така че - сравненията са доста неоместни.
След години ще видим развитието на Анет,но за момента не е толкова зле,колкото се опитват да я изкарат анти феновете и.

интересно мнение, благодаря ти

PepSsSi
11-10-2009, 21:47
тая овца не знам откъде я изкопаха...все пак Таря е оперна певица, красота и глас на едно... а тая...боклук пълен. развали ми една от най-любимите групи. Това изпълнение не ме изкара извън строя,а ме подлуди от ужас и възмощение.... то песента те кара да настръхнеш,а от Анет...по-скоро да се издрайфаш... :cry2:

fluffka1
11-11-2009, 07:43
тая овца не знам откъде я изкопаха...все пак Таря е оперна певица, красота и глас на едно... а тая...боклук пълен. развали ми една от най-любимите групи. Това изпълнение не ме изкара извън строя,а ме подлуди от ужас и възмощение.... то песента те кара да настръхнеш,а от Анет...по-скоро да се издрайфаш... :cry2:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тва ме разби :lol: :lol: :lol: е все пак пее момичето, ама не достатъчно добре че да замени Таря

SorrowNeverDies
11-11-2009, 20:04
Любими песни:
Planet Hell
Ever Dream
Dark Chest Of Wonders
Wishmaster
Bless The Child
Over The Hills And Far Away
The Phantom Of The Opera
Bare Grace Misery
Elvenpath
Beauty Of The Beast
Wish I Had An Angel
The Escapist
For The Hear I Once Had