PDA

View Full Version : Защо им се ??????



krucu
10-17-2009, 21:48
цепи патката на малките момченца
реже ли се нещо и защо, това оказва ли влияние, играе ли някаква роля в секса след време

едит: една приятелка ме накара да попитам :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

AlokiNn
10-17-2009, 21:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598 Търси преди да питаш :)

krucu
10-17-2009, 21:55
интирисува ме какво се прави
кръц-кръц :-o

AlokiNn
10-17-2009, 21:57
Офф еми фимозата е това 1ния вариант чре хирургическа намеса .. а при други хора е от религията - прави се сюнет мисля че така се казваше не ми се обяснява какво се прави напиши сюнет в зазз и трябва все нещо да ти излезне :)

krucu
10-17-2009, 22:05
и това кога се прилага
само при новородените ли се цепка.
или и при големите магарета 8-)

moneycomeme
10-17-2009, 22:07
И на големи може и при малки..

amk933
10-17-2009, 22:13
и това кога се прилага
само при новородените ли се цепка.
или и при големите магарета 8-)

На тебе ти е весело ама я си представи да си бебе 8 ден и някой да ти реже клитора. 8-)

Сега по темата.
В исляма и юдаизма всяко бебе се обрязва задължително, ако е момче. В исляма се нарича сюнет. В юдаизма се нарича брит милА и се извършва на 8 ден от раждането със специален нож.

Иначе много мъже и момчета се обряават доброволно като пораснат при пластичен хирург или уролог-андролог, защото някои твърдят, че е по-хигиенично и, че намалява риска от хващане на СПИН, както и, че е по-естетично. Тук вече е въпрос на избор, но това си се прави в чисто болнични условия за разлика от религиозното обрязване, което се извършва от разни магове, ходжи, попове и всякакви такива вещери и тем подобни, които не знам как се казват точно. 8)