PDA

View Full Version : Незабравими моменти



ScarletBite
10-18-2009, 11:15
Не знам дали има такава тема и се извинявам, ако повтарям.
Тук можете да разкажете най-незабравимия момент(и) от любовния си живот.Става въпрос за онази случка, която е като откъс от романтичен филм.За мигът, в който краката ти са омекнали и душата ти е полетяла.За преживяването, което ще помниш цял живот... :smt007
Без значение кога, при какви обстоятелства и с кого е станало.
Идеята е да си покажем един на друг, че понасящата те в небесата романтика съществува не само в Шекспировите творби... и може би да си върнем вярата, поне мъничко :mrgreen:

InloveAgain
10-18-2009, 11:36
няма незабравими моменти ,с времето всичко изчезва ;) !

LoveRetroMusic
10-18-2009, 11:38
няма незабравими моменти ,с времето всичко изчезва ;) !

склероза ? :shock:

ScarletBite
10-18-2009, 11:47
няма незабравими моменти ,с времето всичко изчезва ;) !
Естествено, че изчезва.Е все пак моментът, споменът, случката остава :)

InloveAgain
10-18-2009, 11:50
няма незабравими моменти ,с времето всичко изчезва ;) !

склероза ? :shock:

Може и заради това да е :).

Hilary_
10-18-2009, 11:55
В навечерието на Нова година 07 срещу 08 .. :-#

Вървяхме по пътя към къщата му (останалите бяха по-нагоре, вече бяха поспрели всичките зари, пиратки .. ;д) спрях по средата на пътя и го гушнах аадски силно .. той мен също .. гледахме се в продължение на 10 минути в очите без и думичка да си кажем .. той се усмихваше аз също .. НО тишината се наруши от моето "Обичам те!" .. в момента, в който го чу очите му се насълзиха и без да се замисли отвърна: "И аз те обичам мило" .. :-# :-# постояхме на онова място гушнати .. аз се разплаках .. а на него очите му бяха влажни през цялото време .. < 3 :-# :smt007

Никога няма да забравя това място .. тази дата .. този човек!!! < 3 :smt007

stylo
10-18-2009, 12:32
В навечерието на Нова година 07 срещу 08 .. :-#

Вървяхме по пътя към къщата му (останалите бяха по-нагоре, вече бяха поспрели всичките зари, пиратки .. ;д) спрях по средата на пътя и го гушнах аадски силно .. той мен също .. гледахме се в продължение на 10 минути в очите без и думичка да си кажем .. той се усмихваше аз също .. НО тишината се наруши от моето "Обичам те!" .. в момента, в който го чу очите му се насълзиха и без да се замисли отвърна: "И аз те обичам мило" .. :-# :-# постояхме на онова място гушнати .. аз се разплаках .. а на него очите му бяха влажни през цялото време .. < 3 :-# :smt007

Никога няма да забравя това място .. тази дата .. този човек!!! < 3 :smt007



Това е много хубава история,трогна ме. :)

anonimchetou
10-18-2009, 13:17
всеки един момент прекаран с ангелчето ми си остава незабравим. Сещам се за много такива красиви,съкровенни моменти изживяни с него но не намирам достатъчно силни думи за да ги изразя така както ги чуствам.

LoveRetroMusic
10-18-2009, 13:34
В навечерието на Нова година 07 срещу 08 .. :-#

Вървяхме по пътя към къщата му (останалите бяха по-нагоре, вече бяха поспрели всичките зари, пиратки .. ;д) спрях по средата на пътя и го гушнах аадски силно .. той мен също .. гледахме се в продължение на 10 минути в очите без и думичка да си кажем .. той се усмихваше аз също .. НО тишината се наруши от моето "Обичам те!" .. в момента, в който го чу очите му се насълзиха и без да се замисли отвърна: "И аз те обичам мило" .. :-# :-# постояхме на онова място гушнати .. аз се разплаках .. а на него очите му бяха влажни през цялото време .. < 3 :-# :smt007

Никога няма да забравя това място .. тази дата .. този човек!!! < 3 :smt007

Много хубава история. :)

ImmortalForever
10-18-2009, 14:50
24.05.2008
"Празно ми е без теб!" [което от устата на студенокръвно като него,повярвайте ми, е много..]

LadyDi
10-18-2009, 15:20
Извинявам се за отклонението:

ImmortalForever, това на аватара и подписа ти ли си?

nicolepcd
10-18-2009, 15:39
Хах, имам много незабравими моменти, и винаги, когато се сетя за тях ми се появява усмивка на лицето, без да се усетя :)

Такам... не се бяхме виждали 10 месеца, да 10... :D И аз си бях дошла, но не му казааах... и излязохме с баба ми по работа 8-) , после стана късно и тръгнахме нагоре... бях отчаяна, мислих, че няма да го видя и виждам някакъв черен силует пред мееен и някакви гласовееееее... и изведнъж той вика "Добър вечер" на баба ми и "здрасти" на менее... и аааз седяяяя и не мога да повярвам :D И той ме прегърна сууупер силно, [и аз него, де] адски силно, сигурно сме седяли така 10000 минути :D ... после се хванахме много силно за ръка, ходихме, гледахме се, говорехме... и не можем да се нагледамееееее... и после останахме сами, отидохме на една пейка иииииии си се радвахме чак до сутринта :D Имам още хиляди такива историйки, ма тва беше изключително чувство...

3oPuTy
10-18-2009, 15:48
Миии не са няк'ви романтични случки,но определено ще ги запомня :)


1.Началото на декември 2006 год. :) Лежим на леглото,завити с едно дебело одеало и гледаме няк'ва романтична комедия :) В този момент телефона му звъни ... Вдига и след няколко секунди ми вика "Мило отивам до спирката,че майка ми е пратила няк'ви пари" Аз естествено отказах да стоя сама в апартамента и реших да тръгна с него ... Имахме 5 мин. да стигнем до там (пак,че не беше много далеч :-D ) и той умника тръгна по тениска,а навън валеше сняг :shock: Когато стигнахме на спирката видях две съученички,които ме дръпнаха настрани и ми казаха (цитирам абсолютно дословно):"Малеее Зоренце т'ва ли е Ицо ... Аххх ама как може да тръгне по тениска в тоя студ ... Малеее ама той наистина бил голям сладур!!!Ако решиш да късаш с него му кажи,че имаш една приятелка,която иска да пие кафе с него" :shock: ,при което бях готова да я заблъскам тая :-D (добре,че ми беше приятелка и знаех,че до някъде се базика 8-) )

2.Първата ни целувка с това момче също беше незабравима ... Стояхме в тях и си говорехме за един кретен.По едно време и аз не знам к'во точно стана,но той ми хвана ръцете и започна да ме гъделичка ... Аз в стремежа си да се освободя се спънах и *хоп* седнах в него :-D :oops: Устните ни почти се бяха допряли,а ние просто стояхме и се гледахме ... Никой не смееше да направи първата крачка и така около 5-6 минути :) На края аз се престраших и го целунах :-) И от там като се почна с едни целувки,едни прегръдки :smt007 Просто беше страхотно :-)

3.25.12.2007 год.!С тогавашния ми приятел (не този от по-горе :-D ) бяхме на Р.Д. на едно момче.Вечерта към 23:30ч. излязохме на улицата пред вилата (вилата се намира в едно село :-D ) и навсякъде беше тихо и спокойно :o Почти се бях сдухала,защото нямаше никакъв сняг,само от вилата се чуваше музика (а по принцип селото е пълно с вили и постоянно има купончета).Изнервих се и влязох вътре ... :? След малко DJ-я ни намали музиката и каза "Песента,която ще започне след малко е специален поздрав за двете влюбени гълъбчета :) " В този момент си погледнах телефона и видях,че е 23:57ч. (а на 26-ти с моя правехме една година) и реших да изляза да го извикам вътре.Излязох пред къщата и останах втрещена ... Беше започнало да вали сняг и то точно като по филмите :) Беше топло (все пак бях по тениска и не ми беше студено),валеше на парцали и натрупа за няколко минути :-) Моя ме гушна и ми честити,след което ме вдигна и започна да ме върти (да не ви казвам как се чувствах после 8-) ).После заедно очертахме едно голяяямо сърце в снега и си написахме имената :-) На края като най-големите лапета на света започнахме да се целим със снежни топки и да се смеем силно :P :oops: Беше повече от страхотно!!! :-)

sladkish_14
10-18-2009, 16:05
Хммм, колко много са .. 19.11.2008
Да видим бях в болница цял месец , а после още един не излизах от нас.Не бяхме се виждали от 2 месеца.Разбрахме се, че ще се видим на гарата в неговия град.
Качих се на влака, когато пристигна го видях през прозореца всичко ми се преобърна, казах си 'абе какво правя?' той стоеше полу замръзнал и разтреперан от вълнение.Слезнах, минах през подлеза и излезнах на централна гара.Той беше на другия край, сърцето ми биеше толкова лудо, че нямах сили да го погледна в очите.Минах половината път и се спрях, обърнах се нямах сили.Той дойде сърцето му биеше толкова силно, че го чувах ! Хвана нежно лицето ми и го вдигна, за да види очите ми.Грееше от щастие направо му се плачеше.Казах 'спри' , а той ми каза 'о миличкото ми мое сладко' , прегърна ме толкова силно. Никога, никой , никога пак не ме прегърна пак така, дори самия той.Той дори не каза 'искам да те прегърна' , а 'искам да те притисна до себе си' .. Стисна ме до тялото си, а сърцето му биеше толкова силно, ужасно силно.Усмихнах се казах 'миличко сърцето ще ти изкочи', а той ме отдалечи за малко погледна ме и ми каза 'Обичам те слънчице, така както никога не съм обичал.Завинаги миличко мое' след което ме притисна отново.
За деня нямам сили да говоря :-#

Biskfitka
10-18-2009, 16:21
Хилъри и сладкиш14-още малко и щяхте да ме разплачете :shock: 8-) :)

ScarletBite
10-18-2009, 16:23
Уоу!На някои се разплаках, честно :cry:

moneycomeme
10-18-2009, 16:42
Един път имах мощни проблеми,бях в приятеля ми плаках,а той ме прегръщаше непрекъснато и повтаряше,че винаги ще е до мен и заедно ще преодолеем всичко....но аз продължавах да плача..Накрая той ме накара да докосна тавана...не успях.После ме повдигна и успях да го пипна...Подейства....Успокои се и видях в лицето му любовта,загрижеността,дове рието.Целуна ме по челото,както често обичаше да прави,прегърна ме,избърса ми сълзите....Друг път се пибирахме с колата на приятели,аз бях легнала в скута му и гледах навън през прозореца звездите...а той беше заровил пръстите си в косата ми и така близо 1 час без дума да си кажем.Как не исках този момент да приключи,а имах чувствтото че са минали само няколко минути.Въобще всеки момент за мен с него беше приказен...така че и да продължа да пиша,няма да мога да се изчерпя.. :-)

FromAutumToAshes
10-18-2009, 16:56
5.12.2008. Бяхме на една пейка зад ЦУМ. Само двамата без дразнещите хора, които да развалят момента. Не спирах да я прегъщам, претисках я толкова силно до себе си. Чак още усещам аромата и щом си спомня за този момент. През цялото време и казвах колко много я обичам, тя едва не заплака но ми отвърна със същото. Чувствах се като най-щастливото момче на земята.

hahavteen
10-18-2009, 17:01
То наща история цялата е като от някой романтичен филм. За мое щастие няма драма и сълзи все още макар че не се съмнявам че и те ще дойдат по някое време... Но романтичните филми винаги имат хепи енд така че не се притеснявам :D
Ама първата ни среща беше наистина яка! Бяхме си писали и говорили по скайп близо 2 месеца (той беше през лятото в Швейцария и нямаше как да дойде) и на 03.10.(събота) в 16:00 дойде в Дрезден да ме види.. Разхождахме се първо в един огромен парк, после вечеряхме, отидохме на кино, на разходка с колата и накрая към 24:00 се прибрахме в мойта стая в общежитието и седнахме на терасата. Имам страхотна гледка и особено вечер е много красиво. Той ми каза че наистина иска да е с мене и блаа блаа някви хууубави романтични неща и после малко по малко почна да ме прегръща и накрая аз го целунах и беше наииистина прекрасно! И цяла нощ се гушкахме и си говорихме за какви ли не неща и сутринта към 7:00 си тръгна... И на 05.10. (понеделник) ми пише смс "Мъчно ми е за теб ще дойда довечера да те видя"! Като се има предвид че във вторник имаше лекции и че учи на час и половина с влак от тука (а билетите не са никак ама НИКАК евтини)! На 09.10. пък имаше РД но трябваше да е в Магдебург (където учи моя приятелка) заради някакви презентация и знаех че там не познава никой и ще е сам на рожденния си ден. За това си хванах влакчето и го изненадах! Естествено той не ми остана длъжен и по някое време в неделя ми се обади и ми каза че си е взел билет за Дрезден точно когато и аз ще пътувам обратно и е резервирал места във влака за да седим заедно и че ще си тръгне на следващия ден :D От четвъртък до вчера сутринта пак беше при мене и си изкарахме невероятно! Запознах го даже с наще и много се харесаха.
Абе изобщо стараем се и двамата много да си правим моментите заедно незабравими... То не че ни е трудно де.. И двамата сме много романтични :D

XTREMEFREERIDE
10-18-2009, 18:19
Не помня датата. Беше преди повече от година.
Бяхме заедно от около 3 месеца. Бяхме пред нас. Аз бях седнала на стената на реката, а той пред мен и ме беше гушнал. От слушалките му звучеше една наистина много хубава песен. Мълчахме. В един момент той започна да ми говори. Толкова хубави неща ми говореше. "За толкова време, започна да означаваш толкова много за мен." "Ти си единственото нещо, което си е само мое и на никой друг." :-# :-# ... ей такива работи. Никой, никога не ми беше говорил така. Почувствах се толкова обичана. По бузите ми се стекоха сулзи. :-# Неусетно. Той обаче, усети. "Защо плачкаш миличка?!", попита ме, бутна ме малко и ме погледна доста уплашено. Мълчах. После казах "Защото ме правиш най-щастливото момиче на света!!!" и отново го прегърнах, толкова силно. Той започна да целува сълзите ми, :-# а после ги изтри. Беше един наистина красив миг. НИКОГА няма да го забравя.

XTREMEFREERIDE
10-18-2009, 18:25
А най - щастливият ми момент беше това лято.
Бяхме на разходка до един язовир. Пътят до там е около час. Отидохме, починахме и си тръгнахме. Бяхме вече почти в града, когато моята мъдра глава се сети, че съм си забравила телефона на една пейка при язовира. :shock: :lol: Казах му доста предпазливо, а той се засмя мнооого силно. Обърна се гушна ме и започна да ми говори разни смешни подобни гафове, които той е правил. По едно време, както си се смеехме, той ми хвана главата, погледна ме в очите и ми каза "Обичам те...само с теб мога да си говоря така.." и ме целуна толкова нежноо.. :-# :smt007 Почувствах се неописуемо.

NeopitomeNa
10-18-2009, 18:29
уаааууу..наистина страхотно.Поздрави на авторката за страхотната тема и благодаря на всички,които са споделили лични моменти с любимия човек.Страхотно е да виждаш че любовта съществува,защото честно казано напоследък леко се съмнявам в това..

sladkish_14
10-18-2009, 18:55
.Страхотно е да виждаш че любовта съществува,защото честно казано напоследък леко се съмнявам в това..


Толкова е болезнено да си спомняш :-#

Hilary_
10-18-2009, 18:57
честно казано напоследък леко се съмнявам в това..

аз също .. :?

Assshley
10-18-2009, 19:13
Имаме супер много моменти с вече бившия ми приятел .;) Веднъж миналта зима беше супер студено обаче ние отидохме до моста и гледахме отсреща градовете как светят и се бяхме гушнали и седяхме там около 40 мин.Или пък веднъж,когато седяхме на една пейка и той супер сладко се гушкаше в мене .. точно като малко детенце и ми повтаряше "Обичам те,не ме оставяй".Или пък като ми се обади по телефона и ми каза един милион хубави неща и,че съжелява за всичко,което ми е причинил и,че попринцип не е такъв и т.н и аз се разплаках.Или пък като ми каза "За теб ще дойда,където и да си .. никога няма да те оставя" .. леле .. Или пък всеки път,когато се карах с нашите и излизах от нас бясна ей така посред нощите и му се обаждах той винаги идваше и ме взимаше и ме успокояваше и ми казваше,че всичко ще е наред .. Или пък като му се обаждах и го събуждах и той ми говореше с бебешкия си глас,с който говори всеки път като не се е разсънил .. хиих.. :P Иии всеки път,когато ме е притискал до себе си просто ей така .. всеки път,когато ме е държал за ръка .. всеки път,когато съм го поглеждала в очите и съм виждала любовта му в тях .... ей това са хубави спомени .. ;// Или пък като ми казваше,че съм единствената,която го мисли за добър и,че другите нямат значение за него ... дам. . много,много спомени.. и като сме се лигавили и сме си викали лигльо и пикла и още хиляда детинщини сме правили заедно .. или пък като ходих с него на лостове и той беше направил една серийка и после дойде при мене и ме гушна и ухото ми се упря точно до сърцето му и го чувах как биеше супер бързо и му казах "Въх сърцето ти както тупти .. " и той ми каза,че било заради мен .. и всеки път ей така .. правеше по една серийка като ходихме и идваше и ме гушкаше се едно да си почине ии после пак .. 8-) 100000000000 момента имам с него,които никога няма да забравя.Всеки момент на нежност,на загриженост .. дори и лошите ни моменти и от тях не бих се отказала.;)

ShtrudeL
10-18-2009, 20:43
Тук можете да разкажете най-незабравимия момент(и) от любовния си живот.

Няма. Тва е лично,с толкова дълбок смисъл и толкова наше,че би било грозно и опетнено да споделям щастливите си емоции с друг освен с него.

revolver
10-19-2009, 12:39
Когато със момичето седяхме на морето по време на залез на едни скали,аз й казах че я обичам,тя ме прегърна силно и ми отвърна сащото!И седяхме на тези скали цяла нощ и си говорихме разни неща.Всичко щеше да е пърфект ако не си бях счупил крака след 1 час 8-)

FromAutumToAshes
10-19-2009, 13:14
Тук можете да разкажете най-незабравимия момент(и) от любовния си живот.

Няма. Тва е лично,с толкова дълбок смисъл и толкова наше,че би било грозно и опетнено да споделям щастливите си емоции с друг освен с него.


Ретаааааард....

LadyDi
10-19-2009, 13:15
Тук можете да разкажете най-незабравимия момент(и) от любовния си живот.

Няма. Тва е лично,с толкова дълбок смисъл и толкова наше,че би било грозно и опетнено да споделям щастливите си емоции с друг освен с него.


Ретаааааард....
А на бас? Това беше единствения смислен пост в тази тема.

nicolepcd
10-19-2009, 16:28
Мали, тука било пълно с романтици 8-)

Hilary_
10-19-2009, 16:33
А на бас? Това беше единствения смислен пост в тази тема.

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

MeGGiTy
10-19-2009, 21:56
Това се случи някъде преди месец и половина. една вечер отивам на диско с мои вече бивши съученици и моя приятел също дойде малко по-късно, обади ми се и седна някъде. След малко аз реших да отида при него, обаче не го виждах къде е и се минаха 2 часа така в търсене. След малко излязох навън да му звънна, за да видя къде е и в същия момент го виждам в гръб, той излиза и си заминава. Тръгнах след него, но той не искаше да ме чуе, дори не искаше и да говорим. Видял ме, че съм танцувала с един съученик и си помислил какво ли не. Дори не можах да му обясня, бутна ме и тръгна с колата на някъде. Аз се върнах разпалакана и малко по-късно се прибрах. На другия ден видях, че е махнал общата ни снимка на skype и ми беше написал много тежки думи. Стана ми страшно гадно, не спирах да плача. По-късно ми каза, че пак съм щяла да се оправдавам и да излизам с някакви номера. Бях изгубила представа къде се намирам, толкова много ме болеше да чувам това от него. В последствие ме остави да се изкажа и му обясних какво точно стана. След малко той ми каза, че идва да ме види. Когато го видях не можех нищо да кажа, толкова много се бях уплашила, че ще го загубя, че само го прегърнах и се разпалках. Така доста време мълчахме, действията говореха за нашите чувства. След малко му се извиних и той ми каза, че е реагирал така, защото не си е представял живота си без мен. В тази ситуация това беше най-милото нещо, което съм чувала, защото за първи път го видях толкова много ядосан, а то било, защото не е знаел какво ще прави без мен. Този момент ще го помня винаги, защото сълзите в очите му след това бяха най-голямото доказателство за безкрайната ни обич!

FromAutumToAshes
10-20-2009, 06:00
А на бас? Това беше единствения смислен пост в тази тема.


Е разбира се.. Ти ако не се заядеш с мен, че кой друг :lol:

LadyDi
10-20-2009, 06:11
Хехе, не се ласкай толкова :)
Изобщо нямам за цел да се заяждам с теб, просто ще си изгубя времето :)
So think whatever you want.

FromAutumToAshes
10-20-2009, 06:27
Не се лаская ...
Хаххаха ми добре не си губи времето с по-нисш от теб индивид, никой не те кара. Мадам интелектуалност. Ха-ха :)

Но както каза whatever :) Лек ден.

LadyDi
10-20-2009, 06:34
Благодаря. Лек да е и на теб.

LofYou
10-20-2009, 09:12
Страхотна темааа. Прочетох всички коментари много хубави историики :grin:

А ето и от мен. Не е нищо особено но за мен си остава незабравимо. Беше леко дъждовен ден и ние с моя приятел се бяхме разделили преди 5 дена, но продължавахме да си поддържаме връзка по телефона. И така аз съм в едно кафе в квартала и тои ми звъни, а аз съм в шок, защото знам че по това време трябва да е на работа. Вдигам и тои ми казва иская ли да излезем малко на разходка из някой парк, аз се съгласих моментално(но не се чувствах готова да го видя отново). Разходихме се добре и вече ще ме изпраща към спирката и по едни малки улички се закачаме и се гоним като малки деца. В един момент той ме хвана за ръцете и ме завлече към една ограда на някаква сграда и ме целуна :D . Аз бях в шок исках го, но той скъса с мен. И така тръгнахме си хванати за ръка и ме изпрати до спирката с целувки. И точно се качвам в автобуса и получавам смс : Искам да знаеш че те обичам, ти си моето момиче и искам всичко да е както преди, съжелявам че те разплаках преди дни. :-) :-) :-)

Selfexcuse
10-20-2009, 11:18
Аз бях в шок исках го, но той скъса с мен.

:lol:

иначе предпочитам да си запазя хубавите моменти само и единствено за себе си ..

Manekena7
10-20-2009, 12:36
Хубави истории има :) Тая за новата година верно ми се насълзиха малко очите..

Иначе с мойта приятелка вече правим 6 месеца и миналата година сме ходили 3 ии мн мн моменти имам ,но уникално беше пролетта на рождения и ден аз правих купон у нас ( бяхме разделени вече 8 -9 месеца ,пак се виждахме от врмее на време през тези месеци ,но тя си ходеше с други и аз с други),и я викнах тя се съгласи да си празнува рождения ден у нас и дойде с още приятелки и мои приятели много хора сесъбрахме и всичко стана мн изненадващо.. И по едновреме аз влезнах в едната стая тя беше сама и пушеше на прозореца ..поговорихме си малко след което просто без да казваме нищо почнахме да се целуваме супер страсно и го направихме( първите 3 месеца които ходихме не бяхме правили секс) и тогава бешеза първи път .. просто уникално беше мн се вълнувах и мислех,че е сън усещах как и тя не вярва ..Правихме го все едно никога не бяхме правили секс [По едновреме просто и казах на ухото: Искаш ли пак да сме заедно:? И тя каза ,че иска и оттогава живота ми се върна ве4е 6 месеца..

Sh@d0w
10-20-2009, 12:51
Тия неща не са за форума :D

eminemfenka
10-20-2009, 17:58
Хммм, колко много са .. 19.11.2008
Да видим бях в болница цял месец , а после още един не излизах от нас.Не бяхме се виждали от 2 месеца.Разбрахме се, че ще се видим на гарата в неговия град.
Качих се на влака, когато пристигна го видях през прозореца всичко ми се преобърна, казах си 'абе какво правя?' той стоеше полу замръзнал и разтреперан от вълнение.Слезнах, минах през подлеза и излезнах на централна гара.Той беше на другия край, сърцето ми биеше толкова лудо, че нямах сили да го погледна в очите.Минах половината път и се спрях, обърнах се нямах сили.Той дойде сърцето му биеше толкова силно, че го чувах ! Хвана нежно лицето ми и го вдигна, за да види очите ми.Грееше от щастие направо му се плачеше.Казах 'спри' , а той ми каза 'о миличкото ми мое сладко' , прегърна ме толкова силно. Никога, никой , никога пак не ме прегърна пак така, дори самия той.Той дори не каза 'искам да те прегърна' , а 'искам да те притисна до себе си' .. Стисна ме до тялото си, а сърцето му биеше толкова силно, ужасно силно.Усмихнах се казах 'миличко сърцето ще ти изкочи', а той ме отдалечи за малко погледна ме и ми каза 'Обичам те слънчице, така както никога не съм обичал.Завинаги миличко мое' след което ме притисна отново.
За деня нямам сили да говоря :-#

Насълзиха ми се очите.. :-#

Snickers
10-20-2009, 18:17
30-31 юли :smt049
Няма да изпадам в подробности, но може би това е най - хубавия ден в живота ми... и ми липсва адски много. :)

mIm3t0o0
10-20-2009, 19:33
19.04.2009-Бяхме се събрали да празнуваме Великден.Той стоеше до майка ми и го чух как и каза "Виж колко е красива".По-късно ме покани да танцуваме,аз бях страшно притеснена и той го усети.Притисна ме много силно и ми каза "Спокойно,и на мен ми е притеснено"-направо се разтопих
17.05.2009-Първата ни целувка.Не стана по някакъв необикновен начин но няма да забравя как стояхме много близо един до друг и никой не смееше да направи първата крачка,след което той се доближи до мен и ме целуна.
30.05.20009-Бяха приели майка ми в болница заради бъбречна криза.Аз незнаех как е защо е там знаех само че е на системи.Той беше у нас,имаше работа но я заряза за да е до мен,а аз избягах и се скрих в тоалетната за да не ме гледа как плача.Той дойде и ми каза "Излез от там не стой сама виждал съм човек да плаче,аз също съм плакал".Когато излязох ме прегърна толкова силно.В този момент почувствах че винаги ще ме подкрепя...и беше така.
29.06.2009-Най-хубавата вечер в живота ми(до този момент).Не се бяхме виждали от 2 седмици,и той предложи да се поразходим някъде само двамата.Никой не знаеше къде сме,това беше малкото ни бягство.Вървяхме в един изоставен парк близо до нас където никой не ходи.Държахме се за ръце и в един момент той спря,погледна ме в очите докосна ме по лицето и ме целуна както никога преди(и никога след това не ме целуна така).Продължихме да вървим и той прошепна "Много си красива"
Не са кой знае колко романтични но за мен са просто.....НЕЗАБРАВИМИ :)

BigFakeSmile
10-22-2009, 19:55
толкова да са много тея моменти...за мен и най-малкото нещо е едва ли не кулминация.. :D
На рожденния ми ден, точно в 00:00 една секунда след като навърших 16, той почна да ме целува толкова миличко, и да ми говори: ''Жусе, боже, колко си усмихната..'' А аз разбира се бях като най-щастливата на света, такова посрещане на рожден ден съм нямала и едва ли някога отново ще имам..
Също, когато му обяснявах как гадно постъпват повечето момчета (тука имаше една тема, но няма да я споменавам), а той ме погледна така искрено и ме пипита А защо мислиш, че аз съм като другите?
Друг момент, който ще помня винаги е, когато той ме вдигна, завъртя ме и ме попита ''Искаш ли да танцуваме?'' Сякаш видях цялата невинност на света в погледа му тогава...а ние бяхме навън на пейка, исках да запазя мига вечно...
И другият момент беше когато си тръгваше, каза ми ''Дори и да ме няма, искам да знаеш, че аз винаги съм тук, винаги с теб. Искам да си щастлива, чуваш ли ме? Няма да мислиш за мен. Аз съм един селянин, намери си свястно момче.'' Хвана ми ръката и ме целуна...(а тогава си мислих, боже, какво става , чувствам, че не мога да го пусна..)
И всеки път като ми кажеше Жусе, сърцето ми се стопляше
Толкова простички неща, а с какво огромно значение за мен..

Zarity
11-06-2009, 18:29
Хм,първото нещо което ми изниква в главата като прочетох темата е оная дъждовна вечер...шести август тая година...
Бяхме на лагер,цял ден печеше слънчице,времето беше прекрасно,ние двмата си се лигавихме както винаги само по приятелски...И вечерта като притамня и като зачатка един дъжд,мани...И всички се покрихме в хижата,бахме премръзнали и бясни,аз направо бях на ръба на нервите си и единственото ми нещо в главата беше,че искам той и само ТОЙ да дойде и да ме прегърне и да бъда с него,въпреки,че забога той ми беше само приятел,не разбирах защо исках това...Излязох пред хижата,все още валеше...и той се появи...Беше премръзнал целия,трепереше...и аз отидох при него...и просто го гушнах,пъхнах си ръцете под якето му и....седяхме така повече от 2 часа...Определено се стоплихме...и само се гледахме в очите и се чувствах толкова спокойна и сигорна и....на другия ден ме целуна за първи път.... :smt007
Е...вече скъсах с него,но все пак това ми беше найстина незабравим момент... [/b]

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:40
Става въпрос за класическата история.
Бяхме във вилата ми във Витоша. Беше посред зима, минус 30 градуса и виелица. Седяхме си пред камината и си говорихме. Пред нас на масата имаше червено вино и ягоди със сметана. Целувах я нежно по устните, след това бавно преминах към врата, слизах надолу, като междувременно нежно я събличах. Целувах гърдите и' като лекичко близвах зърната, после продулжих да я целувам надолу. Бавно събух бикините и' и започнах да я галя и от тук нататък ще спестя подробностите, че ще стане порно разказ. И сами се сещате какво следва. Всичко продължи повече от два часа. Най-хубаво ми беше след секса. Представете си картината: Двамата голи, потни, задъхани пред камината, нежно се гушкаме, изпиваме по чаша червено вино, и гушкайки се заспиваме. Когато се събудих тя още спеше. Главата и' беше на гърдите ми. Беше усмихната (сигурно сънуваше нещо хубаво). Това беше най-прекрасният момент в живота ми.

sunshinepp
11-06-2009, 19:00
тръгвахме си от мкдоналдс..той си беши взел сладолед.. а аз се лигавех и се опитвах да му го бутна в муцуната за да го омажа..обаче той не беше съгласен и нещо се сборичкахме и понеже беше кално аз паднах в най-голЯМАТА кал И ТОЙ ПАДНА ВЪРХУ МЕНЕ..
е тва няма да си го забравя..ако ще и алцхаймер да ме гонИ!!! :-)

eminemfenka
11-06-2009, 19:14
Ми тоо не е кой знае какво но не мога да го забравя...

Бяхме на купон ... аз бях отишла първа той после дойде..
Бях се напила и излизам през вратата и тамън да падна той ме гушка и ме притиска до себе си.. няма да забравя това.. и каза мило какво ти е добре ли си.. след някокло часа така изтрезнях..седнах до него и той ме гушна и аз за малко да заспя на рамото му.. след което последваха едни от най-сладките целувки ... :-k :-#

Не е нещо,романтично и драматично но като се сетя за това.. просто дъха ми спира..

Nich
11-08-2009, 15:45
ами... бяхме в нас и уж гледахме филм за пред майка ми... ( не е това което си мислите ей... перверзници...) и както се беше навел над мен и ме целуваше за момент спря, погледна ме в очите и каза " обичам те повече от всичко" ... беше толкова искрено.. не знам как се сдържах да не се разплача :Х :smt007 а иначее всяка негова целувка е незабравима! все едно някой прекарва ток по тялото ми... не знам как го прави, но определено ми харесва!


Бръммммм, обичам те ^^

SoAfraid
11-08-2009, 16:16
На стадиона сме, само аз и тя заедно със тъмнината, само звездите и една голяма лампа в далечината светеха отразяваики се в очите и. Всичко изглеждаше перфектно исках никога да не свършва това, да останем там завинаги, пушеики цигари и говорейки си. Тя легнала в мен а аз гледах само тези красиви кафеви очи. И си мислех как може да я обичам завинаги. После идва целувка и още една и още една... Но уви всяко начало има и край.

П.С. Хубави времена бяха...

your7shadow
11-08-2009, 17:14
:smt060 Na Sveti Valentin, ex gadjeto mi iska6e da se varne s men.Iii na tozi den izprati malkoto si brat4e koeto mi podari buket s 4erveni rozi ot negovo ime,pridrujen s edna belejka, v koqtp pi6e6e"6te te 4akam vav 16:00 vav parka otzad,Obi4am te".....=)Be6e tolkova romanti4no... Kogato otidah da se vidim na opredeleniq 4as,toi mi kaza"Zdravei", i me celuna po buzata i me popita dali sa mi haresali rozite...i az est kazah 4e da i se iz4ervih cqlata,.... za parvi pat mi podarqvat rozi=D...iii taka sednahme na peikata da govorim za nas dvamata i tai kato be6e studeno i toi sable4e gorni6teto si i mi go nametna na mene. za da ne istina =D....i tova be6e varhat...iii taka samo jalkoto e 4e tazi istoriq posle ne svar6va mn dobre mejdu nas dvamata,no si kazvam taka 4e takiva nezabravimi momenti ti se slu4vat vednaj v jivota i te vinagi se pomnqt...kakto se slu4i pri mene 4e godina mina ot tazi slu4ka i az ne moga o6te da zabravq nito nego ,nito hubavite momenti koito sme imali sas nego.....=)

.....End.......

=)

ivcheto0o
11-08-2009, 17:22
наистина много хубави истории :) а тези на Hilary_ и sladkish_14 ме разплакаха :cry:

аз за съжаление нямам какво да разкажа...

kukli4kata001
11-08-2009, 17:39
Миии не са няк'ви романтични случки,но определено ще ги запомня :)


1.Началото на декември 2006 год. :) Лежим на леглото,завити с едно дебело одеало и гледаме няк'ва романтична комедия :) В този момент телефона му звъни ... Вдига и след няколко секунди ми вика "Мило отивам до спирката,че майка ми е пратила няк'ви пари" Аз естествено отказах да стоя сама в апартамента и реших да тръгна с него ... Имахме 5 мин. да стигнем до там (пак,че не беше много далеч :-D ) и той умника тръгна по тениска,а навън валеше сняг :shock: Когато стигнахме на спирката видях две съученички,които ме дръпнаха настрани и ми казаха (цитирам абсолютно дословно):"Малеее Зоренце т'ва ли е Ицо ... Аххх ама как може да тръгне по тениска в тоя студ ... Малеее ама той наистина бил голям сладур!!!Ако решиш да късаш с него му кажи,че имаш една приятелка,която иска да пие кафе с него" :shock: ,при което бях готова да я заблъскам тая :-D (добре,че ми беше приятелка и знаех,че до някъде се базика 8-) )

2.Първата ни целувка с това момче също беше незабравима ... Стояхме в тях и си говорехме за един кретен.По едно време и аз не знам к'во точно стана,но той ми хвана ръцете и започна да ме гъделичка ... Аз в стремежа си да се освободя се спънах и *хоп* седнах в него :-D :oops: Устните ни почти се бяха допряли,а ние просто стояхме и се гледахме ... Никой не смееше да направи първата крачка и така около 5-6 минути :) На края аз се престраших и го целунах :-) И от там като се почна с едни целувки,едни прегръдки :smt007 Просто беше страхотно :-)

3.25.12.2007 год.!С тогавашния ми приятел (не този от по-горе :-D ) бяхме на Р.Д. на едно момче.Вечерта към 23:30ч. излязохме на улицата пред вилата (вилата се намира в едно село :-D ) и навсякъде беше тихо и спокойно :o Почти се бях сдухала,защото нямаше никакъв сняг,само от вилата се чуваше музика (а по принцип селото е пълно с вили и постоянно има купончета).Изнервих се и влязох вътре ... :? След малко DJ-я ни намали музиката и каза "Песента,която ще започне след малко е специален поздрав за двете влюбени гълъбчета :) " В този момент си погледнах телефона и видях,че е 23:57ч. (а на 26-ти с моя правехме една година) и реших да изляза да го извикам вътре.Излязох пред къщата и останах втрещена ... Беше започнало да вали сняг и то точно като по филмите :) Беше топло (все пак бях по тениска и не ми беше студено),валеше на парцали и натрупа за няколко минути :-) Моя ме гушна и ми честити,след което ме вдигна и започна да ме върти (да не ви казвам как се чувствах после 8-) ).После заедно очертахме едно голяяямо сърце в снега и си написахме имената :-) На края като най-големите лапета на света започнахме да се целим със снежни топки и да се смеем силно :P :oops: Беше повече от страхотно!!! :-)
Лелееее какви хубави истории :shock: :) :)

ShawnMac
11-08-2009, 19:55
27 октомври 2009
Един от малкото ми незабравими моменти и винаги като се сетя за този ден се усмихвам и ми става много хубаво :).
Беше някъде към 7 часа , когато отидох да посрещна момичето , което обичам.През целия път до тях почти не си говорихме , стигнахме до тях , тя ме прегърна много силно и седяхме така около 5 минути. След което последва най-хубавата целувка в живота ми.Спря за миг и ми каза "Обичам те" - видях истината в нейния поглед.Почувствах се като нечовек,бях толкова щастлив.Тя е най-нежното създание , което познавам!
Каквото и да стане съм сигурен , че никога няма да забравя този момент. Обичам те!
:-) :oops:

anity92
11-09-2009, 13:37
Историята на Hilary_ е прекраснааа :-) .. Много мило ми стана като я прочетох :cry:


А иначе по темата за мен всеки един момент е бил незабравим :smt007

Xrisenceto
11-09-2009, 14:02
Отначало когато почнах да харесвам милото...Сяка сутрин отивах на училище с мисълта,че ще го видя въпреки,че се държах пренебрежително цялата настръхвах тези 6 7 часа всеки ден ги чаках с нетърпение...Първата целувка макар и да беше заради една игра никога няма да я забравя...Когато му казах,че изпитвам силни чувства към него,а той каза,че не сика да ми дава напразни надежди,а на другия ден доийде при мен и ме целуваше и прегръщаше тогава разбрах,че не е така...Когато вече бяхме заедно...Всяко излизане,всяка целувка всяка прегръдна не мога да ги забаравя беше като сън...Когато ми подари първата роза бях толкова щастлива но в същото време и притеснена...Когато имах сериозен проблем първия път той се отнесе с разбиране успокояваше ме прегръщаше ме,целуваше ме уверяваше ме,че всичко ще е наред.Първият път когато преспахме...Първият път когато се разделихме...5 дена страшно много ми липсваше нямаше секунда в която да не мсиля за него.Клипчето което направи с нашата песен и снимки...Подарръка за половин година беше толкова мил...Когато се бяхме скарали на 1 година и как се държеше с мен след като ме видя в какво състояние съм...При едно сериозно скарване когато ми показа колко много ме обича и държи на мен.Всичко е толкова важно и незабравимо,всеки един момент преживян с него е незабравим,Никога не искам тази приказка да свършва...


"В час по химия той беше на два чина пред мен пишеше нещо предаде бележката стигна до мен и прочетох "Понякога очите ми завиждат на сърцето ми,защото когато изчезнеш от погледа ми си винаги в сърцето ми" Когато прочетох това една сълза от радост се стече по лицето ми и точно в този момент той с еобърна и ме видя.Тогава разбрах,че мечтата ми е реалност,че наистина ме обича,че това не е сън...Никога няма да го збаравя никога... :smt007

kypo
11-09-2009, 14:04
има и такива, ама не искам да казвам

най-незабравимите в изминалите 2 години са свързани с бившата ми приятелка, а именно
един смс 11 срещу 12 януари миналата година че иска да скъсаме - щях да получа удар и после не спах цяла нощ. на сутринта, беше адската мъгла, сняг и студ и щяхме да говорим. замалко да се пребие като се подхлъзна, обаче аз балъка и спасих живота (за втори път, другия път беше по едни стълби на морето). беше си взела кафе и в колата ми каза куп лъжи и глупости, аз дори сълза- две пуснах и тя слезе... даже не си взе боклука от картонената чашка, а ми я остави смачкана в колата :x
стоях още половин час, опитващ се да разбера кво става и след тва със сълзи на очи карах колкото се може по-бясно без идея къде да отида. късмет че не се пребих, щото бях с летни гуми :lol: . след тва стоях с часове под едно дърво, "моето си дърво' и мислих, мислих...
те тва е!

иначе има и още незабравими, но хубави спомени. обаче онези два няма да забравя никога, защото ме предаде човек в когото се кълнях и вярвах. как да забравя?
туй то

haritov
11-09-2009, 14:05
27.04.09
Видяхме се на обичайното място,прегърнахме се и двамата бяхме с насълзени очи,защото се прибирах в Добрич.Аз и казах,че след 2 седмици пак ще се видим и ще бъде за месец,тогава тя ме целуна хванахме се ръце и се гледахме в очите.Отидохме в борисовата там ние се снимахме в един момент се целунахме и тогава изгря слънцето и ни обгърна с топлина.Но дойде време да тръгвам отидохме на спирката и я целунах за последно,още помня как ръката и се изплъзна от моята и пое към дома си.Във влака получих смс в,който тя ме молеше за прошка,защото не е показала колко много ме обича,а за мен нямаше накъде повече да се доказва,беше невероятно.

2 дни по-късно тя ми изневери и от тогава все едно съм загубил душата си.
А все още я обичам...

Priceless
11-09-2009, 16:29
Ми ..
Бяхме в нас. Гледахме някакъв филм, мисля. По едно време ни доскуча, той ме погледна и ми каза "Ела" .. Станахме и излязохме на терасата. И понеже съм на последния етаж ии .. само една стълба ни трябва да се качим на покрива. Той изправи стълбата до стената и ми каза "Хайде, ела" , а аз имам някакъв панически страх от високо и съответно отказах. :lol: Той се качи по стълбата ии .. на покрива. А аз долу под стълбата и му крещя да слезе. 8-) Той пак ми каза "Ела деее" и аз почнах да се качвам с някви истерически крясъци нагоре и с викове " Лелеее, ако умра - ЩЕ ТЕ УБИЯ" 8-) Че така де .. качих се на покрива, цялата треперех от страх .. и той видя. Хвана ми ръката и ми каза "Спокойно де, тука съм" и ми се усмихна тоооолкова мило. И всичките ми страхове изчезнаха в тоя момент. Седнахме на покрива на 10 етажния блок, към 11 през нощта, прегърнати ..
НИКОГА няма да го забравя тоя момент... колкото и отдавна да беше.

FancyGirl
11-09-2009, 18:17
Всеки миг със него... :-|

_mimsa_
11-09-2009, 19:21
Хмм.. толкова много хубави моменти.. но първата целувкаа..

14.08.2009
Бяхме на екскурзия в Германия и бяхме излезли на разходка около 10 човека..но беше вечер и на мене много ми се доспа и реших, че трябва да вървя със затворени очи и уж той да ме опътва.. :D След малко и той реши да си затвори очите, а останалите пред нас да ни казват, ако има тротоар или стълб и т.н.И по едно време казах, че дълго вървим така, а дори не сме се блъснали и точно след около 1-2 минути усещам удар и падам на земята.. А то какво било.. в Германия заграждат дърветата с железни огради :D след това ми се поду устната..беше ужасно и за да ми мине реши вечерта в хотела да ме целуне .. а то мене в същото време ме и болеше много.. но беше наистина незабравимо :)) ..а след това каза, че заслужавам още една.. и още.. :smt007

SunShinePearl
11-09-2009, 20:08
ами няма такива

GodLovesYou
11-09-2009, 21:33
седим си в един парк и изведнъж тя ми разкопча ципът и ...

Snickers
11-09-2009, 21:36
Ох, не знам дали съм писала, ама не мисе чете.
Та... 30-31 юли(ама може и да е 29-30юли) бяха най-незабравимите ми моменти. Още ги помня, сякаш бяха вчера. <3

soul1199
11-10-2009, 09:51
Ми ..
Бяхме в нас. Гледахме някакъв филм, мисля. По едно време ни доскуча, той ме погледна и ми каза "Ела" .. Станахме и излязохме на терасата. И понеже съм на последния етаж ии .. само една стълба ни трябва да се качим на покрива. Той изправи стълбата до стената и ми каза "Хайде, ела" , а аз имам някакъв панически страх от високо и съответно отказах. :lol: Той се качи по стълбата ии .. на покрива. А аз долу под стълбата и му крещя да слезе. 8-) Той пак ми каза "Ела деее" и аз почнах да се качвам с някви истерически крясъци нагоре и с викове " Лелеее, ако умра - ЩЕ ТЕ УБИЯ" 8-) Че така де .. качих се на покрива, цялата треперех от страх .. и той видя. Хвана ми ръката и ми каза "Спокойно де, тука съм" и ми се усмихна тоооолкова мило. И всичките ми страхове изчезнаха в тоя момент. Седнахме на покрива на 10 етажния блок, към 11 през нощта, прегърнати ..
НИКОГА няма да го забравя тоя момент... колкото и отдавна да беше. :cry: много сладко се е получило..ех любов :smt055

Rofl4e
11-10-2009, 10:49
първата ни среща..след това как се запознахме..

никога няма да забравя първата ни целувка.. толкова чакана и искана..

няма да забравя и на имения му ден как оставихме всички гости в хола и незнайно как се озовахме в спалнята на майка му и баща му ии си говорихме все едно сме се запознали преди мин .. толкова мил и ангелски поглед извади тогава,че направо ме разтопи.

И в един мол.. к'ва щуротия направихме и така сме се смяли,че ни мислеха за побъркани.


. . . никога не съм изпитвала страх,че ще го загубя :) .. само в началото още преди да бъдем гаджета не бях сиг дали тези чуства който показва и закойто говори бяха истински ..но ми ги доказа адски мноого пъти.

Имаме още много ама са ми по лични и не искам да ги споделям с форума ;]]

Jumbie483
11-10-2009, 11:28
Най-незабравимият момент беше преди да се запознаем с него :D
Първата усмивка, която си разменихме и първала "случайност" :P
За случайното.. Беше точно както го описвате - като по филмите. Беше толкова перфектно, но жалко, че не продължи дълго. Час - час и половина след това споделихме и по една усмивка от разтояние. Най-красивата и щастлива усмивка, която видях онази вечер.. и след нея най-щастливата усмивка, която аз дадох :-P

Laser114YCPB
11-10-2009, 20:21
Ami s bivshiq mi priqtel .. na edin ostrov na dunava,,v edna palatka legnahme si kym 10 a zaspahme 2.. beshe nezabravima nosht .. hodehme ot 10 meseca i togava za pryv pyt mi kaza che me obicha :-#

sys segashniq..
bqhme na edno systezanie vyv varna ... toi ne e ot moq otbor. predi gonkite imahmme okolo chas.. toi si beshe oborudval lodkata i doide da mi pomogne da oborudvam svoqta sled tova mi kaza da doida s nego na fara... vyrvqhme i si govorehme..sednahme gledahme moreto..togava za pryv put se celunahme..

ot togava vsqko edno systezanie e bilo izpulneno s romantichni momenti

sega se seshtam ..beshe 2 oktomvri - systezanie v nesebyr :} imashe nqkfa gadna mygla i nqmashe gram vqtyr => nqmashe i gonki .. sedqhme na edni peiki govorihme si... gledahme moreto.. toi beshe sednal a az lejah i glavata mi beshe v skuta mu .. gledahme se v ochite .. togava toi mi kaza "Obicham te" i se navede i me celuna :smt007 :-# :-#

m0n4yyy
11-10-2009, 20:25
Всяко докосване на неговото и моето тяло е съвършенно ..

blondeVIP
11-10-2009, 20:51
Ами това лято. . не помня точно датата, на село има река и един вир 2-3 метра дълбок в който скачат от виииииисоок камък. . :D ии аз с целият си акъл, да му се направя на интересна /защото ходихме от не много/ реших, че трябва да скочо и аз. . обаче течението беше страшно силно ии ме избута ии аз паднах по едно на което му казват пързалката, но никой не се спуска от там, защото има много камъни. . ии аз падам, при което си удрям главата и потъвам. . леко ми се губи :D но ми разказват, че той на секундата е скочил да ме търси ;pp и така. . извади ме и ме прегърна невероятно силно, при което първите му думи бяха: "Човек, не знаеш колко се изплаших, внимавай какво правиш, защото ще се побъркам без теб! ! " При което аз в нещо средно между смах и сълзи от страх му казвам: "А спокойно, аз не се изплаших много!!" - въпреки че главатта ми леко кървеше :lol: И това беше последвано от първото "Обичам те!"! ! :grin: :cry:
Другият спомен за който веднага се сещам е как много жестоко се скарахме, защото той ми чете някакви супер стари смс-и (страшно е ревнив. . дева е) и аз сама в 12.30 обикаляки с една приятелка селото чеших че трябва да ида до тях и да му кажа, поне че искам да е щастлив. . Отидохме там, той се правеше че ме няма, пусна кучето си уж по мен . . то е каракачанка и много ме обича но той се напраи на интересен. . и от там аз тотаслно откачих, хванах няква пътека из гората и се изгубих. . сиг 1 час съм търсила някъв път за да стига до къщата му и накрая речих, че няма да я търся оставам тък и не ми пука за нищо и легнах да спя ;ddd и точно след десет минути, Дуда /кучето му/ почна да ми лае в ухото и моя принц седеше над мен. . ии като по филмите ме взе на ръца. . просто си бях изкълчила крака :D и ме понесе надоло. . остави ме на пейката пред тях и влезе /помислих че ме оставя да си ходя/ и излезе след 3 минути с одеало ови ме, прегътна ме и ми каза да не правя повече такива глупости и да знам че никога няма да спре да ме обича! ! !
И такам. . Обичам го! ! !

Nich
11-10-2009, 21:49
Ами това лято. . не помня точно датата, на село има река и един вир 2-3 метра дълбок в който скачат от виииииисоок камък. . :D ии аз с целият си акъл, да му се направя на интересна /защото ходихме от не много/ реших, че трябва да скочо и аз. . обаче течението беше страшно силно ии ме избута ии аз паднах по едно на което му казват пързалката, но никой не се спуска от там, защото има много камъни. . ии аз падам, при което си удрям главата и потъвам. . леко ми се губи :D но ми разказват, че той на секундата е скочил да ме търси ;pp и така. . извади ме и ме прегърна невероятно силно, при което първите му думи бяха: "Човек, не знаеш колко се изплаших, внимавай какво правиш, защото ще се побъркам без теб! ! " При което аз в нещо средно между смах и сълзи от страх му казвам: "А спокойно, аз не се изплаших много!!" - въпреки че главатта ми леко кървеше :lol: И това беше последвано от първото "Обичам те!"! ! :grin: :cry:
Другият спомен за който веднага се сещам е как много жестоко се скарахме, защото той ми чете някакви супер стари смс-и (страшно е ревнив. . дева е) и аз сама в 12.30 обикаляки с една приятелка селото чеших че трябва да ида до тях и да му кажа, поне че искам да е щастлив. . Отидохме там, той се правеше че ме няма, пусна кучето си уж по мен . . то е каракачанка и много ме обича но той се напраи на интересен. . и от там аз тотаслно откачих, хванах няква пътека из гората и се изгубих. . сиг 1 час съм търсила някъв път за да стига до къщата му и накрая речих, че няма да я търся оставам тък и не ми пука за нищо и легнах да спя ;ddd и точно след десет минути, Дуда /кучето му/ почна да ми лае в ухото и моя принц седеше над мен. . ии като по филмите ме взе на ръца. . просто си бях изкълчила крака :D и ме понесе надоло. . остави ме на пейката пред тях и влезе /помислих че ме оставя да си ходя/ и излезе след 3 минути с одеало ови ме, прегътна ме и ми каза да не правя повече такива глупости и да знам че никога няма да спре да ме обича! ! !
И такам. . Обичам го! ! !

имаш много готин приятел, а ти си няква откачалка и много ме кефиш :grin:

babity
11-10-2009, 21:51
Не е с любимия човек, ама е незабравима романтика. Седя си на спирката и телефона ми звъни. Вдигам. Отсреща:
-К'во правиш?
-Чакам си рейса на спирката.
-Обърни се настрани!
-На кое настрани?
-На ляво!
Бавно си извръщам главата и почвам да оглеждам...
-Виждаш ли ме?-чувам по телефона.
-Не -малко слосана отговарям аз и продължавам да се оглеждам.
-'Ми няма и да ме видиш, 'щото не съм там, идиот!
Последва един гърч, едни псувни, после любовни обяснения... редовното... :D

kukli4kata001
11-10-2009, 23:04
19.04.2009-Бяхме се събрали да празнуваме Великден.Той стоеше до майка ми и го чух как и каза "Виж колко е красива".По-късно ме покани да танцуваме,аз бях страшно притеснена и той го усети.Притисна ме много силно и ми каза "Спокойно,и на мен ми е притеснено"-направо се разтопих
17.05.2009-Първата ни целувка.Не стана по някакъв необикновен начин но няма да забравя как стояхме много близо един до друг и никой не смееше да направи първата крачка,след което той се доближи до мен и ме целуна.
30.05.20009-Бяха приели майка ми в болница заради бъбречна криза.Аз незнаех как е защо е там знаех само че е на системи.Той беше у нас,имаше работа но я заряза за да е до мен,а аз избягах и се скрих в тоалетната за да не ме гледа как плача.Той дойде и ми каза "Излез от там не стой сама виждал съм човек да плаче,аз също съм плакал".Когато излязох ме прегърна толкова силно.В този момент почувствах че винаги ще ме подкрепя...и беше така.
29.06.2009-Най-хубавата вечер в живота ми(до този момент).Не се бяхме виждали от 2 седмици,и той предложи да се поразходим някъде само двамата.Никой не знаеше къде сме,това беше малкото ни бягство.Вървяхме в един изоставен парк близо до нас където никой не ходи.Държахме се за ръце и в един момент той спря,погледна ме в очите докосна ме по лицето и ме целуна както никога преди(и никога след това не ме целуна така).Продължихме да вървим и той прошепна "Много си красива"
Не са кой знае колко романтични но за мен са просто.....НЕЗАБРАВИМИ :)
Не са лиииии? Толкова ме разчувстваха отвътре.. :shock:

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 06:14
Моменти такива- много.
Спомням си, че беше точно преди 2 години. С момчето изобщо не се харесвахме. Пишехме си често, но винаги се стигаше до караница 8-) И един ден решихме да излезем ей така, защото нямаше какво да се прави. По някаква "случайност" приятелите ни бяха заети... и случи се... още щом го видях се влюбих в него :shock: Не че не го бях виждала, просто моментът беше такъв... както и да е, любовта ни продължи кратко. 8-)

Друг незабравим момент е с друго момче, което ме изпращаше и както си вървим той ме дръпна за ръката и изненадващо ме целуна :shock: Аз не очаквах и го изгледах много изненадано, а после почнах да се смея... сигурно цялата съм се изчервила. :lol: 8-) Хубави времена бяха...

afkforlife
11-11-2009, 09:50
Вървяхме с девойката , подхлъзнах се и си счупих ръката на 2 места точно като по филмите.Тован няма да го забравя :D

be7inka11
11-11-2009, 18:56
незабравимите моменти не могат да се опишат... :)

Peshec
11-11-2009, 20:01
незабравимите моменти не могат да се опишат... :)
е теб не те карат да ги описваш,а да ги разказваш :-D

Nich
11-12-2009, 16:02
хммм ето нещо прясно прясно :-D :
Той: Знаеш ли кво ?
Аз: Обичаш ме ?
Той: Не!... Ти си всичко за мен!
:smt007 =P~

antifashionshit
11-12-2009, 16:47
на спирката на трамвай 5та пред Съдебната Палата... късно вечер на 12 април две фигури, момче и момиче стоят прегърнати в тишина. досега са били само приятели, ала тогава се заражда нещо повече... той я притиска към себе си още по-силно. месеци наред си мислеше, че тя няма подобни чувства към него... какъв съм бил миндил, мисли си. внезапно тя извръща глава нагоре и го поглежда право в очите... той се навежда към нея, тя се изправя на пръсти и устните им се срещат... времето всякаш спира, всичко останало престава да съществува и всякаш никога не е съществувало, не го интересуваше нищо друго освен прекрасното същество в обятията му... най-накрая устните им се отделиха и знаейки, че никога вече няма да бъдат само приятели, момчето и момичето се притиснаха един към друг и продилжиха да чакат трамвая...

никога няма да забравя този момент... никога.

gabiiTu
11-13-2009, 18:32
Честно казано има много незабравими и специални моменти ,но аз винаги помня моментите в които любимия ми човек е бил до мен и ме е подкрепял {} За мен няма нищо по-важно от това човека до теб винаги да е до теб,когато имаш нужда. :-)

mOBSCENE
11-13-2009, 18:43
Тук можете да разкажете най-незабравимия момент(и) от любовния си живот.

Няма. Тва е лично,с толкова дълбок смисъл и толкова наше,че би било грозно и опетнено да споделям щастливите си емоции с друг освен с него.

+
това си е само за нас.. :smt007

wasch0
11-13-2009, 18:46
Първо искам да поздравя а хубавата тема - кара хората да се усмихват

16.04.2009 бяхме навън с приятели. Той дойде и ме погледва в очите. Гледахме се дълго време и той ме целуна притискайки ме до себе си. Каза ми, че много ме обича, а аз му отвърнах, че го обичам повече и започнахме да спорим. Отидохме при другите ( неговите и моите приятели, които също бяха гаджета тоест - две мои притяелки с два негови приятеля) Прекарвахме си супер весело. Закачки, гоненица, снимки... незабравимо изживяване

m0n4yyy
11-13-2009, 19:16
.. всеки допир .. усмивката му .. това приятелство .. несподелена любов .. :)

izlishna
11-14-2009, 10:17
В навечерието на Нова година 07 срещу 08 .. :-#

Вървяхме по пътя към къщата му (останалите бяха по-нагоре, вече бяха поспрели всичките зари, пиратки .. ;д) спрях по средата на пътя и го гушнах аадски силно .. той мен също .. гледахме се в продължение на 10 минути в очите без и думичка да си кажем .. той се усмихваше аз също .. НО тишината се наруши от моето "Обичам те!" .. в момента, в който го чу очите му се насълзиха и без да се замисли отвърна: "И аз те обичам мило" .. :-# :-# постояхме на онова място гушнати .. аз се разплаках .. а на него очите му бяха влажни през цялото време .. < 3 :-# :smt007

Никога няма да забравя това място .. тази дата .. този човек!!! < 3 :smt007

Красива история.. Определено ме трогна :)

FancyGirl
12-18-2009, 23:44
Всеки един мигггггг
иначе не издавам ТАЙНА [-(

Alli
01-12-2010, 19:32
Помня още когато бяхме заедно един ден той ми се обади по телефона име пита какво правиш,както всеки ден :))) и си говорихме и изведнъж той ми каза,слез аз съм пред вас... аз мнгоо се зарадвах,че е сикал да ме изненада,отварям вратата и го виждам него с 2 чашки с горещ шоколад,от тях до нас се е разкарвал с 2те чашки,беше поизстинал,но това не беше хич важно,важен беше жестът,никога няма да го забравя този момент:(((( и след време спря да да ги прави тези жестове :/

juj1
01-17-2010, 21:56
31.12.2009-01.01.2010 bqh v bivshiq si,koito produljavashe da me tursi sled kato skusahme..v 5 i 30 noshta reshihme da otideme da pospime malko v negowata staq .. lejehme gushnati do 7 chasa .. celuvahme se , govorihme si 1 chas i polowina..toi mi kaza che ima chuvstva kum men i az mu kazah che oshte si go iskam.. lejehme gushnati,chuvah silnoto tuptene na surceto mu,useshtah kak trepereshe,kakto i az .. nqma da go zabrawq nikoga ! inache imam i mnogo drugi hubawi spomenii .. ;]

DaemonBoy
01-17-2010, 21:58
Ооооо!!!Миналото лято в Night Club Space!Такова разбиване не сме правили.36 часа без сън.

Bixel
01-17-2010, 22:05
когато я видях

Li0nesS
01-18-2010, 04:19
:( :( :( :( .............

dedodekster
01-18-2010, 06:58
Беше преди доста време, но няма да го забравя. Ходех на курс по френски и се разбрахме да се видим след урока. Беше лятото, вечерта към 9, 9 и нещо. Не ни се прибираше, но не ни се и ходеше никъде. Не знам откъде й хрумна идеята да се приберем пеша (от центъра до Люлин ) 8-) Час и половина ходехме гушнати без да си казваме каквото и да било, но всеки знаеше какво си мисли другия. Стигнахме до тях (аз съм бил кавалер едно време :D ), тя каза, че няма да ме пусне да си ходя и прекарахме нощта заедно. Тази нощ няма да я забравя, каквото и да стане.

Другия незабравим момент, в който с цялото си същество разбрах, че я обичам безмерно(не че не знаех че я обичам и преди това), беше в нас. Вече бяхме заедно от доста време и редовно се случваше единия да остава при другия за седмица-две. Та, вършейки някаква ежедневна работа, чух по радиото една от любимите ни песни - Nothing Else Matters, отидох при нея, погледнах я, а тя се беше разплакала, целунах я и й казах: Винаги, ама винаги ще бъдеш най-прекрасното нещо в моя живот!

И въпреки, че вече не сме заедно я обичам. :oops:

babyjoinmeindeath
01-18-2010, 09:58
Ам то не е нещо романтично, но няма да забравя една вечер как ми правеше стриптийз в двора на даскалото :razz:
Срам ме е да разказвам :oops:

XTREMEFREERIDE
01-18-2010, 11:31
15.01.2010г.
Беше поредният скапан Петък,само различното беше,че вместо аз да се прибера в Банско,той дойде в Благоевград.Трябваше да спи в един негов приятел.Реших,че искам да спи при мен и понеже баба ми и дядо ми са два етажа под мен в къщата,се възползвах от факта,че от 5 до 8 са на работа и вкарах моя човек в апартамента ми.
През цялото време треперих,непрекъснато ме беше страх и се чудех,какво ще правя ако някой реши да се качи при мен.Заключихме и двете врати,и пак ме беше страх.However.
Прекарахме чудесно времето си заедно.Гледахме Naruto, успях да измъкна малко пица от баба ми и му дадох да яде 8-) ,гледах го как си бръсне брадата 8-) .. абе чувствахме се като истинско семейство.

Най-хубаво беше,когато си легнахме.Завихме се под завивката и се гледахме.Това щеше да е първото ни преспиване заедно.Както всичко беше тихо и светеше само слабата нощна лампа,той ми каза "Много си хубава" и ме целуна много ... незнам как да го кажа ... беше изпълнено с любов.Почувствах се като НЕГОВАТА ПРИНЦЕСА.Сякаш в този момент нищо друго нямаше значение.

А вечерта я прекарахме прекрасно.Аз заспах в 10 още,защото бях спала само два часа предишната вечер.По едно време се събудих и го видях как ме гледа.Попитах го защо не спи,а той ми каза,че иска да ме гледа докато се надява да го сънувам.След това го попитах колко е часа.Беше 3.Той беше стоял буден 5 часа,само за да ме гледа как спя. :-# :smt007 След това заспахме и двамата гушнати.

От тогава,леглото ми винаги ще бъде празно. :-# :-#

ПП: Обичам те,шушляк! :-)