PDA

View Full Version : Аз ли си въобразявам или е така може би?!



insane7
10-18-2009, 11:35
Здравейте, започвам направо с историята.. В даскалото ми има едно много сладко момче, което съм си набелязала и което е с 1 година по-голямо от мен. Много пъти сме се срещали или сме се блъскали случайно, колкото и смешно да звучи. :D Мисля, че не го харесвам много, но просто ми е симпатичен и не мога без да го видя някъде из даскало. За любов въобще не говоря, още не го познавам много добре и така де.. Та това въпросното момче напоследък започна постоянно да ме гледа, да ми се усмихва и понеже сме на различни етажи и вече по-често идва на нашия етаж.. Може причината да не съм аз, но все пак нещо ме човърка от вътре. Звучи доста детско, но какво да се прави. :D Един общ познат забеляза, че имам симпатии към него и ми каза, че ще ни запознае, но аз не искам не искам всичко да е така сякаш е нагласено. Усещам, че наистина има нещо между нас, даже един път не знам как сме застанали един до друг или каква връзка сме имали, но ни посмилиха за познати и падна голям смях :D
Аз съм на 15, той на 16. И въпроса ми е дали си въобразявам, че той не ми е безразличен или наистина е така.
И мерси на всички, които са ми прочели темата и моля за сериозни отговори :)

LoveRetroMusic
10-18-2009, 11:37
говори с него, няма как да разбереш иначе.

InloveAgain
10-18-2009, 11:39
Ами възможно е и той да те е харесал ;) .
Изкачай да видиш занапред ще продължи ли това негово държание и сама ще прецениш :).А междувременно няма нищо лошо да се запознаете ;).

Zarity
10-18-2009, 12:12
Върви при него бе мацко,кво може да правиш.Аз така правя,срам не срам,тряя си пробваш късмета. :) Айде успех от мен.

mycel
10-18-2009, 12:15
кефи ти се

Di
10-18-2009, 12:16
говори с него, няма как да разбереш иначе.

Hilary_
10-18-2009, 12:18
ми запознай се с него .. опознай го и ще разбереш ... ние НЯМА как да знаем .. :-o

kobrichka
10-18-2009, 12:18
Щом имаш познат, който може да те запознае защо не се съгласиш? Ако седиш така и чакаш нищо няма да стане.

stylo
10-18-2009, 12:28
Нека вашият общ познат ви запознае.

sladur4etyYy
10-18-2009, 12:45
говори с него, няма как да разбереш иначе.

хаха, да, те не се познават, ама тя ще иде да ''говори'' с него дали той я харесва. хитро.

ти искаш сами да се запознаете, без намесата на общия познат, доколкото разбирам? ами тогава някой път му кажи нещо неангажиращо, просто почни някакъв разговор или пусни някоя ''неволна'' шегичка. повярвай, веднъж кажеш ли му нещо, ако наистина те харесва, после сам ще почне да те заприказва.
ако пък те е срам, страх, етц (въпреки че не вуждам от какво) да го заговориш, кажи на общия познат да се намеси. няма да съжаляваш. :д

cookie_master
10-18-2009, 12:51
Нека те запознаят с него и след това ще разбереш дали те харесва :wink:

NamelessRomantic
10-18-2009, 13:50
Искаш да ти кажем дали го обичаш или не.

/facepalm


Мнооого си тъпичка 8-)

Adda
10-18-2009, 13:55
Ами, според мен шанса да те харесва е по-голям от този всичко да е само случйност. Не виждам какво лошо има да се запознаете или този вашия общ познат да ви запознаете и да видиш какво ще последва...

sl0w
10-18-2009, 14:06
говори с него, няма как да разбереш иначе.

LoveRetroMusic
10-18-2009, 15:33
говори с него, няма как да разбереш иначе.

хаха, да, те не се познават, ама тя ще иде да ''говори'' с него дали той я харесва. хитро.

ти искаш сами да се запознаете, без намесата на общия познат, доколкото разбирам? ами тогава някой път му кажи нещо неангажиращо, просто почни някакъв разговор или пусни някоя ''неволна'' шегичка. повярвай, веднъж кажеш ли му нещо, ако наистина те харесва, после сам ще почне да те заприказва.
ако пък те е срам, страх, етц (въпреки че не вуждам от какво) да го заговориш, кажи на общия познат да се намеси. няма да съжаляваш. :д

След като говорят значи ще се запознаят .. 8-)

flowerlina
10-18-2009, 15:47
Запознайте се, може да потръгне. Мойта история с моя започна по същия начин

insane7
10-18-2009, 16:59
Благодаря на всички. Утре ще се опитам да се запозная, да говоря или да му намекна някои неща. Пък и утре имам час, който е до неговата стая :D Абе, ще видя какво ще правя и пак ви благодаря. :)

FairPlayer
10-18-2009, 18:26
Пробвай да го заговориш.
Оффтопик: От къде си ?

insane7
10-18-2009, 19:16
Пробвай да го заговориш.
Оффтопик: От къде си ?
От Русе съм. Защо? Това какво общо има? :)

mArMaLaDkA
10-18-2009, 20:38
^ Припознал се е. 8-)
Запознай се с него. Щом ще имате час врата до врата, със сигурност междучасието ще излиза и ще виси пред вратата само и само, за да те види, убедена съм. И аз имах една подобна история, само дето не отидох да се запозная и после ме беше яд естествено. Така че смело. Ти, ако си притеснена, той е 2 пъти повече. :D

П.П.- Съгражданка си ми.

nepopravima
10-19-2009, 07:48
аз бях в сащата ситуация обаче той беше на 18..излязохме..на външен вид много си ходим обаче нещо не си паснахме хях! :wink: Можеш да се запознаеш с него но не си длажна да правиш първата крачка ти. Успех ;-)

sasha_90
10-19-2009, 11:00
Запознайте се.Може би и той има симпатии към теб.

lllXayclll
10-20-2009, 20:45
Гоу ту слийп кидО... :-P

dreaml1nd_
10-20-2009, 21:29
Е не можем да ти кажем дали ти е симпатичен на тебе ... три трябва да си знаеш :) но опитай, кажи на този познатия ви да ви запознава и да се гаджосвате

Girl08
10-20-2009, 21:35
Ами, според мен шанса да те харесва е по-голям от този всичко да е само случйност. Не виждам какво лошо има да се запознаете или този вашия общ познат да ви запознаете и да видиш какво ще последва... съгласна съм :) :)

insane7
10-21-2009, 15:17
Е не можем да ти кажем дали ти е симпатичен на тебе ... три трябва да си знаеш :) но опитай, кажи на този познатия ви да ви запознава и да се гаджосвате
Не искам да ми казвате дали ми е симпатичен.. това аз си го знам, исках да питам дали си въобразявам, че аз съм му симпатична.. :)
Тези дни поради проблеми с една приятелка не можах да говоря с него, но утре ще го хвана на тясно и ще видим какво ще става :lol: