PDA

View Full Version : Нима ли начин да оправим нещата



lisankata2
10-18-2009, 11:49
.hhhhhh

Zarity
10-18-2009, 12:01
Какво да направиш,първо спри да правиш правописни грешки. :-o
Пък по темата,няма кво да направиш,освен да поговите,ама връзка от растояние не става,квото и да се направи :?

lisankata2
10-18-2009, 12:05
бе вие тука само ,, правиш правописни грешки,, и ,,на колко си години ли знаете,, пиша ви защото имам нужда от помощ. мислите ли че ми е точно до ояждане сега. ако някои мисли да ми прави забележки да не пише

scyLLa
10-18-2009, 12:06
Може да го е страх да ти каже, че иска да скъсате за да не страдаш и за това да те държи от съжаление, а ти недей да си мълчиш като не върви късайте кво си тровиш нервите ....

Zarity
10-18-2009, 12:08
Добре,остави другото,ние как да ти помогнем като ти даже не си говорила с него за това.Не се измъчвай с такива връзки,от личен опит ти го казвам. :(

Kukumqvka
10-18-2009, 12:13
Почти съм сигурна,че има някоя друга ..

ScarletBite
10-18-2009, 12:19
К'во?
Обижда те и те псува?!?
Държи се грубо и се прави на интересен?!?
Какво правиш още при него? :shock: Ти гордост нямаш ли?Как може да позволяваш да се отнася с теб като с изтривалка? :-x

Иначе по темата, това е типично поведение на момче, което се опитва да разкара гаджето. :?

kobrichka
10-18-2009, 12:28
С риск да е банално ще го кажа - поговори с него. Разговорът е много важен в една връзка. След като сте заедно от "сума" време значи се познавате добре. Поговори с него кажи му всичко, което те притеснява и се изяснете.
Лично аз, ако бях на твоето място се разделяме на секундата. В една връзка е важно уважението, а той определено го няма към теб. Няма значение какви са проблемите му и т.н уважението си е уважение. Замисли се... ти псуваш ли хората на които държиш?

cookie_master
10-18-2009, 12:48
Другите са прави.Първо поговори с него и ако нещата не се оправят го зарежи.Аз не бих търпяла да ме псуват и обиждат :x

moneycomeme
10-18-2009, 12:56
Не знам как може да се обичате...а да се стига до псувни или да не можете да си споделяте.. .Може би и той минава през труден момент,но това не оправдава поведението му.Говори с него и то сериозно,очи в очи.Тогава заедно вземете решение дали да продължите или да разделяте пътищата си. :)

sladur4etyYy
10-18-2009, 13:12
аз пък не виждам смисъл да говориш с него. за какво? какво ще му кажеш? че поведението му те наранява? мислиш ли, че той не го знае? според мен просто няма смелост да те скъса и иска да те накара ти да го направиш. а и не бъди толкова сигурна, че си няма друга. може да си има. може и да не е една, а просто да иска да си ''поживурка'' сега, в студентските години, а в тоя случай ти се явяваш пречка. по- добре го остави и не се занимавай. очевидно е, че връзката ви се е изчерпала.