PDA

View Full Version : Наименование на една отрова за хлебарки.



cherinka
10-18-2009, 14:34
Абе, как се казваше оная отрова, дето като нафъкаш една хлебарка и тя като отиде в гнездодо и заразява и другите хлебарки и всички умират доволни и щастливи?

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 14:39
Raid?

BlueKnife
10-18-2009, 14:45
начи отрова.. сещам се за демор xdxdxd
обаче.. изобщо няам представа дали е тва, за което говориш ;д

Canis_Dirus
10-18-2009, 14:54
тахтабин 8-)

LadyDi
10-18-2009, 14:56
Аз ги моря с пюре :) Наплющяват се като сФинки и после умират.

cherinka
10-18-2009, 14:58
Raid?
райда не става, щото няма репелентно действия срещу хлебарките, а и защото действа само при пряк контакт с тях,,,



^тва тахтабин го няма в гугъл :(
кво е?

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 15:01
уточни... кво ще рече "като нафъкаш някоя хлебарка"... ако е "наfuckаш" не мога да ти помогна. :Д

Canis_Dirus
10-18-2009, 15:04
японците са филмирали фъкане с хлебарки...
а също и с много други гадинки. Изобщо много обичат животните.


Тахтаба не знаете ли, какво е?

cherinka
10-18-2009, 15:11
ми аз не, и в гугъл не намирам нищо :D

MartyParty
10-18-2009, 15:17
Дървеница иначе казано.Едни такива дето хапят гадно и са кафяви и като летят издават звук от сорта на "бжжжжжж".
А защо ги намесваме при хлебарките?

cherinka
10-18-2009, 15:31
^щото и двете са еднакво досадни и се врат където най-малко очакваш, с малката разлика, че едното хапе и прай пъпки, а другото - не :D
друго общо е, че могат да бъдат омъртвени с едни и същи продукти и препарати. :D
а и не само кафяви :D

абе неска видях хлебарка албинос :lol: леле как се стреснах, изобщо не очаквах да съществува подобно нещо

Дайте да обсъдим изтребването на хлебарките?
Вие с какво се борите срещу тях?

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 15:33
с правата лопата. x)

kir40
10-18-2009, 15:38
Защо не се научиш да използваш толко хубавата търсачка Гугъл.

Просто напиши спрей или препарат против хлебарки и ти излизат хиляди резултати :)

guinessgirl
10-18-2009, 15:40
в нас пък няма хлебарки,муахахах 8-)

kir40
10-18-2009, 15:45
А иначе мисля,че с разрешените за домашна употреба препарати няма да имаш голям успех.
По-добре да извикаш фирма,която да дойде и да напръска дома ви.

И по безопасно е така,а не да вземеш някой препарат,които се рекламира по интернет и да се окаже,че може да не ти понесе.

Повечето препарати по аптеките и агромагазините не мисля,че имат голям ефект.

cherinka
10-18-2009, 15:46
Защо не се научиш да използваш толко хубавата търсачка Гугъл.

Просто напиши спрей или препарат против хлебарки и ти излизат хиляди резултати :)
"хиляди резултати", в които пише едно и също, а доста често и препарати с нулево действие.
Следователно не ме устройва.
Следователно си знам 5 отрови, които са ефикасни, но са непрофесионални.
Следователно съм си задала точно и ясно въпроса в темата.
Следователно ме интересува (чисто и просто за собствена информация) професионалистите какви препарати ползват.
Следователно като не можеш да напишеш нищо по темата не се обаждай повече.

guinessgirl, никога не е късно да се появят :D

webmast3rche
10-18-2009, 15:47
Онова дето се пъха в контакта е мн ефективно

MartyParty
10-18-2009, 15:51
Ами как се борим...Има един препарат,който се слага в кофата с вода,когато миеш пода.Казва се SANO floor plus.Не им харесва особено,но от време на време се появява някоя.Пробвали сме с прахчета и къщички,в които уж ги привличат и убиват- няма голям ефект.
Хъм сега прочетох нещо интересно:"Обитател на столичния район Люлин откри случайно уникална супер-ефективна отрова срещу хлебарки. Ето как станало откритието, обитателят вечерял сурови кренвирши, но след като изял един му се повдигнало и го оставил недояден на масата. На сутринта, какво било учудването му когато видял около кренвирша огромно струпване на хлебарки. Тъкмо да стовари чехъла си върху тях, когато нещо му се сторило нередно, изведнъж той осъзнал, че хлебарките не се движели, Те били напълно и безвъзвратно МЪРТВИ. Невярващ на очите си, обитателят побутнал купчината с хлебарки за да се увери, че това не е видение. След като преминал първоначалния шок, обитателят нарязал на парчета останалите кренвирши и ги разхвърлил из апартамента. На другият ден резултатът бил същия – купчини мъртви хлебарки. Обитателят споделил откритието си с обитателите на квартала и кренвиршите бързо се изчерпали от магазина. Жителите на квартала, са решили да изпратят благодарствено писмо до производителят на кренвиршите, с което да го насърчат да премине в производството на отрови за вредители, където явно ще реализира по-големи печалби."

Друго решение е да се вземеш котка. :)

MissInd3p3nd3nt
10-18-2009, 15:53
Аз знам за една отрова на кубчета ,дето ги трепе бързичко на път за ...ам.. вкъщи :lol:

cherinka
10-18-2009, 15:58
това с кренвиршите е убийствено :lol:
аз утре ще ходя да си взема къщички, попринцип и те са като райда.
Преди месец напръсках навсякъде с регент и изчезнаха мама им деба гадините, сега пак пръсках за всеки случай, за новото им поколение :D
и тия къщички ще ги сложа ей така за украса
и "климес" си взех, понеже и от тях съм много доволна.

IrrieSkyline
10-20-2009, 10:30
РЕГЕНТ!