PDA

View Full Version : ново дс. КАк?



oNthEmaX
10-18-2009, 15:07
знаете как е ново даскало нови хора. Тая година както вече казах се преместих в друг град, та в съседния клас има тъй хубавички момичета 8-) ама нз как да са запозная с тях, някакси не ми идва отвътре (момче сам така че няма кво друго да ми дойде :D ). Няамам за цел да ги зарибявам кое знае колко просто компания, та кво да кажа кат за начало, Здр аз сам Пешо ем не става мн старомодно хелп


пс: "Хубави крака, в колко отварят" и другите там отпадат от вариянтите. Реших да пиша тука защото в темата как да се харесаме на момиче се обсъжда характера на митко89 :razz:

clever
10-18-2009, 15:22
отиди при тях
запознай се
усмихни се като слънчице
измисли нЕкви смешки и вицове и им ги разказвай .. :lol:

oNthEmaX
10-18-2009, 17:23
е да де ама на мене самият акт на запознаване ми е труден, после какво да кажа си идва отвътре.. :)

oNthEmaX
10-19-2009, 16:49
доктора мълчи, народа го марзи ... ко ви стана никой ли няма мнения по болната тема

m0
10-19-2009, 16:57
доктора мълчи, народа го марзи ... ко ви стана никой ли няма мнения по болната тема

:lol: Това ми хареса...
Виж ся...като не ти идва от вътре,значи не искаш да се запознаеш с тях,което по думите ти си противоречи...Така,че не знаеш просто какво да има кажеш.Според мен няма друго освен "Може ли да се запознаем"...то така се запознават хората ти как мислиш... :shock:
*ако не си разбрал нищо не се притеснявай - понякога не обеснявам добре =D

happyfacex
11-13-2009, 16:12
ъъмм ... труден въпрос отиваш и им се усмихваш и почваш да ги заговаряш дръж се печено..

rozalina17
11-15-2009, 18:53
"Може ли да се запознаем" :)