PDA

View Full Version : Приятелят ми взима наркотици и съм объркана



deni15
10-18-2009, 17:33
С приятеля ми сме заедно от 2 месеца.По принцип си пада малко идиотче,но пък се разбираме ,не сме се карали и така...НО от скоро разбрах че се друса и се е забъркал пак някъде мн сериозно заради тея наркотици.Това ме кара да се замисля ,защото се опитва да намеси и мен,а и др път ме е вкарвал в разни филми и глупости и не ми се занимава просто,а и достатъчно се провалих покрай него,но пък го обичам и не мога да го зарежа ей така.Не знам какво да правя и нищо не обясних както трябва но съм объркана и :-#

т.7
krem4et0

Kukumqvka
10-18-2009, 17:35
Или се опитай да му помогнеш или приключи всякакви връзки с него.Щом иска да те забърка в такива в простотии,изглежда въобще не мисли за теб. Пък за него си да не говорим.. :?

haritov
10-18-2009, 17:36
С приятеля ми сме заедно от 2 месеца.По принцип си пада малко идиотче,но пък се разбираме ,не сме се карали и така...НО от скоро разбрах че се друса и се е забъркал пак някъде мн сериозно заради тея наркотици.Това ме кара да се замисля ,защото се опитва да намеси и мен,а и др път ме е вкарвал в разни филми и глупости и не ми се занимава просто,а и достатъчно се провалих покрай него,но пък го обичам и не мога да го зарежа ей така.Не знам какво да правя и нищо не обясних както трябва но съм объркана и :-#

кажи на родителите му ?

Hilary_
10-18-2009, 17:40
Вариантите са два .. опитай се да му помогнеш и да го изкараш от там (ако държи на теб ще се постарае) ..

Втория вариант е да го оставиш .. доста тъпо ми се струва да иска да те забърква и тебе .. :? :?

insane7
10-18-2009, 17:47
Вариантите са два .. опитай се да му помогнеш и да го изкараш от там (ако държи на теб ще се постарае) ..

Втория вариант е да го оставиш .. доста тъпо ми се струва да иска да те забърква и тебе .. :? :?

Напълно съгласна.. Може да не ти е хубаво когато прекъснеш всякакви връзки с него, но така ще бъде по-добре за теб.

FromAutumToAshes
10-18-2009, 17:49
Само като прочетох наркотици и се наситих да чета... За тия хора няма оправия. Те самите не искат да си помогнат, та какво говорим някой друг да им помага. За*бавай го и бягай надалеч, щом преди те е забърквал и сега пак го прави бъди напълно сигурна, че и за в бъдеще ще се случи.
С две думи съвета ми е Зарязвай го и не се връщай никога.

anity92
10-18-2009, 17:49
просто му бий шутааа :) не си заслужава заради някъф си идиот (при тфа наркоман) да страдаш .. пък ако наистина толкова много го обичаш му кажи да избира между теб и наркотиците .. друго решение на проблема ти няма ..

ScarletBite
10-18-2009, 17:49
Sunshine, не му позволявай да те зариби по наркотиците!Бъди въздържател и туй то :grin:
Опитай да му повлияеш положително, но ако суровият материал не подлежи на обработване - откажи се.Най-много да го изгубиш.Знам какво е да гледаш как любимият си съсипва живота... боли, но пробваш ли да му натякваш, очаквай скорошен край.
Ще дойде един момент, в който ще ти се прииска да го накараш да избере между теб и наркотиците, с ясната нагласа и искрена недежда, че ще предпочете твоя милост.Един съвет: никога не стигай до там! :-)

haritov
10-18-2009, 17:51
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=288319


???????????????????

а какво казвате сега?

glymo14
10-18-2009, 17:55
кажи го на родителите му, ще го спасиш от много меприятности 8-)
Съвсем сериозно.Никой друд неможе да го вкара в правия път освен тях.

cinderella_gugutka
10-18-2009, 17:59
поговори с него-покажи му как се 4увстваш и му дай да разбере 4е не може така да продължава.той о4евидно има нужда от помощ-ако не се вслуша в съветите ти не ти остава друг избор освен да го оставиш

cookie_master
10-18-2009, 18:04
Аз бих скъсала веднага с него.Нямам желание да се занимавам с наркомани :x

LoveRetroMusic
10-18-2009, 18:23
Кажи на родителите му, защото
така ще е най-добре за него ..

deni15
10-18-2009, 18:42
Ммм и все пак мисля че не бива да го зарязвам просто ей така ,а и би ми било доста трудно... :? Родителите му не ги познавам,а и да ги познавах не бих се осмелила да им кажа.Като за начало ще се опитам да му помогна докато не се е опитал да зариби и мен

balu4ka
10-18-2009, 19:02
Ммм и все пак мисля че не бива да го зарязвам просто ей така ,а и би ми било доста трудно... :? Родителите му не ги познавам,а и да ги познавах не бих се осмелила да им кажа.Като за начало ще се опитам да му помогна докато не се е опитал да зариби и мен

Е като те гледам как мислиш ,едва ли би тръгнала да се зарибяваш.Бих казала ,че за всеки би трябвало да има втрои шанс,нали?Аз си се знам колкото и да те навиват тука и ти да слушаш едва ли ще успееш да го заебеш заради няколко коментара.Опитай се сама да си влезеш в ситуацията ,да усмислиш някой неща,да си дадеш няколко дена за размисъл и да си кажеш сама на себе си какво точно искаш.Ако го обичаш,може любовта да изиграе голяма роля за това дали той ще ги откаже и т.н .Пробвай момиче .

sasha_90
10-19-2009, 11:03
Ти решаваш.Можеш да си с него,но да му помогнеш да откаже дрогата.Другият вариат е да го зарежеш.Не мисля,че си струва да проваляш живота си,заради едно момче.

infatuation
10-19-2009, 11:17
Бившия ми приятел се занимаваше .. с наркотици е силно казано,но постоянно беше напушен ии нямаше вечер в която да не е отишъл на дискотека и да е взел амфети... Одучих го от навика след първия път когато ми предложи и аз да опитам. Поговори с него и му обясни че си много против да употребява наркотици,защото се изменя личността му,а ти го харесваш такъв какъвто е.. ако той наистина те цени,с много твоя подкрепа,ако той вече е пристрастен.. ще е по-трудно но не и невъзможно.. ако пък нито приема, нито предава.. го напусни,защото скоро ще осъзнаеш че преди 1 месец и сега.. обичаш различен човек под едно и също име..

anonimchetou
10-19-2009, 11:26
ако той сам не се откаже или не реши че иска да спре няма начин просто.Ти си го знаеш какъв е обаче ако е мно зарибен трудно ще спре. Трябва му воля. Ако има много силни чуства към теб само тва е начина по който можеш да го накараш да спре- като му поставиш условие. Иначе забрави. Ако не искаш да се забъркваш отказвай се от ся. Добре знам как стоят нещата.

JekoV
10-19-2009, 12:35
С приятеля ми сме заедно от 2 месеца.По принцип си пада малко идиотче,но пък се разбираме ,не сме се карали и така...НО от скоро разбрах че се друса и се е забъркал пак някъде мн сериозно заради тея наркотици.Това ме кара да се замисля ,защото се опитва да намеси и мен,а и др път ме е вкарвал в разни филми и глупости и не ми се занимава просто,а и достатъчно се провалих покрай него,но пък го обичам и не мога да го зарежа ей така.Не знам какво да правя и нищо не обясних както трябва но съм объркана и :-#Ю

Какво има да му знаеш толкова момчето е наркоман бягай докато можеш от наркоманията отърване няма а той може и да не те е въвлекъл още, но се някой ден ще се опита не мислиш ли?И ти ако си много влюбена туковиж си му уаидисала.Колкото и да го обичаш според мен по-добре е да се прекрати тази връзка преди да е станало твърде късно.!

Abigoria
10-19-2009, 12:39
Виж кво, като той друса- ти бягай. Не се връзвай на приказки "Ако държи на тебе, ще спре"- така не става. Щом е почнал няма да спре, особено заради някаква си там, дето му разправя, че го обича. Най- много да те пребие някоя вечер и да ти вземе парите, или да те накара и ти да почнеш да друсаш. Кажи на техните и не се занимавай повече с него. ;)

Abigoria
10-19-2009, 12:42
ако той сам не се откаже или не реши че иска да спре няма начин просто.Ти си го знаеш какъв е обаче ако е мно зарибен трудно ще спре. Трябва му воля. Ако има много силни чуства към теб само тва е начина по който можеш да го накараш да спре- като му поставиш условие. Иначе забрави. Ако не искаш да се забъркваш отказвай се от ся. Добре знам как стоят нещата.

Със или без условия- няма отървия от тва. Ще предпочете дрогата пред нея. Ако се запознаеш с начина на мислене на такива хора, ще го разбереш :)

scyLLa
10-19-2009, 12:42
Кажи му Гудбай Аржентинааа

tihichkoto
10-19-2009, 12:50
Не оставяй някакъв смотаняк, заради два месеца (разбирам да бяха години) да ти съсипе целия живот. Нищо неможе да промениш, никой неможе да му помогне. Той си е скапал неговия живот (мъртвец е вече), не го оставяй да скапе и твоя. Думите ми са груби, обаче са на място и ги казвам с право. Махай се от него. Ако не го направиш, ще ти опропасти живота (вече е започнал).

mArChEtYy
10-19-2009, 13:24
Не е за тебе! Когато един човек обича този до себе си мисли най- доброто за него, а не мисля,че това е най- доброто, което може да ти даде.Бягай докато е време! :?

anonimchetou
10-19-2009, 14:42
ако той сам не се откаже или не реши че иска да спре няма начин просто.Ти си го знаеш какъв е обаче ако е мно зарибен трудно ще спре. Трябва му воля. Ако има много силни чуства към теб само тва е начина по който можеш да го накараш да спре- като му поставиш условие. Иначе забрави. Ако не искаш да се забъркваш отказвай се от ся. Добре знам как стоят нещата.

Със или без условия- няма отървия от тва. Ще предпочете дрогата пред нея. Ако се запознаеш с начина на мислене на такива хора, ще го разбереш :)

ако ставаше въпрос за мен . Познавам такива хора и такива случаи. Занимавала съм се преди с такива неща, поставяли са ми условия и аз съм поставяла така че много добре знам как стоят нещата.

guinessgirl
10-19-2009, 15:40
кво друса? пуши трева ли? :lol: :lol:

deni15
10-19-2009, 16:00
Няма да бързам да го зарязвам,защото няма да ми е лесно.А и сега няма да можем да се виждаме 1 или 2 седмици но се надявам петък ако го видя да говоря с него .До сега сме нямали проблеми само малки изключения ,но никакви сериозни скарвания а и се държи добре с мен ..мил е ..внимателен но наистина не се знае кво може да стане по нататък ако продължава така.Но аз в никакъв случай не бих почнала да се занимавам с тия наркомански истории квото и да става и въпреки че го обичам ,а и не ми стигат тъпите цигари :-o

Zarity
10-19-2009, 16:14
Зарежи го,колкото и да е трудно :-o Едва ли ше слуша приятелката ако се опитваш да му помогнеш,тва си е истината квото и да си мислиш че можеш да го промениш.

anonimchetou
10-19-2009, 16:22
Зарежи го,колкото и да е трудно :-o Едва ли ше слуша приятелката ако се опитваш да му помогнеш,тва си е истината квото и да си мислиш че можеш да го промениш.

не е така хората се променят стига да има достатъчно важна причина но според мен тая мацка няма да е причината за момчето да спре.. ; )

lizzy
10-23-2009, 21:16
Имах почти същия проблем преди време но бях адски влюбена и глупава и продължих връзката си с момчето (за което съжалявах). С времето и отношението му към мен стана грубо-започна да поставя на преден план " друсането " ... После ми обещаваше че ще спре - мъчеше се но пак почваше и така след като и двамата се изтормозихме ... го оставих. Та мисълта ми е : Просто го зарежи докато е време ! Не позволявой да те въвлече и теб в тези истории !
Сигурна съм че заслужаваш нещо по-добро ;)
Успех !

deni15
10-28-2009, 20:59
Реших да се разделим,защото осъзнах колко опасно би станало ако продължа да съм с него.Не съм говорила все още с него,но когато се видим ще го направя.Той пуши трева,шмърка кока и е взимал амфети няколко пъти мисля че ,а кокаина не е шега работа...Бих се провалила нацяло ако продължа да се събирам с него и компанията му.Няколко пъти съм пробвала и аз и то по мое желание,но без амфетите.Пушила съм няколко пъти трева и веднъж съм шмъркала кока и е вярно че има ефект особено от коката,напомпваш се със самочувствие,чувстваш се велик,забавляваш се и купонясваш.Усещането е странно,но последиците след това са отвратителни,чувстваш се ужасно,а някой дори не излизат с дни от вкъщи след това.Напоследък осъзнах колко ужасна съм станала,изоставих старите си приятели и компания която и цигари не беше дърпала,но купона пак си го имаше дори и без напивания и разни сценки и филми.Никога не съм мислила че ще започна да пуша а камоли да се друсам.Винаги съм се отвращавала от наркоманите и никога не съм вярвала че ще започна да се събирам с тях.Може би се разбираме и не сме се карали,но ако продължаваме така до никаде няма да стигнем...Има и други момчета,по-добри и по свястни а и не е първия нито последния.По-добре ще е да спра на време докато не е станало късно...Той наистина е станал мн зависим от наркотиците,а не искам да го последвам и аз.

Violenza
10-29-2009, 05:56
Хубаво е, че си се усетила навреме и си взела правилното решение да се отдръпнеш.
А щом той те е забърквал с тези неща, значи изобщо не държи на теб.

bqsna_teenagerka
10-29-2009, 09:09
ох като чуя ... дъра бъра... АМА СЪМ ВЛЮБЕН/А В НЕГО/НЕЯ. и ми става зле!
Я се стегни,дай да си наебеш целия живот,задето имаш гадже ГЛУПАК. Вземи се свести малко!

deni15
11-02-2009, 12:57
Лелеее докато чета това и имам чувството,че наистина съм била сериозно депресирана докато съм го писала.Та аз съм поддържала връзки и с разни дилари и наркомани дори и преди година а даже и сега все още не съм прекратила всякакви отношения и с него,но за сериозен приятел наркоман не искам !

mechtaq_za_teb
11-02-2009, 15:47
Или се опитай да му помогнеш или приключи всякакви връзки с него.Щом иска да те забърка в такива в простотии,изглежда въобще не мисли за теб. Пък за него си да не говорим.. :? +1

soul1199
11-02-2009, 15:55
Само като прочетох наркотици и се наситих да чета... За тия хора няма оправия. Те самите не искат да си помогнат, та какво говорим някой друг да им помага. За*бавай го и бягай надалеч, щом преди те е забърквал и сега пак го прави бъди напълно сигурна, че и за в бъдеще ще се случи.
С две думи съвета ми е Зарязвай го и не се връщай никога.+++точно и ясно :)

sladur4etyYy
11-02-2009, 16:03
хаха, ако си мислиш, че ще те послуша, яко се лъжеш. ходите от 2 месеца, да не мислиш, че ще му повлияеш? говорим за наркотици и очевидно момче, което само не иска да си помогне. грам няма да го жегнеш, като му говориш. само ще си загубиш времето, а най- много накрая и ти да се поддадеш. остави го.

Vain
11-02-2009, 16:15
Ако можеш помогни му, но в противен случай се измъквай възможно най-скоро.

FeelMyPain
11-02-2009, 16:18
Лелеее докато чета това и имам чувството,че наистина съм била сериозно депресирана докато съм го писала.Та аз съм поддържала връзки и с разни дилари и наркомани дори и преди година а даже и сега все още не съм прекратила всякакви отношения и с него,но за сериозен приятел наркоман не искам !
Откъде си?
Дай некфа връзка с качествен дилър ;s

deni15
11-02-2009, 17:14
Лелеее докато чета това и имам чувството,че наистина съм била сериозно депресирана докато съм го писала.Та аз съм поддържала връзки и с разни дилари и наркомани дори и преди година а даже и сега все още не съм прекратила всякакви отношения и с него,но за сериозен приятел наркоман не искам !
Откъде си?
Дай некфа връзка с качествен дилър ;s
от Бургас съм но предпочитам да се друсам само като си отида на село а там се намират дилъри от тук от там и има доста по-добри оферти и наркотиците не са лоши тая седмица ако си отида пак ще носят коз
Иначе тук в Бургас не се друсам само няколко пъти съм пушила трева и кока съм пробвала заедно с бившия си ;)ТИ от къде си ??

tihichkoto
11-02-2009, 17:26
Не се разделяй с момчето. Като гледам сте един за друг :D

deni15
11-02-2009, 17:30
Не се разделяй с момчето. Като гледам сте един за друг :D
хаха вече сме се разделили ,а и аз пуша коз мн рядко докато той започва да се пристрастява сериозно и то към кока по сериозен наркотик :)

FeelMyPain
11-02-2009, 17:39
Oт Сливен съм.
Не взимай кока.
Пико бива.
Колко струва 1 кантар кока?

deni15
11-02-2009, 18:37
Кока не взимам ,шмъркала съм веднъж и не мисля да повтарям.А и трева рядко взимам.
А и нещата с коката не знам как стоят и цени не мога да ти кажа точно в момента.Ако ти трябва наистина може да говоря с някой.Момчето за което съм писала тук е дилърче И поддържаме връзка все още. 8-) От Сливен имам позната която се занимава с коз

FeelMyPain
11-02-2009, 18:39
Коз има навсякъде.На село у градината се сее.

Sladurchoo
11-02-2009, 18:41
Вариантите са два .. опитай се да му помогнеш и да го изкараш от там (ако държи на теб ще се постарае) ..

Втория вариант е да го оставиш .. доста тъпо ми се струва да иска да те забърква и тебе .. :? :?

Напълно съгласна.. Може да не ти е хубаво когато прекъснеш всякакви връзки с него, но така ще бъде по-добре за теб.

mynichka93
11-02-2009, 18:45
Опитай се да му помогнеш като го накараш да спре да се занимава с тези работи.АКо трябва дори го накарай да избира - теб или наркотиците.БЪди строга и сурова.Ако държи на теб колкото и да му е трудно ще изостави наркотиците.Ако реши, че иска да остане с теб намерете изход за проблемите му, но в никакъв случай НЕ СЕ ЗАБЪРКВАЙ И ТИ !Успех :)

deni15
11-02-2009, 18:45
Коз има навсякъде.На село у градината се сее.
Вярно е днес и в даскало може да си намериш :D
но аз само това взимам и от др много много не се интересувам...

deni15
11-02-2009, 18:48
Опитай се да му помогнеш като го накараш да спре да се занимава с тези работи.АКо трябва дори го накарай да избира - теб или наркотиците.БЪди строга и сурова.Ако държи на теб колкото и да му е трудно ще изостави наркотиците.Ако реши, че иска да остане с теб намерете изход за проблемите му, но в никакъв случай НЕ СЕ ЗАБЪРКВАЙ И ТИ !Успех :)
Късно е според мен вече и ще е трудно...Но не го моля да ги отказва все пак живота си е негов и може да го прави каквото иска :)

FeelMyPain
11-02-2009, 18:52
И все пак коката си е баш бая опасна , дано някой негов приятел му покаже правия път.

Zaharinka
11-02-2009, 18:54
Моя пък е наркодилър айде де 8-) :razz:

deni15
11-02-2009, 18:58
И все пак коката си е баш бая опасна , дано някой негов приятел му покаже правия път.
A аз се чудя след време какво ще се случи с него ако продължава така...
До колкото знам последиците саа отвратителни особено след продължителна употреба :?

FeelMyPain
11-02-2009, 18:59
Ще краде,проси и продава всичко от тях си за да може да си вземе дозата.Няма да е приятна гледка..

deni15
11-02-2009, 19:05
Ще краде,проси и продава всичко от тях си за да може да си вземе дозата.Няма да е приятна гледка..
A ти кока взимаш ли,че питаше за цени??

FeelMyPain
11-02-2009, 19:09
Не и не бих зимал.От любопитсво попитах.И да сравня с пикото.

AliceSw
11-02-2009, 22:21
добро утро, деца, стига сте говорили глупости

ако човек не е редовен, всичко се спира...казвам го, защото повечето български тийнейджъри кока не могат да си позволят...за другите неща мнение няма да давам...не мисля, че 1 път на месец е нещо ужасно...

CrAzYanDlaZy
11-03-2009, 08:52
поговори с него и се опитай да му помогнеш :-o

WesTSider
11-03-2009, 08:59
ммм кокаин .... попринцип не се отказва толкова трудно неска казваш утре вече си нормален (стига да има воля ) ....... виш сега ако е хероин обаче ще бъде голям зор заместители глупосте НО пак се отказва :)
малко скъпичко но ......

иначе за кокаина мисля че беше 50лв грама или нещо такова ....

deni15
11-03-2009, 17:28
ммм кокаин .... попринцип не се отказва толкова трудно неска казваш утре вече си нормален (стига да има воля ) ....... виш сега ако е хероин обаче ще бъде голям зор заместители глупосте НО пак се отказва :)
малко скъпичко но ......

иначе за кокаина мисля че беше 50лв грама или нещо такова ....
да скъпа е и коката :)

Slave4You
11-03-2009, 17:33
Не че нещо, но не виждам как може този човек да те обича и да те забърква в такива истории..

deni15
11-03-2009, 17:56
Еми той си се друса и тъй почти всеки друг от компанията взима по нещо той искаше и аз поне да опитам...
а аз нали съм от тези които от всичко трябва да пробват и ...

fenastz
11-03-2009, 18:16
знам какво да направиш (100% работи) ! - Кълчи кълки :)

http://www.vbox7.com/play:df95776b

разтоварва и прави настроение :)

FeelMyPain
11-03-2009, 18:19
Тва ще да е "кока" за 50лв :lol:
Тя пудрата захар по-скъпа ;s

WesTSider
11-03-2009, 19:06
луд/а ли си бе 50 лв ГРАМА :lol: :lol: ..... не е мн евтина а за качеството незнам кока не съм пробвал а и не мисля пробвам .... :?
мн хора са ми казвали кокаин и хероин недей ... просто тъпо е ....

FeelMyPain
11-03-2009, 19:14
Що се излагаш не мога да разбера?Като не знаеш не се обяснявай.То качественото пико е 50 лв кантара, той ми вика за кока..
Пий си швепса шекши.



В България цената е между 120 и 140 лева.

155 грама кокаин за 18 283 лева.(kоето е 117 лв за грам.)
Първите 2 страници, които ми отвори гоогле.

Fritz
11-03-2009, 19:15
Друсай се и ти да става купон

deni15
11-03-2009, 19:23
100 лв ги надхвърля коката за грама 100% съм сигурна :)

fenastz
11-03-2009, 19:45
Никога не оставяй модератор да ти пише заглавието :razz:

BigFakeSmile
11-03-2009, 20:41
Ами да прави каквото иска, стига да не засяга и теб. Ако ти не искаш да имаш нищо общо с работите му там. кажи му го. А това, че си се провалила заради него...не си единствена. И аз преди две годинки почнах пиенето и пушенето заради оня, "великия" .....

LuxurySk0B
11-13-2009, 10:31
8)

anonimchetou
11-13-2009, 10:40
авторке ти си много зле мойто момиче ! а Приятеля ти кво голям накроман ли е?! Ти знаеш ли изобщо какво означава наркоман ?! Не мислиш ли че пресилваш нещата.. От постовете ти виждам за кво става въпрос. Гледам пишеш оферти раоти за коката се обяснваш май се имаш за много компетента а на колко си че си толкова разбираща ?! (или поне се прайш на таква? )В днешно време всеки 2-ри се друса предимно с амфетамин ,айс пико и т..н. ит.н.. яя кайи кво толкова прави приятеля ти че е такъв голям наркоман че ми стана инетересно ? Сигурно е някое пишлеме дето се прай на инетреесно друсайки се..

m0n4yyy
11-13-2009, 11:05
"Ако приятелите ми скочат от мост, аз няма да скоча, а ще съм долу за да ги хвана" .. не политай след него, а се опитай да му помогнеш .. :) .. обясни му също, че не искаш да се забъркваш в това, и че е редно и той да спре .. :)

deni15
11-21-2009, 08:03
авторке ти си много зле мойто момиче ! а Приятеля ти кво голям накроман ли е?! Ти знаеш ли изобщо какво означава наркоман ?! Не мислиш ли че пресилваш нещата.. От постовете ти виждам за кво става въпрос. Гледам пишеш оферти раоти за коката се обяснваш май се имаш за много компетента а на колко си че си толкова разбираща ?! (или поне се прайш на таква? )В днешно време всеки 2-ри се друса предимно с амфетамин ,айс пико и т..н. ит.н.. яя кайи кво толкова прави приятеля ти че е такъв голям наркоман че ми стана инетересно ? Сигурно е някое пишлеме дето се прай на инетреесно друсайки се..
С кока не съм се занимавала няма и да се занимавам,а за оферти незнам някъде да съм писала ;d
За момчето повече няма да коментирам,останахме си приятели а това кво ще взима и кво ще прави си си е негова работа :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-21-2009, 08:10
Бягай докато можеш...вкарат ли те и започнеш ли трудно се излиза! Внимавай много сигурна съм че заради 1 момче не би искала да погубиш себе си и да нараниш всичките ти близки започвайки с наркотици.