PDA

View Full Version : Преса за коса?



Shadowsogirl
10-19-2009, 03:54
Здравейте!
Ще започна с гениалното: не съм сигурна, че е за тук темата, ама тука я сложих. xD
Искам да си взема нова преса, че старата хич не става за изправяне... Та искам да попитамч какво мислите за марката BABYLISS. Хвърлила съм поглед на това (http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09039395)... Какво мислите? По принцип искам да си взема на Браун, ама просто не ги виждам нашите да дадат толкова пари, при все че те и за другата не искат, което значи ще си я купувам сама... Тоест ограничени финанси за преса. :D Какво смятате?

BoCupycake
10-19-2009, 06:24
Като цяло пресите на BABYLISS са много хубави.За тази не знам,но ми изглжда добра.
Те също не са много ефтини...

bori96
10-19-2009, 06:53
Ами аз доколкото знам тази марка много я хвалят и казват, че е доста добра. А и според мен щом си вземаш преса САМО ЗА ИЗПРАВЯНЕ и е на по-добра марка трябва да ти върши работа.

iiirish
10-19-2009, 07:34
Аз лично много ги харесвам :) пък и тази на която си се спряла си заслужава и като качество и като цена ;)

Shadowsogirl
10-19-2009, 12:32
Да, благодаря много за коментарите . :)
Не че тя е евтина, но къде са 80, къде са 120.. А и да попитамтази преса става ли за къдрене... В смисъл, тоя номер с овиването около нея или е прекалено дебела?

silwinka
10-19-2009, 13:43
Хубави са .. вършат си работата .. но има и по - хубави ( ама щом на тази марка си се спряла .. ) - ами цената к'во да ти кажа - цената има и скъпи има и по евтини ( зависи от средствата с които разполагаш ) , има по 80 , 100 , 120 , има и една която е нова ( 135 лв май беше , май тя е най-скъпата , нищо чудно да има и по - скъпа :Д ) но някъде бях видяла по 60 - 70 лв .. не знам може и да не е била на тази марка :o Разгледай .. там Домко , Техномаркет ( има ги .. всяк'ви : ) )

Shadowsogirl
10-19-2009, 15:34
Не, не държа на марката! Просто тая ми хареса като възможности, ако ми препоръчате нещо друго на долу-горе същата цена ще съм много доволна.

renateee
10-19-2009, 15:49
Моята е професионална на Solac и да ти кажа съм супер доволна :grin: Не е таква тънка, каквато ти си показала, поради простата причина, че косата ми е супер гъста и къдрава и тази преса много бързо ме изправя.. И я взех за 60-70лв някъде :D
А и бтв има доста представки :)

anonimchetou
10-19-2009, 16:20
http://gifts.indias-best.com/images/prodimg/large/EME0228_1lg.jpg
аз имам такава и съм много доволна.

y0uRfav0ritedRuG
10-19-2009, 16:26
^ тази е много добра ;)
Най-добрата ми приятелка има такава и е страхотна.

Shadowsogirl
10-19-2009, 17:04
Цена, марка, нещо такова? :D Може ли да ми кажеш?
renateee, а нещо по-конкретно като модел?
Мен не ми трябват много приставки... Миналата година си купих Ровента. Имаше три маши, нещо друго, което не знам какво е, едно бодливо такова за върху едната маша, за изправяне и за вафлички... И всичко е много качествено и много полезно с изключение на приставките за изправяне... И това е причината да си вземам нова преса. Та за това искам нещо качествено за изправяне, даже и да няма други неща.

sHaDy_sOuL
10-19-2009, 17:23
Аз съм с една на Валера само за изправяне и съм страшно доволна.
А тази, която ти си я показала май не става за изправяне, защото има някакъв ръб, до колкото виждам.

irr3plac3able
10-19-2009, 17:56
аз имам такава и съм много доволна от нея :grin: http://www.prodaja-ponuda.com/slike/male/Cetka%20za%20kosu%20Rowenta%20CF7620D4.jpg

Shadowsogirl
10-20-2009, 13:00
Ъъъ, как така не става за изправяне? Щото мисля, че е точно за това... Кой ръб имаш впредвид. :S

Shadowsogirl
10-20-2009, 18:13
Сега се загледах в тая (http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037445)понеж ми казаха, че филипсаса добри... Пак да попитам: вие как мислите?
Моля ви за отговор. :)

turboPantofka
10-20-2009, 18:56
Моята е на Bellissima http://www.bellissima.bg/files/Bellissima_B11_59.jpg не бях чувала за тази марка ,но пресата се оказа доста добра мн съм доволна от резултатите и я взех за 50лв.

sexy_beach
10-20-2009, 19:15
Моята е Sapir и е доста хубава...не мисля, че беше скъпа .. някъде 27 лв. ... Обаче пресата супер много уврежда косата...нацъфтява ти,изгаря се, изтоштава се...след време много ще съжаляваш.Предлагам ти да си вземеш балсам за исправянае на коса и майкато да ти я исправя с сашоара .. :)

liim0nka
10-20-2009, 19:42
оооо не тази на филипс е 32 W гледай W-то да е колкото се може по-голяма цифра.На babyliss е по-добра сравнение с филипса :) .. на белисима която ти показаха е хубава...ремингтън s2002 също-аз имам такава.. :P хмм..да помисля :-o аа да...тази на браун дето ее 63 лева.. според мен не е хубава...някои са доволни други не, но си зависи от косата :) хм..друго друго елеком са евтини ии хубави..честно казано от ровента и филипс напоследък не чувам много положителни коментари.Но винаги има ЗАВИСИ.Както пресите на ремингтън-на някои им се драскат плочите на други не... КЪСМЕТ си е.. :)

blondeVIP
10-20-2009, 21:18
оооо не тази на филипс е 32 W гледай W-то да е колкото се може по-голяма цифра. . .
Брей и от кога има значение за възможностите на пресата :? страхотна логика имаш. . не знам дали си стигнала до там но в 7 клас тези неща малко по-ясни ще ти станат. .
Авторката. . това W ти играе само за тока който мама и тати плащат, ти си гледай градусите остави liimonka и W-то [нищо лично лимонке разяснявам :) ]

Shadowsogirl
10-21-2009, 03:59
Мерси за коментарите.
Знам, че от пресата се изтощава косата, аз няма да я правя всеки ден, особено пък зимата, щото така и така се къдри бързо, ама искам да си имам и като реша да се изправя.
Ох... Ама и аз съм била много загубена. И аз гледам умно и бъркам ватовете и градусите... Мале, срам и позор. :-o :D

blondeVIP
10-21-2009, 08:55
А не се притеснявай нормално е и аз бях така преди :) :)

POLLINA
10-21-2009, 09:12
Ват (W) е мощността !

Chuck93
10-21-2009, 15:12
Аре стига вече с тия едни и същи теми бее...не ме карайте да ви търся колко такива за преси има...тая търсачка за кво е???

Shadowsogirl
10-21-2009, 16:30
Извиних се предварително. Не знам защо трябва да ме нападаш. Моделите са различни, хората търсят различно... Твоето мнение е също толкова ненужно в слуая колкото моята тема. Ако на някой му пречи да я махне, аз няма да се сърдя.
И все пак ще попитам отново. Как така пресата, която съм показала /първата/ не става за изправяне?

Chuck93
10-21-2009, 16:47
Такам...окей ще си замълча и ще се опитам да ти помогна...отиваш във най-близкия магазин в който се продават такива уреди и си взимаш една на Сапир дето е само за изправяне с керамични плочки за 25лв.Върши отлична работа като я използваш със балсам за изправяне на коса на Тафт тоя розовия 4лв е.Косата ми става идеално права почти всеки ден я изправям вече от една година и нито цъфти нито ми се гори!!!И ако все пак държиш да е професионална иди в някой фризьорски салон да ти кажат каква да си вземеш ;] айде Успех

liim0nka
10-23-2009, 16:29
оооо не тази на филипс е 32 W гледай W-то да е колкото се може по-голяма цифра. . .
Брей и от кога има значение за възможностите на пресата :? страхотна логика имаш. . не знам дали си стигнала до там но в 7 клас тези неща малко по-ясни ще ти станат. .
Авторката. . това W ти играе само за тока който мама и тати плащат, ти си гледай градусите остави liimonka и W-то [нищо лично лимонке разяснявам :) ]
ами казвам го, защото съм пробвала преса на филипс...с такава мощност и е пълен боклук.. :) а и това за мощността не съм го казала само аз..чела съм го в доста мнения.. :) а относно 7 клас.-не съм учила много по физика..защото часовете ми минаваха във крещене..разхождане из часа..госпожата крещи нон стоп на клас и т.н. и познай как се учи физика по тоя начин ;)

EcstazyBaby
10-23-2009, 17:09
http://www.consumer.philips.com/c/haircare/salonstraight-sonic-220degreec-nano-diamond-ceramic-hp4666_00/prd/bg/ моята е такава и ми изправя косата мн добре :grin: тва ми е третата преса първите две бяха пълни боклуци за тва мн внимавай като избираш 8) най-добре отиди направо в тея по-големите магазини като техномаркет и ги помоли да я изпробваш на мен ми позволиха ама не помня в кой точно могазин бях :D

onetreehil
10-24-2009, 07:46
A iskam da vi pitam poneje moita kosa e super meka i 4upliva ... kakva presa trqbav da si vzema kolko gradusa za da mi darji prava ... kogato me izpravqt v salon mi darji mn vreme ... znaete li nqkoq presa kam 100 - 150 lv koqto moje da mi var6i rabota

Shadowsogirl
11-20-2009, 12:35
Тъй, разравям темата, понеже писах по други теми и никой не ми отговори. Аз си промених решението... Сега се колебая между други преси...
На Филипс тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09042090
И на Браун тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09045415
Или някоя на Белисима..
Косата ми обаче е бая гъста и жива и малко се чудя втората ще успее ли да изправя трайно... Ох, не знам, постоянно си меня мнението. Кажете нещо за тия две преси. [/url]

plamsyyy
11-20-2009, 14:34
Според мен по-хубава е на Браун и като гледам цената мисля,че определено ще изправя добре :)

liim0nka
11-20-2009, 17:31
Ами... моята също е чуплива и трудно издържа, но на ремингтън (сигурно за 50 път я препоръчвам..ама така е 8-) ) с2002...и е 60 лева :)

sladuranataaaa
01-31-2010, 12:38
nqkoi znae li kakva e markata na zemi presi s baterii i dali sa hubavi smis1l izpravqt i dobre i nqkakfva orintirova4na cena ... 6toto naskoro stana gaf i ba6ta mi izhvarli moqta i sqq sam na tema nova presa :D :grin:

denito0
01-31-2010, 13:37
Около Нова Година и аз много се чудих каква преса да си взема, защото имам къдрава коса и дотогава се бях изправяла с много преси, но тази на Филипс ме изправи най-добре. Страхотна е препоръчвам ти я, защото има Соник ефект, който изправя по-бързо и освен това косата не се изтощава. Ще бъдеш страшно доволна и няма да съжаляваш. Успех! :grin: :grin: :grin: